Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaay be çok yakışmış.
    Güle güle kullan. Yalnız, bir video isteriz sesi duymak için. Ama üzerinde seyir halinde değil, rölantide ve az az gaz verirken.
    Sagolasin tesekkur ederim birkac video denemesi yaptik ama sesi net alamadik yarin nasipse dedigin gibi bir video cekerim

Cok mutluyum tam istedigim gibi oldu,susturucu aparatini takinca orjinal egzoz gibi sessiz oluyor
    Permatiq59 ve reverse bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    egzos hakkında bilgi verir misin gerçekten çok şık duruyor, güle güle kullan!

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş sayfalarda Mücahit paylaşmıştı şu fotoğrafı, sanırım MotoTAL' dı bayi Bayileri arayıp bi sor istersen CBF ile aynı mı diye

http://l1310.hizliresim.com/1g/g/tkgph.jpg

- Sayfa 124 -
    Bu foto ANES Motor'un arka bahçesinde çekilmiş
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzos hakkında bilgi verir misin gerçekten çok şık duruyor, güle güle kullan!
    Cok tesekkur ederim, genel olarak bilgi verecek olursam,Avcrom marka egzozu gecen yil siparis ettim tamami el yapimi silindir cikisindan itibaren tek parca boylelikle muayene ve servis bakimina giderken 3 somun sokup takip orj. Egzozu takabiliyorum.

Bir aparat sayesinde 10 saniyede orj. Egzoz gibi sessiz olabiliyor ve susturucu yokken sesi camaro gibi cikiyor.cok tok ses veriyor bu gune kadar herkesi sasirtti bu yuzden bu basliktan birinin canli olarak duymasini cok istiyorum

Egzoz ilk geldiginde 3 kucuk sorun yasadim biri cblerin orta sehpalari kapandiginda egzoz uzerindeki takoza yaslaniyor,ben bunu takinca zincire surttu. Egzozu yapan usta icine bir takoz koymus kelepceye kaynaklattirmam icin,yaptirdim ve o sorun ortadan kalkti.

2. Sorun arka fren pedali ara boruya yaslaniyordu ve arka frene basilmiyordu. Bugun golcukteki ustama gittim ve boruyu isitip ezdi o sorundan da kurtuldum.

3. Sorun da ara borunun boyasi egzozu taktiktan sonra 3 km kullandim ve yandi dokuldu,elimde egzoz boyasi var bi ara sokup boyayacagim.

Bunlar kucuk basit sorunlar, kalite olarak benim bu egzozu adam 2 tup halinde yamaha fazer a takmiş fotolarda gorum. Yani o basinca ve isiys rahatlikla dayanacak.saglamlikta.

Gidiş olarak daha once 80km ile ciktigim rampayi 95 ile, 1 vites ciktigim bayiri 2. Vitesle cikiyorum. Sesi beni mutlu ediyor goruntusunu de begeniyorum.

En buyuk sorunum olan fark edilmeme tamamen ortadan kalkti. Bircok kez arabalar sellektor korna yaomadigim halde onumdencekildiler ve yasadigim yerdeki yayalar artik kaldirima.kacisiyorlar

Ozetle hani annelerimiz bizi "iyi ki dogurmusum" diye severler ya, iste aynen oyle "iyi ki yaptirmisim bu egzozu" diyorum
    Burdan egzozu yapan Halil ustaya da cok tesekkur ediyorum tekrardan.
    abeciMotoru bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Vaaayyy olaya bak, el yapımımı şimdi bu Usta yapmış Serkan daha da bişey söylemiyorum, güle güle kullan

abeciMotoru bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    egzoz cok yakısmıs yahu.. bizede yaptıralım :D hic düşünmüyordum ama cok sık durmus

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:08 ----------

Geçmiş sayfalarda Mücahit paylaşmıştı şu fotoğrafı, sanırım MotoTAL' dı bayi Bayileri arayıp bi sor istersen CBF ile aynı mı diye

http://l1310.hizliresim.com/1g/g/tkgph.jpg

- Sayfa 124 -
    880 km 'de suan cb. bayram sonu servis acıldığında 1000km yemiş olucam ve ilk bakıma giricez arastırıcam saol bilgi için
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Vaaayyy olaya bak, el yapımımı şimdi bu Usta yapmış Serkan daha da bişey söylemiyorum, güle güle kullan

http://k1310.hizliresim.com/1g/h/tlmhn.jpg
    Cok sagol ferdi, egzozun boyuna bile ben karar verdim sukadar uzun olsun su sekil olsun vs diye. Simdi egzoza bisey olmasin diye koruma demiri takasim var motora

Tesekkur ederim permatiq, sen birde sesi duy bence asil cezbeden o tabi seklide on numara, kac model arasindan sectim

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

http://k1310.hizliresim.com/1g/h/tlmhn.jpg
    Çok ciks olmuş Serkan'ım, güle-güle kullanman dileğiyle, ama fakat keşke headers'ı da polisaja verseydin(o da eksozla bir bütün olarak pırıl-pırıl, ışıl-ışıl dururdu....).Tekrar hayırlı olsun...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok ciks olmuş Serkan'ım, güle-güle kullanman dileğiyle, ama fakat keşke headers'ı da polisaja verseydin(o da eksozla bir bütün olarak pırıl-pırıl, ışıl-ışıl dururdu....).Tekrar hayırlı olsun...
    Eyvallah cok sagol
    Ara boruyu krom yapmayalim dedi usta sararir diye,adam uzman diye bende tamam dedim. Birde orjinalde de siyah olmasi beni cezbetti

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah cok sagol
    Ara boruyu krom yapmayalim dedi usta sararir diye,adam uzman diye bende tamam dedim. Birde orjinalde de siyah olmasi beni cezbetti
    Usta bende kocaelindeyim egzozu nerde yaptırdın banada yaptırabilirmiyiz nekadara mal oldu. Yardımcı olursan sevinirim .Bu arada cok yakısmıs Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı umot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta bende kocaelindeyim egzozu nerde yaptırdın banada yaptırabilirmiyiz nekadara mal oldu. Yardımcı olursan sevinirim .Bu arada cok yakısmıs Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
    Amin sagolasin tesekkur ederim. Izmirde yaptirdim hersey dahil kapida odeme 350 tl fiyati.
    Madem kocaelidesin bir gun denk gelelim de canli canli dinle sesi

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Hepinizin Kurban Bayramını kutlarım arkadaşlar
    abeciMotoru ve reverse bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin sagolasin tesekkur ederim. Izmirde yaptirdim hersey dahil kapida odeme 350 tl fiyati.
    Madem kocaelidesin bir gun denk gelelim de canli canli dinle sesi
    Kocaelinin neresindensin

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    bize hergün bayram beaa

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Teşekkürler ferdinandd. Ben de herkesin bayramını kutlarım.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Herkeze iyi bayramlar,bol gunesli kazasiz belasiz kesiksiz

Kocaeli degirmenderedeyim.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Iyi bayramlar cb ci arkadaslar

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı okan.turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi bayramlar cb ci arkadaslar
    iyi bayramlar cb'lerin gücü adına
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Geçen gün buğu yapan AGV K3 kaskımın vizörünün değişimi için Kızıltoprak Mototaş bayiye gittim.
    Kapısında bir adet siyah Inazuma vardı. Hemen çöktüm üstüne tabi. Alet hiç de fotoğraflarda görüldüğü gibi değilmiş.
    Fotoğraflarda neredeyse CBF150 ile aynı kalıpta gibi.
    Ama gerçekte hiç de öyle değil. Oldukça kalıplı, oturaklı bir motor. S modeli gelir mi gelmez mi bilmem ama bir sonraki motorum bu olmalı dedim kendi kendime.
    Yanımda kız arkadaşım da vardı o da çok beğendi.

600cc bir motor alıp yakıt ve işletim masraflarının altından kalkmaya çalışmaktansa 250cc bir motor ile artçılı keyifli sürüşler yapabilirim diye düşündüm.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün buğu yapan AGV K3 kaskımın vizörünün değişimi için Kızıltoprak Mototaş bayiye gittim.
    Kapısında bir adet siyah Inazuma vardı. Hemen çöktüm üstüne tabi. Alet hiç de fotoğraflarda görüldüğü gibi değilmiş.
    Fotoğraflarda neredeyse CBF150 ile aynı kalıpta gibi.
    Ama gerçekte hiç de öyle değil. Oldukça kalıplı, oturaklı bir motor. S modeli gelir mi gelmez mi bilmem ama bir sonraki motorum bu olmalı dedim kendi kendime.
    Yanımda kız arkadaşım da vardı o da çok beğendi.

600cc bir motor alıp yakıt ve işletim masraflarının altından kalkmaya çalışmaktansa 250cc bir motor ile artçılı keyifli sürüşler yapabilirim diye düşündüm.
    Bende fuarda gormustum,on camurlugu haric cok guzel Ama parcalari dehşet pahali :( gel gelelim oyle kaliteli malzeme kullanmislar ki gozle bile fark ediliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)