Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    110 nu da gördü ama benim çabalarımla.neyse anlatmayayımda cb ci arkadaşlara ayıp olmasın. Km ölçmedim ama bi 300 km ye yakın yol teptik.cesur celal arkadaşımla ve bikaç güzel arkadaşla tanıştık. Güzel geziydi. Murat arkadaşım paylaşır artıkın.
    cesur509 ve komançi1478 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Konuyu açmadan bir resim paylaşayımda heyecan olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Celal Hocamada yakıştı hani
    cesur509 bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Celal Abi(Cesur509),Adem Abi(Adem80),Apo Abi ve Aşkın abi acayip bir gezi yaptık.Celal Hoca'nında kanına girdik Yarın 4 makinadaki resimleri toplayıp çok fena bir konu oluşturucam.

Bu arada 5 defa 105, 1 defa 110 gördüm.Motoruma hacı diyenler utansın Hayatımdaki en unutulmaz günlerden biriydi ve ben daha bitmeden son olmayacağını anladım.

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    110 nu da gördü ama benim çabalarımla.neyse anlatmayayımda cb ci arkadaşlara ayıp olmasın. Km ölçmedim ama bi 300 km ye yakın yol teptik.cesur celal arkadaşımla ve bikaç güzel arkadaşla tanıştık. Güzel geziydi. Murat arkadaşım paylaşır artıkın.
    Murat ve Adem kardeşim çok güzel bir gündü çok teşekkür ederim Sizin gibi güzel ve tatlı insanlarla tanıştığım için çok mutluyum

Motosiklet tutkumuz sayesinde oldu tabi bunlar Yani motosiklet o ana kadar görmediğiniz ,tanımadığınız kişiyle sanki 10 yıllık Dostmuş gibi konuşup kaynaşmayı sağlayan mucizevi bir şey

Ayrıca Adem Kardeşimede çok teşekkür ediyorum , beni artçı olarak kabul ettiği için ( motorum kış dolayısıyla depoda )

Gezilerimiz yeni başlıyor

Saygı ve Sevgilerle
    Murat 48/30 bunu beğendi.
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat ve Adem kardeşim çok güzel bir gündü çok teşekkür ederim Sizin gibi güzel ve tatlı insanlarla tanıştığım için çok mutluyum

Motosiklet tutkumuz sayesinde oldu tabi bunlar Yani motosiklet o ana kadar görmediğiniz ,tanımadığınız kişiyle sanki 10 yıllık Dostmuş gibi konuşup kaynaşmayı sağlayan mucizevi bir şey

Ayrıca Adem Kardeşimede çok teşekkür ediyorum , beni artçı olarak kabul ettiği için ( motorum kış dolayısıyla depoda )

Gezilerimiz yeni başlıyor

Saygı ve Sevgilerle
    ne demek arkadaşım lafı bile olmaz. Zaten dedim bi artçı alırsam murat belki yolda, rampada beni yakalar, gene olmadı muratı yolda beklemekten bi hal oldum murata biraz daha hızlı motor lazım
    cesur509 ve Mengu16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Çok yakında...
    ne demek arkadaşım lafı bile olmaz. Zaten dedim bi artçı alırsam murat belki yolda, rampada beni yakalar, gene olmadı muratı yolda beklemekten bi hal oldum murata biraz daha hızlı motor lazım
    Eyvallah sağolasın. Evet haklısın ama Muratta da yeni motor için girişimler var
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah sağolasın. Evet haklısın ama Muratta da yeni motor için girişimler var
    he he he
    Murat 48/30 ve cesur509 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Bozduğum modemi anca yapabildim Abi bende hayatımdaki en eğlenceli günlerden birini geçirdim.Dediğiniz gibi ortak tutku insanı tüm ön yargı ve tereddütten alıkoyuyor.Adem abide mhp gösterge olduğundan yavaş gidemiyor
    cesur509 bunu beğendi.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    son hız 90mph gösteriyo zaten 70-80 mhp iyidir iyi.
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok yakında...
    son hız 90mph gösteriyo zaten 70-80 mhp iyidir iyi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Bir dakika, bir dakika..
    Bugüzel sohbeti bölüyorum ama şunu hele bir öğrenelim neymiş acaba adem80'in çabaları?
    Ben de motorumda 110 gördüm ama tamamen kendi çabam ve motorun gücüyle?!...
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir dakika, bir dakika..
    Bugüzel sohbeti bölüyorum ama şunu hele bir öğrenelim neymiş acaba adem80'in çabaları?
    Ben de motorumda 110 gördüm ama tamamen kendi çabam ve motorun gücüyle?!...
    beni yakalamak için murat arkadaşın cb sinin ıkınma çabalarıyla yapılmış bi 110 arkadaşım. Benim katkım sayesinde 110 yaptı beni yakalayabilmek için. Bende tın tın 110 la gidiyodum. yoksa aynı rampada 135 i görmüşlüğüm var. o motorun gücü falanda yok. Ben artçımla 165 kg, murat arkadaşım 105 kg, beni ne rampada ne de düzde tutabildi. Nerde 11 nm tork, nerde benim 8-9 nm tork

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Yahu ben, ben ya, gaz elciğini okşayan adam, yağmurdan kaçarken yanlışlıkla 110km/h gördü, okadarda değil ya

@Murat: gezi yaptık falan diosun, arkası yarın diosun, istersen araya bide reklam al, bari emek nakite dönsün

Eminim güzel gezi olmuştur
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ferdinand arkadaşım, murat arkadaşımı yolda çok yordum bugün. Aramızda 10 yaş var muratla benim ama o yoruldu, bende tık yok. Uyudu murat galiba yorgunluktan

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    ferdinand arkadaşım, murat arkadaşımı yolda çok yordum bugün. Aramızda 10 yaş var muratla benim ama o yoruldu, bende tık yok. Uyudu murat galiba yorgunluktan
    Ayıptır ama ya yarın yüklücem resimleri.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Avatarların altında keşke ''Yaş'' bölümü de olsa. Kime nasıl hitap edeceğimizi bilirdik.
    Belki de Adem abi demek uygun düşer ama bilemiyoruz mesela şimdi...

Motosikleti
    Honda NC S
    Doğrudur abi, o yorulma işi tecrubeyle ters orantılı, senin yılların var motosiklet üstünde, yorulmayacak şekilde kullanman refleks olmuştur artık

Okadar anlattınız göresi geliyor insanın geziyi Muratı biraz sıkıştırayım dedim
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avatarların altında keşke ''Yaş'' bölümü de olsa. Kime nasıl hitap edeceğimizi bilirdik.
    Belki de Adem abi demek uygun düşer ama bilemiyoruz mesela şimdi...
    yazıyoya nick kimde. Adem 80, 1980 doğumluyum. 33 e gircem nasipse. Ruhum 17 daha çaktırma

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Ha o 80 doğum yılı mıydı? O zaman abi değilsin direkt Adem diyorum, 2 yaşın hesabını yapmayalım.
    Ben de 30 oldum, vay be zaman nasıl geçiyor.

Motosikleti
    Honda NC S
    4-5 yılın lafı olurmu, bende adem diim mi, hele ruh 17 se gideri var bence ayıp olmazsa

Kendime abi denmesinden pek hoşlanan biri olmadığımdan 18yasında biri bana abi dese bile "ne abisi " diyorum içimden

Kabullenemiyorum, ben yaslanmıyorum abi zaman hızlı geçiyo

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Adem abi bana abi de 18 im ben :p

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)