Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    çift taraflı bant ile yapıştırdım çok sağlam. cbf150 de aynısını yapmıştım, motoru satarken sökememiştim, kaldı öyle. 25 liralık saat gitmişti
    çok faydası var saatin, bana çok lazım, 30 dakika garantisi olayı işte.. şu honda ya akıl erdiremiyorum, kurye motoru yapıyor saat koymuyor. hadi devir saatini geçtik, bari digital bir saat koy parası neyse verek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Günaydın ahali, bugün motoru satılık ilanı ile yeni ehliyet almak için sınava gelen 100 yamyamın arasına atıp geldim
    reverse bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada geldi o mesaj reverse, hemen eksik gedik aradım hazır indirim varken diye bişey bulamadım Y.Parçada %30 olsaydı kenara dişli, balata falan atardım en azından

Ön-Arka mı kontrol düşünüosun ? Aklına gelen başka bişey varmı yararlanalım %30 dan
    Aslında arka frende herhangi bir sorun hissetmememe rağmen gitmişken en azından kontrol edilsin istiyorum. Nasıl olsa saatlik işçilik ücretini ödeyeceğiz, bari kontrol etsinler de ihtiyaç varsa balata vs. değişikliği yapsınlar ki olacağını sanmıyorum dediğim gibi.
    Ön frende ise daha önce konusunu açtığım gibi hidrolik seviyesi minimum seviyede. Artık gereği neyse yapılsın.
    Bunlar haricinde aklıma gelen bir şey yok. İyi ki de yok, ne kadar sorunsuz motorlarımız var işte.

Murat işi biliyorsun valla. Kesinlikle motoru satmak için çok uygun bir zamanlama ve yer.
    Bu vakitte ehliyet alan adam en kısa sürede motorunu da almak ister. 1 ay sonrası motor sezonu çünkü. Önümüz bahar.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Buradakiler çok zengin olduğundan illa sıfır alacaklar, bir allahın kulu aramadı ya la .
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın ahali, bugün motoru satılık ilanı ile yeni ehliyet almak için sınava gelen 100 yamyamın arasına atıp geldim
    Yamyamların arasından çıkan 30 undan sonra heves etmiş bir bey amca alıcam dedi.Büyük motordan önce öğrenmek için alıcakmış.Pazartesi muhtemelen motorsuz kalıcam.

okkesh79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 X , CB 125 E ve YAMAHA XJ6 N
    Yamyamların arasından çıkan 30 undan sonra heves etmiş bir bey amca alıcam dedi.Büyük motordan önce öğrenmek için alıcakmış.Pazartesi muhtemelen motorsuz kalıcam.
    Hayırlısı neyse O olsun , ileride daha iyisini alırsın inşallah

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Teşekkürler inşallah.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Teşekkürler inşallah.
    murat benim motorumda sdece topcase var =) koruma demiri dahi yok ama 2 kere 3500 tl veren oldu vermedim,şuan bir yakın arkdaşım 3.000 vereyim diyor hadi len diyorum =) aman ha satarken çok öldürme motorunu
    Karadeniz - Giresun.

tfurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb 125 e
    http://imageshack.us/photo/my-images/715/48162291195169603622929.jpg/

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:50 ----------

http://img96.imageshack.us/img96/2366/20130223155339.jpg ...arka çanta çeneden açılır kask branda ve castrol yağı 180 tl ye aldım sizce uygun mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Uploaded with ImageShack.us ...arka çanta çeneden açılır kask branda ve castrol yağı 180 tl ye aldım sizce uygun mu

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Buradakiler çok zengin olduğundan illa sıfır alacaklar, bir allahın kulu aramadı ya la .
    üzülme dostum, çengelde etin olsun sinek gelir bağdattan konar
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hayırlısı olsun murat. İnşallah gönlünden geçen motoru alırsın. Yarın görüşürüz.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Furkan hayırlı olsun ama arka çantayı özellikle tablasından çıkabilen alınca daha kolay oluyor.bende de aynı çantadan var, bir sonraki çıkabilen olacak.

Adem Abi şamriyel aldım, Honda'nın verdiği edavat tüm civataları sökebiliyor kontrol ettim.Pompamda var yarın fena bir gezi olacak gibi bir his var içimde.Milas-İasos-Tuzla.Tuzlada restorandı olan bir çalışanımız var.Mekanı güzel göl yanı iyi gelir yorgunluğa ben tüm planları yaptım, herkeside kendime uydurdum.Motosiklet sahibi olacağım gece uyumamıştım.Sahip olduktun sonra beni en çok heycanlandıran olay değerli motor tutkunu dostlar edinip yol gitmek.Bu akşam sabah olmayacak anlaşılan
    cesur509 bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hazırlan murat. Uçalım gazlayalım gezelim
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Bu son tokatlayışın olabilir Adem Abi alabildiğin kadar zevk al Daha sonra kimin kimi tokatlayacağı belli olmaz

tfurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb 125 e
    tablasından çıkıyor anahtarın altındaki düğme ile

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum hayırlı olsun şimdiden.İnş kafana yatan bir motor bulursun.
    Bu son tokatlayışın olabilir Adem Abi alabildiğin kadar zevk al Daha sonra kimin kimi tokatlayacağı belli olmaz
    Aha adem ağaya rakip çıktı.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Sağol meriç vallahi kart kullanabileceğim bir motor arıyorum şuanda maksat nakit kalsın uzun vadeye borç dağılsın.Bulamazsamda görüşürüz

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağol meriç vallahi kart kullanabileceğim bir motor arıyorum şuanda maksat nakit kalsın uzun vadeye borç dağılsın.Bulamazsamda görüşürüz
    Drift al
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Murat abi hadi hayırlısı.. Adamında kafasına dank eder
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    @Murat, valla bize düşmez abi ama benim bakış açım hep şöyle olmuştur,

Yakın gelecekte tecrube kazanıp tam aradığın özelliklere sahip bi motosiklete sahip olmak istiyorsan ilk adımında her zaman en az götürüye sahip ürünü alman.

Yani;
    * parça ucuz,
    * yakıt yok gibi bişey,
    * 2. el değeri hiç düşmeyecek mümkünse artacak ,
    * servis bakım maliyeti düşük,
    * piyasada aşırı tercih edilen, kapış kapış giden,... ... bi motosikleti acil ihtiyaçtan, 0km yakın 2. el düşürürsen, miss gibi bi iş yapmış olursun Hem ihtiyacı olana karşı büyük sevap

Sonrası biraz diş sıkma ile, sevmesende biraz sabır ile, bi sonraki motosikletine daha büyük adımlar ile yaklaşman demek Bu aşama uzadıkça bi sonraki motosikletin daha kral olur.

Aylar önce İnzell in bi hesabını okumuştum CB başlığında ( GT650R, Intruder800 ü falan olmasına rağmen...) CB ile Ege/Akdeniz turuna çıkmıştı, zaten çıkacağım bir geziydi, sadece yakıt maliyetinden dolayı CB bedavaya kaldı demişti

Bu mantığın hastasıyım Bu mantalitede olan birinin daha ne motosikletleri olur

Seviyoruz seni, ne konuşuyorsak gönlümüzden senin daha iyilerine kavuşmanı dilediğimizdendir, öğüt gibi okuma gözünü seviim
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)