Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler adem min evine gidin her türlü rahat ettirir
    motor dostlarına her zaman kapısı açıktır
    ben gittim 5 gece çöktüm beni yatırdı besledi hiçbir şeyi eksik etmedi
    len ahtapot bile yedirdi
    her yemekten sonra çay kahve çerez çekirdeğim eksik edilmedi
    adem de kaldığım sürece ailesi ni ailem gibi sevdim
    çok iyi bir ailesi var eğer benim gibi dürüst bi insan sanız sizi de çok güzel ağırlarlar
    ne demek, lafı bile olmaz. Esas ben muzdaripim. İyade-i ziyarete gelemedim zaten beni güzel bi tokatladın, hala acısı geçmedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem sen tokat işine iyice alıştın yavrum seni çin malı salcano bile tokatlıyor
    bırakta ybr de tokatlasın yani
    iadeyi ziyaret işine gelince orası sana kalmış ama sen gelemezsin yenge yollamaz seni
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    allah büyük. İnşallah bigün olur.

kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Girdim baktım ama fiyat yazmıyor. bide acuvue oasys gece uyurken takılmaz demişsiniz öyle olsa şimdiye sorun çıkarmalıydı bende lensi taktımmı 4-5 günden önce çıkarmıyorum 1 seneden fazladır böyle kullanıyorum.
    Harbi optikte ilk girdiğinde karşına çıkan bir kampanya duyurusu görürsün. Bulduğun en ucuz fiyatın %25 daha düşüğüne alabileceğin yönünde bir kampanya. Mesela Oasysy'i internet sitelerinde en ucuz 40 TL ye buldun, gidip internet sitesinin ismini söyleyip Harbi optikten 30 TL ye alabilirsin. Ben 2 senedir lensimi harbi optikten alıyorum.
    Oasysy de 4-5 kulanıp sorun yaşamayabilirsin, bende oasys kullandım bende 1 hafta hiç çıkarmadam kullanıyordum. Ama gidip doktoruna veya lens satan bir optiğe sor, gözde kalma özelliği olmadığını ve ayrıca 15 günlük olduğunu 15 günde bir değiştirmen gerektiğini söyleyeceklerdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ikinci günün sonuna doğru sanırım iyice alıştı gözler lens olayına. Artık gözümde olduklarını hissetmiyor gibiydim. Sanırım birkaç günde daha da iyileşecek durum.
    Gece takılı bırakmak gibi bir niyetim yok. Hergün çıkartıp takmayı düşünüyorum.
    Ama çok büyük kolaylıkmış. Dünyayı net görebilmek ne kadar güzelmiş.
    Bir de arkadaşlar (lens kullananlar) yanlış anlamazsanız bir soru sormak istiyorum. Lensler gözümdeyken sauna(60-70 derece), buhar banyosu(45-50 derece ve %100 nem oranına sahip) ve hamam gibi sıcak-ıslak-nemli ortamlara girebilir miyim?
    Ayıptır söylemesi çalıştığım yerde bunlar elimin altında ve belli sıklıklarda kullanıyorum. Lenslerle birlikte durum ne olur?
    Ben saunaya girdim, sürekli denize havuzada giriyorum, ayrıca banyo yaparkende çıkarmıyorum.

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ne öğrendim biliyor musunuz?Bu forumda gerçekten benden karşılık beklemeden birçok güzel arkadaş kazanılabildiğimi.Bana birbirinden habersiz ayrı ayrı msj atan tüm dostları sevgi ile kucaklıyorum, yolunuz buraya düşerse en iyi şekilde ağırlayacağımdan emin olun.Adem Abi ile malum dünki gezimin ardından motosikleti satma kararı aldım.Özellikle ay sonlarına doğru giderek dahada sıkışmaya başladığım bu dönemlerde en azından Eylüle kadar ulaşımımı daha ucuz bir motorla yapabilirim diye düşündüm.Aradaki nakit ile borçlarımı hafiflete bilirim.Bu kadar özendiğim motoru satmak beni buruk bırakacak eminim, sonuçta ilk göz ağrısı başka.Ama ben ne paylaşımlarıma, ne bol saydırıldığım fotoğfalara, ne de yorumlarıma son vericem.Böyle dostlar kolay kazanılmıyor çekip gitmek büyük kayıp olur.Bende CB resmi çok arada hep paylaşırım, hem daha satılmadı
    Murat hayırdır neden satmaya karar verdin kardeşim. Salcanomu senin fikrini çeldi yoksa Adem mi?

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Lastiği götürdüm buralarda neredeyse hiçbir motorcu yama yapmıyormuş, Bir yer yaparız dedi 3 delik çıktı yenisini al yolda kalırsın dedi.Adem Abi lastiğine el koydum vallahi

İbrahim abi biraz sıkıntıdaydım, sadece Adem Abi daha ucuzada işe gidip gelebileceğimi gösterdi.Evladiyelik uzun ömürlü yatırım yapmak için almıştım ama ezildim biraz yükümün altında daha evladiyelik için gencim.Nakiti elimde tutup kısa vadede oynama yapmam lazım yoksa 20 tl 20 tl şelale oluyor maşallah.Hayırlsı olsun diyorum bir kaç arayan çıktı ama buralarda siteyi takip eden pek yok.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    Evet yazdıklarını okudum sanırım Ademle (isimle hitap ediyorum kusura bakmayın, burada resmiyet değil dost bir ortam hissettiğimden) yaptığın gezi olumlu manada işe yaramış. İnşallah dilediğin motoru bulursun. Bende benim motoru satıyorum, aslında bir süredir internette ilan. İnan satmaya kıyamıyorum koyacak yer olsa asla elden çıkartmayacağım bir motor ama 2. motoru İstanbul'da çok zor. Yinede istediğim fiyatı vermezlerse kesinlikle elden çıkatmak istemem.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı Camper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yazdıklarını okudum sanırım Ademle (isimle hitap ediyorum kusura bakmayın, burada resmiyet değil dost bir ortam hissettiğimden) yaptığın gezi olumlu manada işe yaramış. İnşallah dilediğin motoru bulursun. Bende benim motoru satıyorum, aslında bir süredir internette ilan. İnan satmaya kıyamıyorum koyacak yer olsa asla elden çıkartmayacağım bir motor ama 2. motoru İstanbul'da çok zor. Yinede istediğim fiyatı vermezlerse kesinlikle elden çıkatmak istemem.
    Hayırlısı olsun abi, inşallah gönlünün razı olduğu fiyata satarsın.Ben yanıbaşımızdaki Tansaş'ın otoparkına koydum camada ilanını astım.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiği götürdüm buralarda neredeyse hiçbir motorcu yama yapmıyormuş, Bir yer yaparız dedi 3 delik çıktı yenisini al yolda kalırsın dedi.Adem Abi lastiğine el koydum vallahi

İbrahim abi biraz sıkıntıdaydım, sadece Adem Abi daha ucuzada işe gidip gelebileceğimi gösterdi.Evladiyelik uzun ömürlü yatırım yapmak için almıştım ama ezildim biraz yükümün altında daha evladiyelik için gencim.Nakiti elimde tutup kısa vadede oynama yapmam lazım yoksa 20 tl 20 tl şelale oluyor maşallah.Hayırlsı olsun diyorum bir kaç arayan çıktı ama buralarda siteyi takip eden pek yok.
    senin olsun murat. Senden değerlimi?

arkadaşlar ben murata ne motorunu sat dedim, nede salcano wolf al dedim. Sadece benim wolfu 50 km kadar kullandırdım o kadar. Aha muratın yüzü. Aldığı kararlar tamamen kendi kararlarıdır. Ama abi bana şu model marka motor bulalım derse elimden gelen çabayı gösteririm en iyisini bulmak için. Teşekürler.

tfurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb 125 e
    40 -50 liralık hangi çantayı önerirsiniz

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı tfurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 -50 liralık hangi çantayı önerirsiniz
    ben çantayı 50 tl ye aldım,bire bir kappa çakması ve çok memnunum. Arkadaşım Kuba sında orjinal kappa kullanıyor o da çok beğendi benim çantayı ama markasını hatırlamıyorum, biri etiketi kanırtmış bende söktüm attım hem daha çok kappaya benzedi =) istersen aldığım yerin numarasını vereyim ellerinde kaldıysa sorarsın.
    Karadeniz - Giresun.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kappa çakması diye sorsa yeter bence, çoğu parçacıda var çünkü.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Motora 636 grenajı taktım :D :D

Karadeniz - Giresun.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora 636 grenajı taktım :D :D
    Ne rüzgar keser o şimdi Serkan, üstüne yatıp ayak çırparsak 5km daha hızlı gider ( 5km için kendini kesecek insan vardır forumda küçümseme )

Abi yapma öyle riskli şeyler kayar düşer allah korusun, o grenaja bizim CB 5000 km yol yapar
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne rüzgar keser o şimdi Serkan, üstüne yatıp ayak çırparsak 5km daha hızlı gider ( 5km için kendini kesecek insan vardır forumda küçümseme )

Abi yapma öyle riskli şeyler kayar düşer allah korusun, o grenaja bizim CB 5000 km yol yapar

Puhaha aynen :D 5 km için kan dökülebilir :D sıkıntı yok yağmurda aldım kucağıma 2 km dolaştırdım grenajı :D düşsün zaten biz boyadık sonra sanayiye gidip 2.000 zımpara aldım ordan otoyıkamaya geçtim suyla güzelce zımapraladım sonra da bi güzel pasta çektim cillop gibi oldu =)

Bu arada motor honda,anahtarlık yamaha,grenaj Kawasaki :D Honda TR beni mahkemeye vermez umarım =)

Evet mengu,artık adı kappa çakması olarak kalmış ama gerçekten çok memnunum,6500 km dir kullanıyorum okadar arazaiye vs de girdim ama sallantı tıkırtı yapmıyor daha çok şükür, nazar deymesin =)
    Karadeniz - Giresun.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Abi madem bu işlerden anlıosan bulsana bizim şu depo stickerlarını sökünce kalan çukurluğa bi çözüm İlla yabancıya mı gidelim
    Murat 48/30 bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Gençler modifiye görsün

erhan115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER5
    arkadaşlar söyleme gereği duydum bazen kaskı kafamıza takmaya üşeniyoruz yaa hani deponun üstüne koyuyoruz motorun
    dönüşlerde ciddi problemlere sebep oluyor haberiniz olsun 2 kere aynı olaydan dolayı düştüm motora ve bana birşey olmadı ama insanın içi cız ediyor yinede uyarma dereği duydum ben yandım siz yanmayın

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erhan115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar söyleme gereği duydum bazen kaskı kafamıza takmaya üşeniyoruz yaa hani deponun üstüne koyuyoruz motorun
    dönüşlerde ciddi problemlere sebep oluyor haberiniz olsun 2 kere aynı olaydan dolayı düştüm motora ve bana birşey olmadı ama insanın içi cız ediyor yinede uyarma dereği duydum ben yandım siz yanmayın
    Kaskı motorun üzerinde dursun diye mi aldın? 2 kere düştün , 3 ümü bekliyorsun?
    Kask takmayacaksan binmeyeceksin motora...
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

tfurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb 125 e
    kocaelinde galiba o sıkıntı olur ama ben ankaradan 50 tl lik bi çanta bulurum yiba çarşısından sağolasın.bide sizin motora branda var mı[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)