Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://e1212.hizliresim.com/14/g/gw9xr.jpg

5000 km oldu bu çantayla. hiç sorun çıkmadı. yeri geldi 12 pizza taşıdım. içinde kola fanta da oluyor. ben bile zor taşıyorum çantaya koyana kadar. fakat çantanın bir kısmı koltuktan destek alıyor. yani seleye yaslanıyor.
    30 dakkada getirmişiz çok mu Mikuni ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Okudukça ufkum açıldı resmen

http://tr.wikipedia.org/wiki/Honda
    http://www.motosclassicas70.com.br/Colec_Alexandre.htm
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Yamaha_Motor_Company

Bi HONDA CD125 1971 olsaydı kesin aile yadigarı gibi saklardım
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    http://e1212.hizliresim.com/14/g/gw9xr.jpg

5000 km oldu bu çantayla. hiç sorun çıkmadı. yeri geldi 12 pizza taşıdım. içinde kola fanta da oluyor. ben bile zor taşıyorum çantaya koyana kadar. fakat çantanın bir kısmı koltuktan destek alıyor. yani seleye yaslanıyor.

birde alttan bağlantı yerini çekermisin? nasıl yaptın bağlantıyı? birde sen dominostan motorun için kaç para alıyosun? buradaki dominos eleman arıyor bulamıyor,5 kişilik ekipleri 2 kişi kalmış çocukları hafta tatilsiz çalıştırıyorlar =/
    Karadeniz - Giresun.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar uzun tip çanta demiri almaya karar verdim. 40 lira vereyim kafam rahat olsun misali fakat bulamıyorum. Sirkeciye ve İnternete baktım. Yardımcı olacak biri varmı?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Kafa rahat olacak bi mevzu yok bence. Motosikletimden maddi anlamda daha değerli ürünler taşımak zorunda olacağımdan, test amaçlı orjinal demirin üstüne bile çıktığımı biçokkez yazmıştım başlıkta

+30g ağırlıklarla uzun yolda yaptım. Orjinal demirden yana bi şüphem yok. Diğer siyah metal demiri gün gelirde takarsam sadece yakıştırdığım için takarım

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde alttan bağlantı yerini çekermisin? nasıl yaptın bağlantıyı? birde sen dominostan motorun için kaç para alıyosun? buradaki dominos eleman arıyor bulamıyor,5 kişilik ekipleri 2 kişi kalmış çocukları hafta tatilsiz çalıştırıyorlar =/
    motor için ayda 300 veriyorlar, 150 tl masraf çıkarıyor bazen.... günde en az 100 en fazla 150 km yapıyorum. 9 saatte.
    bağlantı demiri nedir, orjinal demirin üzerine 40 cmx40cm ince bir sac koyup, matkapla deldim, 3 tane cıvata tutuyor. sacın üzerine de çantayı monte ettik.
    dominos pizza da çalışılmaz, az para veriyor, az yemek veriyor, her işi yaptırıyor, müşterisi çok gıcık, geçen gün 10 kuruş para üstü isteyen vardı, çekilmiyor böyle saçmalıklar, insana değer yokki, motorcuya ve emeğine saygı olsun.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    motor için ayda 300 veriyorlar, 150 tl masraf çıkarıyor bazen.... günde en az 100 en fazla 150 km yapıyorum. 9 saatte.
    bağlantı demiri nedir, orjinal demirin üzerine 40 cmx40cm ince bir sac koyup, matkapla deldim, 3 tane cıvata tutuyor. sacın üzerine de çantayı monte ettik.
    dominos pizza da çalışılmaz, az para veriyor, az yemek veriyor, her işi yaptırıyor, müşterisi çok gıcık, geçen gün 10 kuruş para üstü isteyen vardı, çekilmiyor böyle saçmalıklar, insana değer yokki, motorcuya ve emeğine saygı olsun.

Hmm haklısın, burdaki dominos diyor ki;
    Günde 10 saat, Haftada 6 gün çalışacaksın, cumartesi pazar hiçbir şekilde izin yok,pakete çıkmadığın zamanlarda masa toplayacak sileceksin,paket yapacaksın,akşam çöpleri atacaksın, yerleri süpüreceksin paspas yapacaksın ve sandalyeleri masaların üzerine kaldıracaksın vs.. bütün bunlar için ayda 900 tl alaksın :s yani dedğin gibi bi ...medikleri kalıyor.. peki sizde de şartlar,saatler ve ücret bu şekilde mi? birde motora ayda 150 tl ne masrafı çıkıyor? ben yağ harici masraf çıkmaz diye düşündüm ama? yanılıyormuyum?
    Karadeniz - Giresun.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    ücret burada da aynı, şartlar da aynı... gün oluyor 40 lira bahşiş çıkıyor diye katlanıyoruz. ve adres, trafik sorunu olmayan bir yer, %99.9 site ve villa gibi yerleşim yerlerine servis yapıyoruz. yeri geliyor 20 km yol yapıyorum, 14 liralık bir pizza için, yeri geliyor 500m. yapıyorum. motora bu ay içinde bir arka lastik ve zincir dişli taktırdım, ayda 4 litre yağ gidiyor. litresi 20 liradan en az 3 litre gider ayda.. 60 lira yağ, lastik patladı 10 lira gider, zincir 5000 km gidiyor, 45 veya 50 günde zincir bitebiliyor fakat kar yağmur gibi hava şartlarında tabiki. yazın zincir o kadar çabuk eskimez. rutin bakım ve değişim gereken parçalar yani, yoksa bu motor çin malları gibi hergün sabah erkenden tamirciyle dükkan açan cinsten değil. honda'nın kötü huyu yoktur, basarsın marşa çalışır, zeytinyağı koysan çalışır, sırf bu sebepten honda alırım. fakat uzun süre masraf etmeden mesela her 10 000 km. de bir masraf (en fazla 150 tl) ancak çıkaran spacy 110 gibi motor almadığıma pişman oldum. ben kebapçıda 40 000 km. yaptım, spacy 5000 km yağ değişmeden kullandım, kayış 40 binde değişti, yinede sağlamdı, hava filtresi zaten 10 lira, fakat 1 ayda hava filresi bitebiliyor, frenleri pahalı ama çok iyi. bas marşa bin, git. geçen seneki kışı bilirsiniz, istanbulda arabalar bile gidemiyordu, ben spacy ile tepelere çıkardım, inerdim, buzun üzerinde giderdim, bir kere bile düşmedim... tabiki bu konuda lastik seçimi (baklava desenli irc lastik) ve yan sanayi arka fren kullanmak gerekiyor.. bana böyle motor lazım ama ilk bu cb yi alırken pizza işi yapacağıma hiç ihtimal vermemiştim.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ortalama ayda 3.000 km yapıyorsun ozaman =/ yılda 36.000 km eder ve motorun için aldığın parayı kenara atsan 3600 tl eder yani kendi parasını çıkarmış olur,kaça satarsan o halde motoru eline kar kalır..

Burada bahşiş olayı yok daha önce hamburger dağıtıyordum yine motorla,burada zaten 750 tl ye çalışıyor halk,kalanı subay astsubay ki onlar 750 tl alanlardan daha cimriler =) adres desen inan bana içinden çıkılacak gibi değil,öyle ki bina numarası-ismi olmayan bir sürü bina var ve %40 zilde isim yazmıyor. malum depremden sonra hepten çarpık kentleşme oldu ara ki bulasın adresi.

şöyle 3-4 ay geçici gireyim diye düşündüm ama şimdi hepten soğudum. dedğin gibi bahşiş olsaydı güzel olurdu bide adres olayı sağlam olsaydı.
    Karadeniz - Giresun.

kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun tip çanta demiri almaya karar verdim. 40 lira vereyim kafam rahat olsun misali fakat bulamıyorum. Sirkeciye ve İnternete baktım. Yardımcı olacak biri varmı?
    Ben Ümraniye D&B motorda taktırdım. Yalnız sanırm 40 TL ye bulman biraz zor, ben 80 TL vermiştim.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kdrsahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Ümraniye D&B motorda taktırdım. Yalnız sanırm 40 TL ye bulman biraz zor, ben 80 TL vermiştim.
    80 çokmuş. Teşekkürler
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

kalyonju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb125e
    200ml yağı çeken arkadaşlar yağı çektikten sonra yağ çubunda seviye nerelere geliyor. cubuktaki üst çizgiye geliyormu? ben 200ml çektim ama seviye çubuğa bakarsak yine fazla gözüküyor.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Arkadaşlar iki buçuk saatin ardından Bodrum'dan Aydın'a 15:30 da vardım.

Hiç durmadım, hafif yağış vardı.100 kmden sonra motosiklet delirdi resmen.95 e sabitledim eğimde 100.Eve geldiğimde Sadece müzik başımı şişirmişti.95 ile giderken ayak bastığımız yerlede titreme vardı ama eskisi gibi koltuğa yansımadı.

Bu parkuru 2. sefer geliyorum ve gerçekten ikisi arasında çok fark var.Önceki gelişimde 80 i geçemedim yokuşta hep bayıldı, iki kere mecburen mola verdim eve geldiğimde 3 gün kendime gelemedim.

Kesinlikle motosiklete 1 litre yağ koydurmayın, gördüğüm cb nin peşinden koşup yetişiyorum söylüyorum.

Bence bu fark yağ ölçüsü ve yağın kalitesi ile alakalı.Gönül rahatlı ile söyleyebilirim 200 km durmadan gidilebilir.Titreşim dediğim gibi 95 km de ayaklarda abartı olmayacak şekilde vardı ama ilk seferki gibi ayaklarımı uyuşturmadı ve koltuğumda zamanla yumuşamış sanırım.

Benim asıl hayran olduğum konu bu yolu önümde büyükçe bir scooter camı ile yapmam

Bir haftadan beri beklediğim yolculuğu yapmama rağmen motosikletin bu olumlu değişimi yüzünden hala çok heyecanlıyım, yol kesmedi diyebilirim.Pazartesi Ananemlere Nazilliye gidiyorum, oradanda gezerim kafama göre

9 aydır ilk defa izin yapıyorum anasını ağlatırım artık yolların

Herkese iyi forumlar.

Titreşim mitreşim yok kardeşim.O Hondanın ezbere iş yapması ile 1 litre yağ koyması.Göreceksiniz 2013 yazına bomba gibi girecek motor.Garanti

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Babam grip olursun diyordu.Ne ağrım var ne sızın ne de gribim kapak olsun babama
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iki buçuk saatin ardından, hiç durmadım, hafif yağış vardı, 95 e sabitledim, eve geldiğimde sadece müzik başımı şişirmişti. 95 ile giderken ayak bastığımız yerlede titreme vardı.

Bu parkuru 2. sefer geliyorum ve gerçekten ikisi arasında çok fark var. Önceki gelişimde 80 i geçemedim yokuşta hep bayıldı, iki kere mecburen mola verdim eve geldiğimde 3 gün kendime gelemedim.

Kesinlikle motosiklete 1 litre yağ koydurmayın, gördüğüm cb nin peşinden koşup yetişiyorum söylüyorum.

Bence bu fark yağ ölçüsü ve yağın kalitesi ile alakalı. Gönül rahatlı ile söyleyebilirim 200 km durmadan gidilebilir. Titreşim dediğim gibi 95 km de ayaklarda abartı olmayacak şekilde vardı ama ilk seferki gibi ayaklarımı uyuşturmadı ve koltuğumda zamanla yumuşamış.
    Yolculuğu yapmama rağmen motosikletin bu olumlu değişimi yüzünden hala çok heyecanlıyım, yol kesmedi diyebilirim. Pazartesi Nazilliye gidiyorum, oradanda gezerim kafama göre 9 aydır ilk defa izin yapıyorum anasını ağlatırım artık yolların

Herkese iyi forumlar. Titreşim mitreşim yok kardeşim. O, Honda' nın ezbere iş yapması ile 1 litre yağ koyması. 2013 yazına bomba gibi girecek motor garanti. Babam grip olursun diyordu.Ne ağrım var ne sızım ne de gribim kapak olsun babama
    Yakışırr Murat Ne hikmetse herkes ufak cc ile uzun yol eziyete dönüşüyor yazmış heryerde ama bende aksine senin gibi büyük keyif duydum her seferinde

Anlatım yine muhteşem olmuş, okurken çıkıp uzun yol yapasım geldi 200km durmadan rahat gidiliyor dediğin gibi, hatta artçılı ve yüklü de gidiliyor Yağmurda kaskta buğu yoksa zevk-haz tavan yapıyor bencede çok eğlenceli

O heyecan insallah hiçbirimizde bitmez, bambaşka bi duygu, ben ki çok çabuk sıkılan biriyim halen heyecanım tavan Doğru ekipmanla grip falan hikaye aksine kendine geliyor insan Geziden ara ara haberdar et özenelim

Alıntı kalyonju adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200ml yağı çeken arkadaşlar yağı çektikten sonra yağ çubunda seviye nerelere geliyor. cubuktaki üst çizgiye geliyormu? ben 200ml çektim ama seviye çubuğa bakarsak yine fazla gözüküyor.
    Ben tam çizgiye gelsin diye 200ml den çok az daha fazla çekmiştim, bi sonraki yağ değişimine kadar her kontrol edişimde tam çizgideydi.

Bi önceki değişimde sonuna kadar akmasını beklememiş olabilirler veya motor soğukken değişim yapılmış olabilir. Usulünce yapıldıysa değişim, arkadaşların mesajları ve fotoğraflarından anladığım kadarıyla 200 ml çekmek yeterli oluyor sanırım.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

win 98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattı
    arkadaşlar mrb uzun zamandır forumu okuyorum sonunda motoru almaya karar verdim istanbul daki bayilerden en uygun nerden alabilirim alanlar bi fiyat yazarlarsa sevinirim

kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı win 98 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mrb uzun zamandır forumu okuyorum sonunda motoru almaya karar verdim istanbul daki bayilerden en uygun nerden alabilirim alanlar bi fiyat yazarlarsa sevinirim
    Her zaman için en uygun fiyat Ümraniye D&B Motor'da

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Çok teşekkürler ferdinandd, tüm haftayı değerlendirmek istiyorum.Babam illa trene bin, yok arabalar mercedes olmuş sıcak sıcak

Şimdi insan yaşlı insanların gönlü kalsın endişelensin istemiyorda.Zaten emperyalizmin yarattığı sistemin dibine batmış geçim kaynaklı bunalımda monoton bir hayatın tam ortasında zincirlerimi kırmak varken dahada zindan edecekler hayatı insana.

Ben artçılı olmadığımdan fotoğraf çekemiyorum.Önümde depo üstü çanta arkamda top case e bağladığım çanda üstümde diz örtüsü inipde fotoğraf çekmek işime gelmiyor binmesi var tekrar o motora

Ama Yenipazara güzel bir havada gidersem yemin ediyorum sizi çok özendirecek birşey yapacağımki küfür edeceksiniz.Garanti .Daha Nazilli, Sultanhisar, Yenipazar, Kuşadası var.

Yarın müsait olursa bana siteden çayımı iç diyen bir Aydın'lı arkadaşın çayını içmek istiyorum.Bu arada aydın forum AVM ye gittim akşam yerimde duramadım.http://i01.i.aliimg.com/photo/v1/209...ey_Bicycle.jpg buna benzer bisiklet gördüm çok ilginçdi.Dizlik dirseklik ile beni gören güvenlikçi telsize sarıldı.Bu memlekette kask takana garip garip bakıyorlar yahu normaldir artık

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    İstanbuldaki arkadaşlar. Biliyorum havalar çok iyi değil ama beraber belirleyeceğimiz bir zaman diliminde biraraya gelelim tanışalım derim ) Siz ne dersiniz?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Ferdi bak sen istedin diye üşenmedim fotoğraf çektim, konu anlatımlı gezi yapıyorum

Benim için düzenli ofis hayatının en büyük dez avantajı 9 dan sonra uyuyamamam.Kalktım baktım ahali uyuyor bastım gaza

İstikamet Nazilli

Meteoroloji sağanak var diyordu.Ben içimden güneşli olur kesin dedim ve şansıma tüm gün güneşli geçti.

Hiç üşenmedim durdum, sizlere meşhur kaymak tadında kasissiz düzlükleri ile meşhur Aydın asfaltını göstermek istedim.Aydın'lı tüm aileler motosikletden çok korkar, bunun sebebi %95 kask takmaz ki bu yazın %99 a varır, ekipmanı söylemiyorum bile ve Yuki motorun dişlilerini değiştirip anayolda 120 2 kişi kampana frenlerle Allah a emanet giderler.Sonra babası acilde memur benim gibi garipler aile korkusu yüzünden motosikletin tadına çok geç varır

45 dakikalık yolda 80 km hızla geze geze, sonbahar denince akla gelen o sarı ve kahverengi karışımı manzaranın olabildiğince tadını çıkarttım.Zaten Aydın-Denizli karayolu olabildiğince ağaçlık bir alan.

Tabi Nazilli diyince akla Uğur Mondial'ın Türkiye'deki tek fabrikası gelir.Motosiklet Japon telefon çin olunca çok gezi kötü fotoğraf oluyor maalesef.(Mondialcılarada taşımızı atalım ).

10 yıllık göz doktoruma göründüm,sağlam çıktık hayırlısı, Ananemin elini öptüm mutlu ettim.Sonra çok sevdiğim arkadaşımla vakit geçirdik.

EEEE öğlen oldu ve biz hala hayatımızdaki tembel kadınlar yüzünden kahvaltı etmedik.Açım aç

Alalım böreğimizi tatlımızı çıkalım Atça'nın piknik alanına.Hem Atça hem yeni pazarr manzaramız, kavak ağaçlarının sesi müziğimiz olsun.

Beni tüm kötü hava şartlarından kurtaran diz örtüm bu seferde soğuk betonda çift kişilik oturak oluyor

Ve bu güzel anların keyfini, huzurunu yaşayan masum köylü.

Birsonraki güzergah Kuşadası.Aslında yarın ayılabilirsem gidesim var ama alkol testi yapılırsa muhtemelen daha alkollü olurum.Daha doğrusu yılda bir içiyoruz izin vermiyorum hemen atayım vücuttan viskiyi

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iki buçuk saatin ardından Bodrum'dan Aydın'a 15:30 da vardım.

Hiç durmadım, hafif yağış vardı.100 kmden sonra motosiklet delirdi resmen.95 e sabitledim eğimde 100.Eve geldiğimde Sadece müzik başımı şişirmişti.95 ile giderken ayak bastığımız yerlede titreme vardı ama eskisi gibi koltuğa yansımadı.

Bu parkuru 2. sefer geliyorum ve gerçekten ikisi arasında çok fark var.Önceki gelişimde 80 i geçemedim yokuşta hep bayıldı, iki kere mecburen mola verdim eve geldiğimde 3 gün kendime gelemedim.

Bence bu fark yağ ölçüsü ve yağın kalitesi ile alakalı.Gönül rahatlı ile söyleyebilirim 200 km durmadan gidilebilir.Titreşim dediğim gibi 95 km de ayaklarda abartı olmayacak şekilde vardı ama ilk seferki gibi ayaklarımı uyuşturmadı ve koltuğumda zamanla yumuşamış sanırım.

Benim asıl hayran olduğum konu bu yolu önümde büyükçe bir scooter camı ile yapmam

Bir haftadan beri beklediğim yolculuğu yapmama rağmen motosikletin bu olumlu değişimi yüzünden hala çok heyecanlıyım, yol kesmedi diyebilirim.Pazartesi Ananemlere Nazilliye gidiyorum, oradanda gezerim kafama göre

9 aydır ilk defa izin yapıyorum anasını ağlatırım artık yolların

Herkese iyi forumlar.

Titreşim mitreşim yok kardeşim.O Hondanın ezbere iş yapması ile 1 litre yağ koyması.Göreceksiniz 2013 yazına bomba gibi girecek motor.Garanti

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Babam grip olursun diyordu.Ne ağrım var ne sızın ne de gribim kapak olsun babama
    hayatta hiçbirşeyin hissettiremediği bu duyguları banada motosiklet hissettiriyorgerçekten bu havada iyi cesaret bende geçen bi sakaryaya gideyim dedim ama kış yağmur hiç zevkli olmuyor...

bu anlattığın duyguları bana cb yaşatmadı üstad nedense hertürlü kullanımını denedim evet bu yağ olayı çok fark ettiriyor bende 800 ml ile kullanınca gerçekten motorun rahatladığını ve bi nebze titreşimin kaybolduğunu gördüm....ama senin yaşadığın bu duyguların tamamını cbfte yaşıyorum bende,mesela şuan diz örtüleri elcik vs rüzgara rağmen 100 km ile stabil tam istediğim kıvamda gidiyorum eski kasaya göre yeni kasada titreşim var bi nebze ama bu 7.000 devirde sıfır oluyor buda beni mest ediyorben titreşim olayına çok takmıştım elektirikli motor bile alabilirdim inan

şimdi sen böyle anlattın yazın anıları aklıma geldikışın sürekli sürüyorum motoru ama insan o hazzı alamıyor yazın tadı başka....yaz gelsede gezsek sıcak sıcak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)