Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Maxem nasıl güzel bişeye benziyor.
    ZEMHERİ!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Bugün kappa k35 alarak çanta olayına nokta koydum. Pahalıysa vardır bir hikmeti dedim ve tam 170 papel saydım. Pişman değilim, olacağımı da sanmıyorum.
    Daha önce motoruna bu çantadan takılı insanların, motor düştüğünde çantanın motora koruma demiri vazifesi yaptığı hikayelerini dinledim.
    Ha, oldu da düştük ve çanta çıktı veya kırıldı bir şey oldu... İnanın o anda aklıma gelecek en son şey o olur.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kappa k35 alarak çanta olayına nokta koydum. Pahalıysa vardır bir hikmeti dedim ve tam 170 papel saydım. Pişman değilim, olacağımı da sanmıyorum.
    Daha önce motoruna bu çantadan takılı insanların, motor düştüğünde çantanın motora koruma demiri vazifesi yaptığı hikayelerini dinledim.
    Ha, oldu da düştük ve çanta çıktı veya kırıldı bir şey oldu... İnanın o anda aklıma gelecek en son şey o olur.

http://img706.imageshack.us/img706/9...oraf0295ov.jpg
    İyide motordan düşüp sürüklenip bir yayaya veya araca çarpan çantanın sorumluluğu size ait olacaktır.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Mengu doğru söyle, çantalar için proje çizdirilip ruhsata işlettirilmesi ile ilgili başvuruyu sen mi yaptın emniyete? Biz mcdonalds diye biliyorduk.

Son yazdığın mesaja istinaden; ne yapmam gerekiyor bu durumda? 40-50 liraya çanta almak varken gidip 170 papel verdim. Kaliteli iyi bir marka aldım. Daha ne yapayım?

Motosikleti
    Mengu doğru söyle, çantalar için proje çizdirilip ruhsata işlettirilmesi ile ilgili başvuruyu sen mi yaptın emniyete? Biz mcdonalds diye biliyorduk.

Son yazdığın mesaja istinaden; ne yapmam gerekiyor bu durumda? 40-50 liraya çanta almak varken gidip 170 papel verdim. Kaliteli iyi bir marka aldım. Daha ne yapayım?
    Çanta tabanını 1-2 yerden delip civatalarla çanta demirine çantayı bağlarsanız motor 40 takla da atsa çanta yerinden çıkmaz pahalı bir çanta olması da gerekmiyor. 35 liraya aldığım çanta motor devrildiğinde yerinden çıkmadı ve arka grenajların çizilmesini engelledi. Neden çünkü tablayla tutturmadım 4 tane civatayla çanta demirine tutturdum.

kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E

Kappa K35 ile Givi E370 birebir aynı ürünler, sadece aralarında 4 LT fark var o kadar

Motosikleti
    Kurban bayramınız mübarek olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

hayırlı olsun bende bahara bakacam artık sürmüyorum soğuklardan dolayı belkide bahara satarım.
    reverse bunu beğendi.
    ZEMHERİ!

erhan115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER5
    kappanın k30 modelini yani 30 litre modelini kullanıyorum kuzenim motoru yan yatırıp biraz sürüklenmiş çantaya hiçbirşey olmadı ve çanta koruma demiri vazifesi gördü gerçekten kappa hakkını veriyor ve maxem e dokunduğunda kappanın daha kalın olduğunu hissedebiliyorsunuz
    reverse bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxem nasıl güzel bişeye benziyor.
    Maxem"in 45 lt lik cantasını kullanıyorum fiyatına orantilarsak oldukca kaliteli isinizi görür ama altına demir lama kestirirseniz cok daha saglam olur diger turlu tablası kırılabiliyor motorda canta demiri uzunlardan yoksa

Motosikleti
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxem"in 45 lt lik cantasını kullanıyorum fiyatına orantilarsak oldukca kaliteli isinizi görür ama altına demir lama kestirirseniz cok daha saglam olur diger turlu tablası kırılabiliyor motorda canta demiri uzunlardan yoksa
    Çnta demiri yok lama kestirmek güzel fikir.bahara nasip olursa alacağım.
    ZEMHERİ!

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Arkadaşlar bugün Cb125e ile Kocaeliye gidip geldim. Toplamda 250 km yol yaptım. Ardçım da ben de haşat olduk resmen, çok yorulduk. Hızım 70-90 arasıydı. Bu motosiklet ile bir gün içinde en çok kaç km yaptınız? Daha önceki motorların hiçbirinde bu kadar yorulmamıştım.
    Şehir içinde çok sevdiğim, memnun olduğum motosikletim Kocaeli yolunda beni şaşırttı.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    ben en fazla 90 km. Yaptım ama köprü trafiği ve kahrolası ümraniye trafiği de dahil. Eve gelir gelmez düştüm yatağa. Çok yoruyor bu motor. Cbf bu kadar yormuyordu.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Ben 192km yol yaptım. İstanbul Şişli'den, Yalova Çınarcık toplam 192km.
    Uzun yol tecrübem olmadığından, ne olur ne olmaz deyip Gebze'de 15 dakikalık bir mola verdim. Sanırım o sırada 50km yol gitmiştim. Geri kalan 140km'yi tek seferde gittim ve ben hiç de haşat olmadım. Hatta gayet rahat gittiğimi söyleyebilirim. Tek sıkıntım, önümde uzanan bomboş ve uzun yolda benim 100km ile gidiyor oluşumdu. O da motor hacmi ile ilgili tabi.

Motosikleti
    Ben 192km yol yaptım. İstanbul Şişli'den, Yalova Çınarcık toplam 192km.
    Uzun yol tecrübem olmadığından, ne olur ne olmaz deyip Gebze'de 15 dakikalık bir mola verdim. Sanırım o sırada 50km yol gitmiştim. Geri kalan 140km'yi tek seferde gittim ve ben hiç de haşat olmadım. Hatta gayet rahat gittiğimi söyleyebilirim. Tek sıkıntım, önümde uzanan bomboş ve uzun yolda benim 100km ile gidiyor oluşumdu. O da motor hacmi ile ilgili tabi.
    Bu motorun km saatinin doğruluğunu ölçen var mı hiç ? 100km hız bu motor için çok iyi ama ne kadar doğru ?

Motosikleti
    Honda pcx125
    bence normal. Navigasyonlu telefonu olan varsa ölçsün ama gps tam isabet gôstermez

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Ben hafif rampa aşağı yolda 110km/s gördüm Yalova'ya giderken.

Motosikleti
    reverse bunu beğendi.
    ZEMHERİ!

Motosikleti
    Honda pcx125
    Eralp abi beyazı olmasaydı bu motoru almayabilirdim, o kadar yani.

Bu arada hiç siyah alan birine rastlamadım.
    ben siyah aldım

Motosikleti
    Çok yakında..
    Merhaba Arkadaşlar foruma yeni katılanlardanım ama 1-2 aydır hep yazılanları okuyorum çok yararlı ve bilginlendiren yorumlar bu yüzden teşekkürler herkese.
    Bende 2-3 aya Allahın izniyle Honda CB 125 e'me kavuşuyorum :D ilk işim alır almaz foruma fotolarını koymak olacak emin olun

Bugun orjnal lastikleri tubelense cevirttim 10 lira tuttu arkadaslar bizim lastiklerde oluyor bilginize

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Dun yolda kaldim sambirelli lastikle 60 la giderken civi girdi tekere allahtan motor dengeli birsey olmadi biraz yalpaladi o kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)