Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    honda cb125e sahibi olanlardan arka amortisorlerini degistirmek isteyen bir kisi ariyorum, ozelden mesaj gonderirseniz sevinirim, hondanin kucuk ccdeki bircok modelinde koltuk ve amortisorler rahatsiz edici, gazli amortisorler maalesef Turkiyede pek yaygin degil ve cok pahali, yurtdisindan alindiginda ise 5-6kglik agirligi nedeniyle kargosu urun bedelini geciyor nerdeyse, siteden bir arkadasa uygun fiyatli bir adet gondermeyi dusunuyorum, Taylanddan gelecek ama kargo bedeli yok, bir akraba ile gonderecegim, yolcu beraberinde olacak, sadece 1 kisi, almak isteyen mesaj gonderirse sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Bencede cbf 150 ucuz olsa alınacak motor.ilk çıktığında pek pahalı değildi sonra zam üstüne zam.tvs ye bakmıyorum bile yamahanın hondanın yanında bence ne alaka tvs.bu markaların ayarına yetişemez bence.ybr de bunca yıl tek kalemdi, millet mecburdu.şimdi honda geldi 125 cc motor sürdü piyasaya parasına göre güzel bir motor.tabi honda tutulan motoruna zam yapmasını iyi biliyor.ben aldığıma çok memnunum.TİTREŞİM konusunada gelince; ben ilk motorum peugeot moped di ikinci mondial schooter klasiklerimde bmw 1955 r25 diğeri mz 251 1990.anlatmak istediğim bu motorlardan inipte hondaya binmek sıfır titreşim demek belki honda cbf 150 den inseydim yada, dediğinize göre ybr daha az titriyormuş onadan inseydim bu titreşimi fark ederdim.
    bide can alıcı bir sorum olacak honda cb 125 e lerin chına nın bi fabrikasında üretildiğini eralp hocadan duymuştum, dün baktım şasi yerinde gidonun orda öyle yazıyor doğru.
    yamaha nın kinde ne yazıyor çok merak ediyorum.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ben ybr de kullandım cbf 150 de
    cb 125 e ye bindim kullandım 30 km kadar
    beni cok rahatsız etti titreşim
    arkadaşda aynı şekilde rahatsız oldu 4000 km sattı sıfır ybr aldı
    cok pişman oldu keşke hiç hondaya bulaşmasaydım diye..
    herkesin kendi secimi
    ama ben hiç begenmedim 70i geçince zangır zangır oynuyor motor..
    Ybr yi tek geçerim
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Herkesin kendi seçimi herşey ortada, millet tecrübelerini zahmet etmiş benzinliklerden fotolar çekmiş ispatlama gayesine gitmiş ispatlamış.karar milletindir.
    Eralp hoca olacaktıki tarafsızca herşeyi kağıtlarla ortaya döksün.kendi aldığı cb 125 enin bile eksik yönlerini yazmıştı kendisininde ybr si var helal olsun.

Motosikleti
    Demir At
    bu işte barkın bayoğlu haricinde kimseyi tanımam ...
    bende söylerim eksik taraf ama altın elbiseli adam kadar prof. değiliz
    # motosikletle.blogspot

HIZLICAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    2005 model ybr mi satıp cb 125 aldım. İlk başlayanlar için çok güzel derim ama ybr sini satıp da benim gibi cb alanlar için çok kötü bi durum. Anladım ki YBR nin 2005 deki konforu ve rahatlığı 2012 cb de yok. Çok üzülüyorum ybr mi satıp bunu aldığıma. Bazen pişmanlık duymuyor değilim. Süspansiyonları çok sert, koltuk sert, konfor zaten yok, titreşim hat safhada, rüzgarda motor çok etkileniyor devrilecek gibi oluyor. Ybr kadar ağır basmıyor yere hafif kalıyor. Hondayı almadan önce deneme şansım olsa idi bi kere binip, ybr ye binen biri olarak almazdım diye düşünüyorum.
    Yakıt testi yapamadım daha 100 km de motor, İnşallah yakıt olarak yüzümü güldürür de eksi yönlerini unutturur. Arkadaşlar bu motor öbüründen küçük mü diye soruyor hatta kalıp olarak. fikirlerimde bi değişiklik olursa şayet değişen fikirlerimi ileride belirteceğim.
    [b][u][i][center]"MOTORCU OLMAK BİR AYRICALIK OLACAK"[/center][/i][/u][/b]

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı HIZLICAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model ybr mi satıp cb 125 aldım. İlk başlayanlar için çok güzel derim ama ybr sini satıp da benim gibi cb alanlar için çok kötü bi durum. Anladım ki YBR nin 2005 deki konforu ve rahatlığı 2012 cb de yok. Çok üzülüyorum ybr mi satıp bunu aldığıma. Bazen pişmanlık duymuyor değilim. Süspansiyonları çok sert, koltuk sert, konfor zaten yok, titreşim hat safhada, rüzgarda motor çok etkileniyor devrilecek gibi oluyor. Ybr kadar ağır basmıyor yere hafif kalıyor. Hondayı almadan önce deneme şansım olsa idi bi kere binip, ybr ye binen biri olarak almazdım diye düşünüyorum.
    Yakıt testi yapamadım daha 100 km de motor, İnşallah yakıt olarak yüzümü güldürür de eksi yönlerini unutturur. Arkadaşlar bu motor öbüründen küçük mü diye soruyor hatta kalıp olarak. fikirlerimde bi değişiklik olursa şayet değişen fikirlerimi ileride belirteceğim.
    gidip çinliye binmiş adam sonra gelmiş honda cb 125e almış
    adama bu titriyo mu diyorum yok diyo sıfır diyor titreşim yok diyor
    bi tanıdık vardı ilk kez o almıştı bizim buralarda
    bindim motora 70 filan civarı hızı
    ben sandım 130 140 filan gidiyoruz öyle böyle titremiyor..
    adam gitmiş binmiş yukiye mondiale titremiyor diyor
    2 sene ybr ye bindim 2007 modeldi 9 binde almıştım
    ben onun kadar rahat motor görmedim titremesi filan yok
    ybrden inip SUNDİRO HONDA cb125 e ye binince insan kalite farkını anlıyor..
    http://www.honda-sundiro.com/huodong/
    YBR YBR YBR
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Mondiale binen adama göre demekki titreşim yok hondada aksinimi söyleseydik bendede mondial vardı hondadan daha titreşimliydi.Ayrıca seninde zamanında ybr n varmış peki 2007 ybr nin kasasında üretildiği yer yazar ne yazıyor orda meraktan soruyorum?Sendeki motor kısmında kanuni yazıyor sendekide çin.Çinde işçilik ucuz çoğu markalar çinde yapılıyor sen çinlilerin yaptıklarının hepsinin aynı olduğunu mu sannediyorsun?Onların demir alaşımları bile yorgun demir.Honda düşük sisilerini çinde yaptırıyor bizim ayardaki ülkelerede satıyor.Sen daha çindeki motorların farklı kalitede olduklarını bile bilmiyorsun.Hondanın belli bir çizgisi var işçilik ucuz diye oraya gidiliyor fabrikalar yaptırılıyor.

küçük cc çok sayıda üretilen ve satılan motorların alayına yakını çinde üretiliyor buna ybr de dahil.yamaha ybr vikipedi yazıp tarafsız bilgiye ulaşabilirsiniz

hamza034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    merhaba arkadaşlar size, borçla taksitle ve burdaki siz değerli motor severlerin yorumları sonucu almaya karar verdiğim cb 125 imle yaptıgım kazayı anlatayım:
    motorumu tam bir ay önce D&B motordan aldım ve düne kadar 220 kilometre yol yapmıştım,
    dün(28.08.2012) yıllık izne ayrıldım ve motorumla istanbuldan izmit-kefkene gitmek için sabah 06:00 da yola çıktım.güzel güzel 150 kilometremi gittim, hatta rodaj da olmama ragmen dayanamayıp hazır fırsatınıda bulmuşken şu motorun sınırlarını bi göreyim diyerek gaza yüklenip 110 kilometreyi ibrede gördüm sonra hızımı geri düşürdüm ve normal 80 civarı gidiyordum,
    fakat bahtsız bedevi misali yolda yağmur yağmaya başladı, neyse yaz yağmurudur diner diyerek uygun bir yerde tam tamına bir saat yağmurun dinmesini bekledim kısa bi süreliğine durdu ve bende tekrar yola koyuldum 20 dk. daha yol alınca birden yağmur şiddetli bir şekilde yağmaya başladı etrafta sıgınacak bir yer yoktu vede zaten yeterincede ıslanmıştım mecburen devam ettim, yolumun son 20 km. sinde tam kandıra denilen mevkiye geldiğimde yol sola virajlı + yoldan nehir gibi su akıyordu vede rüzgarın şiddeti artı benim 60 la gitmem in toplamında motoru sola çeviremedim ve hooop bariyerlere çok feci bir şekilde bindirdim, motorum bariyerin altına girdi, bindirmemle savrulmam bir oldu ALLAHım öldümmü yaşıyormuyum eşim çocuğum,yoksa sakatmı kaldım diye kısa bir şok geçirmenin ardından acı gerçekle yüzleşmek için hemen ayağa kalkmaya çalıştım ama nafile sağ ayağım tutmuyordu derken gelen araçlar durdu yolu kapattılar bişeyin varmı nası oldu vah vah gibi soruların altında ben yerde öylece oturuyordum ve bu durumda naapicam diye düşünüyordum polis geldi ardından ambulansı beklemeye başladık bu arada ayak hızlı bir şekilde morarıp şişmeye başladı ambulansı beklerken adamın birisi bana dediki kardeşim hastaneye gidiceksin ama burası tamda çingene mahallesinin önü ve hiç gözünün yaşına bakmazlar motorunu 10 dk.da alıp kaybederler, sen sen ol motorunu burda bırakma,dedi.
    bunun üzerine yogun ricalarım sonucu polis merhamete gelip yoldan geçen bi aracı durdurup ikna etti ve motorumu yükleyip karakola götürdüler ve nihayetinde ambulans geldi hastaneye gittik sağ ayak bilekten kırılmış ayağı alçıya alıp karakola gittik resmi işlemler ifade falan derken saat 14:30 da motoru bi dünya para vererek kiraladığım kamyonete yükleyip istanbula geri döndüm
    sonuç:
    6 hafta ayağım sarılı kalıcak
    yıllık iznim gitti
    6 hafta işe gidemicem
    bi dünya masraf ettim
    yeni aldığım güzelim motorum pert oldu
    ( bu arada yolda gelirken, yol üstü oldugu için dogu batı hondaya uğrayıp motoru bıraktım; yeni bir model olduğu için parçaları şuan elimde yok o yüzden şimdi bi fiyat veremem hesaplayıp seni aricaz dedi ama hasar listesi oluşturdu: ön teker- ön amortisör takımı firen diski belki bide direksiyon yamulmuş dedi yani ön takım haricinde bişeyi yok fazla tutmaz biz seni aricaz dedi ve
    akşamleyin arayıp 900 tl fiyat çekti vicdansız.(işçiliğimi çok koydu acaba) şimdi yaptırıp yaptırmamakta şüpheliyim çünkü motor hastalarına sorduğum kadarıyla bu fiyatı bulması imkansız diye düşünüyorum)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun allah beterinden korusun....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı hamza034 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar size, borçla taksitle ve burdaki siz değerli motor severlerin yorumları sonucu almaya karar verdiğim cb 125 imle yaptıgım kazayı anlatayım:
    motorumu tam bir ay önce D&B motordan aldım ve düne kadar 220 kilometre yol yapmıştım,
    dün(28.08.2012) yıllık izne ayrıldım ve motorumla istanbuldan izmit-kefkene gitmek için sabah 06:00 da yola çıktım.güzel güzel 150 kilometremi gittim, hatta rodaj da olmama ragmen dayanamayıp hazır fırsatınıda bulmuşken şu motorun sınırlarını bi göreyim diyerek gaza yüklenip 110 kilometreyi ibrede gördüm sonra hızımı geri düşürdüm ve normal 80 civarı gidiyordum,
    fakat bahtsız bedevi misali yolda yağmur yağmaya başladı, neyse yaz yağmurudur diner diyerek uygun bir yerde tam tamına bir saat yağmurun dinmesini bekledim kısa bi süreliğine durdu ve bende tekrar yola koyuldum 20 dk. daha yol alınca birden yağmur şiddetli bir şekilde yağmaya başladı etrafta sıgınacak bir yer yoktu vede zaten yeterincede ıslanmıştım mecburen devam ettim, yolumun son 20 km. sinde tam kandıra denilen mevkiye geldiğimde yol sola virajlı + yoldan nehir gibi su akıyordu vede rüzgarın şiddeti artı benim 60 la gitmem in toplamında motoru sola çeviremedim ve hooop bariyerlere çok feci bir şekilde bindirdim, motorum bariyerin altına girdi, bindirmemle savrulmam bir oldu ALLAHım öldümmü yaşıyormuyum eşim çocuğum,yoksa sakatmı kaldım diye kısa bir şok geçirmenin ardından acı gerçekle yüzleşmek için hemen ayağa kalkmaya çalıştım ama nafile sağ ayağım tutmuyordu derken gelen araçlar durdu yolu kapattılar bişeyin varmı nası oldu vah vah gibi soruların altında ben yerde öylece oturuyordum ve bu durumda naapicam diye düşünüyordum polis geldi ardından ambulansı beklemeye başladık bu arada ayak hızlı bir şekilde morarıp şişmeye başladı ambulansı beklerken adamın birisi bana dediki kardeşim hastaneye gidiceksin ama burası tamda çingene mahallesinin önü ve hiç gözünün yaşına bakmazlar motorunu 10 dk.da alıp kaybederler, sen sen ol motorunu burda bırakma,dedi.
    bunun üzerine yogun ricalarım sonucu polis merhamete gelip yoldan geçen bi aracı durdurup ikna etti ve motorumu yükleyip karakola götürdüler ve nihayetinde ambulans geldi hastaneye gittik sağ ayak bilekten kırılmış ayağı alçıya alıp karakola gittik resmi işlemler ifade falan derken saat 14:30 da motoru bi dünya para vererek kiraladığım kamyonete yükleyip istanbula geri döndüm
    sonuç:
    yıllık iznim gitti
    6 hafta işe gidemicem
    bi dünya masraf ettim
    ( bu arada yolda gelirken, yol üstü oldugu için dogu batı hondaya uğrayıp motoru bıraktım; yeni bir model olduğu için parçaları şuan elimde yok o yüzden şimdi bi fiyat veremem hesaplayıp seni aricaz dedi ama hasar listesi oluşturdu: ön teker- ön amortisör takımı firen diski belki bide direksiyon yamulmuş dedi yani ön takım haricinde bişeyi yok fazla tutmaz biz seni aricaz dedi ve
    akşamleyin arayıp 900 tl fiyat çekti vicdansız.(işçiliğimi çok koydu acaba) şimdi yaptırıp yaptırmamakta şüpheliyim çünkü motor hastalarına sorduğum kadarıyla bu fiyatı bulması imkansız diye düşünüyorum)
    Arkadaş geçmiş olsun ALLAH korumuş.ben olsam zaten taksitte ya gidip pazarlık ederdim hemde ikna edici bir pazarlık.araya adam da koyabilirsin tanıdığın varsa mesela tanıdığın başka bir honda servisi olur daha uygun yapar.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, parçaları kendiniz alın başka yerde taktırın. Bu sitede biraz parça var umarım işinize yarar.

http://www.rialli.com/urunler/382_honda-cb-125/
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidip çinliye binmiş adam sonra gelmiş honda cb 125e almış
    adama bu titriyo mu diyorum yok diyo sıfır diyor titreşim yok diyor
    bi tanıdık vardı ilk kez o almıştı bizim buralarda
    bindim motora 70 filan civarı hızı
    ben sandım 130 140 filan gidiyoruz öyle böyle titremiyor..
    adam gitmiş binmiş yukiye mondiale titremiyor diyor
    2 sene ybr ye bindim 2007 modeldi 9 binde almıştım
    ben onun kadar rahat motor görmedim titremesi filan yok
    ybrden inip SUNDİRO HONDA cb125 e ye binince insan kalite farkını anlıyor..
    http://www.honda-sundiro.com/huodong/
    YBR YBR YBR
    ybr çinde üretilmiyormu ?

http://tr.wikipedia.org/wiki/Yamaha_YBR_125
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondiale binen adama göre demekki titreşim yok hondada aksinimi söyleseydik bendede mondial vardı hondadan daha titreşimliydi.Ayrıca seninde zamanında ybr n varmış peki 2007 ybr nin kasasında üretildiği yer yazar ne yazıyor orda meraktan soruyorum?Sendeki motor kısmında kanuni yazıyor sendekide çin.Çinde işçilik ucuz çoğu markalar çinde yapılıyor sen çinlilerin yaptıklarının hepsinin aynı olduğunu mu sannediyorsun?Onların demir alaşımları bile yorgun demir.Honda düşük sisilerini çinde yaptırıyor bizim ayardaki ülkelerede satıyor.Sen daha çindeki motorların farklı kalitede olduklarını bile bilmiyorsun.Hondanın belli bir çizgisi var işçilik ucuz diye oraya gidiliyor fabrikalar yaptırılıyor.
    Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı mrtdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçük cc çok sayıda üretilen ve satılan motorların alayına yakını çinde üretiliyor buna ybr de dahil.yamaha ybr vikipedi yazıp tarafsız bilgiye ulaşabilirsiniz
    ybr nin fabrikası çinde jianshe motosiklettir
    http://www.jianshetrade.com/structure/sy.asp bu kısımdan about us bölümüne girip okuyabilirsin

1980 Yılında jianshe firmasını satın alır yamaha ve üretime geçer
    haliyle zamanla 2000 yılından sonra üretimini oraya taşımıştır...
    ilk cıkan ybrden şuanki ybrye kadar yamahanın jianshe fabrikasında üretilir..
    Şimdi sen diyeceksin nereden biliyorsun yada yalan mı söyluyorsun
    az cok araştırma yaptım bu konu da
    ve beni az cok tanısan zaten bu tarz diyaloga girmezsin=) forumda az cok beni tanıyanlar biliyor bunun üstüne ne kadar kafa yordugumu neyse
    gelelim kendi motosikletime
    kanuni çindir dogrudur..
    çinli var çinlicik var bu yuzden .. bi kaç acıklama yapalım
    Kanuni Boranın Üzerinde 2009 yılının Ybr Şase Ve Ybr motor kısmı vardır Biraz daha Cruiser chopper gibi bişi yapılmaya çalışılmış cok da güzel olmuş...
    ''kanunin diger motosikletleriyle karşılaştırılmasın diye söylemek istedim''
    Yine YAMAHA JİANSHE FİRMASINDAKİ ADI JİANSHE JS125-6C DIR
    inanmazsan link vereyim http://www.jianshetrade.com/newproduct/sy.asp
    hatta salcano wolf s de ybr dir oda JS125-6A diye geçer..
    yani şimdi şöyle bişi var honda kanunin yaptıgının aynısını yapmış
    bir firmanın motosikletini almış ve satıyor cbfle uzaktan alakası yok . hondanın çizgisi mizgisi yok cb125 e için
    kalite bazında ybryle zaten kıyaslanmaz kullanıcı yorumları , konuşmalar , öneriler ortada zaten ben kıyaslamam zati =)
    umarım faydalı olmuştur ama ben wikipedia nın ybr 125 cc nin acıklamasını da link olarak vereyim
    yalan filan konuşuyorumdur http://tr.wikipedia.org/wiki/Yamaha_YBR_125

belki inanırsınız o zaman
    yamaha ybr 125 custom

kanuni bora
    # motosikletle.blogspot

hamza034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, parçaları kendiniz alın başka yerde taktırın. Bu sitede biraz parça var umarım işinize yarar.

http://www.rialli.com/urunler/382_honda-cb-125/
    teşekkür ederim siteye baktım ama bana lazım olan parçaları bulamadım parçaları bulabilsem taktırması sorun değil
    bana ön amortisör takımı beyaz çamurluk firen diski ve direksiyon lazım ama nası olcak bilmiyorum

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    sonuç:
    yıllık iznim gitti
    6 hafta işe gidemicem
    bi dünya masraf ettim
    Geçmiş olsun arkadaşım Allah beterini yaşatmasın.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    neden son bi kaç gündür bu konuya cb hakkında bilgi almak isteyenler degilde, pislik atmak isteyenler geliyor.. kasila kasila, forumda nasil tanindiklarindan bahsederek, "yok efendim sizin motorlariniz tüü kaka" demek icin mesai harciyorlar? cb sahiplerinden biri gidip baska forumlarda ayni seyimi yapti? Yaptıysa rica ediyorum gene oraya gidip özür dilesin. Cici motor desin.. Şimdi bu konu altında kimi biraz bilgi katiyor, kimi iyice seviyesiz, vurucam kırbacı, vurucam kırbacı diyor.. Motosiklet kıyaslamaları diye bir bölümde var, gidip başlık açmalarını yada açılmış başlıklarda kendi tatminlerini sağlamalarını önersem, ukelalık etmiş olmam umarım..

Malda yada futbolda fanatik tavirlar beni oldukça rahatsız ediyor. İnsanların iç dünyalarının ne kadar küçük olup, nelerle doldurduklarına şahit olmak bunun sebebi.. Siz sevgili dostlar, ben geçtigimiz haftalarda bu konu altında yaptıgımız sohbetleri özlemeye başladım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Hamza hocam, çok geçmiş olsun.. Allah şifa versin..
    Halil Karamanoğlu, peacetrain ve cbf 150 bunu beğendiler.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkür ederim siteye baktım ama bana lazım olan parçaları bulamadım parçaları bulabilsem taktırması sorun değil
    bana ön amortisör takımı beyaz çamurluk firen diski ve direksiyon lazım ama nası olcak bilmiyorum
    Amortisörlere bakın illa ki biri uyar. Cb125 gidonu olmasada başka gidon olur.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Bak şimdi ben polemiği uzatacağım ama tahmin ettiğim gibi forumdaki arkadaşlarım bundan rahatsız.Boş yere sayfa kalabalığı yapamam ki ben zaten bu yazdıklarındanda verdiğin linklerdende razı olamadım, sende bani razı etmek zorunda değilsin.Ama laflarınıza rica ediyorum dikkat edin!Üstte yazmışsınız 'beni az cok tanısan zaten bu tarz diyaloga girmezsin=)'.Bide oraya gülücük koymuşsunuz.Yani sen motorlar hakkında çok geniş bilgiye sahipmişsin.Bu ne demek tir bana açıklama yaparmısınız?Bu sayfanın moderatörü yokmu?Moderatörü geçtim gayeniz ne acaba?
    Burası Honda CB125 E sayfası, ybr değil ikinin biri gelipte honda şöyle böyle taklit felan yazıp forumdan foruma atlamayın bizim kendi deneyimlerimizi yazdığımız forumu işgal etmeyin.Ben dedim mondialden indim hondaya bindim titreşim yok ona göre dedim, yalan mı söylüyoruz ona göre yok.Mondial kullanmak ayıp mı?

Herkesin motoru kendine güzel.Arkadaşım madem ybr seviyosun git o sayfaya paylaşım yap.Ben uslubuyla diğer motorlarında çinde üretildiğini ama alaşımlarının hammeddelerinin farklı olduğunu belirtmek istedim.Ben krom ihracatçısıyım, yakınlarım dostlarım çine gidip geldikçe birşeyler anlatıyorlar, sektörle ilgili.Sayfa açıldığından beri okuyorum senin gibiler devamlı motorumuza çamur atılıyor.

Uslubuyla kısa eleştiriler yapsalar gam yemeyeceğim.Ben burda uzun uzun seninle tartışdığımdan ötürü boş yere bu sayfayı okuyup yorulan arkadaşlarımdan özür diliyorum.Sen buraya yazdın da cevapladım.ferdinandın yaptığı benzin testine doğru düzgün kimse teşekkür etmemiş.
    Lafı daha fazla uzutmak istemiyorum.Rica ediyorum bu sayfayada gelipte, yok şöyle motor yok böyle motor deyip tadımızı kaçırmayın lütfen...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)