Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    benim egsozdan ısınınca çıtırtılar gelemeye başaladı sıfır motorda olurda sanki benimki daha fazlalaştı ne dersiniz sizde durum ne
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    egzozdaki civatalardan geliyormuş o ses sıkıntı olmaz dediler

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdıkların tamamen doğru ramazan abi, bende cb125 sahibi olarak dediklerine harfiyen katılıyorum fakat gel gör ki aradaki fiyat farkı beyaz rengi ile duruşu ve honda kalitesine olan güven aldırtmıştır bu motoru herkese.taşa tutma konusuna gelince de siz kullanıcıların tarafsız yorumları bu forumu değerli kılıyor okuyanlar ona göre karar veriyorlar aracı alıp almamaya diye düşünüyorum, kimse bu değerli forumun yapmış olduğu test yazılarına ters cevap vermez diye düşünüyorum.
    teşekkür ederim... aklıma gelen başka bişey olursa yine eklerim... ama inşallah motoru sağlam ve uzun km ler götürecek cinstendir...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaşlar rodajda oldugum için deneyemiyorum,bu motorun düzlükte son hızı nedir? yatmadan normal sürüş pozisyonunda? birde koruma demiri ve arka çanta için sirkeciye mi gideyim? herkez orda çeşit bol ucuz diyor?
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    cb 125 e
    koruma demırının aynısını gectıgımız salı gunu gazıosmanpasa cıftkurtlarda taktırdım orda ıstedıgın yanı resımde gorunen motor koruma demırı ve arka kuyruk demırın aynısı mevcut kardesım

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    www.motorumla.net

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Devir saati olması gereken yerde kocaman cb125e yazısı bak olmuyor Honda abi
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    sen motoru satmamışmıydın abi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devir saati olması gereken yerde kocaman cb125e yazısı bak olmuyor Honda abi
    Onu gectim adamlar yaziyi bile aydinlatmis cevresine hiz gostergesindeki desenleri yapmis, birde devir saati koysan eline mi yapisirdi be honda.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Bugün motordan bir adım soğuduğum andır anladım ki motor sürücülerinin hayatı güvende değil hiçbir suçum günahım yok 20-25 km hızla gidiyorum mal karının biri kapıyı bir açtı ayağıma geldi ayağım sıkıştı ve dizimde yarık var her tarafı şiş basamıyorum birde korna çaldık o kadar geliyoruz diye yok mal karı açtı motordan soğuttu beni...

Geçmiş olsun Gökalp, arabaların yakınlarından geçmemek lazım, her şey olabilir bir anda ve olmuş da zaten.

Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen motoru satmamışmıydın abi.
    Hayır satmadım, büyük motoru almam için satmama gerek kalmadan hallettim.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Gökalp, arabaların yakınlarından geçmemek lazım, her şey olabilir bir anda ve olmuş da zaten.

Hayır satmadım, büyük motoru almam için satmama gerek kalmadan hallettim.
    Abi yanından da geçmedik ki nasıl diyeyim sana stadyumdaydık neyse 20-25 kmyle gidiyoruz solda araba durmuş yol dar bizde tam ortadan gidiyoruz sağda da araba var o kadar kornaya bastık gerizekalı karı bir açtı kapıyı ayağıma kocaman yarık oldu ilk dedim koptu bu hissetmiyordum çünkü acıdan ama şimdi daha iyi sağol...

Hastaneye falan git belki dikişliktir. İnsanlar çok dikkatsiz, en güzeli ormanda tek başına yaşamak.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hastaneye falan git belki dikişliktir. İnsanlar çok dikkatsiz, en güzeli ormanda tek başına yaşamak.
    Kazadan hemen sonra arabayla gittim hastahaneye baktı doktor doku kaybı var dikişlik bir şeyi yok dedi 1-2 haftaya geçer dedi o acıları çekeceksin doku kaybından dolayı dedi ağrı kesici verdi pansuman yaptı sardı bu kadar...

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yanından da geçmedik ki nasıl diyeyim sana stadyumdaydık neyse 20-25 kmyle gidiyoruz solda araba durmuş yol dar bizde tam ortadan gidiyoruz sağda da araba var o kadar kornaya bastık gerizekalı karı bir açtı kapıyı ayağıma kocaman yarık oldu ilk dedim koptu bu hissetmiyordum çünkü acıdan ama şimdi daha iyi sağol...
    Çok geçmiş olsun dar sokak aralarında mümkün mertebe dikkatli olmak lazım...
    Ha bayanlarda hakkaten mümkünse yaya olarak bile sokağa çıkmasın aniden yola atlayanmı dersin küt diye aniden duranmı dersin kapıyı aniden açanmı dersin Kornaya basıyorsun selektörle uyarıyorsun ama nafile tüm yollar onların kafalarına göre takılıyorlar öylece...Cinsiyet olarak ayırmak yanlış ama hakikaten kötü kullanıyorlar doğruya doğru...
    Şeytan İcadı

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun dar sokak aralarında mümkün mertebe dikkatli olmak lazım...
    Ha bayanlarda hakkaten mümkünse yaya olarak bile sokağa çıkmasın aniden yola atlayanmı dersin küt diye aniden duranmı dersin kapıyı aniden açanmı dersin Kornaya basıyorsun selektörle uyarıyorsun ama nafile tüm yollar onların kafalarına göre takılıyorlar öylece...Cinsiyet olarak ayırmak yanlış ama hakikaten kötü kullanıyorlar doğruya doğru...
    Sağolasın hayır hem suçlu hemde hala konuşuyor yok zart zurt sus bi dedim ya sus

slm herkse.
    biraz önce beyaz renk olanı aldım 3650 + 50 koruma demiri ile. pazartesi teslim alıcam motoru. plaka işlemini kendim halledicem. salı sabahı randevu alsam akşama kadar plakayı alabilirmiyim dersiniz bakırköyde ? birde plakayı çıkarmaya giderken uraşırken motorla gitsem plakasız çok sorun olurmu. polis çevirse plaka almaya gidiyorum fln derdimizi anlarmı yoksa bağlarmı direk ?

kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motordan bir adım soğuduğum andır anladım ki motor sürücülerinin hayatı güvende değil hiçbir suçum günahım yok 20-25 km hızla gidiyorum mal karının biri kapıyı bir açtı ayağıma geldi ayağım sıkıştı ve dizimde yarık var her tarafı şiş basamıyorum birde korna çaldık o kadar geliyoruz diye yok mal karı açtı motordan soğuttu beni...
    İstediğin kadar korna çal, ben trafikten duyan kadın henüz görmedim, direksiyon başına geçince hepsi sağır oluyorlar

Motosikleti
    Honda cb125e
    gecmıs olsun tez zamanda ayagınız ıyılesır umarım.
    Bugun honda ayısıgına gelen sıyah cb burdan mı gıvı canta full koruma demırı bınenı goremedım 350km gıbı bsydeydı yogundum o ara.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Aramızda ne terbiyesiz şahsiyetler varmış yahu.
    Bugün işyerimden 5 dakikalığına dışarı çıktım. Hemen kırmızı bir cb125 gördüm. Şöyle bir baktım geçtim gittim.
    Birkaç dakika sonra Pangaltı'da bir sokağın girişinde park etmiş halde yine gördüm vatandaşı. Motorun üzerinde öylece oturuyor. Baktım koruma demiri düz olan modellerden, yani bir süredir ulaşmaya çalıştığım model. Hemen yanaştım selamımı verdim. Maksadım sadece koruma demirini nerede taktırdığını öğrenmek.
    Eleman nasıl karşılık verdi dersiniz?
    Gayet cıvık ve yılgın bir ses tonuyla selamıma karşılık bile vermeden - aaağbi hiçbişeyini bilmiyom vallaha... dedi.
    Vay arkadaş birden tepem attı. Neyse dedim devam ettim.
    Yok sadece demiri nerede takdırdığını soracaktım dedim.
    - aaağbi aldığım yerde taktılar heryerde taktırısın.. dedi aynı yılgınlık ve cıvıklıkla.
    Sonra - sende ne var dedi.
    - Bende de bunun beyazı var.
    - Keşke almasaydın.
    - Neden?
    O sırada telefonu çaldı ya da birisi bunu aradı, eliyle 1 dk işareti yaptı. Bende kafamla tamam bekliyorum gibisinden işaret ettim.
    Bir de baktım eleman hiç orada değilmişim gibi arkasına bile bakmadan ağır ağır hareket ederek gitti.

İçimden okkalı bir küfür salladım. Yürüdüm gittim. Sanki ver de tur atalım demişiz ya da arka arkaya sorularla boğmuşum gibi kendini beğenmiş tavırlar vs!...
    O kadar laf üreteceğine, ''... bayiden aldım orada taktılar'' de, geç?!...

Neyse öyle adamın yardımı da lazım değil. İçimi döktüm kusura bakmayın.

Bu arada bugün zincirimdeki sarkma için otosevere gittim ayar çektiler, 5 papel ücret aldılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)