Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cb125e
    cbr forumuna yazdım ama burayada yazmadan edemeyecegım motorlarımızın kıymetını bılelım o kadar laf soyledıler dandık zart zurt ws aksam cbr 125le ısıklarda ufak bır deneme yaptık onlar ıkı ben tektım 90a kadar hızlanabıldık dıger ısıga geldık cunku yaklasık 4 5 boy fark attım hadı oda tek olsa kafa kafaya gıder tabi 100km den sonra bende 6.vites olmadıgından tork kaybından gecıcektır ama F/P oranını dusununce mukemmel ıyıkı zam yapmısın honda o motor ıcın sana o kadar para bayılmamısım :D
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdrsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı oopss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fiyatı nakitemi yapıyolar yoksa kredi kartıylada aynı fiyatı verirlermi?
    Fiyat nakit fiyat, kredi kartına vade farkı koyuyorlar
    Ben 2.000 TL nakit verdim. Geriye kalan 1.320 TL+50 TL motor koruma 1.370 TL için 12 ay taksite Axcess kart 93 TL vade farkı çıktı. Bu arada en az vade farkı Axcess için uygulanıyor, diğer kartların vade farkı daha fazla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Alıntı oopss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fiyatı nakitemi yapıyolar yoksa kredi kartıylada aynı fiyatı verirlermi?
    Bu arada ben almadan önce Anadolu yakasındaki tüm bayilerle konuştum. D&B motordan uygun fiyat veren yok ve hiç bir bayi kredi kartına peşin vermiyor hepsi vade farkı koyuyor.

oopss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    bende önce çiftkurtlarla (Gaziosmanpaşa) görüşücem, eğer fiyatı yüksek verirlerse D&B motora gideyim, ümraniye bana çok uzak motoru alınca okadar yolu git gel yapmakta çok uzun hikaye

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    arkadaslar ben motorumu anahtar teslim aldim. motoru teslim alirken verdigim vekaletnameyi vermediler. vekaletname suresiz yaptir sonrada kullanirsin dediler. ornek birde yazi cikartmislar onu imzalatiyorsun noterden her turlu motorlu arac alim satim benim adima yapilir die. nerde dedim ruhsati alirken islemleri yapan takim burosundadir onlarin dosyasindadir dediler. sacma degilmi boyle birsey. geri vermeleri gerekmiyor mu

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı okan.turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben motorumu anahtar teslim aldim. motoru teslim alirken verdigim vekaletnameyi vermediler. vekaletname suresiz yaptir sonrada kullanirsin dediler. ornek birde yazi cikartmislar onu imzalatiyorsun noterden her turlu motorlu arac alim satim benim adima yapilir die. nerde dedim ruhsati alirken islemleri yapan takim burosundadir onlarin dosyasindadir dediler. sacma degilmi boyle birsey. geri vermeleri gerekmiyor mu
    oyle sacmalık mı olur polısler en fazla vekaletın bır ornegını alır aslı ısı yapanlardadır ya ıste al yada gıt ıptal ettır sure neden koydurmadın kı.

---------- Post added at 07:18 ---------- Previous post was at 07:15 ----------

arkadaslar dun motoru orta sehpaya aldım 5.vıteste az gazla cevırdıgımde zıncır bır noktada zırıltı yapıyor sureklı rıtmık olarak oraya geldıgımı ses oluor gelen seste tam sepha baglantısının orda kose donusunde dıslıde bır problem mı var normalmıdır acaaba?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Cb yi gezide uzun uzun inceledim hızı hiç fena değil iki kişi olmama rağmen yetişemedi ama ybr den iyi diyebilirim koltuk acayip rahatsız kimse inkar etmesin titreşim var tvs ile aynı ama motor tvs kadar hırçın değil çok sakın çalışıyor hoşuma gitti atak debriaj tepkisi çok güzel far tıp olarak kötü aydınlatma konusuna bisi diyemem anahtar yuvası kullanışlı aklıma cg den başka bisi gelmedi nedense lastikleri michelin yapmis ıyıde yapmış bende kışa doğru yapıcam sonuç olarak parasına göre bir motor 3400 e almış normal ama 3500 den fazla vermek anlamsız sıfırına başlangıç olarak ikinci el 1800 2000 e alınır
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı okan.turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben işlemleri aldığım yere değil başka bir muameleciye yaptırdım, plaka ruhsatla beraber vekaletnemeyi de geri verdi

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Merhaba arkadaşlar daha 1000 km mi dolduramadım Motorum şu an 820 km de...

Hafta sonu canım çok sıkıldı ve deneme maksatlı çıktım otobana en son görebildiği hız 110 km bence gayet iyi motor zamanla açılacak 120 km hızları görebilir diye düşünüyorum...Sabit 90 km hız ile sakin sakin tatlı tatlı seyahat edilebilir Titreşim var ama rahatsız etmedi açıkcası ...Yakıtı hakikaten kokluyor hani kullanıma bağlı olarak 100 km de 2 lt ila 2,5 lt arasında bir tüketim mevcut...

Açıkcası motorumdan memnunum Yakıt ekonomisi açıkcası benim için önemli hız olarak da şehir içi gayet tatmin edici şehirlerarası tatmin olmakta insanın sabrı ile alakalı 90 sabit hız giderim dersen keyifli yok o hız bana yetmez dersen keyif vermez...
    Birde tamam bana da motorum yakışıklı gelmiyor ama acayip ilgi çekiyor anlamadım gitti mahallenin çoluğu çocuğu ne zaman eve gelsem hepsi tepemde ağbi kaç basıyor ağbi çok güzelmiş ağbi sen yarışçımısın kılık kıyafeti gören nedense öyle sanıyor
    Tipsiz falanda olsa ben cb 125 e mi seviyorum bedavaya geziyoruz trafiğe takılmıyoruz aralardan geçmek acayip kolay daha ne isterim ki...
    Vites göstergeside iyi ki var ben gibi acemi sürücülere muhakkak şart hani normalde çok vites göstergesine bakmam ancak bazen kaçıncı viteste olduğumu unutuyorum kafadan uçup gidiyor o zaman baya işe yarıyor...

Hani kötüleyen çok yok efendim tipsiz yok efendim devir saati yok yok efendim şöyle böyle...Ağbi kullanmadan bilemezsin...Önce gel kullan ondan sonra kötüleyeceksen kötüle...Adam daha motoru gerçekte görmeden netten gördüğü resimler üzerinden yorum yapıyor...

Bu arada sahibinden.com ilanlarına baktımda bizim motorun 2. el piyasası ne öyle ya sıfırından daha pahalı satılan 2. el motorlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88385053/detay

bir de bu nedir ya plakalık iptal aynalar iptal sonra apaçi diyoruz kızıyorlar

---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:29 ----------

asya motordan sonra motoran da bizim motorun çakmasını çıkarmış...Bizim motorların adı iyice çinliye çıkar artık

http://www.motoran.com.tr/urun/cbs-150-balancer/
    Şeytan İcadı

Motosikleti
    Honda CB125E
    motorun ön fren kısmından bir zırıltı geliyor. metal sesi gibi bir şey. frenden mi geliyor onu da bilmiyorum. gaz verdiğim sürece yok, gaz vermeyi kestiğim anda ve hafif engebeli yerlerde başlıyor zırıltı. servise sordum, ön fren balatasındaki metaller sürtüyor motor yeni olduğu için dedi. bu doğru mudur? ya da benzer bir sorunu olan var mı? gaz verdiğim sürece sorun yok. anlayamadım gitti. bu konu sanki daha önce de konuşulmuştu. çözüldü mü ?

Motosikleti
    Honda CB125E
    forumda herkes nerde?

Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı malikavak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun ön fren kısmından bir zırıltı geliyor. metal sesi gibi bir şey. frenden mi geliyor onu da bilmiyorum. gaz verdiğim sürece yok, gaz vermeyi kestiğim anda ve hafif engebeli yerlerde başlıyor zırıltı. servise sordum, ön fren balatasındaki metaller sürtüyor motor yeni olduğu için dedi. bu doğru mudur? ya da benzer bir sorunu olan var mı? gaz verdiğim sürece sorun yok. anlayamadım gitti. bu konu sanki daha önce de konuşulmuştu. çözüldü mü ?
    Daha önce bende zırıltı var demiştim. Servise gittim, depo kapağından geldiğini söylediler. Gerçektende seyir halinde zırıltı varken kapağa bastırınca zırıltı gidiyor. Değişmesi gerektiği yönünde form tuttular. Heralde depo değişecek.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı kdrsahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce bende zırıltı var demiştim. Servise gittim, depo kapağından geldiğini söylediler. Gerçektende seyir halinde zırıltı varken kapağa bastırınca zırıltı gidiyor. Değişmesi gerektiği yönünde form tuttular. Heralde depo değişecek.
    yarın bunu denicem, ama ses bana aşağılardan bir yerden geliyor gibi geldi. teşekkür ederim yardımcı olduğun için.

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    500km'yi devirdi şu ana kadar hiç bir sorun ile karşılaşmadım, rodaj bitince Allah nasip ederse uzun yol yapmayı düşünüyoruz arkadaşlar ile hızdan dolayı sıkıcı olur diyorlar ama yavaş yavaş gideceğiz artık

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VZ 800 Intruder M800 aldım bir tane hemen unuttum CB125'i.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VZ 800 Intruder M800 aldım bir tane hemen unuttum CB125'i.
    hayırlı. Uğurlu olsun
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S150 LX 2012
    kardeş ben hondacı değilim o halde bu motoru kötüleyemem sonuçta marka kaliteli malzeme kullanılmıştır bu motoru kötüleyenin beynini arı sokmuştur malum uyuşur arı sokunca ne yaptığını konuştuğunu bilmez burdan tüm cb 125 cilere selam eder tekeriniz düz bassın derim
    4 teker insanın bedenini taşır...... 2 teker ise ruhunu taşır........

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    haziran ayı içerisinde zam gelecekmiş motora şuan 3.650 3.800 olur dedi servis.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Dün gece Ortaköy'de muhabbet ettiğimiz beyaz CB125 sahibi kişi hemen çıksın ortaya.
    Motosiklet.net'e üye olup da cb125 kullanan birisi bu başlığı kesin takip ediyordur. Dün Ortaköy meydanı honda bayisi gibi oldu, 3 adet beyaz cb125 yanyana idik.
    İsim hafızam zayıf olduğu için unuttum, bir kez de buradan selam olsun.

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Benim o kişi
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmet sen de heryerdesin be kardesim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)