Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oopss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Yurt dışında cb125e lerde headlamp modeli farklı, bence yurtdışındaki modeller çıplak Headlamp ile daha hoş bir görüntüye sahip,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    bu model 2-3 yıldır var zaten bu sene cb unicorndan cb125e ye döndü

Motosikleti
    henüz yok .
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elzem bir ihtiyac değil devir göstergesi fakat küçük hesaplar peşindeki honda turkiye , ufak ufak çalıyor , bunun birçok ornegi benim cbf de de var , alırsan şimdiden hayırlı olsun
    Mondial50tt kardes,
    İlk cbf bakmistim ama arada oransal olarak %25 gibi fark olunca cb almak makul geldi isin acigi.
    Tek farkin devir gostergesi ve guc oldugunu dusunuyorum tabi. Guvenlik denge gibi unsurlarin esdeger oldugunu varsayiyorum.
    Sen ne dersin, benzer diyebilir miyiz?
    Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; Çalışkan Olmak.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı hex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial50tt kardes,
    İlk cbf bakmistim ama arada oransal olarak %25 gibi fark olunca cb almak makul geldi isin acigi.
    Tek farkin devir gostergesi ve guc oldugunu dusunuyorum tabi. Guvenlik denge gibi unsurlarin esdeger oldugunu varsayiyorum.
    Sen ne dersin, benzer diyebilir miyiz?
    Cb 125e benimde alabilecek oldugum motorlar icerisindeydi, özellikle beyazı çok güzel alsaydım beyaz alacaktım zaten , fakat cbf in daha konforlu olduğunu öğrenmem ve gıdondan bağımsız far yapısına birazcık da güç farkı eklenince tercihim cbf oldu , yani cbf i tercih etmemin en büyük sebebleri arasında zevk ve konfor meselesi var , o kadar fiyat farkına deger mı dersen , bu da göreceli bı durum tabi ki
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    taş devri dönemi ile gelecek yüzyılları sentezleyerek dizayn edilmiş bu motosikletle, motosiklet kullanmayı öğrenmek çok rahat yaw.... Ancak selesinin sertlik derecesinde imal edilmiş zincir olsa motosikleti onunla bağlardım.... Hardox dan da , grade 80, grade 100 çeliktente daha sert ...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a Herkeze motordan memnun olmayan varmı acaba ? Yada büyük soorun cıkartan
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    honda cb 125 e
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taş devri dönemi ile gelecek yüzyılları sentezleyerek dizayn edilmiş bu motosikletle, motosiklet kullanmayı öğrenmek çok rahat yaw.... Ancak selesinin sertlik derecesinde imal edilmiş zincir olsa motosikleti onunla bağlardım.... Hardox dan da , grade 80, grade 100 çeliktente daha sert ...
    acaba asya legent in selesi nasıl onunki biraz yumuşaksa sonuçta aynı gibi duruyo değişiklik yapılabilir

Motosikleti
    henüz yok .
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb 125e benimde alabilecek oldugum motorlar icerisindeydi, özellikle beyazı çok güzel alsaydım beyaz alacaktım zaten , fakat cbf in daha konforlu olduğunu öğrenmem ve gıdondan bağımsız far yapısına birazcık da güç farkı eklenince tercihim cbf oldu , yani cbf i tercih etmemin en büyük sebebleri arasında zevk ve konfor meselesi var , o kadar fiyat farkına deger mı dersen , bu da göreceli bı durum tabi ki
    Tesekkur ederim bilgi icin bu yorum bana oldukca yardimci oldu dogrusu.
    İyi cgunlerde kullanman dilegiyle.
    Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; Çalışkan Olmak.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ufukaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba asya legent in selesi nasıl onunki biraz yumuşaksa sonuçta aynı gibi duruyo değişiklik yapılabilir
    ehehe bu gidişle cb125e'si eskiyenler asya motordan toplamaya başlayacak parçaları şu çinliler ne alim adamlar japon markası almış adamın kafasını karıştırıyorlar.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı hex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim bilgi icin bu yorum bana oldukca yardimci oldu dogrusu.
    İyi cgunlerde kullanman dilegiyle.
    rica ederim, umarım gönlünden geçene sahip olursun
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Honda cb125e
    bunda ogrendım racıng bır motora kullanıp gıdon farkı ne anlamak ıstıyorum buyyuk kucuk farkı ?

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çantalı mantalı 3.500'den satıyorum motoru. Artık CB benim için görevini tamamladı sayılır. Z750 vb. bir motorla yoluma devam edebilirim.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Herkeze motordan memnun olmayan varmı acaba ? Yada büyük soorun cıkartan
    fiyatı çok uygun arıca peşin fiyatına 12 taksit imkanı var benim daha önce cbf 150 vardı ondan indim şimdi 125ccliğe bindim artıları eksilerine göre daha çok titreşim var sele sert başkada sorun görmedim şimdilik hakimiyet 10 numara çalışması tıkır tıkır çok talı çalışıyor devir yükseldikçe tabiki ses çirkinleşiyor düşük devirde sakin sakin kullanırsa cbf ye göre çok daha az yakıyor hatta yakmıyor dicem inanmazsanız diye demiyorum
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı çok uygun arıca peşin fiyatına 12 taksit imkanı var benim daha önce cbf 150 vardı ondan indim şimdi 125ccliğe bindim artıları eksilerine göre daha çok titreşim var sele sert başkada sorun görmedim şimdilik hakimiyet 10 numara çalışması tıkır tıkır çok talı çalışıyor devir yükseldikçe tabiki ses çirkinleşiyor düşük devirde sakin sakin kullanırsa cbf ye göre çok daha az yakıyor hatta yakmıyor dicem inanmazsanız diye demiyorum

Oh oh ne güzel inş ilerde kronik sorunu cıkmaz
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

oopss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantalı mantalı 3.500'den satıyorum motoru. Artık CB benim için görevini tamamladı sayılır. Z750 vb. bir motorla yoluma devam edebilirim.
    Arkadaşım linkini paylaşabilirmisin bi bakalım motora

www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok diyorsun bence kanka ya tabi kişisel görüşüm bu benim sıfırı 3650 zaten ?

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Teklif verenler kafadan 300 siliyo zaten
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Çantası da var yanında bu arada. Masraflar dahil 4 bin lirayı aşıyor sıfır almaya kalksan. Ortalama bir fiyat bana kalırsa.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Ne bileyim 0 alsan ruhsat o bu 4000 de motor 2. el abi bak motoru kötülemek değil kusuruma bakma bir saygısızlık yapıyorsam fikrimi sunuyorum en az 1000 lira düşmesi lazım 2. ele geçtiği için satılırsa iyi tabi ama bence alan olmaz abi ondan diyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)