Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB125E

kursattekin, reverse ve Garip bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ybr den yakışıklı gözüküyo bence.
    ReiZzZ bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    arkadaslar beyaz alanlara tavsiyem jantları derhal beyaza boyatmanızdır ilanda http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79890224/detay sahibi boyatmıs gayet şık duruyor

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Hah şöyleee... Fotoğraflar gelsin gözümüz gönlümüz açılsın.
    Fotoğraf ekleyenlere teşekkürler. Motoru yeni alanlara da hayırlı olsun.
    CB125E; keşke başka bir nick bulsaydın abicim sana seslenmek istiyorum motordan bahsetmiş gibi oluyor. Her neyse, orası Kabataş sahili mi?

Benim beyaz atım da bayiye gelmiş yarın gidip işlemleri halledeceğiz işallah.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tum kullanicilara hayirli olsun, resimler super, tesekkurler, kazasiz bol kmler

Motosikleti
    YAmaha YBR 125 Honda CB125E
    260 km de oldu yavaş yavaş gaz vermeye başladım tam bir tork makinası 5. viteste asılda gidelim diyor. Her viteste torku hissediyorsunuz.bu gün ilk defa hava kararınca kullanma fırsatım oldu farlar bir harika öndeki araçlara sellektör yapmak cok zevkli hemen kenara çekiliyorlar.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende 80 beygir makineden inince afalladım birden. Tam bir tork makinesi diyince gülesim geldi.
    www.motorumla.net

slm yeni video ekledim kısa ama ayrınıtlı yükleyeceğim
    http://www.youtube.com/watch?v=3_hmEcad_IM

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi 04-04-2012 - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03-04-2012 23:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Motosikleti
    Honda 2012 CB125E
    Ben daha bu gün aldım bayiden güç bela 2012 CB125E mi teslim aldım..

Nakit para ÖTV dahil 3400 TL + Motor ve Arka koruma demiri 135 TL ) + Yarın sigorta yaptırıp, işlemleri kendim yaparsam tahmini 250 lirayı buluyormuş..

Daha önce arkadaşlarımın çin scooterlarını kullandım..

En uzun deneyimim geçen hafta arkadaşımdan 4 günlüğüne ödünç aldığım 150 lik zat diye bilinen sadece 2600 km deki bir mondial scooter tipi motosikletle,

1. Lastiği hava kaçırmış ve farkedemedim, yağmura yakalanınca E5 te sefil oldum,
    2. Başka bi gün ibrenin çalışmamasından ötürü ne kadar yaktığını anlayamadığım için yolda kaldım.. Göz kararı kaba bi hesap ile 45 tl yakıt aldım 150-160 km civarı yol gittim..

Eğer daha önce bir motosikletim olsaydı ve sonrasında bunu alsaydım pişman olabilirdim ama ben ilk kez motosiklet aldım..

Benim gibi nerdeyse tecrübesi zayıf biri için CB125E nasıl bir motor?

E-5 te güven veriyor.. Ne yöne gitmek konusunda kararlı.. ) En fazla 70 gördüm vibrasyon yok ve yormuyor.. Yakıtın aman aman olacağını sanmıyorum..

Başlangıç motor seçimi olarak iyi bir karar verdiğimden zerre kadar şüphem yok.. Varsın devir saati olmasın.. Şimdiye kadar bütün arabalarımda vardı hiç ihtiyaç duyup baktım mı hayır.. bununla da ralli drift yapmayacağıma göre... ))
    ilkerabi bunu beğendi.
    [B]iki teker kanıma girdi gireli dört teker keyfim kaçtı... [/B]:P:mrgreen:

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm yeni video ekledim kısa ama ayrınıtlı yükleyeceğim
    http://www.youtube.com/watch?v=3_hmEcad_IM

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

http://f1204.hizliresim.com/w/3/42k0l.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi 04-04-2012 - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03-04-2012 23:59 ----------
    http://f1204.hizliresim.com/w/3/42k1r.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

http://f1204.hizliresim.com/w/4/42k4u.jpg
    Hocam sanki biraz takirtili çalışıyor gibi geldi videodan dolayı mı öyle ses çıkıyor benimki fisir fisit çalışıyor rölantide..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ellerimi açtım allaha dua ediyorum
    allahım nolur bu model cbf gibi
    teklemesin
    yağ yakmasın
    deposu delik çıkmasın
    arka kampanadan tak tak ses gelmesin
    yolda giderken aynasının içi düşmesin
    kronik sorunları çıkmasın
    şayet bknz:honda cbf 150 kullanıcıları başlığı

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerimi açtım allaha dua ediyorum
    allahım nolur bu model cbf gibi
    teklemesin
    yağ yakmasın
    deposu delik çıkmasın
    arka kampanadan tak tak ses gelmesin
    yolda giderken aynasının içi düşmesin
    kronik sorunları çıkmasın
    şayet bknz:honda cbf 150 kullanıcıları başlığı
    Cbf ler gerçekten bu kadar sorunlu ise nasıl bu kadar çok satıldı anlayamıyorum. Su an kullandığım ybr benim 4. Ybrem 108 binde üstelik eğitimde kullanmama rağmen ne yağ yakıyor ne tekliyor ne de kampanadan ses geliyor falan.. Gerçekten anlam veremiyorum şu cbf 150 şikayetleri ile satış performansına..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı eralpt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf ler gerçekten bu kadar sorunlu ise nasıl bu kadar çok satıldı anlayamıyorum. Su an kullandığım ybr benim 4. Ybrem 108 binde üstelik eğitimde kullanmama rağmen ne yağ yakıyor ne tekliyor ne de kampanadan ses geliyor falan.. Gerçekten anlam veremiyorum şu cbf 150 şikayetleri ile satış performansına..
    Hemen okuyun arkadaşım cbf 150 kullanıcıları son sayfa 1344 cüncü sayfa

Motosikleti
    Okudum ve gözlerime inanamadım.. İlginç.. Tuhaf... Anlamsız... İronik.. Vs vs )

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    arkadaşlar kimse cbf 150 yi karalamasın çok saglam ve çok rahat makina hızıda idare eder şahsen uzun yola gidiyorum sürekli motor çok rahat tık yok bu cb tam bi kopya arkadaş mondialin bir modeli war aynısı benim kanuni windy bile daha oturaklı gözüküyor tabi lifan discowerym dan bahsetmiyorum o başka

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    duyun ybr düşmanları bakın adam ne diyor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motora bence en çok beyaz renk yakışıyor. Sebebi de beyaz renk olanda sele altındaki V şeklinde olan yan parçanın siyah renk olması. Şu lastiklere yapıştırlan şeritleri oldum olası sevemedim. Hiçbir marka modele yakıştıramıyorum.

Koruma demiri taktıran arkadaşlar, orjinal demir var mı yoksa CBF150 demiri mi bu ?

Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kimse cbf 150 yi karalamasın çok saglam ve çok rahat makina hızıda idare eder şahsen uzun yola gidiyorum sürekli motor çok rahat tık yok bu cb tam bi kopya arkadaş mondialin bir modeli war aynısı benim kanuni windy bile daha oturaklı gözüküyor tabi lifan discowerym dan bahsetmiyorum o başka
    Yalnız şöyle birşey var, Honda'nın Mondial diye bir firmanın varlığından haberi yoktur .

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Hocam sanki biraz takirtili çalışıyor gibi geldi videodan dolayı mı öyle ses çıkıyor benimki fisir fisit çalışıyor rölantide..
    Soğuk marş kapalı alan.. Normal..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Herkese selamlar,
    Ben Ankarada ikamet etmekteyim ve şimdiye kadar hiç motosiklete binmemiş bir motosiklet sevdalısı olarak...motosiklet sevdamı gerçek hayata geçirme planları yapmaktayım. Bu nedenle ikinci el YBR 125, CBF 150(YAĞ YAKAN CBF de OLUR) vs.. gibi başlangıç motosikleti olabilecek motosiklet aramaktayım. (Duyduğuma göre çok riskli olan ikinci el motosiklet konusunda )bildiğiniz,duyduğunuz,ben olsam bu motosikleti alırdım diyeceğiniz ANKARADA SATILIK motosiklet tavsiyelerinizi bekliyorum.. İlginiz ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.. ..
    SIFIR CB125e alayım diyorum bir yandan ama bu konunun ilk 5 sayfasını okuyunca vazgeçiyorummmm?? gösterge eleştirileri falan...

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk sayfalar motor hakkında doğru dürüst bir şey bilinmeden yazılanlar genelde.
    eralpt'nin yazılarını dikkate almanı öneririm.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)