Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zippo ve fatih...ovvv şambriyelli demek...bak şimdi duydum...o zaman itin dötüne sokmakta haklıymışsınız derim...bu zamanda kaldımı la şambriyel..yuh artık...
    cbf150 iyidir cb125 kaka pis :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar direk kuryeler için motor getiriyor.. Kişsel kullanım için şık çizgiler extra özellikler hatta olması gereken özellikler bile yok.

Honda olsun çamurdan olsun diyenler buyursun

Adamlar tipi kaymış spacy 110(kalitesi için kötü bişey duymadım ama) ve cbf 150 den öyle bir para basıyorlar ki dünya umurlarında değil. Honda 600RR 1000RR Transalp in Türkiyeye ithalatı dursa bile bunlara bişey olmaz.

Ucuza kurye çalıştıran kargo şirketleri ve Ülkemin en fakir semtlerin de bile adım başı her ay şube açan pizzacı zincirleri sağolsun. 50 şer 50 şer spiriş ediyorlar motorları
    Arda_Karaca ve barex bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Depodami kalmiş bunlar 20 yıl önceki seri bu yaw birileri apachenin resmini göstermeli gebze hondaya gidip buna benzer bisi yapın desinler puhaha tipe bak kepcuk
    barex bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motoru bugün gidip bayide çalışırken inceledim, gerçekten titreşim var, CBF150 gibi değil yani. Tabi sürerken nasıl bakmak lazım. Hala forumda alıp kullanan yok mu şu motoru ? Bu arada beyaz rengi gerçekten çok güzel. Çalışırken vitesleri kurcaladım, çok rahat geçiyorlar. Vites göstegesi sadece boşu gösteriyor sanıyordum ama bütün vitesleri gösteriyor.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda mümkünse motor yapmasın
    barex bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Oncelikle selamlar olsun ben burdurdan mesut ilk yorumu mu yapayim dedim bir motor tutkunu olarak bildigim kadariyla motor ve dizayn olarak honda basarili ama arabalardaki bu basarisini motorlarda dizayn olarak yakalaymiyor gibi sanki caga ayak uydurmali bence

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle selamlar olsun ben burdurdan mesut ilk yorumu mu yapayim dedim bir motor tutkunu olarak bildigim kadariyla motor ve dizayn olarak honda basarili ama arabalardaki bu basarisini motorlarda dizayn olarak yakalaymiyor gibi sanki caga ayak uydurmali bence

Önce bilmediğiniz bir şey yazayım:
    Bu model hondanın aynı titan gibi AZ GELİŞMİŞ ülkeler İÇİN ürettiği modeldir!!!! Yani asfaltın adam gibi olmadığı, bazı yerlerde 30-40 santim derinliğinde logar kapakları ve doğalgaz/elektrik/telefon/su çukurlarının olduğu, hatta kimi yerde asfalt bile olmayan, açılışı yapıldıktan sonra yağan ilk yağmurda çöken yolları olan ülkeler için yapılmıştır. OTOBAN motoru, pist motoru değildir. Yapacağı hız da zaten 90 km civarıdır. Zaten forumda gezerken şase ortasından ayrıldı veya amörtisör keçeleri patlıyor bunların yaa diye şikayetler görmezsiniz. 3buçuk liraya da zaten CBX 750P vermezler adama bilmem anlatabildim mi? Yoksa adamlar yolunu da biliyor, benzin içine neler katıldığını da.. O yüzden enjeksiyonlu model de pek uğramaz buralara!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Evet, bu motorun önceliği ekonomik olması. Honda 20 bin TL'ye otomobil çıkarsa nasıl olur öyle düşünmek lazım. Bu motora enjeksiyon, çift disk fren, tek amortisör, dijital saat vs koysa, fiyatı da 6000 TL dese bu sefer de herkes fiyatından şikayet edecek.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar direk kuryeler için motor getiriyor.. Kişsel kullanım için şık çizgiler extra özellikler hatta olması gereken özellikler bile yok.

Honda olsun çamurdan olsun diyenler buyursun

Adamlar tipi kaymış spacy 110(kalitesi için kötü bişey duymadım ama) ve cbf 150 den öyle bir para basıyorlar ki dünya umurlarında değil. Honda 600RR 1000RR Transalp in Türkiyeye ithalatı dursa bile bunlara bişey olmaz.

Ucuza kurye çalıştıran kargo şirketleri ve Ülkemin en fakir semtlerin de bile adım başı her ay şube açan pizzacı zincirleri sağolsun. 50 şer 50 şer spiriş ediyorlar motorları

yav ossursan +1 diyesim var aga... yine isabetli yorum...kafamız aynı aga...

gelde anlat bizim honda tutkunlarına bunu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf150 iyidir cb125 kaka pis :D
    cbf 150 eski kasa düşünmeden alırım... cb 125 ise daha farklı amaca hizmet ediyor bence...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Frx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton
    Fiyat uygun olursa tutulur yani çin'e bineceğime honda olsun derim

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    honda türkiyeye bunu uygun görmüş
    3.dünya ülkesimiyiz daha 2.siyiz
    cbf125 ten 'f' harfini atmış çancin con cb 125 getirmiş
    yahu çinde bile daha güzel modelleri var bunların çeşit çeşit getire getire en çinlisini getirmiş
    fat280 bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkdaşlar CB125 donanımsız bir motor olabilir ancak teknik özellikleri hiç de fena değil. Maksimum torku 11 Nm. Araştırın bakalım bu torku verebilen kaç tane 125 cc motor bulacaksınız ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    torku iyiymiş. Hiç olmazsa ybr den iyi.yokuşlarda bayılmaz gaari

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    teknik ozelliklerini nerden gordunuz? ben torkunu gucunu bulamadim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

500kmlik test sonucu :

devir saati yokluguna bir aydan kisa surede alisiliyor, soguk sicak her durumda tek seferde ve sorunsuz calisiyor, kaliteli malzeme, iscilik ok, vites gecisleri sorunsuz, koltuk rahatsiz edici, yumusatma ile sorun kalmiyor, frenleri saglam, yeni kullanicilar icin birebir, bir depo ile 380km yapiyor rodaj doneminde, zamanla aracak tabi ki, duzde 80-90, yokusta 60-70km ile rahat gidebiliyor, uzeri seni de motoru da hosnut birakmaz.

NOT: bu motorun avustralya satis fiyati 1990 dolar ve yola cikmasi vergisi falan toplam 2700 dolar, bir avustralya dolari 1.900tl yani 5200tl civari diyelim, bu durumda bizdeki fiyati iyi gorunuyor, ama zam gelir biraz reklam amacli satis sonrasi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Maksimum güç 9.6hp @ 8000 devir/dakika
    Maksimum tork 11Nm @ 6000 devir/dakika

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu testi kim yapmış ? Tamamı var mı ?

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tamami bu kadar maalesef, avustralyada alan bir kullanicinin yorumu, oranin cb125e forumundan

ByR3D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 Classic

hey cb125

cb125 i nasıl bilsiniz beyler ? Önceki konular kapatılmis bir tane açılmis oda konu var Niye kapatılmis devami Yok ışte. Bu melet ne yakar alınır mi yorumları bekliyorum

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    yassah gardas bu konu
    Süvarİ bunu beğendi.

ByR3D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    o neden yahu :s

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    cevap yazmayalim da konu gerileri dussun, gozden irak olunca belki yasar
    valla bilmiyorum acikcasi, saka bir yana baktim cb125 konusu ucmus, sebep falan da goremedim, konu icinde tartisma siyasi olay falan da yoktu ama belki son anlarda birseyler olmustur, ben de merak ettim nerde bu cb125 diye, birileri aldi, tam yorum resim beklerken pirrr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)