Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bikerist116 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1989 Jawa Lazer, 2012 Honda CB125E
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun lastikleri CST marka dimi ?
    kenda marka ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ybr22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 gitti cb 125e geldi
    Alıntı bikerist116 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://d1204.hizliresim.com/w/d/4cxkv.jpghttp://g1204.hizliresim.com/w/d/4cxmd.jpg
    Evet arkadaşlar İzmir-Bayraklı'dan selamlar 35 KA 4260
    selam arkadaş iyi geceler.önce hayırlı olsun tekerlerin düz bassın.rabbim kazasız belasız sürmeyi nasip etsin.
    Bende bugün resmi işlemleri bitirdim yarın hayırlısı ile kırmızı cb 125e'me kavuşmayı sabırsızlıkla beliyorum.
    Eski bir ybr'ci olarak honda/yamaha arasında kaldım ama tercihim bu defa honda oldu inşallah pişman olmam.NE DERSİN...

Motosikleti
    Alıntı ybr22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaş iyi geceler.önce hayırlı olsun tekerlerin düz bassın.rabbim kazasız belasız sürmeyi nasip etsin.
    Bende bugün resmi işlemleri bitirdim yarın hayırlısı ile kırmızı cb 125e'me kavuşmayı sabırsızlıkla beliyorum.
    Eski bir ybr'ci olarak honda/yamaha arasında kaldım ama tercihim bu defa honda oldu inşallah pişman olmam.NE DERSİN...
    Hocam allah razı olsun teşekkür ederim...Benim 150 km doldu. Bence motorsiklet gayet güzel. Hem tasarım, hem perfprmans, fem fiyat olarak süper üçlü diyebiliriz ;) Eminim sende memnun kalanlardan olucaksın. Şimdiden hayırlısı olsun. Allah kaza bela vermesin... Yaşasın Honda cb125e

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Ben de küheylanımın fotoğrafını ekliyeyim bari.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Allah hepinize kazasız belasız sürüşler nasip etsin Yeni motorlarınız hayırlı olsun

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorlarınız hayırlı olsun
    Yavuz Sultan Selim Han

ramazan4877 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb 125 e idi beğenmedim cbf 150 aldım
    Bu akşam benim motorum da geliyor peşin alacağım plakayı kendim çıkaracağım motorla beraber almam gereken evraklar neler bilgi verirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı ramazan4877 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam benim motorum da geliyor peşin alacağım plakayı kendim çıkaracağım motorla beraber almam gereken evraklar neler bilgi verirseniz sevinirim.
    Öncelikle herkese çok teşekkürler. Umarım her isteyene Allahım şu iki tekerlekli harika araçlardan nasip eder Şimdi gelelim ramazan4877 nickli arkadaşımızın sorusuna Arkadaşım öncelikle honda yetkili bayii, sana motorsikletin yanında bir grup evrak vericek. mesela fatura, uygunluk belgesi, ötv ve kdv tahsilat belgeleri vs. O evraklarla birlikte öncelikle bir trafik takip bürosuna git ve motorsikletine bir zorunlu trafik sigortası yaptır. Ayrıca sigortacıdan motorsikletin yeni kayıt olduğu için Ek1 evrağını kesinlikle iste. Bi 5 liraya halleder. Sigorta poliçeni ve diğer evrakları sigortacı dosyaya sırasıyla diziyor. Şimdi ki işin, bulunduğun bölgenin trafik şubesine gidip evraklarını vermek ve ruhsat talebinde bulunmak. sana bi plaka no vericekler ordan. O kağıt ile gidip plakanı bastıracaksın. Sonra plakayı alıp tekrar şubeye gideceksin. Ve ruhsatını alıp, plakayı motora takıp yollar bizimdir, yollar bizimdir :D Şimdiden hayırlısı olsun arkadaşım, tekerin düz bassın inş ;)

uzman***** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    herkese merhaba.
    eski bi motorsiklet kullanıcısı olarak uzun zamandır bi çok model kullandım. bu yaz için Ybr almayı düşünüyordum ama bu modeli fark ettim. bu motor GLH 125 diye dünyada 2009 dan beri var türkiyeye yeni gelmiş. yurt dışı modellerini incelemiştim devir saati var. genel olarak yuvarlak farla satışta. hafta sonu honda yükseliş de yakından incelicem.( boyum 1.88)motor yanımda oyuncak gibi kalsın istemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

[IMG][/IMG]

devir saati olan motor tıpa tıp aynısı gibi geldi bana. bayiler talep etse distiribütör bu model üretimde ise getirtebilir.
    [IMG][/IMG]
    " inandığın gibi yaşar, yasadığın gibi ölürsün!!! "

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fotoğrafta görülen kısımlardan, iki tekerlekli olmaları dışında en ufak bir benzerlikleri yok. En başta motor bloğu tamamen farklı.

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Bu motoru yükseliş kendi mi getirmiş? Honda tr nin böyle bir model getirdiğinden haberimiz yok?

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bikerist116 bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    selam arkadaşlar.bende geçen hafta anes'ten beyaz 125e aldım, 2011 honda hornetime arkadaşlık etsin diye.......

Mr.cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    suan full depoyla kac km gıden var acaba 70tl gırtlagına akdar dolduda merak edıyorum... 500km gorurmuyum

Ankarada (Malum Honda EFE) Motor =? + plaka ruhsat =? + koruma demiri=? alanlar kaç TL ye aldı acaba. Ben telefonda sordum liste fiyatından indirim yapmıyor.
    İstanbul fiyatlarını gördüm oradan alıp buraya otobüsle yollatsam daha iyi gibi ....

Ankarada alan var mı varsa alış rakamlarını yazarsa sevinirim...(Lütfen nakit /kredi KArtı/taksit vs belirtiniz)

Saygılarımla,

niketnac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suan full depoyla kac km gıden var acaba 70tl gırtlagına akdar dolduda merak edıyorum... 500km gorurmuyum
    düz yolda dikkatli kullanılırsa bence 500'ü geçer bile.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50-70 gibi hızlarla tatlı tatlı gidersen 600'ü de geçersin.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    honda hornet 600 100 km'de 7,5-11,2 litre
    honda cb 125 100km'de 2,1 olarak hesapladım(tek kelime ile MUHTEŞEM)!!!!.....

Mr.cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda hornet 600 100 km'de 7,5-11,2 litre
    honda cb 125 100km'de 2,1 olarak hesapladım(tek kelime ile MUHTEŞEM)!!!!.....
    Keske guzel ulkemde benzınb oyle olmasada 600luk alıp rahat rahat tuketım yapsak :(
    Artisliğin sonu figüranlıktır...

Canoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar benim motorun benzin ibresi çeyreğe indi, alır almaz fullemiştim ve yaklaşık 250km falan yaptım daha.Eğer ibreye göre konuşacak olursam taş çatlasın 350km yapacak gibi duruyor.
    Geçen gün Honda' nın GS2 eğitimine katıldım. 2. gün eğitime motosikletimle gittim. Bahçelievlerden Honda fabrikasına gidiş dönüş yaklaşık 150km yapmışımdır.Hız olarak ağırlıklı olarak 5. viteste 80-95km arasında uzun süre seyir ettim(yarım saat gibi).Motorun gazını tam açmadım ve aşırı yüklenmedim, sadece son vites olduğu için bu hızlara çıktım.Geri kalan kilometreleri E5' de ve sokak aralarında normal kullanım ile kat ettim. Bu sürüş tarzımdan dolayı fazla tüketmiş olabilirmiyim ?
    Bugün imkanım olursa belki depoyu doldurtur, tüketim sonucunu size söylerim.
    Ayrıca dün feyizoğlundan Coocase Astra s48 led çantamı alıp taktırdım.Gayet hoş durdu. Çantanın dahili elektrik kablosunu honda servisinde taktırmayı düşünüyorum ilk servise gittiğimde. Birde tankpad aldım, depoyu çizilmelere karşı korumak için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)