Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3500'den yukarı olursa alınıcak motor değil hani onun yerine gider TVS alırım daha mantıklı bu nedir böyle yav .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Eneee aynı .okum gibi olmuş
    mersinLee33 bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2,500 liraya versinler alırım gözümde 2.501 tl bile etmez
    cakturkc bunu beğendi.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Hondanın ülkemize getirttikleri taktirde 125-250 cc sınıfında piyasaları sallayacak o kadar çok modeli varki, acaba onca harika model varken (biz tr ye cb 125 e) yi getirterlim kararını veren kim Çok merak ediyorum açıkçası. ya vtr 250 getirirler yada cb 125 e, bunlara adam gibi bi akıl vermek lazım. O motor umduğu ilgiyi bulamayınca herhalde akıllanırlar.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    satar satar. en başta kuryeci arkadaşlar sonrasında da paket servisi için alınır bence.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    honda yazık ediyor kendine çin malı gibi görünüyor ayrıca devir göstergesi yok valla yazık farda armut hayırlısı

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    titanı geri getirse daha iyiydi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni model yeni model diye bekledim o da tırt çktı. Önceden cbf mi ybr mi diye kararsız kalınıyordu. Farklı özellikleri vardı ikisininde. Bu modeli kaç kişi alır ki ybr varken? Almak isteyen adam bakıcak ikiside 125 lik, tip desen ybr çok daha iyi, ybr de devir göstergesi var bunda yok, ybr sağlamlığıyla kendini kanıtlamış bunun ne olduğu belli değil. Bu modelle ne amaçladıklarını şaşırdım açıkçası. Cbf satıştan çekiliyor mu bilmiyorum ama çekilirse hondanın satış rakamları düşer. Belki fiyatı bi miktar daha ucuz olursa bu garibanı öyle satarlar.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ybr de ekstra olarak devir saati olması ybr nin bu motordan üstün olduğunu göstermez. Cb 125 modeli 1970 lerden beri honda tarafından üretilen bi model.türkiyeyede yeni gelecek. Bi kaç yıl içinde kalitesini belli eder.ama cbf 150 den daha kötü olacağını zandetmiyorum.

1970lerden beri üretilmesi de ybrden üstün olduğunu göstermez. Ayrıca devir göstergesi bir artıdır bana göre, olmasa da olur ama artıdır sonuçta. Bunu alacak kaç kişi bilecek 1970lerden beri üretildiğini? Ben bilmiyordum. cb 125 e ye baktığımda beni cezbeden hiç bir şey yok malesef.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    dedemin inekleri vardi, her sabah otlamaya 3-4km yere gidip aksam olunca da donerlerdi, ben o zaman hem kucuktum hemde uzakta idim, ilk duydugumda dedeme ya gelmezlerse, kaybolurlarsa dedim, yok onlar evin yolunu bulur hava kararinca gelir dedi, merakla bekledim ve aksam biri haric hepsi geldi, dede biri kaybolmus dedim, yok dedi o digerleri ile gelmez, yarim saat gec gelir dedi hayvanlarin da huyu suyu varmis, o da vaktinde geldi, yani burdan sunu anlamamiz gerek, hondanin huyunu suyunu hala anlamadiniz mi? size honda cb125i layik gorecek diye bosuna demedim honda bir nevi sey oluyor bu hikayeye gore asla yaniltmaz, bu motor gelince bir de alternatiflerine zam yapar ( cbf150 satisina devar eder ise bir zam cbfye, bir zam da innovaya, sonra bak nasil satiliyor cb125e ) bu model mecburen tutulacak ve satilacak, simdiden 3-5 sene sonraki kasalari bile mevcut, arkadaslarin dedigi gibi once devir saatlisi sonrasi Allah kerim

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dedemin inekleri vardi, her sabah otlamaya 3-4km yere gidip aksam olunca da donerlerdi, ben o zaman hem kucuktum hemde uzakta idim, ilk duydugumda dedeme ya gelmezlerse, kaybolurlarsa dedim, yok onlar evin yolunu bulur hava kararinca gelir dedi, merakla bekledim ve aksam biri haric hepsi geldi, dede biri kaybolmus dedim, yok dedi o digerleri ile gelmez, yarim saat gec gelir dedi hayvanlarin da huyu suyu varmis, o da vaktinde geldi, yani burdan sunu anlamamiz gerek, hondanin huyunu suyunu hala anlamadiniz mi? size honda cb125i layik gorecek diye bosuna demedim honda bir nevi sey oluyor bu hikayeye gore asla yaniltmaz, bu motor gelince bir de alternatiflerine zam yapar ( cbf150 satisina devar eder ise bir zam cbfye, bir zam da innovaya, sonra bak nasil satiliyor cb125e ) bu model mecburen tutulacak ve satilacak, simdiden 3-5 sene sonraki kasalari bile mevcut, arkadaslarin dedigi gibi once devir saatlisi sonrasi Allah kerim
    Dedikleriniz gayet mantıklı fakat cbf 150 ye zam geldiğinde, ybr nin fiyatının aynı olduğunu varsayarsak; insanlar cb125e mi ybr 125 mi diye düşündüklerinde neden cb125 e karar versinler ki ? Honda vazgeçilmez olduğunu mu düşünüyor?
    Hayal kırıklığı yaşadığım için sinirlendim de biraz

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1970lerden beri üretilmesi de ybrden üstün olduğunu göstermez. Ayrıca devir göstergesi bir artıdır bana göre, olmasa da olur ama artıdır sonuçta. Bunu alacak kaç kişi bilecek 1970lerden beri üretildiğini? Ben bilmiyordum. cb 125 e ye baktığımda beni cezbeden hiç bir şey yok malesef.
    ybr dede beni cezbeden hiç bişey yok. Ben 96 model titan biniyorum. Ölmezsem aynı motora 2096 ya kadar binmeyi düşünüyorum. Ben ybr yi bosverin bu motor daha güzel bu motoru alın demedim. Ne dediğim yukarıda yazılı.isteyen beyenir alır istemeyenede honda silah zoruyla satçak

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    honda bu modelden 3000e de satsa kar eder, ybrden az ucuz olsun satilmasi icin yeterli, innova ve cbfde ettiginden fazla kar saglar, cbr125te kar orani az demistim, pcx125te de, direk zam da yapamazlar bu yuzden bir sene piyasaya az miktar sunarlar maksat millet gorsun reklam olsun, asil satis icin zam yapacaklar ve zamlar bindi yuksek oranlarda, su an icin cb125e eger 3600den girse piyasaya, 2sene zam gormese de kar marji cbfden fazla olacaktir.YBR fiyatina cb125e ye gore duzenleyemez bence, o yuzden bir sure sonra fiyatta artiya g

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedikleriniz gayet mantıklı fakat cbf 150 ye zam geldiğinde, ybr nin fiyatının aynı olduğunu varsayarsak; insanlar cb125e mi ybr 125 mi diye düşündüklerinde neden cb125 e karar versinler ki ? Honda vazgeçilmez olduğunu mu düşünüyor?
    Hayal kırıklığı yaşadığım için sinirlendim de biraz

honda kullanıcısı bunu hakettiği için honda da bu modeli reva görüyor hondacılara. siz hala o berbat cbf150 modelini almaya devam edin bak ne modeller getirir daha honda türkiyeye diyorum.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda daha kötüsünü yapana kadar en kötüsü bu.''Yıl 2012 oldu daha şık daha güzel tasarım istiyoruz'' dedikçe iyice mıçtılar.
    alp_tunay, özcan1980 ve o da olur bunu beğendiler.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    olmadı bu olmadı gene
    kafa karanejıda gitmiş, 125cc de naked havasıda hiç çekilmiyor..

bari 150cc veya 250cc enduro getirseler adam gibi..

ama olmaz..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Koca firmasın, Honda için söylüyorum, madem piyasaya yeni bi model sürüyorsun, bi ankettir ne biliyim, bi kamu oyu araştıırması niteliğinde bi şey, müşteri talepleri beklentileri araştırılmış mı acaba, çok yazık. Metocum şu forum başlığını bi şu görüştüğün fabrika müdürü veya kimse bi mailine link ver. Hondaya bi armağanımız olsun bari.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşey iyi güzel de...
    Eh be kardeşim göstergeyi gönderdin, yarısı nerede?
    Ne yapalım şimdi , camın içine fotograf mı koyalım?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    200 cc olsaydı tamamdıda bu ne şaka gibi...şimdi bide buna 5000 tl istemezlerse iyiçinli motorlar bile daha yakışıklı açıkçası...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)