Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tasarım harikası
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    madem model belli, umalim da olabilecek minimum fiyata gelsin ybr125e rakip ama apacheye rakip olacagini dusunmuyorum, ekonomik birsey arayip, CUB olmasin diyenler cinli istemeyenler icin bir alternatif, uzun yola gidilir mi derseniz gidilir ama bu da Kymco CK125 gibi birsey, koltugu bir saati gecen suruslerde agriya sebebiyet verebilir, 3-4 saat surerseniz agri belinize kadar cikar, kullanicilar icin koltuk degistirmesi yararlarina olacaktir, pcx 125te de koltuk rahatsiz edici idi, tabi kimine gore sorun yok, goruntusu resimlerden daha hos, ybrci arkadaslar gorduklerinde fikir degistirebilir, son hiz olarak 95-100km, uzeri hem sizi hem motoru uzer, 14litre ve 2 litre rezerve size ortalama 500km gider, yakit tuketimi ekonomik ama cokta degil ortalama 3litre, yeni baslayacaklar icin cok uygun, hem kolay bozulmaz hem de sizi motosiklet askindan sogutmaz, evden ise,isten eve,alisverise gidenler icin iyi bir secim, basarim yatarim diyenler icin CUB daha iyi bir secim fiyat icin ben buna o parayi verecegime INNOVA alirim, hem yarisini yakarim, hem daha fazla basarim.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hocam sen yanlış fotoğraflarını koymuşsun 1968 deki fotoğrafları bunlar herhalde 1968 de Yamaha ya öldürücü darbeyi vurmuş olabilir
    Halil Karamanoğlu ve gs500inanc bunu beğendiler.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Hondacıyız ama
    bu model
    TISSSSSSSSSSSS
    jackonbir ve gs500inanc bunu beğendiler.

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çinli asyası bile var hemde 150 lik hemde farı daha sitil birde ibreye dikkat edin aynı ibre ama devir saati var çinli bile devir saati koymuş honda ise ne kadar çalabilirsem kar demiş galiba bence bunlar adam olmaz

http://www.asyamotor.com.tr/?page=ur...&udpage=galeri
    vallah asya motorun bu modeli bile daha güzel görünüyor
    Tam35scream bunu beğendi.
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    honda asya cakmasi yapmis asya alip honda yapistir, bir de honda al asya yapistir, yanyana koy, millete ikisini goster ve surmelerini soyle, honda kalitesi belli abi, asya titrek, gitmiyor derler

Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallah asya motorun bu modeli bile daha güzel görünüyor
    Felon ve maxi97 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    şöle cbr250r gibi bi naked olaymış iyiymiş sym nin sb si zaten pahalı ybr nin yeni modelini de gördüydüm sahibinden de bundan güzeldi yine
    ne imzası beaaa

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    adam bu motoru getirdiler diye topik açmaya utanır

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Belliydi ama Hondanın 2012 de bizlere kıyak çekeceği

Bu motorun alıcısının şimdiki cbflere kıyasla farklı olduğunu düşünüyorum. 3500tlden 1 kuruş yukarı da verilmez zaten. Devir saati yok, moto süspansiyon yok, yanlardaki o hiçbir işe yaramayan ancak güzel görünen grenajlar yok, sanırım beygir ve tork olarak cbf150den daha düşük, tip desen kişisel birşey ancak 2011 cbflere göre solda 0. Hani bi enjeksiyon falan koysaydınız da albenisi olsaydı bari. Bizim cıbıflar eski kasaya düşecekse bari tamamen düşseydi, böyle düşüş beşiktaşın gururlu 2.liklerine benzemiş Çamurluğundan yan basamaklarına, ayak peglerinden motor bloğuna(125 olması hariç), lastiklerinden ön süspansiyonlara kadar herşeyiyle grenajları çıkartılmış bir cbf150 bu.

3500 TL diyorum başkada birşey demiyorum. O parayada ben benim cıbıfı satar, 6000tl ekler,gider 250r alırım.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Koymadan edemicem. Yeri değil ama.
    Al sana Yamaha da aduuuccceeeettttttt!

Uploaded with ImageShack.us

Yamaha şu modelleri getirse patlar giderrr
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    mete_han bu motor sana activayi aratir kos bul satilmadiysa al, daha guclu

tasarim harikasi olmus cb125e honda aciklama yapmis, diger modeller bizim ciraklik kalfalik donemimize aitti, bu ustalik donemimizin masterpiece yapiti diye, sadece Turkiyede satilacakmis, ve her kullanan Turk ingiltereden cbe odulu alacakmis

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ganga bu ne böyle boşver sen ben yeberemle idare ederim yhaauuuu!!!! Azuhaaaaaaa!!

Hondacilar nerdeSiniz!!!!! topragam bi honda alem dedik yeni gelen modelden alan dedik sen sürprize bak bu nedir ağa hiç begenmedim

Haberin olsun yine biz cbf alan yaa en iyisi en güzeli

nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    Ustam innovalar nerde yaw..öleceğim sabırsıklıktançıkarıon bize cb midir nedir,efide(f) yok zaten..,Honda utanmasa mobilet çıkaracak 3000ne satacak enjeksyionlu bu diye

tipini sevdim
    bakma güzelim,atla gezelim

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    ahh ya-ma-ha ahh nerdeee :((
    ne imzası beaaa

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fosil olmuş titanlardan tip olarak ne farkı var allah aşkına özelliklerininde çok farklı olduğu söylenemez hatta sağlamlık açısından titan kadar olmayacağından da eminim

Şahsen bu motosiklete 3500 yukarısı haram. Fazlası olduğu sürece üstüne 100 koyar tvs alır 250 koyar ybr alır ama gidipde bunu almaz kaldı ki ybr ninde tvs ninde tipi bundan kat ve kat daha güzel. Honda bu yılda cortladı yani. (hondacılar lütfen kızmayın )

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fosil olmuş titanlardan tip olarak ne farkı var allah aşkına özelliklerininde çok farklı olduğu söylenemez hatta sağlamlık açısından titan kadar olmayacağından da eminim

Şahsen bu motosiklete 3500 yukarısı haram. Fazlası olduğu sürece üstüne 100 koyar tvs alır 250 koyar ybr alır ama gidipde bunu almaz kaldı ki ybr ninde tvs ninde tipi bundan kat ve kat daha güzel. Honda bu yılda cortladı yani. (hondacılar lütfen kızmayın )
    Ne kızması? Cazır cuzur cortladı hemde. AH Honda VAH Honda...

Ben ne güzel hayallerle bu yakışıklı, kaslı, güçlü ve enjeksiyonlu modeli beklerken gelene bakın hele...

http://www.honda.co.uk/motorcycles/125cc/#!/cbf125/

Ah be honda şu yukarıdakini gönderseydin olmazmıydı. Bizde motorları değiştirip yeni kasaya geçseydik.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Bu kosk0ca Honda !! insanları ahmakmı sanıyor? Türk insanına Nuh-Nebi'den kalma , artık Çinlilerin bile taklit etmeye imtina ettiği prototipi kakalamaya çalışıyor . 125 lik te olsa Türk insanına reva görülen model bumu
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    valla yamaha da şu modellerden 1-2sini getirse 150-200cc aralığında çok şugar olur valla
    http://www.yamaha-motor-india.com/product/index.html
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    honda tr 70 milyonluk Türkiye için eger bu modeli getiriyorsa tarihi bir hata yapmıştır. küçük cc kullanıcısı artık beklentileri yüksek tutmaktadır. bu motosiklete 3000 yukarısı verilecek her kuruş haramdır. mevcut cbf 150 den bile daha kötü görüntüsü olan bir motosikleti naslı olurda getirirler anlamıyorum.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Bu motoru bilerek devir saatsiz getiriyorlar seneye devir saat lisi gelcek ve herkez ondan alacak fiyatta biraz yükselecek Honda Politikası tabi
    Bide Bu Fiyata Çok Fazla DEVİR SAATİ bİLE YOK 3.750 ye Muhtemelen Kimse Almaz 3.000 Olsa Ama eminim Rekor kırardı Çan Çin Çon Yerine herkez bunu Alırdı
    mete_han Abi Bomba Dedin Torpil Geldi Harbi
    Sado

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)