Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Piaggio X Evo 250ie Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadadaşlar. cuma günü ben de 2015 mdel xevo ile aranıza katıldım. bahara girmeden lastik değiştirmeyi düşünüyorum. onun dışında aksesuar önerisi olan var mıdır? internette çok fazla opsiyon göremedim? herkese keyifli sürüşler.
    Motorunuzu kaskolatın her tarafı çok pahalı valla biz düşürdük bi tane aman aman evlerden uzak haha
    emiliosantos bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Aranızda Xevo 250'ye Jcosta egzoz taktıran var mı arkadaşlar?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadadaşlar. cuma günü ben de 2015 mdel xevo ile aranıza katıldım. bahara girmeden lastik değiştirmeyi düşünüyorum. onun dışında aksesuar önerisi olan var mıdır? internette çok fazla opsiyon göremedim? herkese keyifli sürüşler.
    Aynen ben de aksesuar bulamadım. Sis lambası ve jantlar için reflektör şerit düşünüyorum ama uygulamada sorun çıkar gibi geliyor.

Motosikleti
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen ben de aksesuar bulamadım. Sis lambası ve jantlar için reflektör şerit düşünüyorum ama uygulamada sorun çıkar gibi geliyor.
    evet simetrik yapılması gerektiği için tuning'cilere bırak istersen. bir de şahsi fikrim çok iddialı renk kullanma şeritlerde. top case bu modele yakışmıyor. ben uzun yol için kolayca çıkarılıp takılan sport yan çanta almayı düşünüyorum. xenon far konusunda kararsızım. Jcosta egzoz hem masraflı hem fazla benzin yiyiyor ama bi yandan düşünmeden de edemiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Top case zaten takmam. Bende yan çanta var ama hiç kullanmadım. Sis lambası güzel ama bizim ön amortisörler çok kalın nereye nasıl monte edilir araştırma aşamasındayım

Motosikleti
    Maxsym 400i
    Sym joymax almaya karar vermişken son anda piaggio xevo kafamı kurcalamaya başladı. Önerilerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    Alıntı ömerson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym joymax almaya karar vermişken son anda piaggio xevo kafamı kurcalamaya başladı. Önerilerinizi bekliyorum.
    hiç pişman olmazsın. denildiği gibi yedek parça sıkıntısı yok artık. ilgili servisleri var. kullanımda çok keyif alırsın. karakteristik bir sürüşü var. hızlanması ve yavaşlaması baya iyi. ülkemizin uzakdoğu aşkı yüzünden 2. el düşük km. ekonomik xevo bulabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Top case zaten takmam. Bende yan çanta var ama hiç kullanmadım. Sis lambası güzel ama bizim ön amortisörler çok kalın nereye nasıl monte edilir araştırma aşamasındayım
    nasıl yan çanta kullanıyorsun? varsa fotosunu atabilir misin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    buna benziyor ama tek göz yanda 2. bir fermuar yok.

sali@com - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slm 2013 model 17000 km de michlen city Grip lastikli bir xevo 250 de ben aldım şuan için çok memnunum. Hizlanma Son hız fren viraj konfor çok başarılı . İlk italyan scooterim ama İtalyanlar yapmış dedirtiyor

Motosikleti
    Lastik konusunda en iyi alternatifimiz michelin city grip midir? daha iyi bir opsiyon var mı?

Bu motora binen yokmu hiç ya bitane aldım bugun 2013 model 17 binde kazasız belasız bakımlı dedi fakat hemen götürdüm bakım yaptırdım bu motorun kronik yada masraf açıcak biyeri bişeyi varmı acaba

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Merhaba arkadaşlar,

maxi motor alacağım da, çok aşırı kararsız kaldım. Siteyi de inceledim, yorumları okudum falan ama, bir de siz kullanıcılarından yorum almak istiyorum.

xcitin 250, xmax 250, xevo 250 arasında kaldım, xevo 250 otobanda kullanımı nasıldır, rüzgar çok etkiler mi, bakımları çok mu pahalı,xciting daha ucuz o da uzun kmler yapılabilen bir motor, kararsız kaldım, xevo sıkıntı çıkarırmı ileride uzun süre kullananlar yardımcı olabilirler mi?

bir de boyum 174

Motosikleti
    Piaggio x7
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

maxi motor alacağım da, çok aşırı kararsız kaldım. Siteyi de inceledim, yorumları okudum falan ama, bir de siz kullanıcılarından yorum almak istiyorum.

xcitin 250, xmax 250, xevo 250 arasında kaldım, xevo 250 otobanda kullanımı nasıldır, rüzgar çok etkiler mi, bakımları çok mu pahalı,xciting daha ucuz o da uzun kmler yapılabilen bir motor, kararsız kaldım, xevo sıkıntı çıkarırmı ileride uzun süre kullananlar yardımcı olabilirler mi?

bir de boyum 174
    müdür motoru almışın ama yorum gelmemiş

Motosikleti
    motoru almaya düşünenler için 1 yıllık kullanımdan sonra benim yapacağım yorum.
    alırım 1-2 yıla cc yükseltirim diyorsanız 2.eli hareketli değil. o kafadaysanız koşun x-max amcanıza. yıllarca kullanırım benim motorum budur diyorsanız tavsiye ederim. bir kere üzmedi ben. 7000 km yapmışım nerdeyse hepsi uzun yol (yağmur, çamur, kavurucu sıcak, rüzgar) hızlanması gidişi duruşu çok keyifli. x-max bir kere kullandığım için biraz karşılaştırabildim ve bunu seçtim. ha maxi 250 segmentinde kararsızsan ve ekonomiyi düşünmüyorsan gidip abs'li bi markaya yönel derim. o küçük değil önemli bir detay. 2. el neden daha ekonomik bunun diye kafanı kurcalıyorsa bu yamaha'nın satış ve dağıtımdaki becerisindendir. yoksa sahipleneceğin seveceğin kozmetiğinden mutlu kalacağın bir model. eksisi yok fazlası var.

nick10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250 ie
    Merhaba arkadaşlar. ben de 2015 model xevo 250 ie kullanıcısıyım. Alırken bi tereddüte düşmüştüm. Piyasada yaygın olmayışından ancak kullandıkça performansını, rahatlığını, sürüş keyfini gördükçe doğru bir karar verdiğimi anladım. Motosikletimden memnunum, Allah bozmasın. Hiçbirimize kaza bela vermesin. Motosikletimde kalkış esnasında baya fazla bir şekilde patinaj çekme durumu var. Servis bakımında konuyu söyledim. Bi sorun olmadığını söylediler, rolantisi yüksek olabilir dendi. Bu durum ile karşılaşan var mı?

Motosikleti
    Alıntı nick10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. ben de 2015 model xevo 250 ie kullanıcısıyım. Alırken bi tereddüte düşmüştüm. Piyasada yaygın olmayışından ancak kullandıkça performansını, rahatlığını, sürüş keyfini gördükçe doğru bir karar verdiğimi anladım. Motosikletimden memnunum, Allah bozmasın. Hiçbirimize kaza bela vermesin. Motosikletimde kalkış esnasında baya fazla bir şekilde patinaj çekme durumu var. Servis bakımında konuyu söyledim. Bi sorun olmadığını söylediler, rolantisi yüksek olabilir dendi. Bu durum ile karşılaşan var mı?
    lastik olarak ne kullanıyorsun. üstündeki savaları mı yoksa yeni bişi taktırdın mı. ben aldığımda arada bu sorun oluyordu ama michelin city grip taktırınca bi daha yaşamadım. ha bi de gaza çok yüklenmeden kalk .]

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Bende de ilk kalkışta yere sürtme sesi geliyo, çözemedim, benzer durum yaşayan var mı?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Uzun aralıklarla mesaj atılan bir konu olmuş. Ama olsun. Xevom ile yaşadığım son olay lastiğe çivi girmesi oldu. Zinciri kilidi çıkarırken tesadüfen gördüm. Söküp baktılar bir de ne görelim, çivi içeri taraftan 2 noktada oyuk yapmış yanak tarafını. Mecburen lastik değişti. Michelin City Grip arka lastik 250TL, sökme takma balans dahil. Bilginize.
    Ayrıca anlaşılan bu model bitti, yeni model artık gelmeyecek maalesef. Bu da bizim 2.el fiyatlarının düşmesi demek.

Merhaba aşağıdaki motoru bir arkadaşıma alacağız. Öncelikle motoru tanıyan bilen var mı? ve bu modeller hakkında yorumları olan varmı ? Bu modeli alma şu yıla ait olanı al, parçası pahalı zor bulunur vs. o kısmını öğrendik. teşekkürler şimdiden.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-piaggio-fiyat-dustu-ilan-yayindan-kalkiyor-son-fiyat-408120674/detay

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Piaggio sahipleri nerdesiniz?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)