Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RX 250 Cross
    foruma biraz hareket gelsin

geçen hafta ki gazlamamız

http://youtu.be/wFYfcEEayYI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RX 250 Cross
    cenkito ve spil444 bunu beğendiler.

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    Alıntı gezgin26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emeğine sağlık gezgin güzel olmuş sen bunu face sayfasınada at millet nedense oraya dfahaçok bakıyor

Motosikleti
    RX 250 Cross
    Alıntı spil444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emeğine sağlık gezgin güzel olmuş sen bunu face sayfasınada at millet nedense oraya dfahaçok bakıyor

22/02/2014 tarihinde face te RX 250 sayfasında paylaştım

mucit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar merhaba, bu basliktaki tum yorumlari okudum.Malzeme kalitesi f/p olarak idare eder denmis,ayrica servis problemlerinden bahsedilmis ve montaj hatalarindan yakinilmis...simdi sorum sahibinden.com da cokca daha yeni sayilabilecek ikinci eller var , acaba (sifir almak konusunda)gercekten vidalarin gevsemesi haricinde kronik bir sorunu varmi..

Motosikleti
    rx 250
    Alıntı mucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba, bu basliktaki tum yorumlari okudum.Malzeme kalitesi f/p olarak idare eder denmis,ayrica servis problemlerinden bahsedilmis ve montaj hatalarindan yakinilmis...simdi sorum sahibinden.com da cokca daha yeni sayilabilecek ikinci eller var , acaba (sifir almak konusunda)gercekten vidalarin gevsemesi haricinde kronik bir sorunu varmi..
    selam mucit bence forumu okumamışsın..))
    cenkito ve gezgin26 bunu beğendiler.

Selam spil444 cevabin icin tesekkurler , hepsini gercekten okudum. Rx kullanicisi oldugunuzu goruyorum yasadiginiz kronik sorunlar neler acaba.

Motosikleti
    rx 250
    egzoz ve karbüratör bu motorun kronik problemi yazdığın gibi vida gevşeme filan yaşamadım ben egzoz ve karbüratör probleminide 105 tl ye hallettim bir yıldır sıkıntısız biniyorum

Tesekkurler spil444 ,egzosun percin atmasi , deponun icinin kirli olmasi ve karburatore pislik gitmesi,vida gevsemesi nedeniyle fren pedalinin dusmesi vb..gibi vida ve civata kaynakli probleminin disinda, motor blogu amortisorler, frenler ve hareketli aksam ile ilgili bir kronik sorun yok galiba...
    spil444 bunu beğendi.

Motosikleti
    rx 250
    Alıntı mucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler spil444 ,egzosun percin atmasi , deponun icinin kirli olmasi ve karburatore pislik gitmesi,vida gevsemesi nedeniyle fren pedalinin dusmesi vb..gibi vida ve civata kaynakli probleminin disinda, motor blogu amortisorler, frenler ve hareketli aksam ile ilgili bir kronik sorun yok galiba...
    ..daha ne olsun beyaw motor loncin motor diye arat şuan bmw ye bile motor veriyor sıkıntı yok frenler amörtisörler çok iyi ayrıca motorun dengesi mükemmel motora binilir şahsen yina alsam crf 250 l ye tercih ederdim

Degerli yorumlariniz icin cok tesekkurler.Kararimi verdim bi aksilik cikmazsa alacagim.250cc 4 zamanli su sgutmali 15bg ustu 5000 tl civari baska secenek yok galiba,birazda uzerinde calisirsam bana yeter.
    spil444 bunu beğendi.

Motosikleti
    rx 250
    bence değerinin üzerinde bir motosiklet o bütçeyle en doğru seçim derim.istersen face sayfanınada yaz bir iki yorumda oradan al bizim rx çiler genelde oraya bakıyorlar

Motosikleti
    RX 250 Cross
    16/02/2014 tarihli arazi gazlamamızın farklı kameradan çekilmiş video

spil444 bunu beğendi.

Merhaba değerli arkadaşlar RX250 ilk piyasaya çıktığında aldım.1 seneyi geçkin süredir kullanıyorum.Motorsikletten memnunum fakat tek sıkıntı parça fiyatlarının yüksek olması.Fransa'da ORİON RX250 adında piyasada aynı malzeme motorsiklet çin malı diye küçümsemeyin.Çekişi güzel,yakıt tüketimi normal,dikkat çeken tasarım(Cross Teker ile,
    Parça fiyatlarıda biraz uygun olsa çok güzel olacak,Motorsiklette teknik olarak sadece gaz teli koptu bir kez başka hiçbir sorun yaşamadım.Birde arkadaşlar almayı düşünen varsa alırsa şu arka stop camına hemen bir çözüm bulsun ben kayıp ettim :D ,Bu fiyata tercih edilebilecek ve zevk alınacak bir motor.
    spil444 bunu beğendi.

Motosikleti
    rx 250
    Alıntı rx250_Apollo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba değerli arkadaşlar RX250 ilk piyasaya çıktığında aldım.1 seneyi geçkin süredir kullanıyorum.Motorsikletten memnunum fakat tek sıkıntı parça fiyatlarının yüksek olması.Fransa'da ORİON RX250 adında piyasada aynı malzeme motorsiklet çin malı diye küçümsemeyin.Çekişi güzel,yakıt tüketimi normal,dikkat çeken tasarım(Cross Teker ile,
    Parça fiyatlarıda biraz uygun olsa çok güzel olacak,Motorsiklette teknik olarak sadece gaz teli koptu bir kez başka hiçbir sorun yaşamadım.Birde arkadaşlar almayı düşünen varsa alırsa şu arka stop camına hemen bir çözüm bulsun ben kayıp ettim :D ,Bu fiyata tercih edilebilecek ve zevk alınacak bir motor.
    yurtdışında parça satışı yapan bir site biliyormusun aliexpres haricinde birde stickerlerini bulamadım yurtdışında..
    rx250_Apollo bunu beğendi.

Alıntı spil444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurtdışında parça satışı yapan bir site biliyormusun aliexpres haricinde birde stickerlerini bulamadım yurtdışında..
    Değerli kardeşim ben yedek parça işini sahibinden sitesinden uğur isimli bir satıcıdan halettim hangi parçayı istediysem havale yolu ile yollayarak çözdük.Sahibinden sitesinde rx250 yedek parça yazdın mı bulurusun.Sticker bence alma kardeşim çünkü uzun süre güneş gördümü yırtılmayı bırak kırılıp çatlıyor resmen alt yapışkan kısmında kalkma oluyor.Folyo ve dijital baskı yapma imkanın varsa çok güzel olur ben öyle yaptım.Ben turuncu folyo ile yaptım ktm havası katıyor
    http://yedekparca.sahibinden.com/

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

ABİ FORUMA BİRAZ EKSİK BAKMIŞIM BASKI YAPTIMIŞSIN GÜZEL DURUYOR
    spil444, Carbondioxid ve gezgin26 bunu beğendiler.

Motosikleti
    rx 250
    saolasın bi bakayım sdahibindene

Önemli Değil Abi.

Motosikleti
    RX 250 Cross
    [QUOTE=rx250_Apollo;3296887]Değerli kardeşim ben yedek parça işini sahibinden sitesinden uğur isimli bir satıcıdan halettim hangi parçayı istediysem havale yolu ile yollayarak çözdük.Sahibinden sitesinde rx250 yedek parça yazdın mı bulurusun.Sticker bence alma kardeşim çünkü uzun süre güneş gördümü yırtılmayı bırak kırılıp çatlıyor resmen alt yapışkan kısmında kalkma oluyor.Folyo ve dijital baskı yapma imkanın varsa çok güzel olur ben öyle yaptım.Ben turuncu folyo ile yaptım ktm havası katıyor
    http://yedekparca.sahibinden.com/[COLOR="Silver"]

güzel olmuş eline emeğine sağlık

Motosikleti
    rx 250

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

cenkito ve Carbondioxid bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)