Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BİZİM MOTORLARA PERFORMANS EGZOST TAKABİLİRMİYİZ AKREPOVİÇ EGZOSTLARI OLURNMU ACABA

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    gidip bisürü para bayılma (avcrom) yılların ustasıdır istediğin egzozu özel olarak yapar ses ve performans 10 numara hepinize tavsiye ederim bizim egzozlar perçin atıyor zaten ve çok ısınıyor avcrom bi incele istersen faceden eklede yaptığı eksozlara bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

http://www.motoregzoz.com/

hayırdır rx ciler kimse takılmıo artık anlatın bakalım neler ediyonuz

Selam arkadaşlar ben motorsiklet alıcagımda asya Rx 250 serisi hakkında bilgi almak istiyorum ilk motorum kanuni breton s 125 lik ama onun gücü yetmiyor Cross alıcam dag bayır düz Rx 250 serisi nasıldır kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi ? Şuan ki fiyatı 6000 lira ?

SOFİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-R
    Semih şu sayfaları bir incele üşenme 36 sayfa olmuş rx250 cross u olan kullanıcılar var bunlardan biride benim geçmiş mesajlara bak vs zaten sorularına cevap bulursun.

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250

dişli oranları değişim hesaplayıcı türkçeye çeviremedim anlayan biri varmı

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Arkadaşlar özel bi sebepten motosikletimi satıyorum... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-asya-tum-bakimlari-yapilmis-yaza-hazir-123973697/detay

Choppery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA STR 250
    Bu motorla son zamanlarda ilgilenmeye başladım. Fakat koca izmirde hiç bir bayide motor yok. Fabrikaya telefon açtım oraya gelip motoru test etmek istiyorum dedim.Test motorumuz yok burda dediler.Burdan nazilliyede sadece motorun üstüne oturmak için gitmek istemiyorum. İzmirde bu motora binen arkadaşlar varsa buradan size ulaşabilirmiyim. En çok merak ettiğim boyum 1.75. sele yüksekliği konusunda tereddütüm var.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı Choppery adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorla son zamanlarda ilgilenmeye başladım. Fakat koca izmirde hiç bir bayide motor yok. Fabrikaya telefon açtım oraya gelip motoru test etmek istiyorum dedim.Test motorumuz yok burda dediler.Burdan nazilliyede sadece motorun üstüne oturmak için gitmek istemiyorum. İzmirde bu motora binen arkadaşlar varsa buradan size ulaşabilirmiyim. En çok merak ettiğim boyum 1.75. sele yüksekliği konusunda tereddütüm var.
    Rahat kullanırsın, yanına durduğun yüksek görünebilir, üzerine oturunca çökecektir.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    far iyi aydınlatıyormu.

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    arkadaşlar bugün bende aldım "asya motor rx 250" den ... önümüzdeki hafta ruhsat plaka işleri bittiğinde teslim alacağım...

şimdiden heyecanlaıyım.. görüntüsü muazzem güzellikte bir motor....müekkemmel bir super moto...hadi hayırlısı...

aldığımda fotoları ekleyeceğim
    cenkito bunu beğendi.

CanBerkG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar , ben 16 yaşındayım 1.67 boyundayım , ve asya rx250 yi aldım şuan rodajda olduğu için pek kullanmıyorum fakat bi iki kere yavaşta olsa araziye girdim arazi dediğim çim biraz çamur motor çok güzel amortisör vs yani çok güzel çukuru hissettirmiyor bir iki vida sesi geliyor oda sıkıldığında kesilecek cinsten , motoru boyum kısa olduğu için tek ayağımla tutuyorum ama çok esnek kıvrak güzel bir motor yani hak ettiğinden fazlasını veriyor motor açıldığında ki yorumlarımıda yazacağım , motor biraz ufak görünüyor ama gerçekte çok dikkat çeken bir motor , ileri zamanda tekrar görüşlerimi yazacağım , iyi forumlar

Bir kaç fotoğraf daha ekliyeyim

rain planet bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Merhaba arkadaşlar , ben 16 yaşındayım 1.67 boyundayım , ve asya rx250 yi aldım şuan rodajda olduğu için pek kullanmıyorum fakat bi iki kere yavaşta olsa araziye girdim arazi dediğim çim biraz çamur motor çok güzel amortisör vs yani çok güzel çukuru hissettirmiyor bir iki vida sesi geliyor oda sıkıldığında kesilecek cinsten , motoru boyum kısa olduğu için tek ayağımla tutuyorum ama çok esnek kıvrak güzel bir motor yani hak ettiğinden fazlasını veriyor motor açıldığında ki yorumlarımıda yazacağım ,
    hayırlı olsun... bende geçen hafta aldım motoru... ruhsat plaka işleri hallolsun bu hafta içi teslim alacağım inşallah....

1.67 boyun biraz kısa kalmış motor için

gerçi bende farklı değilim. boyum 1.70 ve üstüne oturduğumda iki ayağımın ufacık uçları yere değiyo...(ki usta en alt yay ayarında olduğunu sölemişti.)

bende sabırsızlanıyorum şu hafta palakası takılsında binmeye başlayacağım inşallah..

way way girmeyeli herkes rx almış hayılı uğurlu olsun herkese e artık burayı canlı tutmak size düşüyor ayrıca face book grubumuz var orayada gelin
    rain planet bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı suatt22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way way girmeyeli herkes rx almış hayılı uğurlu olsun herkese e artık burayı canlı tutmak size düşüyor ayrıca face book grubumuz var orayada gelin
    saolsın suat.. buarada rx de hararet göstergesi varmı... bence yhok... ama hala çözemedim...?..
    cenkito bunu beğendi.

hararet göstergesi yok yağ basıncı falan var tam hatırlamıyorum olabilirde

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    2 gün oldu ve rx de 180 km ye geldim... muhteşem torku var motorun...
    bugün yeni plakayıda taktırdım.. işlemlerim tamamen bitti..
    motor plastik aksamı falza bir motor.. eh tabi millet arazide düşer kalkar değişimi parçası kolay olsun, tabi hafif olsun falan...

bugün usta plakayı takarken birşey farketti motorun üstünden giden egsoz borusunun koruma demirinin vidası düşmüş... hemen idareten bir vida taktı...sıkıştırdı...
    "300 bakımlarına geldiğinde ben heryerini kontrol ederim abi " dedi aynalarıda düzelttirdim geldim...
    motor görüntü itibariyle harika sokakta caddede otobanda millet en az bikere bakmadan geçmiyo...
    titreşim makul seviyede ama motorun yeni oluşununda etkisi olacaktır...ki 250 cc 19 beygir dev motor için normal..
    işde biraz yüksek devirde kullandığından kafa grernajının içinde "cızzz" diye bir ses geliyor..ne olduğunu bulamadım ama sanırım plastik aksam titreşiminden ses çıkarıyor..ya da vida gevşemiş....ama motorumu tanıdıkça bunlarıda aşacağım...
    dün motoru yıkattım üstüne 1 saat bindikten sonra garaja koydum sabah bi geldim arkada tekerin altında su birikintisi... ilk korkum tabi radyatör su kaçırmış oldu.. ama sandığım gibi değil... sanırım motorun biyerlerinde kalan sular.. özellikle sele süngerindekiler... yere sızınca böyle bir görüntü olmuş..

motor çinli değil... aksine malezya meyşeğli türk motor diyelim)) yani tam olarak bilmiyorum ama çinden değil parçaları malezyadan geliyor ve burda monte ediliyor... motorun orjini "orion motor"

şunu söylemeliyimki motorun eksilerinden çok artıları daha fazla.....
    motorun aydınlatması muazzam .. hele bir uzunları var gece dağı aydınlatır.)).. ışığın istikametide kusursuz.. çok güzel yapmışlar..

dedğim gibi muazzam bir motor yanlız vidaların gevşemesine dikkat...

şimdilerde rodajı için motoru zorlamıyorum.... ama torku gücü muazzam..( ki 1 seneye yakın ybr ye binmiş biri olarak traktör gibi geldi ) sürüş evet sürüş böyle bir zevk yok.. dünyalar sizin sanki...
    neyse yakında fotolarda koyacağım...
    kazasız belasız günler herkeze
    makseli, cenkito ve Satharian bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    hayırlı olsun motorunuz
    rain planet ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motorunuz
    teşekkürler üstad
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)