Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    sağolasn.. mondln sitesne bakyrm 150lik cross var.. senn motskltn nsl ne kadara aldın, sprmoto değil galba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Alıntı Onurkahraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasn.. mondln sitesne bakyrm 150lik cross var.. senn motskltn nsl ne kadara aldın, sprmoto değil galba
    X-treme Motard 250cc , mondial sitesinden kaybolmus.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Perşembe günü teslim alınca yeni kasanın birkaç resmini çekebilirsen sevinirim.

Hayırlı olsun
    #sürenadam

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Pazartesiye kaldı ya =) hep bu kargoda şu oldu bu oldu bahaneleri.. pztsye kalması iyi oldu ama karda alıp gelmek zor olcaktı.. gelince resimlerini paylaşcam, becereblrsem tabi
    makseli ve braingulp bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Pazartesiye kaldı ya =) hep bu kargoda şu oldu bu oldu bahaneleri.. pztsye kalması iyi oldu ama karda alıp gelmek zor olcaktı.. gelince resimlerini paylaşcam, becereblrsem tabi
    hayırlı olsun

forumda "mesajlara foto-resim ekleme-gönderme" diye aratırsan adım adım açıklanmış halini bulursun ;)

bu arada sizin motorlara boş değilim bende :D yaza, aklımda bi supermoto var ama hayırlısı ( bunu çok söyledim sanımca )

facebook ta grup kurdum, katılırsanız sevinirim

http://www.facebook.com/groups/148093608672856/
    Onurkahraman bunu beğendi.

Şimdiden hayırlı olsun.Allah kaza beladan korusun.İnşallah bende yaza doğru supermoto modelinden alacağım.
    İbrahim Kent
    İstanbul /Kanlıca

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    2013 te yeni kasalar geleceği için 2012 de gelenler 4.990 TL'ye kadar düşmüş.
    ersinnnnn bunu beğendi.

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok mu hala bi resim falan ?

Motosikleti
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu hala bi resim falan ?
    bende bekliyorum, bakalim daha 12 ye cok var.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayırlı olsun, çok sevindik. Bir SM ci daha kazandık
    #sürenadam

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Motosklti akşam 7, 8 gibi aldım.. alır almaz bekleyen arkadşlar için resim çektm... resimler ufak boyutlu oldu ama idare edin artık. tek tek tıklayp bakarsınız.. =))

Sorularınız olursa yanıtlarım.. bi arkadaşımız bahsetmiş fiyatı 4.990 lira diye.. eğer öyleyse ben bi tane daha alayım =), fabrikası 6.170 lira diyor, nerden duydunuz bilmiyorum ama bu motor olduğuna eminsenz ben bi daha alayım.. bi arkadaşım daha kullandı, baya beğndi ona alırız..

motoru alır almaz depoyu doldurup yol yapmaya başladım.. yeni olmasına rağmen dayanamadım biraz zorladım =) daha önce hiç sm kullanmamaktan olsa gerek müthiş bi zevk aldım.. motordan indiğimde 80 km civarında yol yapmışm bu havada =) yakıtıda ölçtüm tabi, km de tam 18 kr yakmış.. 15e rahat çekilebilr, rodaj tamamlanıp sakn kullanıldığında.. ama ben dayanamadım tabi,, nerde çamur toprak tümsek var hoplayıp zıpladım.. ilk defa 10, 15 basamaklı bi merdvnden indim artçıyla beraber.. malzeme kalitesi nedr, ne değildir tam bilmem ama çok sardı motsklt, almayı düşünen arkadşlara hiç düşünmeyin derim.. bi naked motordan sonra baya titreşimli geldi.. 90dan sonra başlayan bi titreşim var.. başta moto km sayacı 'mph' taymış.. basıyorum basıyorum motr 65 70 i geçmiyo, büyük hayal kırıklıgına ugradaım, meğerse bi düğmesi varmış ona basınca 'km' sayacına döndü.. bi 100, 105 i rahat görüyo.. hoplayıp zıplaynca metallerden gövdeden bi şıngırtı geliyo ama tahminmce 300km de bakımı var, o bakımda parçalar tam yerli yerine oturunca kesecektir o sesi de..

bu kadar zevkli olduğunu bilseydm hiç naked motorlarla vakit harcamazdım =)) asfalt çok sıradan geliyor artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:13 ----------

Sağolsaııın.. bütün hayır dileyen arkadalar sağolsunlar..

Görüntü ve kullanılan malzemlere fotgraflardan bakarak, anlayan arkadşlar varsa olumlu olmsz yönlerini yazarlarsa sevinirim
    makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    cok guzel, senin adina sevindim, hayirli gunlerde gule gule kullan. mph / km olayida guzel bi hatira olmus.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    uzun yolda nasil olur acaba herseyi cok guzel gibi ama trafik hizinda seyredilebilirmi asfalt lastikleriyle ?

hayirli olsun buarada:-)

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    tekrar tekrar sağoluun... uzun yola gitmedim ama sorun çıkarmaz heralde, hızlanması çok iyi olmamasına rağmen bi 80e kadar araçlarla kapışabilirsn.. tek kişi de rampa yukarı hızının fazla kesilceğini sanmıyorum.. 90ın üzerine fazla çıkıp titreşimdn dolayı organlarn yer değiştirmezse 110 120 gidersn uzun yola... 80e kadar torku gayet yerinde, sonra 6. vites için bağırıyor
    DALGIC_800 bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    hayırlı olsun Onur

benim bu motorda da mph vardı,benzer birşey bende yaşadım ilk başta

insan alır almaz hemen çamura bularmı motoru :D yeni sürümden sanırım senin motorun dimi ?

şehir içi kullanıcısı olaraktan supermoto yüksek kalır diye düşünüyorum ama bakalım belki daha avantajlı olabilir. önce biraz gezmem lazım

https://www.facebook.com/groups/148093608672856/

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:37 ----------

Benim gözlemlediğim jantlarda kolaya kaçıp alaşım jant dökmüşler,
    birde bu lastiklerin markası modeli nedir acaba?
    ha unutmadan bu aletin uzunluğu ne kadar?
    En çok hoşuma giden kısmı ise gösterge paneli olmuş
    makseli ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içi kullanıcısı olaraktan supermoto yüksek kalır diye düşünüyorum ama bakalım belki daha avantajlı olabilir. önce biraz gezmem lazım
    Şehir içi yüksek motora alıştıktan sonra, botlara verdiğin tepkiden daha büyük tepki vereceksin.... O kadar net söylüyorum.

Şu gösterge de güzel gerçekten. Herşeyi gösteriyor. Bir motorun kopyasıydı ama hangi motorun hatırlayamıyorum...
    #sürenadam

ersinnnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TM Racing en 250 (2t)
    hayırlı olsun. bu motor çin malı mı arkadaşlar. bazıları malezya diyor bazıları çin. çok farkeder mi. orjinali orion markası herhalde. bilgi verebilir misiniz.

Motosikleti
    yok
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, çok sevindik. Bir SM ci daha kazandık
    biri daha yolda

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)