Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ilgilendigin için tşk ediyorum.ben nakit düşünüyorum taksitli olursa fiyat 9 bini buluyor nakit 6 binmi aceba?
    6.000TL ye Kredi kartına 18 taksit (Bank asya kartına) anlaşmıştım ama motosiklet zamanında gelmediği için gittim başka aldım.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    En kısa zamanda peşin fiyatını sorarım.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    daha alan yok mu arkadaşlar ....

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yahu asya getirmiş mi ki millet alsın Sanırım asya ~10 tane felan getirmiş önceleri, onlar satılmış ama sahiplerine denk gelemiyoruz hala. Hayır 2. parti neden gelmiyor onu anlamıyorum. STR ler hiç aksamadan devamlı güncellendi mesela...
    #sürenadam

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    dikkatimi çeken bişey oldu. sahibinden.com da 11 tane rx250 ilanı var ve 5 tanesi ikinci el. alanlar memnun değilmi acaba???
    http://www.sahibinden.com/motosiklet-asya-rx-250-cross
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı hakan10x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha alan yok mu arkadaşlar ....
    Satanlar bile varmış... Bak arkadaş ilanları vermiş
    #sürenadam

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    satan 1-2 kişiyi aradım sıkıntısı var mı,memnun değil misiniz? neden satıyorsunuz diye,hiç kimse aklı selim bir cevap vermedi,bu motorun akibeti ne olcak merak ediyorum...

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    valla akibetini bilmem.motosikleti bu kadar beklettiler yedek parca lazım olunca ne kadar bekleyecez düşünmek lazım.
    bu saatten sonra isterse hiç gelmesin mondial xtreme supermoto aldık
    forzaBJK bunu beğendi.

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    valla akibetini bilmem.motosikleti bu kadar beklettiler yedek parca lazım olunca ne kadar bekleyecez düşünmek lazım.
    iyi yapmışsınız hayırlı olsun,kazasız sürüşler.....

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    bence aylar önce aynı cevabı vermiştim. Hayırlı olsun

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondi X-treme Aldık artık Hayrını görsünler
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Senin gibi değerli bir müşteriyi Mondial kazandı, Asya kaybetti
    #sürenadam

Motosikleti
    Rx 250 supermoto
    Herkese selamlar olsun.. Arkadaslar siteye yeni üye oldum öncelikle tüm Motorcu arkadaslarıma selamlar saygılar, kazasız güvenli ve keyifli sürüşler... Rx 250 alalı daha 2 hafta oldu Karabüklüyüm ve karabük evkur mağazasından aldım. İlk aldığımda direk olarak servise götürdüm ve garantisi başladı yalnız karbüratörde bi problem yaşadım hava filtresinin tahliyesinden benzin akıttı neyseki problem çözüldü. Daha evvel büyük cc'li motorsikletler kullandım (600-1000) fakat hiç birinden bu keyfi almamıştım gerçekten farklı bi adrenalin bu.. Ben bu kadarını tahmin etmemiştim açıkcası çok çılgın yerlerde kullanıyorum onu :D 250 cc bi motora göre gerçekten güçlü bi makine diyebilirim yada şanzımanı ona göre dizayn edilmiş.. Ama yedek parça olarak çok pahalı. Aldığımın ikinci gece aşırı zorlu bi parkura girdim (Dağ-orman) ve motoru yan yatırdım : ) yan kranaj ın üstüne binde ve kranaj çatladı Bereket radyatöre bişi olmadı zaten oraya değineceğim gidon ters açı kapalı olarak motor devrilse dahi motor radyatöre binmiyor ve esnek bağlantılı oldğu için zarar vermiyor.. Bilmiyorum sonu nasıl olur ama aldım ve memnunum yakıtta düşük geldi bana ve şimdiden motor 750 km de. En yakın zamada fotoları ve videoları paylaşacağım.. Herkese selamlar, esenlikler dilerim...

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Foruma hosgeldin Cengizhan.E.!

Nihayet motoru kullanan ve paylaşımda bulunan biri çıktı! Kendim 150cc mondial xtreme max kullaniciyim ve Asya'nın rx 250 modeline geçmeyi planlıyorum gelecek yaz'a.
    Paylaşımların bana ilaç gibi gelecek, takib ediyorum seni haberin ola!

Kazasız, sorunsuz sürüşler dilerim sana!

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    Alıntı Cengizhan.E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar olsun.. Arkadaslar siteye yeni üye oldum öncelikle tüm Motorcu arkadaslarıma selamlar saygılar, kazasız güvenli ve keyifli sürüşler... Rx 250 alalı daha 2 hafta oldu Karabüklüyüm ve karabük evkur mağazasından aldım. İlk aldığımda direk olarak servise götürdüm ve garantisi başladı yalnız karbüratörde bi problem yaşadım hava filtresinin tahliyesinden benzin akıttı neyseki problem çözüldü. Daha evvel büyük cc'li motorsikletler kullandım (600-1000) fakat hiç birinden bu keyfi almamıştım gerçekten farklı bi adrenalin bu.. Ben bu kadarını tahmin etmemiştim açıkcası çok çılgın yerlerde kullanıyorum onu :D 250 cc bi motora göre gerçekten güçlü bi makine diyebilirim yada şanzımanı ona göre dizayn edilmiş.. Ama yedek parça olarak çok pahalı. Aldığımın ikinci gece aşırı zorlu bi parkura girdim (Dağ-orman) ve motoru yan yatırdım : ) yan kranaj ın üstüne binde ve kranaj çatladı Bereket radyatöre bişi olmadı zaten oraya değineceğim gidon ters açı kapalı olarak motor devrilse dahi motor radyatöre binmiyor ve esnek bağlantılı oldğu için zarar vermiyor.. Bilmiyorum sonu nasıl olur ama aldım ve memnunum yakıtta düşük geldi bana ve şimdiden motor 750 km de. En yakın zamada fotoları ve videoları paylaşacağım.. Herkese selamlar, esenlikler dilerim...
    hoş geldin sefa getirdin nerdesin sen arkadaş millet 4 gözle rx kullanıcı arıyor... hemen hemen video bekliyoruz,tekrar hayırlı olsun...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Cengizhan.E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Hoşgeldin,

2- Hayırlı olsun, güle güle kazasız belası kullan

3- Paylaşımlarını özellikle video ağırlıklı olarak bekliyoruz, Hadi biz gördük de millet merak ediyor. Daha görmeyenler var.

4- Motor SM mi Cross mu ?

5- Teşekkürler
    #sürenadam

Motosikleti
    CBF-150
    Cengizhan E oncelikle hoşgeldin. Ben de Mondial MAX 150 kullanıcısıyım. Cross a baslangıç motoru olarak mondi cok uygun. Ama şimdilerde yetersiz gelmeye başladı. İyi bir 250CC arıyorum. İlk aklıma gelen Mondi 250 ve Asya RX oldu. Asyayı mersin evkurda inceledim hatta fotoları burada paylaştım. Gecenlerde Mondi Xtreme yi de gordum. Bence asya daha dolu bir motor. Yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz. Artılarıyla Eksileriyle... Motorunuzu guzel gunlerde kullanınız.
    forzaBJK bunu beğendi.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    haydi bakalım forum tekrar canlanacak gibi en kısa zamanda videolarını bekliyoruz Cengizhan.....

sercanf4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX250
    slm arkadaşlar,biraz geç oldu ama rx 250 hakkın da birşeyler paylaşmak istiyorum
    Öncelikle motosikletimi 30 gün önce aldım (şimdiden 1200 km oldu) fazla gezemedim ama arazide biraz zorladım sayılır,
    bir iki cıvata somun gevşedi ,bir defa da hafif yan yattım ama bunlar dışın da büyük bir sıkıntı yok .(şimdilik)
    bu kadar iyi olmasını beklemiyordum ama iyi çıktı
    bir de motor kopya evet gercekten kopya Orion 250 diye ararsasanız bire bir aynısı,
    alma sebeblerim den birisi de bu ve görmeden aldım (tabiki biraz geç geldi)
    eksoz u komple söktüm susturucuyu dağıttım küçük bir ses vardı vida gevşemiş yaptım,
    şimdi ktm benzeri bir eksoz yapacağım yapınca fotosunu eklerim.
    şimdi hava filitresi üzerin de çalışıyorum bağlantı kitini yaptım şimdi iyi bir filitre arıyorum bulunca
    takacağım ve fotoyu eklerim bu hafta sonu takmış olurum.
    şimdilik merdivenleri çıkıyor iniyor toprak yollar da gidiyor .
    deneyimlerimi ve çalışmaları mı tekrar paylaşacağım.
    görüşmek üzere.
    forzaBJK bunu beğendi.

güle güle kullan, kazasız belasız inşallah. motor, orion250 nin kopyası değil. ta kendisi malezya malı olur kendileri.

Motosikleti
    CBF-150
    Hayırlı olsun kazasız belesız kullanmanızı dilerim. Asya RX kullanana arkadaşalr yakıt tuketimi hakkında bilgi verebilirlermi. Benzine surekli zam geldigi için. lt/km olarak deger verilmesi daha dogru olacaktır. 1 litre ile kac km gidiyor. Yol va arazi kullanımı mutlak fark eder ama yinede ortalama bir fikir edinmemize yardımcı olur.... Şimdiden tesekkürler.

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)