Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada aysonunu 2 hafta kala aysonu gelicek diyorlardı
    Çıkmaz ayın son perşembesi gelir artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkmaz ayın son perşembesi gelir artık
    az önce telefon ettiler haziran sonu garanti dedi bakacez
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Hıhı haziran sonu garanti gelir mart 24de sipariş vermiştim, üstüne 2.5 ay geçti halenda gelecek taa nisan başında gelecekti şimdi temmuzda gelecekmiş temmuza gelincede aralıkta gelecek derler sonrasında 2012 bitti diye yeni 2013 model motor getirirler onlarıda 2020 de satışa çıkarırlar böyle saçma bir firma. Asyadan şuanlık as100 satın aldım o da ev kurda bakiyem vardı. Extra olarak ninja 250r alacağım bugün kadıköydeki istanbul motor ile görüştüm. Siyahı vardı çok asaletliydi ve 1.70 olmama rağmen motor ss pozisyonu idi, depoya biraz yatabiliyorsun. Ninja ile uzun yollara, şehir içinde ufak işlere asya as100 ile giderim. Bakiyem olmasa vida satın almazdım, ufak işler için ön kaldırıp hareket çekme veya motorup dağıtıp toplamak için iyi motor. Modifikasyon işi veya motor parça değişimini öğrenmek için iyi bence

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sanki bedavaya verecekler motoru, parasıyla değil mi ya 2.5 ay bekletmek nedir hatta halen gelip gelmeyeceği meçhul.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Bu saatten sonra bedavaya verseler alan olmaz inşallah tüm mallar ellerinde patlar. Nerdeyse 3 ay oldu normalde beklemezdim ama biraz sabırlıyımdır ve evkur bayi müdürü ile biraz konuştuktan sonra beklemeye karar verdim ama yinede beleş versinler bu saatten sonra ne tepeyi ne de rxi satın almam

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mayor 250 6.500'den satılıyor. Bu da sanırım 6.000 civarı olur. Artık bizimkiler daha kaliteli çinlilere yönelmeye başladı...
    Yakında 400lükleri de görürüz... Çinli diyerek yabana atmamak gerek. Ekmek-köfte ilişkisi. Parasını basarsanız uçak da yapıp verirler...
    http://www.asyamotor.com.tr/?page=ur...9&udpage=fiyat
    ön kısmını sanki ducatiye benzetmişler bir nevi ducati kopyası yani ama güzel motormuş param olsaydı alırdım.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Motosikleti
    Suzuki Gs500 2004 Model
    ASYA Rx250 & Tepee 250 Çıkış Tarihleri Bilgilendirme...!!
    Öncelikle Herkese Merhaba Arkadaşlar Bugün Asyanın Fabrikasını Aradım Ve Sevkiyat Bölümüyle Görüştüm Sonrda Müdürüyle. İşte Sizin Beklediğiniz Tarihler.
    Asyanın Fabrikasında Bazı Sorunlar Yaşandıgı İçin Geçikmeler Oldugunu Söylediler.Ama Bi Kac Bilgi Aldım
    1.Si Asyanın Rx250 Serisi Haziran 15 de Fabrikaya Gelicegi Ve 2 3 günlük Gümrük İşlemlerinden Sonra Tüm Bayilere Dağıtılacagını Acıkladılar.
    Tam Net Kesin Tarih İstedim Haziranın 25 İnde Nerdeyse Tüm Bayilere Ulaşmış Olucak En Gec Haziranın Sonuna Kadar Kullanıcaların Ellerinde Olucagını Belirttiler..
    2.si Tepe 250 Hakkında Sorular Sordum. Ve Tepe 250 Satın Alan Kişiler İçin Kötü Haber İse Onun Teslimatı Biraz Daha Gec Olucagı Belli Ettiler Temmuz Ayının İçinde Yada En Gec Sonuna Kadar tüm Bayilerde Olucagını Söylediler.
    Şimdi Neden Gecikmeler Yaşandıgı Hakkındaki Bilgileride Paylaşıcam
    1.Rx Serisi Motorun Yeni Kasalarını Getirmek İcin Ugrastıklarından Dolayı Yani 2010 deil 2011 model Kasalar Gelicek En Son Cıkan Modelleri.
    2.Tepe 250 İçinde Aynı şekilde Son Cıkan Modelleri Getirtmek İcin Ugrasıyorlar Yani Son Kasa modelini Ve Moonster Olanları İçin.Bu gecikmelerden Dolayı
    Fabrika Hem benden Hemde Tüm Tüketicilerden Özürlerini İletti.Sizlerin Adına Konusma Yaptım. Ben Rx250 cross un Sahibiyim Parasını Flan Herşeyini Verdim Ve Beklemekteyim
    Genel Müdür: Sayın Kartal Bey Gecikmeler İcin Cok Üzgünüm Ama İnanın Ki Siz Kullanıcalarımız İcin Herşeyin Daha İyisini Yapmak İcin Ugrasıyoruz O Yüzden Bizi Anlayışla Karşılamanızı Bekliyoruz Ve Siz Ve Diger Kullanıcalarımızdanda Aynı şeyi istiyoruz Biz Kalite Ve 1.sınıf Bir Üretim Yapmak İcin Ugrasıyoruz Tüm Herkesten Sabır İstiyoruz Biz Sizler İçin Uğraşmaktayız.diye Kendi Bunu Belirtti. Şimdi Siz Diyceksinizde iyi Güzelde Yaz Biticek Biz Motora Binicez Arkadaşlar Herşeyin hayırlısını isteyin Bırakın Gec Olsun Güc Olmasın Herşeyde Bir Hayır Vardır.Ve Sabredip Bekleyelim.
    Unutmayın Ki En Güzel Şey Sabretmektir.Beklemek Heycan Verir,Sabırsızlandırır Diyceklerim Ve Bilgilerim Bukadar Hepinizden Teşşekkür Ederim Tüm Motor Kullanıcalarına Allah Kazasız Belasız Sürüş Nasip Etsin.Selametle.
    [B]Rüzğarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulagına Fısıldamasına ASLA..! ;)[/B]

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bırakalım bu telefondan bilgilendirme muhabbetlerini. Arayan konuşan kaçıncı kişisin... Doğru bile olsa söylenenler bir anlamı yok bence. Ha bekleyen alır orası ayrı. Ayrıca yıl olmuş 2012 ortası, vay efendim 2010 dan sonraki modelleri getirtmek için gecikme yaşıyoruz. Demek adamlar nasıl bir hırsla bize 2010 öncesi modelleri kakalamaya çalışıyorlarsa artık... Yada bilmiyorum, tam muz cumhuriyeti olduk !
    #sürenadam

Motosikleti
    Suzuki Gs500 2004 Model
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırakalım bu telefondan bilgilendirme muhabbetlerini. Arayan konuşan kaçıncı kişisin... Doğru bile olsa söylenenler bir anlamı yok bence. Ha bekleyen alır orası ayrı. Ayrıca yıl olmuş 2012 ortası, vay efendim 2010 dan sonraki modelleri getirtmek için gecikme yaşıyoruz. Demek adamlar nasıl bir hırsla bize 2010 öncesi modelleri kakalamaya çalışıyorlarsa artık... Yada bilmiyorum, tam muz cumhuriyeti olduk !
    Ya Güzel Söylüyorsun Eyw Ama Egerki Bu Tarihler Gercek Deil İse Haziranın Sonuna Kadarda Gelmez ise Olucak Su Ben Paramı Geri Alıcam Ve Gidip Başka Bir Motor Alıcam Bukadar Basit Ama haziranın Sonuna Kadarda Beklerim Sorun yok.
    [B]Rüzğarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulagına Fısıldamasına ASLA..! ;)[/B]

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    çok merak edilesi model gelseidi baksak bunların geç kalması sonucunda bende dayanamadım 410 km de xtreme aldım bu adamlar sözlerinde durmuş olsaydı böyle bir şey olmayacaktı kaç aydır kaç ay sonu beklenebilecek gibi değil allah size sabır versin diyorum xrtreme le aralarında farklar var gösterge paneli rx in daha güzel gibi en azından benzin yağ göstergesi var xtreme de synurun söylediği gibi motorda güç sınırlandırması olma ihtimali çok yüksek ama aşılamıyacak durum değil xtreme kesinlikle daha kalıplı duruyor resimlerden anlaşıldığı üzere ve enjeksiyonlu olması + avantaj benim gibi 1.69 cm olan bir insan bile xterem gibi bir motora bine biliyorsa hayli hayli rx e daha rahat biner bu güzel bir avantaj ama gelelimki rx in nezaman çıkacağı söylemde geldiğinde gerçekten bu verdikleri hp mi olucak yoksa değişecekmi bir çok bilgisi daha girilmemişti sitede bayisi bile gözümün önünde telefon açıp geçen ay için ay sonu demişti sonra onlarında ümitsiz oluşunu görünce
    insanın alası gelmiyor :( ama merak etmeden de duramıyorum motorları .

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    enjeksiyonlu olması + avantaj .
    enjeksiyonlumu ? öyleyse motor gücü gerçekten iyi olması lazım bildiğim kadarıyla bir avantajıda 6 vites xtreme

Motosikleti
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enjeksiyonlumu ? öyleyse motor gücü gerçekten iyi olması lazım bildiğim kadarıyla bir avantajıda 6 vites xtreme
    evet enjeksiyonlu su soğutmalı çekiş gücü güzel ama devamlı shoc motor kullandığımdan dhoc motor kullanmak farklı bir şey 90 sanın üzerine çıka bilmiş değilim belki panel hatası dır ama bilemiyorum plastikler filan kaliteli ben çok dandik bekliyordum koltuk inceltildiği için çok rahatsız çok sert amartisörler her türlü ayarlanıyor düşürme olsun yumuşatma sertleştirme

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    evet enjeksiyonlu su soğutmalı çekiş gücü güzel ama devamlı shoc motor kullandığımdan dhoc motor kullanmak farklı bir şey 90 sanın üzerine çıka bilmiş değilim belki panel hatası dır ama bilemiyorum plastikler filan kaliteli ben çok dandik bekliyordum koltuk inceltildiği için çok rahatsız çok sert amartisörler her türlü ayarlanıyor düşürme olsun yumuşatma sertleştirme
    90km çok az benim 200cc 5 vites asya ile 110km geçiliyor, bence daha hızlı gidebilir , koltukları rahatsız olması normal yol motoru olarak düşünülmemiş

Motosikleti
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90km çok az benim 200cc 5 vites asya ile 110km geçiliyor, bence daha hızlı gidebilir , koltukları rahatsız olması normal yol motoru olarak düşünülmemiş
    valla bencede az ama 90 da 90 gibi değil yani kaskı maskı geri ittiriyor .benim 150 cc mondila ut cross da 110 115 görmekte ama yani 80 de başlıyan titreşim masaj koltuğuna hak getire bunda öyle bir titreşim yok çoğu kişinin söylediği rodaj tamalandıktan sonra ancak diyorlar daha 700 km lerde filan

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    valla bencede az ama 90 da 90 gibi değil yani kaskı maskı geri ittiriyor .benim 150 cc mondila ut cross da 110 115 görmekte ama yani 80 de başlıyan titreşim masaj koltuğuna hak getire bunda öyle bir titreşim yok çoğu kişinin söylediği rodaj tamalandıktan sonra ancak diyorlar daha 700 km lerde filan
    Muğla merkeze gelirsen haber verde görelim makineyi ustad

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    hayırdır hacı senin 90 japon 90 mı ne yani?
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır hacı senin 90 japon 90 mı ne yani?
    gacal valla bende anlaya bilmiş değilim çünki motour ilk denerken eleman 80 filan yapıyorsun derken ben 67 70 görüyordum panelde bakmak lazım

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    ne 67-70, ne de 90kmh hız mantıklı rakamlar değil. Motorun rodajda olmasıyla hiçbir alakası yok bunun. Nolcak motor 1000 km yi geçince +30 kmh hız mı kazanacak? bir sakatlık var bu işte, benim 13~14 hp lik motor bile 100 ü rahat görüyordu. Normal değil. O açıdan endişelenmeye gerek yok bence. Yani motorun normal hali bukadar yavaş değil, sorunu tespit etmek de okadar zor olmasa gerek diyorum...
    #sürenadam

Motosikleti
    dün plaka çıktı cuma günü servise götüreceğim tespit ettiğim bir kaç şey var radyatör fanı motoru çalıştırdığımda dönmüyor belli bir ısıya gelince mi çalışıyor acaba gaz telinin karbüratör de bağlı olduğu bir civata var somunu gevşemiş çıkmış sanırım somun sıkıştırma yapıyor sonuna kadar çevirmiyordu demin denedim şimdi gaz daha fazla yukarı çıkıyor tabi şimdi ilk servise girdiği için sübab ayarları filanda yapılacak yağ değişecek zaten kime söylesem git ordan 250 cc alet 120 minumum görmeli diyor benim beklentim zaten 140 görsün oda sollarken filan yoksa 120 bile bence asfalt yolda bir enduro için tehlikeli

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Servise sor bakalım, aletin subapları şimli (shim) miymiş değil miymiş... Benim bildiğim shimli olması gerek. Rodaj bittikten sonra bir kez subap ayarı yapılır sonra ~30.000 km bir daha yapılmasına gerek yoktur. Hadi bu çinli olduğu için 20.000 km de bir diyelim...
    #sürenadam

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)