Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    sayanur haklısın bir çok konuda dediğim gibi egzos olayı çekişi artırmak için gibi geliyor kendimden biliyorum egzozum yolda koptu şahlanmayan alet şahlanmaya başladı egzosu taktırdım yine hızlı kalkıyor ama öyle değil eksisi kesinlikle daha fazla benzin harcıyacaktır 125 cc 15 kw azımsanmıyacak bir durum biraz belki bir kaç yeri ile oynanılırsa 17 18 i zorlar gibi geliyor yamaha 125 wr modeli yani mondial 250 cc teknik servis olarak parça olarak geleceği ne bilemiyoruz kanaatim illede 250 olsun tepee yada rx olsun hem rx modelindeki avantaj cant değiştirip istediğin türe getire biliyorsun bu arada arkadaş aldığını idda etmiş tepee yi bir resimleri ile görelim 1 2 hafta içinde her halde bayilerde olur ozaman hem şu tepee de hemde rx de balansör varmı görelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu asya'dan bi cacık olmaz.fuar'da motorları tanıtıyor,bakın kaç ay geçti piyasa'da motor yok.bence anca seneye gelir ve tabi 1000 tl zamlı olarak....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu asya'dan bi cacık olmaz.fuar'da motorları tanıtıyor,bakın kaç ay geçti piyasa'da motor yok.bence anca seneye gelir ve tabi 1000 tl zamlı olarak....
    ozaman sen fuarda motorları gördün nasıllar bir biligi versende bizde biraz .yakın olarak görmüş biri olarak yorumlarnı dinliyelim şuanda sitede biri asya tepee aldığını söylemekte bence hafiften piyasaya sürülmeye başladı önümüzdeki sene sürerlerse zarar ederler bayi yanımda merkezle görüştü ay sonu yada yada öbür ay başı dağıtıma başlıyacak larmış bayinin şaşırtan olayda şu 1 2 saat önce konuştum tepee yi piyasaya sürmüşler dedim hangi bayi dedi yani söylediği tarihlerde bayilere sürümü başladığını söyledi

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pardon ama sizin amacınız nedir? Kendiniz farklı bir marka model motor kullandığınız için bu kadar ucuz karalama yapmayınız lütfen.

- Geçtiğimiz yıl honda cbr 250yi tanıtıp aylar sonra piyasaya sokmuştur.
    - Bu yıl ktm 200 duke tanıtılmıştır ve hala piyasada yoktur daha çoğaltılabilecek birçok örnek var.

O zaman honda ve ktmden de bir cacık olmazmış bunu anladık sayenizde...

Not: Küba motor geçtiğimiz yıl ocak aylarında motoru tanıtıp neredeyse haziran sonunda bayilere dağılmıştı. Teşekkür ederiz sizin kullandığınız firmadan da bir cacık olmayacağını gösterdiniz bizlere.
    korbygs, Motocross59 ve eren1903 bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @tunctepe WR125 için ufak bir düzeltme yapayım, 15 hp dedim, 15 kw demedim yani 15hp = ~11kw eder. Yanlış biliniyorsa hani diye yazayım dedim. O yüzden çok güçlü bir motor değil. Hani iyi motor vs, vs, ama okadar parayı ben 15hp olan bir alete vermem,,,veremem...

(Not; sürekli beygirden bahsediyoruz ama bu aletlerde tork daha önemli tabi. Yanlız tork değerleri genelde mevcut olmadığı için beygir gücüne paralel tork değerleri kabul ederek konuşuyorum ben de...Yani hp diye yazınca aslında motorun torkunu da kastediyorum biyerde )

Yok o kadar uzun boylu değil. Birçok firmada oluyor bu durumlar sonuçta. Ayrıca fuarda ilgi görmesi veya görmemesi de çok bağlamıyor piyasaya sürülme tarihini. Mayıs sonu~Haziran civarı diyorlarsa doğrudur. Sonuçta yok şubat, yok mart, yok nisan diye uzayıp giden bir süreç yaşanmadı. Sadece mayıs denmiş, şimdi hazirana sarkacak gibi...
    #sürenadam

Motosikleti
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon ama sizin amacınız nedir? Kendiniz farklı bir marka model motor kullandığınız için bu kadar ucuz karalama yapmayınız lütfen.

- Bu yıl ktm 200 duke tanıtılmıştır ve hala piyasada yoktur daha çoğaltılabilecek birçok örnek var.

Not: Küba motor geçtiğimiz yıl ocak aylarında motoru tanıtıp neredeyse haziran sonunda bayilere dağılmıştı. Teşekkür ederiz sizin kullandığınız firmadan da bir cacık olmayacağını gösterdiniz bizlere.
    motor savaşları sürüyor beni str de soğutan bitek tanıtım resmi ile bayideki motor arasındaki dağlar kadar farkı olması idi yoksa kulananlar şikayetlerini güzelce belirtmiş hatta sorunların nasıl çözüldüğünü anlatmış gerçi bir efsane var yine sanırım bu sitede yazmışlardı mondinin xdream 250 si nin bu motra karşı cörtlediğini filan anlatmışlardı sonrada yok bir abimiz almıştı benim kulanıcımdan giriyordu o yazıyordu mondi exdream filanşöyle güzel böyle güzel kısacası millet satın aldığı maldan kazıklanmış hissetmek istemez kısacası sorun sorundur 150 exdream max 600 km 3 aylık ken satılıyorsa bunda ben birşey ararım mesela aldınmı birtek far ayarından başka bişey yapmıyacaksın motora yada sele yüksekliği yok motora şu kablo çok yaklaşıyor şurdan bir ses geliyor frende bir problem var alıpta sorun çözmicez kardeşler sorun kulanıı hatası olması lazım yada servis hatası doğruyu bulmamız için kendimize doğruları söylememiz lazım 7 senedir ben bu ut yi kulanıyorum daha da kulanırım ama artık emin olun 1 gram masraf edesim yok bu motora yada konforlu hale getirmek için bir çabam yok son 1 1,5 ayı
    sonra satıcam buseneki masraflarımı karşılasın yeterli yoksa nefesi kuvvetli bir motordur ama artık benim yol isteklerimi karşılamıyor bana sorucak olursanız sen aldığında ne problemler yaşadın ut de bir en önemlisi titiz servis yedek parça geliş bulunma problemi granajın teknik serviste hasar görecek biçimde takılması amartisörleri keyifli değil koltuk sonderece rahatsız ve geniş standart sorun farın dengesizliği uzun far kulanmışlığım yok bu güne kadar kronik olarak arka stopun devamlı yanan kırmızı sı patlar .ama şunuda söyliyeyim tank gibi motordur zincir kopması lastik patlaması benzin bitmesi bide devriyajının yenmesi dışında sizi yolda bırakmaz hatta yazğı çok azalsada o yağ bitene kadar motor kitlenene kadarda götürür

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500

asıl senin amacın ne?asya motor'un avukatımısın yada asya motor babanın sanırım bu kadar gocunduğuna göre...
    ikincisi ben kullandığım motorumu övecek bir cümle kullanmışmıyım bi daha oku bakalım.ben şahsi düşüncemi söylüyorum buda kimseyi ve özelliklede seni ilgilendirmez.asya tepee modelini bende merak ediyordum hemde bayii'ye bile gidip fiyat aldım ve sözde mart veya nisan sonu gelecekti...bak kaç ay geçmiş sen ortada motosiklet görüyomusun???
    üçüncüsü;bunu yapan isterse honda,kawasaki,cart curt olsun farketmez tepkim aynı olur,milleti böyle oyalamaya hakları yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman sen fuarda motorları gördün nasıllar bir biligi versende bizde biraz .yakın olarak görmüş biri olarak yorumlarnı dinliyelim şuanda sitede biri asya tepee aldığını söylemekte bence hafiften piyasaya sürülmeye başladı önümüzdeki sene sürerlerse zarar ederler bayi yanımda merkezle görüştü ay sonu yada yada öbür ay başı dağıtıma başlıyacak larmış bayinin şaşırtan olayda şu 1 2 saat önce konuştum tepee yi piyasaya sürmüşler dedim hangi bayi dedi yani söylediği tarihlerde bayilere sürümü başladığını söyledi
    fuar'a gittim ama fazla incelemedim uzaktan tepee modelini gördüm.bakan ve inceleyen arkadaşlar plastik malzemesinin dandik durduğunu söyledi ama şahsen incelemediğimide belirteyim.işin garibi;fuar'da almak istesen motoru satmıyacaklarmıydı acaba???

Motosikleti
    sağolasın fuarda gördğün kadar yorum yaptığın kadarı ile zaten fark etmez büyün motorların plastik parçaları vasat oluyor genelde önemli olan motor benburdayım diyormu oturaklı duruşu varmı idi bu arada haklısın ordaysa alıcaksan alırdın satamıyacakları motoru oraya sokmalarının bir manası yokki ben herzman ilk piyasaya ilk giren modellerin daha temiz olduğunu düşünürüm

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Plastik aksamı lütfen dandik olsun zaten. Sonra çinli parçalara üç haneli rakamlar ödemek zorunda kalmayalım... Ben hala tepee nin şasesinden endişeliyim. Galeyana gelen bir kullanıcı 3. tepecikten sıçrarken.. motorda çatırdama sesi duyar mı acaba Cidden çok ince geldi bana şase...
    #sürenadam

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plastik aksamı lütfen dandik olsun zaten. Sonra çinli parçalara üç haneli rakamlar ödemek zorunda kalmayalım... Ben hala tepee nin şasesinden endişeliyim. Galeyana gelen bir kullanıcı 3. tepecikten sıçrarken.. motorda çatırdama sesi duyar mı acaba Cidden çok ince geldi bana şase...
    öyle olsaydı benim mondial çatırdardı her gördüğü rampadan zıplama meraklısı olan ben gidon bağlantı noktası sağlam olsun yeterli iyi bir kulanıcı zaten 2 teker üstüne düşer önemli olan çukurlu yolardan geçerken ken amortisör görevini iyi yerine gelsin geçişte keçelerden yağ fışkırtmasın

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle olsaydı benim mondial çatırdardı her gördüğü rampadan zıplama meraklısı olan ben gidon bağlantı noktası sağlam olsun yeterli iyi bir kulanıcı zaten 2 teker üstüne düşer önemli olan çukurlu yolardan geçerken ken amortisör görevini iyi yerine gelsin geçişte keçelerden yağ fışkırtmasın
    Valla doğrudur, ben kullanıcı olmadığım için sadece tahmin ediyorum.... Ben shineray'lara çok heves ettim buarada... Biraz daha para biriktirip alabilirim.
    #sürenadam

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla doğrudur, ben kullanıcı olmadığım için sadece tahmin ediyorum.... Ben shineray'lara çok heves ettim buarada... Biraz daha para biriktirip alabilirim.
    bu hafta alırmısın alırsan ben bile döne bilrim ama öyle olunca okadar parayı yamahaya gömesim gelir olsun olmasın 5 kw alırım supermoto olurum superkıro s

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bu hafta imkansız Benim motoru satmam gerek önce. Sonra parayı denkleştirmem gerek... Bu yaz içinde veya sonunda planlıyorum. Sorun hangisini alacağıma karar vermek zaten, sonra ona göre para ayarlıycam
    #sürenadam

asıl senin amacın ne?asya motor'un avukatımısın yada asya motor babanın sanırım bu kadar gocunduğuna göre...
    ikincisi ben kullandığım motorumu övecek bir cümle kullanmışmıyım bi daha oku bakalım.ben şahsi düşüncemi söylüyorum buda kimseyi ve özelliklede seni ilgilendirmez.asya tepee modelini bende merak ediyordum hemde bayii'ye bile gidip fiyat aldım ve sözde mart veya nisan sonu gelecekti...bak kaç ay geçmiş sen ortada motosiklet görüyomusun???
    üçüncüsü;bunu yapan isterse honda,kawasaki,cart curt olsun farketmez tepkim aynı olur,milleti böyle oyalamaya hakları yok...
    Lütfen önce bir avukatlığın tanımı nedir ona bakınız... Laf kalabalığına gerek yok gerçekten...

Tepkiniz gerçekten aynı olmuş bravo müşterisini 6-7 ay bekleten küba motor almışsınız(Böyle aksamalar her firmanın başına gelebilir).Sizden str başlığı altında da kubadan bir cacık olmaz yorumlarınızı bekliyoruz.(her ne kadar yargısız infazı haketmesede) Ya da tepki olarak her müsterisini bekleten firmadan bir motor alabilirsiniz.

e_trkuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    bu motor fuara gelmemişti, fuarda sorduğumda mayıs gibi gelecek gümrükte sıkıntı var demişlerdi. bugünde bir bayiyle görüştüm rx 250 cross ve sm modeli haziran başında geliyomuş ama tepee 250 modeli bu sene satışa sunulmayacakmış.. büyük ihtimal bir iki hafta içinde motor satışa sunulacak

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Lütfen önce bir avukatlığın tanımı nedir ona bakınız... Laf kalabalığına gerek yok gerçekten...

Tepkiniz gerçekten aynı olmuş bravo müşterisini 6-7 ay bekleten küba motor almışsınız(Böyle aksamalar her firmanın başına gelebilir).Sizden str başlığı altında da kubadan bir cacık olmaz yorumlarınızı bekliyoruz.(her ne kadar yargısız infazı haketmesede) Ya da tepki olarak her müsterisini bekleten firmadan bir motor alabilirsiniz.
    dostum str yi veya kuba'yı savunduğum,övdüğüm vb..bişey yok sen neden hala ordasın anlam verebilmiş değilim.hiç bir mesajımda kuba veya str lafı geçmemiş...ben motoru yeni aldım ve geçen sene piyasaya çıkmış ne zaman çıkmış ve gelmiş bilmem.ama yeni kasasını fuar'da tanıttılar ve şuan altımda motor buna ne diyeceksin peki.......

dostum str yi veya kuba'yı savunduğum,övdüğüm vb..bişey yok sen neden hala ordasın anlam verebilmiş değilim.hiç bir mesajımda kuba veya str lafı geçmemiş...ben motoru yeni aldım ve geçen sene piyasaya çıkmış ne zaman çıkmış ve gelmiş bilmem.ama yeni kasasını fuar'da tanıttılar ve şuan altımda motor buna ne diyeceksin peki.......
    hocam benim sana söylediğim tek şey neden asya ya kızıyosun geçen sene kubada aynı şeyi yaptı bundan bahsediyorum. Senin şu anda altında motorun olması bu gerçeği değiştirmiyor. (hoş sende motoru alalı 2-3 hafta olduki beklememek için ambardan aldın ) (ek: Yeni model dediğin motoru geçen sene tanıttılar hocam öyle tanıtıp başka model getirdiler ) Yani zaman zaman firmaların ithalatında böyle sorunlar çıkabilir bu firmaların bi cacık olmayacağı anlamına gelmez. Bu neredeyse her firmanın başına gelmesi muhtemel bir durum. Zaten adamlarda mayıs ayı demişler sitede yalan söylememişler ki bu belki haziranın ilk haftasına sarkar belki sarkmaz. Neden böyle bir tepki gösterdiniz onu merak ettim. acemi bir üye değilsiniz böyle çıkışlar bence gereksiz o yüzden sizinle tartışma içine girdim kırmak istemedim kusura bakmayın.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    250cc cross da kıyamet kopuyor
    STR250 / gelemeyen Tepee ve Rx250 / Kalitesini ve fiyatını gösteren mondi -Xtreme

İşin güzel tarafı Cross/Supermoto olayı artıyor, takipcileride öyle ben şahsen Asya AS200Gy kullancısı olarak motorun Crossdan bozma yarı SM olarak tabir edebilirim , yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum, Arıza - yakıt - performans ve görüntü açısından fiyatını hak eden bir motorsiklet ama bi japon Asla olamaz... , Ama japon alacak paran yoksa ve elindeki imkanları değerlendireceksen , Str de RX de tepee de mondilerde (Bence) aman aman bir fark atamaz birinin torku iyi, biri az yakar , birinin şekli güzel , biri sağlam vb. Yani bütcen hangisine yetiyorsa onu alıp en iyi şekilde değerlendirmek bence güzel olan
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc cross da kıyamet kopuyor
    STR250 / gelemeyen Tepee ve Rx250 / Kalitesini ve fiyatını gösteren mondi -Xtreme

İşin güzel tarafı Cross/Supermoto olayı artıyor, takipcileride öyle ben şahsen Asya AS200Gy kullancısı olarak motorun Crossdan bozma yarı SM olarak tabir edebilirim , yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum, Arıza - yakıt - performans ve görüntü açısından fiyatını hak eden bir motorsiklet ama bi japon Asla olamaz... , Ama japon alacak paran yoksa ve elindeki imkanları değerlendireceksen , Str de RX de tepee de mondilerde (Bence) aman aman bir fark atamaz birinin torku iyi, biri az yakar , birinin şekli güzel , biri sağlam vb. Yani bütcen hangisine yetiyorsa onu alıp en iyi şekilde değerlendirmek bence güzel olan
    valla mondial 250 xdream serisi ile şuan hiç bir koşulda sanmıyorum boy ölçüşsünler bitek fiyatta çok makul kalıyor rx modeli geldiğinde motoru incelediğimde ancak karar vericem azdaha borca girip mondimi alıp almıyacağına

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı isg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereden aldın ya daha hiçbir bayide yok bu motor. toplam ne kadara geldi ben Ankara evkur mağazasına sordum yoktu ama eleman
    5000 küsür dedi ama sitede 4073 diyor dedim başladı saymaya sigorta ruhsat plaka vs. giderler dedi bana pek inandırıcı gelmedi o masrafları çok daha ucuza kendimiz halledebiliriz heleki küçük ilçelerde oturuyorsanız kendiniz başvurun daha ucuza gelir.
    O fiyat 10 ay taksitli hali benim motor daha gelmedi, 15 gün var ben 2 ay öncesinden sipariş verdim

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)