Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bilim resimde kürdan gibi durdu motor bakmak lazım nasıl birşey xtreme le yanyana durdurmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

bu arada arka dişlisi küçük hıza yönelik yapmışlar
    Tunç alınma ama ilk defa kendimi zorlamadan yazdıklarını anlayabildim
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü Xdream yara Xtrim yazmamış bu sefer
    #sürenadam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu motor varya tüm crossları tokatlıycak ahada yazın bi köşeye Tipi safkan cross, Kuba Str gibi kırma filan değil...Orion 250 yamahalarla Hondalarla kapışıyor youtubede...Performansı nefis...Atlaması zıplaması nefis...RX 250 Ve Tuttu Vede Cırdı

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu motorun ölü yada dirisi somut olarak piyasada olana kadar ben yeni aldığım motorumu bile eskitirim en az bi 10 bin km yaparım ahada yazın bi köşeye

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Tunç bey BBM ekolünden gelme sanırım, bbm'ci takılan arkadaşlarımın yazış şekline benziyo bunu diyen şahsımın da bir blackberry telefonu ve BBM'i var tabi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ama 5.000 TL'den Bir Kuruş Yukarıya Vermeyeceğim...Çünkü Benim Gözümde Ederi Budur...Verirlerse Alırız...Ha Vermediler,Hiç Sorun Değil...Bizde Kuba Str veya Honda Spacy 110 Alır Yolumuza Bakarız Demokraside Çare tükenirki Bende Tükenmez Anadınmı Van Minut 5.000 Lira Diyecem

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:43 ----------

Ee Hadi Daaa Alın Bi Tanede Görağ Şu Hacatı

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  - Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz.
    - MT forumlarında açılmış konular dahilinde ikili sohbetler ve mesajlaşmalar yapilamaz. Konu dışı tartışmalarınızı ilgili kişiye özel mesaj olarak göndermelisiniz.
    - Sansürlenerek te olsa küfür, argo terim, maksadı aşan benzetme, sataşma, tartışma çıkarıcı söz, aşağılama vb. içerikler mesajlarınızda bulunamaz.
    - Tehdit etmek, küfretmek, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu mesajlar ile din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar yazmak, davranışlarda bulunmak yasaktır.
    - MT forumlarının en belirgin özelliği kullanıcıların mesajlaşmalarında yakalanan belirgin düzeydir. Bu güzel çizgiyi korumak mutlaka kullanıcının görevidir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Teşekkür ederiz sayın admin'im.

Motosikleti
    Neyse geçmiş olsun ne diyelim..
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Neyse geçmiş olsun ne diyelim..
    Geçti geçti, korkma...
    #sürenadam

Motosikleti
    Neyse Ben unutursam Sen tekrar tekrar hatırlatırsın artık
    ANGARAJ

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    puahah gaccal ve polat aranıza karbon kağıdı koyarım bak xtirim xtirim yaparım

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    ben bugun motoru ön sipariş ile aldım evkurdan Ankara evkurda 1 adet vardı teşhir amaçlı, ama süper moto modeli değil cross modeli 3 güne teslim bakalım hayırlısı ile...Bu arada racing tayfasıydım lakin şehir içi kullanımlarda çok sıkıntı Ankara trafiği hem şehir içi trafiği hemde hafta sonu macera amaçlı bu asya rx250 ye yöneldim umarım pişman olmam,mağazada motoru bir çalıştırmadığım kaldı gayet yüksek ve iri bir cross elime geçer geçmez fotoları koyarım,herkeze hayırlı akşamlar....

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı hakan10x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugun motoru ön sipariş ile aldım evkurdan Ankara evkurda 1 adet vardı teşhir amaçlı, ama süper moto modeli değil cross modeli 3 güne teslim bakalım hayırlısı ile...Bu arada racing tayfasıydım lakin şehir içi kullanımlarda çok sıkıntı Ankara trafiği hem şehir içi trafiği hemde hafta sonu macera amaçlı bu asya rx250 ye yöneldim umarım pişman olmam,mağazada motoru bir çalıştırmadığım kaldı gayet yüksek ve iri bir cross elime geçer geçmez fotoları koyarım,herkeze hayırlı akşamlar....
    Hayırlı olsun öncelikle. Eğer 3 gün içinde motoru alabilirseniz inanılması zor bir rekoru kırmış olacaksınız

Aldığınızda paylaşımlarınızı bekliyoruz.
    #sürenadam

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun öncelikle. Eğer 3 gün içinde motoru alabilirseniz inanılması zor bir rekoru kırmış olacaksınız

şimdi böyle dedin ya harbiden acaba mı?dedim kendi kendime... Umarım alırım ve en kısa zamanda paylaşırım....

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    bir asya tepee faciası daha olmasında

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    eğer hakan motosikleti alırsa bi yerde buluşunda ikisini karşılaştırın
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer hakan motosikleti alırsa bi yerde buluşunda ikisini karşılaştırın
    Mümkün değil kaçırmam Tabi önce benim de motoru almam gerekiyor. Sanki Ankara değil de doğu beyazıta nakliyat yapıyorlar...2 haftada 1 tır/kamyon yola çıkmaz mı yaaa!!!
    #sürenadam

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    Yazılanları okuyunca umarım tufaya gelmem diyorum kendime bakalım hayırlısı.....
    Karşılaştırma işini memnuniyet ile yaparım hem bilgi hemde benim cross tecrübesizliğimin giderilmesi bakımından yararlı olacaktır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

birde sormadan edemiycem bu gelecek olan su soğutmalı ile uzun yol yapılır mı asvalt lastikleri ile mesela 500 km gibi..

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayırlı olsun hakan, bugün gördüm bir RX250, ulusta. Demek ki gerçekten gelmiş aletler. Bizzat üstüne bindim çünkü...

Yanlız takip eden arkadaşlar için söylüyorum, eski modelleri getirmişler. Gösterge paneli analogdu. Hatta analog demek biraz abartı olur, tarih öncesi bir göstergesi vardı. Birazdan koyarız resimini. Sadece 1 resim çektik ama.

Motor dikkat çekici. Üstüne binince 1,82 boyumla parmak uçlarımla durabildim. Plastikler gayet kalındı, hani bir çinliye göre. Egzoz "epic fail" olmuş tabiri caizse (çıkışı).

Şase baya kalın duruyordu, dayanıklıdır herhalde. Ön Amortisörde baya kalındı. Başka aklıma bişey gelmiyor.
    #sürenadam

Motosikleti
    Hayırlı olsun hakan, bugün gördüm bir RX250, ulusta. Demek ki gerçekten gelmiş aletler. Bizzat üstüne bindim çünkü...

Yanlız takip eden arkadaşlar için söylüyorum, eski modelleri getirmişler. Gösterge paneli analogdu. Hatta analog demek biraz abartı olur, tarih öncesi bir göstergesi vardı. Birazdan koyarız resimini. Sadece 1 resim çektik ama.

Motor dikkat çekici. Üstüne binince 1,82 boyumla parmak uçlarımla durabildim. Plastikler gayet kalındı, hani bir çinliye göre. Egzoz "epic fail" olmuş tabiri caizse (çıkışı).

Şase baya kalın duruyordu, dayanıklıdır herhalde. Ön Amortisörde baya kalındı. Başka aklıma bişey gelmiyor.
    resim istenmiş uykudan kalktım koştum geldim buyrun...

ANGARAJ

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)