Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Wave 110i (Yeni 2012)

Motovento
    REKLAM ALANI
    nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    beyler motorlarınızdan bi km alalım..topik ölmüş can gelsin

benimkisi 21978 kmye geldi tık yok :D ciğerleri ilk günkü gibi :D
    oyunageldim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    An itibarı ile 24 bin kilometrede lastik ve yağı hariç sadece direksiyon bilyalarını değiştirdim,oda gezdiğim yerler nedeni ile
    Hala orjinal buji ve hava filtresi,bir gram toz yok

mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s3 advance 250 ABS
    15860 km hala canavar gibi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-muhendisten-honda-wave-110i-orijinal-servis-bakimli-masrafsiz-273214442/detay/

Arkadaşlar motorumu satıyorum.

arkadaşlar merhaba benim motor 16.000 km ye yaklaştı. maşallah bu güne kadar periyodik bakımlar dışında sadece zincir masrafı çıkardı bana oda normal ben hiç bakmadım
    şuan stop etme sorunu yaşıyorum, ama eksi 5-6 derecede bile sorunsuz bindiğim asla stop etmeyen motor bu sıralar kaldı ki şuan konya da havalar ortalama 12-18 derece arası ilk çalıştırmada 15 20 saniye sonra stop ediyor. ustama gaz ayarını yaptırdım fakat bir türlü sorunu çözemedik. malum makine enjeksiyonlu o sebeple rölanti ayarı filanda yapılmıyor. yalnız belli bir süre kullanımdan sonda stop etmiyor. sadece ilk çalıştırmada. ve havalarla alakası yok bu sorun daha önceden hiç başıma gelmedi. son çare olarak enjeksiyon sökülüp bakılacak ama önce sizlere danışmak istedim. aynı sıkıntıyı yaşayan, çözümü olan veya yardımcı olabilecek arkadaşlardan fikir yada yardım bekliyorum.
    şimdiden hepinize çok tşk ederim.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı bachbac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba benim motor 16.000 km ye yaklaştı. maşallah bu güne kadar periyodik bakımlar dışında sadece zincir masrafı çıkardı bana oda normal ben hiç bakmadım
    şuan stop etme sorunu yaşıyorum, ama eksi 5-6 derecede bile sorunsuz bindiğim asla stop etmeyen motor bu sıralar kaldı ki şuan konya da havalar ortalama 12-18 derece arası ilk çalıştırmada 15 20 saniye sonra stop ediyor. ustama gaz ayarını yaptırdım fakat bir türlü sorunu çözemedik. malum makine enjeksiyonlu o sebeple rölanti ayarı filanda yapılmıyor. yalnız belli bir süre kullanımdan sonda stop etmiyor. sadece ilk çalıştırmada. ve havalarla alakası yok bu sorun daha önceden hiç başıma gelmedi. son çare olarak enjeksiyon sökülüp bakılacak ama önce sizlere danışmak istedim. aynı sıkıntıyı yaşayan, çözümü olan veya yardımcı olabilecek arkadaşlardan fikir yada yardım bekliyorum.
    şimdiden hepinize çok tşk ederim.
    buji, hava filtresi,benzini başka yerden al,ayrıca hepsiburadadan carbon clean benzinli araç için katkı al,azar azar her depoya kat düzelir,inşallah...

Motosikleti
    Honda CRF250L
    Herkese selam ... 17500 km'de hala canavar hala canavar ....

Herkese Merhaba Arkadaşlar. Sizlere bir sorum olacak, 2 motor arasında kararsız kaldım. Sizin fikirlerinizi almak benim için çok önemli... Benim bi tamircim var o bi gazeteciden honda wave 110i almış ama km 50000 civarı ve motor yağ yakıyor. Tamirci bana bunun 800-900 tl lik masrafı olduğunu söyledi. Ama motora bu haliyle de bindim motor 2. viteste yüksek devirde bile titreşim çok az ve ben gaz verdikçe asılıyor neyse sorumu sorayım acaba tamirci bunu yaptıktan sonra ben bu motoru alsam mı yoksa sıfır Rks Jaguar 100 modelini mi alsam bilemedim. Fikirleriniz benim için çok önemli teşekkürler...

temperantia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer s2 2009
    Merhaba arkadaşlar,

işe gidip gelmek için km 20-30k arası kırmızı temiz kazasız bir wave110i arıyorum. İlgilenen olursa özelden mesaj yazmasını rica ederim.

Motosikleti
    Honda wave 110i - crf 250 rally
    Benim motor 23000 de daha buji değişmedi lastik taktirdim ön kalin geldi ön lastik arkaya olurmu?

Motosikleti
    Alıntı apokolips adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor 23000 de daha buji değişmedi lastik taktirdim ön kalin geldi ön lastik arkaya olurmu?
    ön lastik ebatı 2,5-17 veya 70-90-17 dir, arkalar 2,75-17 veya 80-90-17 dir. ona göre uygun olup olmadıgını anlayabilirsiniz.

Motosikleti
    Teşekürler Anlas lastik kullaniyorum orjinal lastiğinden biraz daha iyi Sizin kullandiğiniz lastikler nedir? Daha düzgün lastik bulabilirmiyiz acaba

Motosikleti
    Teşekürler Anlas lastik kullaniyorum orjinal lastiğinden biraz daha iyi Sizin kullandiğiniz lastikler nedir? Daha düzgün lastik bulabilirmiyiz acaba
    bende anlas dublex lastikleri kullanıorum gayet iyi, yanlış değilsem ANLAS lastikler IRC lastiklerinin muadili.

Motosikleti
    arkadaslar surayı biraz canlandıralım, güncel km alalım aktif olanlardan
    20.900 km benim paşa.

haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Benim karakaçan da 8.500 km olmak üzere.

Motosikleti
    Benim 25000km de çok memnunum 2 motorum var crf 250 rally wave yi şehir içinde kullaniyorum uzun yolada gittim günlük 500km gibi defalarca sorun çikartmadi rally yi satarim wave yi satmam mükemmel motor

Motosikleti
    @haluk23 maşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Benim 25000km de çok memnunum 2 motorum var crf 250 rally wave yi şehir içinde kullaniyorum uzun yolada gittim günlük 500km gibi defalarca sorun çikartmadi rally yi satarim wave yi satmam mükemmel motor
    katılıyorum, maşallah...

Motosikleti
    merhaba arkadaslar tertemiz honda wave 110i motorumu satılığa çıkardım ilgilenen olursa linki aşağıdadır, saygılar...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cok-temiz-honda-wave-110i-519740550/detay/
    ilan no: 519740550

Motosikleti
    Pişti olmuşuz.

Motosikleti
    Şu an kullanmakta olduğum Wave, benim 3. Wave 110i motorum. 2013 yılında aldığım ilkini 2014'de sattıktan sonra çok pişman oldum daha ertesi günü ve gidip aynı motordan bir tane daha aldım. 2015 yılında ilanlarda daha 1000 km'de bir Wave daha buldum ve gidip onu da aldım. Bir süre iki Wave motorum oldu ve sonra daha yüksek km'li olanı sattım. Bu arada, aralarda başka motorlarım daha oldu ama Wave cidden çok keyifli, masrafsız, kara gün dostu bir motosiklet. 2. Wave motorumu Nazilliden, 3. Wave motorumu da Tarsustan alıp binerek Ankaraya getirdim. Yaptığım en keyifli yolculuklardandır her ikisi de. Herkese selam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)