Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) bigfoot {resimli}

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunun 250 cc olanını yapmışlar. Bakalım gelecek mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorlar sorunsuzluklarıyla meşhur sana niye özel masraf çıkarsın sürekli. Çinliler ile karıştırma.
    Eyvallah Hocam cevap için teşekkür ederim.2008 sonrasını 4 bin tl civarına bulabilirim dimi. Birde piyasada 2008 sonrasının olmaması piyasası olmadığı kimsenin almadığı anlamına mı geliyor yoksa alan memnun olduğu için satmıyor mu bunu merak ediyorum.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun 250 cc olanını yapmışlar. Bakalım gelecek mi ?
    Hani ?....
    cenkito bunu beğendi.
    #sürenadam

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Motosikletin kullanım kılavuzu konunun ilk mesajına eklenmiştir.

Keyifli Forumlar...

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani ?....
    http://overdrive.in/news/exclusive-hyosung-to-launch-the-rt250d-in-india-by-september-2014/
    Syanur bunu beğendi.

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Bu hafta içi muayenenin de tamamlanması ile 4 yıldır hiçbir büyük arıza çıkartmayan,beni uzun-kısa yolda taşıyan Karion umla vedalaşmaya karar verdim.Artık daha uzun ve zorlu yollar peşindeyim,satma sebebim bu. 2006 model TR ye gelen ilk ve en sağlam seri den , ufak tefek basit masrafları olabilir. Keyfi olarak boyadım. Yürüyen aksamında sorun yok ve 23.000 km de. Zaten motor toplamda 1.5 sene yattı. Ben askerdeyken 12 ay ve yaklaşık bi 6 ay da sağlık sorunlarım sebebiyle.

Sahibinden'e ilanı henüz koymadım,buranın bir ayrıcalığı olsun,fotoğrafları koyuyorum.Motor şuan Tekirdağ da,ciddi alıcılar plaka dan sorgulatabilir kazası yok.Tekirdağ Rodosto Motor da görüp deneyip başında pazarlık yapabilirsiniz. Borcu harcı vs.. si yoktur. Satışa hazırdır. Muayenesi 2017 haziran ayına kadardır. Alıp marşa basıp sorunsuz binilebilecek bir motordur.

Fiyatı 4000 tl

http://i.hizliresim.com/EYBYp8.jpg

http://i.hizliresim.com/7kpkP5.jpg

http://i.hizliresim.com/kkakgA.jpg

Motosikleti
    Motorun ilanı an itibari ile aktiftir. İlan no : 217169235
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Arkadaşlar merhaba. Motorum 2012 model ve yağ filtresi contasından arıyorum. Nereden bulabileceğimi bilen var mı acaba?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Eskisi varsa elinde sanayide bi rulmancı/contacıya git versin 1-2tl ye.

Olsaydı keşke. Ama güzel bilgi teşekkürler.
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskisi varsa elinde sanayide bi rulmancı/contacıya git versin 1-2tl ye.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı QGUZZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsaydı keşke. Ama güzel bilgi teşekkürler.
    Ya kapağı al git sanayiye, en mantıklısı o olur, yada şöyle yapabilirsin; conta çapını ölç, sanayiye git, aynı çapta, bir alt çapında ve bir üst çapında, o ring iste, yağ kapağında kullanacağını söyle. Varsa değişik et kalınlıklarda o ringler al. en fazla 5-6 tane o ring almış olursun, işin garanti olur, 10 TL tutar tutmaz.

Extra sıcaklığa dayanıklı o-ringler de var ama gerek yok, normal o-ringler sıcaklık olarak yeterince dayanıklı oluyor.
    #sürenadam

Motosikleti
    Konuyu güncel tutmak adına ;

Bugün ihtiyacım olmadığı halde motora Acerbis gidon aldım ve taktım , görsel olarak çok hoş duruyor , direksiyon hafifledi ve daha kararlı bir hissiyat geldi fakat her güzelin bir kusuru vardır. Elcikler de boşluk yani gidon kısa geldi. Alternatif bir yol bulamazsam tekrar orjinaline döneceğim,gidon değiştirmek isteyenlere buradan duyurulur. 22mm çapında gidon fakat uzunluk ölçülerini ve gidon ekipmanlarını iyice ölçün biçin.

Bunlara ek olarak buji değişimi ve buji piposu değişimi yaptım.Ateşleme ünitesinin ara sıra ıslanmasının önüne geçmiş oldum. Elcik ve elcik topuzu arayışlarım sürüyor,genelde piyasadakiler uyuyor fakat görsel olarak tatmin etmedi.

Aklıma gelmişken ; arka sinyallerimi muayeneye girmeden önce LED olanlarla değiştirdim. Led sinyalleri kesinlikle tavsiye ederim,görsel ve işlevsel olarak daha iyiler,aynı zamanda daha uzun ömürlü. Montajı esnasında mevcut delikleri matkap yardımı ile biraz genişletmeniz gerekiyor.

Motor halen satışta fakat böyle eklentiler yaptıkça satasım gelmiyor pek.
    QGUZZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar merhaba. Motorum 2012 model ve yağ filtresi contasından arıyorum. Nereden bulabileceğimi bilen var mı acaba?
    Delta motor a sordun mu? Birçok parça onlarda var , sıkıntısız kargoluyorlar.
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, çok mantıklı bir cevap
    #sürenadam

Evet onlarla görüştüm ellerinde yokmuş. Ebaydan sipariş verdim, şu distribütör olayının çözülmesini de bekleyemeceğim açıkçası.
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Evet onlarla görüştüm ellerinde yokmuş. Ebaydan sipariş verdim, şu distribütör olayının çözülmesini de bekleyemeceğim açıkçası.
    Hyosungsource.com akar o halde ;) Bu arada onlarda gayet ilgililer , anında mail lere geri dönüş yapıp detaylı bilgi veriyorlar.Daha önce ayna sipariş etmiştim denemek için,sorun yaşatmadılar,hatta sanayideki sağda soldaki adamdan daha sorunsuz diyebilirim.
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    Yağ filtre contası , keçe , elcik , ayak marş kolu , depo kapağı gibi parçaları rahatlıkla Delta motor da orjinal olarak buldum ve değiştirdim.Siparişi geçtiğim andan itibaren 2 günde elime ulaştı. Motoru titizlikle revize ediyorum,sıra geldi elektrik aksamına , gelişmeleri burada paylaşırım. Motor halen sorunsuz ve rahatlıkla uzun yol yapıyor,satacağımı anlamışcasına bana direniyor ve sattırmıyor kendisini

Türkiye'ye gelen rt125 in en son modeli kaç yılı?

Motosikleti
    Rodosto Motor da elimizdeki kataloglarda halen listede aktif satışı var. En son 2014 ler geldi diye hatırlıyorum. Eski versiyonlarla aradaki tek farkı yağ soğutma (eskilere de eklenebiliyor) sinyaller,km göstergesi ve renk seçeneği.

Bu arada elimde hiç kullanılmamış , sıfır debriyaj balatası için metal plaka ve contası var. Hyosung rt 125 d orjinal parçasıdır. İhtiyacı olan buradan msg atabilir.

** şimdi de reklamlar : Hyosung Karion videoları için youtube kanalıma göz atabilirsiniz,yenileri de eklenecek. Kanal İsmi : Burax Yolda

https://www.youtube.com/channel/UCsb...n7X0gW-8qzP6Fg

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Eski versiyon dediğin karionlarsa eğer arada çok fark var.
    Şanzımandan yukarısı komple farklı. Karionlar SOHC motorken yeniler DOHC motor aralarında %15den fazla güç farkı var.
    Eskilerin sübaplar ayarlı iken yenilerde şimli. Gt250 nin tek kafalısı gibi bişe çoğu şey aynı gt 250 ile

Uygun fiyata bitane dohc bulsam alırım. GT250 naked fiyatına rt125 satmaya çalışıyorlar.

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler