Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) bigfoot {resimli}

Motovento
    REKLAM ALANI
    sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-fotograflari/109058-alem-rt-125-gorsun.html

benim makınanın topiğide biraz coşturun arkadaşlar :D
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    selam arkadaşlar motorumu satmış bulunmaktayım.askeri konsept makina şuandan itibaren yazılım muhendisi olan bi arkadaşımıza gitmiştir.hayırlı ugurlu kazasız belasız kullanması dileğiyle.
    NUJMAN bunu beğendi.
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı sllnbs.okn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar motorumu satmış bulunmaktayım.askeri konsept makina şuandan itibaren yazılım muhendisi olan bi arkadaşımıza gitmiştir.hayırlı ugurlu kazasız belasız kullanması dileğiyle.
    hayırlı olsun eğer birgün büyük bir motorum olursa şehir için gezmek için bu motordan alacağım çok şekil ya

İkiniz içinde hayırlı olsun.

Merhaba arkadaşlar,

Motorunu satan arkadaşlar var mı aranızda? İstanbulda ikamet ediyorum ve bu model çok hoşuma gidiyor. Ben de aranıza katılmayı çok istiyorum ama bu motordan bulmak çok zor. Temiz motoru olup da satmak isteyen arkadaşlar var ise talip olabilirim.

Teşekkürler...

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Topiği uyandıralım )

kobra16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-bursadan-temiz-bakimli-126946702/detay/
    arkadaşlar bu nasıl sizce ben pek anlamam da

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı kobra16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-bursadan-temiz-bakimli-126946702/detay/
    arkadaşlar bu nasıl sizce ben pek anlamam da
    buradan böyle uzaktan söylenecek çok söz yok, hele ki komple boyanmış, tamam şekil olmuş, güzel temiz görünüyor, adam zevkine göre modifiye etmiş, daha ne diyebiliriz iyi bir ustaya göstermek lazım, özellikle büyük bir kanuni servisi olursa iyi olur, adamlara size tamire getiricem deyip bir de ekspertiz ücreti olarak 50 tl vericem dedin mi, doğruyu söylerler heralde ... fiyat km uçuk değil ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Merhaba modeli araştırıyorum fakat 2008 den öncekilere bulaşma diyor birçok kişi.nedenini bilen varmı?bir öğrenemedik..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Öğrenirsen bize de söyle... 2008 sonrası motor değişti ama bulaşmama sebebi neymiş ben de merak ettim.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba modeli araştırıyorum fakat 2008 den öncekilere bulaşma diyor birçok kişi.nedenini bilen varmı?bir öğrenemedik..
    bulaşma diyen adamlar sebebini söylemiyorlarmı?? milletin ağzı torba değilki büzesin
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Öğrendim.2008 den önceki motorlar tek balansörlü,sonrakiler çift balansörlü.Sanırım 2008 den öncekiler titriyor ve ayrıca 2008 den sonra yağ soğutma desteği gelmiş.Ve galiba 2008 den sonra st kanuni olduğu içinde önceki modellerde sanırım yedek para sıkıntısı olabilir diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Canlandıralım biraz bilgisi olan varsa yazsın lütfen el,n endonezyalıları ile anlaşamıyorum :D

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yanlış anlamış olabilirsin, çift balansör diye bişey yok. Hatta motor teknolojisinde bile yok sanırım tek egzantrikten çift egzantriğe geçiş yaptılar. Bu da 125cc bir motor için çok mühim değil.

Yağ soğutma olayı doğru. Ben yağ soğutma olmasını seviyordum motorumda biraz mekanik kafalı bir adamım. Ama yine 125cc bir motor için çok farketmiyor. Temeli hava soğutmalı ve benim motor da sıkışık trafikte şişme yapıyordu bazen.

Yedek parça olarak yeni olan motor her zaman daha avantajlıdır ama eskinin parçalarını bulamayacaksın diye bişey yok. Tamamen şans işi...

Mümkünse ben de 2008 sonrası modellere bakmanı tavsiye ederim. Ama çok fiyat farkı varsa arada sıkıntı etme, 2008 öncesi de olabilir...

Motosikleti
    Motorun şuanki sıfır fiyatını sordum faceden kanuniye gelen cevap şu; "RT 125D modelimizin KDV dahil fiyatı 7.998 TL'dir." 8 bin tl yok artık daha neler..

Arkadaşlar RT125 almayı düşünüyorum ve ankara beypazarında bi motor var motorun evaliyatını bilen varmıdır sahibini tanıyan varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-kaliteli-ve-ucuz-beypazarinda-tek-rt-125-144272695/detay

Motosikleti
    yakında alacak :)
    motorun şu anki sıfır fiyatı nedir?

mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Temiz bulmak zor. Mesela şu ilan:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-orjinal-temiz,kazasiz-koreli-hyosung-karion-157554187/detay/

fotoğraflarda güzel görünüyor. Motoruna anahtar değmemiştir diyor, bi tramer sorgulaması yapıyorsun kazası çıkıyor. Hadi bakalım gel de al. Geçende başka bir motora baktıydım, temiz diye ilana koymuş sahibi, onun da km.si geri alınmış, tramer sorgulaması sayesinde öğrendim. Memleketimin manzaraları, ortalık yalancı dolmuş.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    RT 125 satmayı düşünen var mı?

Merhabalar ilk motor deneyimim olcak sadece 3-5 defa arkadaşımın cbr 125 ini sürmüştüm.4 bin tl civarı bir bütçem var ve rt 125 alıcam kararımı verdim ama 2008 sonrası hiç makine yok piyasada.Sıfırlarıda 9 bin tl civarı.Beklemekten başka çare yok sanırım.Şehir içinde kullanıcam çok nadirde olsa araziye çıkarım hız tutkum yok yani adam gibi kullanımda bana sürekli masraf çıkarır mı .

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı kalender33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ilk motor deneyimim olcak sadece 3-5 defa arkadaşımın cbr 125 ini sürmüştüm.4 bin tl civarı bir bütçem var ve rt 125 alıcam kararımı verdim ama 2008 sonrası hiç makine yok piyasada.Sıfırlarıda 9 bin tl civarı.Beklemekten başka çare yok sanırım.Şehir içinde kullanıcam çok nadirde olsa araziye çıkarım hız tutkum yok yani adam gibi kullanımda bana sürekli masraf çıkarır mı .
    Bu motorlar sorunsuzluklarıyla meşhur sana niye özel masraf çıkarsın sürekli. Çinliler ile karıştırma.

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler