Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

RKS Motor K-LIGHT 202 Chooper

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Farkı Hissedin!
    K-Light 202 tek bir cümleyle özetlenemeyecek, özel bir tasarıma sahip özel bir motosiklettir. AR-GE ekibi tarafından özenle geliştirilen K-Light 202, sahibinin karakterini yansıtır. K-Light 202 sizi her açıdan etkileyecek şekilde tasarlandı.

Gücüne Hayran Kalacaksınız!
    197 cc yağ ve hava soğutmalı, 4 zamanlı alt motoruyla K-Light 202, ilk bakıldığında küçük gibi gözükse de muazzam bir tork üretiyor. Tamamıyla üstün teknolojiyle donatılan motor ilk kalkıştan hızlanmaya kadar sürücüsü için hayal edilemeyen güç seviyeleri anlamına geliyor.

Dinamik Özel Tarz
    K-Light 202 her ayrıntısında ayrı bir tutku izlenerek tasarlanmıştır. Gösterge saati ile de tarzını yansıtırken aynı zamanda ihtiyaç duyulabilecek bilgileri anlık olarak vererek hem yola hem de motosiklete hakimiyetinizi üst seviyeye taşımaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Silindir Hacmi: 197 cc
    Motor Tipi: 4 Zamanlı, Tek Silindir, 5 Vites
    Maksimum Güç: 12.87 HP @ 7500 rpm
    Maksimum Tork: 13,9 Nm @ 6000 rpm
    Yakıt Sistemi: Karbüratör
    Yakıt Tipi: Benzin
    Ateşleme: C.D.I. Ateşleme
    Soğutma: Yağ ve Hava Soğutmalı
    Ön / Arka Fren: Disk / Disk
    Ön Lastik: 110/90 – 16
    Arka Lastik: 130/90 – 15
    Dingil Mesafesi: 1440 mm.
    Uzunluk: 2260 mm.
    Genişlik: 800 mm.
    Yükseklik: 1110 mm.
    Boş Ağırlık: 134 kg.
    Azami Yük: 315 kg.
    Yakıt Tankı Kapasitesi: 15 lt.

http://www.rksmotor.com.tr/model/k-light-202/
    Hadur bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    cruiser segmentinde uzun zamandır bir sessizlik hakim.Hem japon hemde çin pazarında yeni model motorlar getirilmiyor ne yazıkki.GErek vergilerin ağırlığı ,gerek arz talep durumundan ötürü markalar cruiser -chopper motorları artık ülkemize getirmiyorlar.Bu model biraz spor tarzı olsada alternatif çin modeli olarak düşünülenilir.Zaten tasarım olarakda iron 883 den ilham alındığı belli.Başlangıç seviyesi için güzel bir motor olabilir.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Sagdan say 13 soldan say 13 HP olan bir motor için yazılan metiyeli sözleri görünce gücüne hayran kalcakmışız ..
    Ulan zirzop 13 HP bu gücün nesine hayran kalacaksın. Bu Çinli kardeşlerin bu yazı tipleri beni benden alıyor 😁😁

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagdan say 13 soldan say 13 HP olan bir motor için yazılan metiyeli sözleri görünce gücüne hayran kalcakmışız ..
    Ulan zirzop 13 HP bu gücün nesine hayran kalacaksın. Bu Çinli kardeşlerin bu yazı tipleri beni benden alıyor ����
    Yüksek hp arıyorsan harley orada sipariş bekliyor. Uygun fiyat ile ve fiyatına oranla kaliteli modeller üreten bir marka

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    tasarim cok guzel bence. son hizi 120 civariysa yeterli bence. fakat benim merak ettigim son euro 4 normlarina gore yeni getirilen motorlar enjeksiyonlu olmak zorunda degil mi? oyleyse nasil oluyor bu?

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüksek hp arıyorsan harley orada sipariş bekliyor. Uygun fiyat ile ve fiyatına oranla kaliteli modeller üreten bir marka
    Harley lerde yüksek HP li degildir ki zaten bu tip araçlarda güç beklemezsiniz tok daha önemli
    13 HP ye GÜCÜNE HAYRAN KALACAKSINIZ NE DEMEK özgüven patlaması . Tasarımına hayran kal de , saglamız saglamlıgına hayran kal de de
    GÜCÜNE HAYRAN KALACAKSINIZ NE DEMEK

Bunu lafı savunuyorsunuz motorunuz bu firmanın disbirtörlügünde başka firmaya ait . Maaşlı çalışanı veya bu kurumdan maddi menfatiniz olabilir böylesine bir lafı savundugunuza göre ..

Kurusa bakmayın fanı oldugunuz şiketin abuk lafını tiye aldıgım için .

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Onlar CR1'e de supersport diyorlar.

Motoru fuarda görmüştüm. Gerçeği resimlerdeki kadar ışıltılı ve kusursuz değil. İşçilik ve malzeme kalitesi idare eder seviyede. Fiyatını da özelliklerine bakarak yüksek bulduğumu söyleyebilirim. TVS Apache RTR 200 ve Hero Hunk 200R'da bu fiyata satılacaklar ve onlarda enjeksiyonla ABS var. Görünüş olarak güzel, 8 - 9 bin olsaydı iyi satardı.

Şu Titanium 220'nin nesi var da onu Winner 200 ve bundan ucuza satıyorsunuz merak ettim ?
    Helheim bunu beğendi.

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harley lerde yüksek HP li degildir ki zaten bu tip araçlarda güç beklemezsiniz tok daha önemli
    13 HP ye GÜCÜNE HAYRAN KALACAKSINIZ NE DEMEK özgüven patlaması . Tasarımına hayran kal de , saglamız saglamlıgına hayran kal de de
    GÜCÜNE HAYRAN KALACAKSINIZ NE DEMEK

Bunu lafı savunuyorsunuz motorunuz bu firmanın disbirtörlügünde başka firmaya ait . Maaşlı çalışanı veya bu kurumdan maddi menfatiniz olabilir böylesine bir lafı savundugunuza göre ..

Kurusa bakmayın fanı oldugunuz şiketin abuk lafını tiye aldıgım için .
    Çinli kardeşler olmasa mecbur kalacağımız markaların fiyatı ile çoğu kişi yaklaşamazdı motosiklet almaya. Fuara gittin mi bilmiyorum ama bu modelin başında bekledim ben tasarımına hayran kalan çok kişi gördüm çok hp'ye gerek olmadığı için 13 hp'ye hayran kalınabilir.
    kovboy03 bunu beğendi.

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    küba süper light motor bloğunun farklı şasiye konmuş hali. motorun karakteristik özelliklerini oradan tahmin edebilirsiniz. görüntüsü hoş olmuş

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Superlight kullanıcıları motorun gidişinden memnun görüntüsü bence çok tatlı olmuş ama egzoz biraz daha uzayabilirdi.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün kuba motor ile telefonda konuştum ürün temmuzun ilk haftasında bayilere dağıtılacak diye bilgi verdiler. Yakıt tüketimi vs. bilgi sorduğumda detaylı tanıtım videosu çekilecek dediler. Umarım geç kalmazlar.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün kuba motor ile telefonda konuştum ürün temmuzun ilk haftasında bayilere dağıtılacak diye bilgi verdiler. Yakıt tüketimi vs. bilgi sorduğumda detaylı tanıtım videosu çekilecek dediler. Umarım geç kalmazlar.
    Bence superlight 200 ün tamamen aynısı , ben daha çok cafe 152 modeliyle ilgiliydim ama oldukça küçük bir motosiklet

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Motoru cruiser blackster'deki 250cc v motor olaydı çok satardı, bunun 5 sene sonra parçası olur mu? Yurt dışına çıktın, parçasını nereden bulunan? Diğer v motor olan yamaha virago 250 ile çok yüksek oranda uyumlu...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru cruiser blackster'deki 250cc v motor olaydı çok satardı, bunun 5 sene sonra parçası olur mu? Yurt dışına çıktın, parçasını nereden bulunan? Diğer v motor olan yamaha virago 250 ile çok yüksek oranda uyumlu...
    keeway markası dünyanın hemen her noktasında çok yaygın bir marka hocam superlight da hemen her ülkede bilinen kullanılan yaygın bir motosiklet yani parça konusunda hiçbir sıkıntı yaşatacağını sanmam ama nedense bu k light modeli superlight kadar tutulmayacak gibime geliyor

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keeway markası dünyanın hemen her noktasında çok yaygın bir marka hocam superlight da hemen her ülkede bilinen kullanılan yaygın bir motosiklet yani parça konusunda hiçbir sıkıntı yaşatacağını sanmam ama nedense bu k light modeli superlight kadar tutulmayacak gibime geliyor
    Ne yazık ki bu iş sanmakla olmuyor, zibil gibi avrupa da keeway servisleri var diyebiliyormusunuz? Bugün kayıt olup yazıyorsunuz, yani firma çalışanısınız, Allah aşkına artık insanlara bilip bilmeden gaz vermeyin, önce macar malı diye kaktırdınız, sonra kapı gibi motoru sıfır alırken verilen çin malı yazısını foruma yapıştırdık, geçen avrupayı bajaj ile gezmeye giden öğrencinin hikayesi aklıma geldi, forumda var, adamı buradaki servisin teki gazlamış, yok yolda kalırsan motorun parası benden vs saçma sapan bir sürü lafla suni güven vermişler, sonuç silindir piston, yolda kalma, rezillik, bajaj bir tek ukrayna'da varmış, oraya taşıtma vs vs...

V motor iyidir, titreşimli çinli cruiserlar v motorlu olunca güzeldir bu motorun gücü 13hp yerine 18hp v motor olaydı keşke, forumda hyosung daelim neden saygı görüyor, v motorlu 25-26hp, biraz beygiri coşturun artık, bıktık artık bu güçsüz gitmeyen motorlardan...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

Bende rks cruiser 250 var, yakında yağ soğutma kiti takıyorum, gruptan bir arkadaş 350cc yapacak, sorunsuz olursa diğerleri de yapacak, ben rks benelli düşmanı falan değilim, yalan varsa karşısındayım, o kadar, motorum harika, parçası virago uyumluluğu ile sorunsuz bulunuyor, sırf bu sebepten bile almaya değer bir motor, zaten tipi yüzünden gv250 yerine bunu almıştım, avrupa da yolda kalsam bajajın düştüğü durumlara uyumluluk yüzünden düşeceğimi hiç sanmıyorum, sonuçta Yamaha her yerde var ...
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Ne yazık ki bu iş sanmakla olmuyor, zibil gibi avrupa da keeway servisleri var diyebiliyormusunuz? Bugün kayıt olup yazıyorsunuz, yani firma çalışanısınız, Allah aşkına artık insanlara bilip bilmeden gaz vermeyin, önce macar malı diye kaktırdınız, sonra kapı gibi motoru sıfır alırken verilen çin malı yazısını foruma yapıştırdık, geçen avrupayı bajaj ile gezmeye giden öğrencinin hikayesi aklıma geldi, forumda var, adamı buradaki servisin teki gazlamış, yok yolda kalırsan motorun parası benden vs saçma sapan bir sürü lafla suni güven vermişler, sonuç silindir piston, yolda kalma, rezillik, bajaj bir tek ukrayna'da varmış, oraya taşıtma vs vs...

V motor iyidir, titreşimli çinli cruiserlar v motorlu olunca güzeldir bu motorun gücü 13hp yerine 18hp v motor olaydı keşke, forumda hyosung daelim neden saygı görüyor, v motorlu 25-26hp, biraz beygiri coşturun artık, bıktık artık bu güçsüz gitmeyen motorlardan...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

Bende rks cruiser 250 var, yakında yağ soğutma kiti takıyorum, gruptan bir arkadaş 350cc yapacak, sorunsuz olursa diğerleri de yapacak, ben rks benelli düşmanı falan değilim, yalan varsa karşısındayım, o kadar, motorum harika, parçası virago uyumluluğu ile sorunsuz bulunuyor, sırf bu sebepten bile almaya değer bir motor, zaten tipi yüzünden gv250 yerine bunu almıştım, avrupa da yolda kalsam bajajın düştüğü durumlara uyumluluk yüzünden düşeceğimi hiç sanmıyorum, sonuçta Yamaha her yerde var ...
    o zaman şöyle göstereyim keeway in ne kadar yaygın olduğunu, avrupa ülkelerinde de oldukça yaygın özellikle ingilterede çok tutuluyor keeway
    https://www.keeway.com/country-selector

V motor takılsaydı bence de çok daha iyi olurdu katılıyorum o konuda tamamen, çünkü çinliler gayet iyi iş çıkarıyor o konuda ve kanıtladılar kendilerini de ha bu arada macar malı falan diye kılıf uydurulmuş tabii ki bal gibi yüzde yüz çin malı bu motorlar :D kaldı ki macar malı olsa nolacak sanki macarların doğru dürüst kaliteli endüstrileri varmış gibi

Bu arada 250 v twin motoru 350 ye çıkarmak mümkün mü yani yapılmış mı önceden ve verimli olmuş mu ?
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman şöyle göstereyim keeway in ne kadar yaygın olduğunu, avrupa ülkelerinde de oldukça yaygın özellikle ingilterede çok tutuluyor keeway
    https://www.keeway.com/country-selector

V motor takılsaydı bence de çok daha iyi olurdu katılıyorum o konuda tamamen, çünkü çinliler gayet iyi iş çıkarıyor o konuda ve kanıtladılar kendilerini de ha bu arada macar malı falan diye kılıf uydurulmuş tabii ki bal gibi yüzde yüz çin malı bu motorlar :D kaldı ki macar malı olsa nolacak sanki macarların doğru dürüst kaliteli endüstrileri varmış gibi

Bu arada 250 v twin motoru 350 ye çıkarmak mümkün mü yani yapılmış mı önceden ve verimli olmuş mu ?
    bu link iyiymiş, https://www.keeway.com/country-selector , eğer doğruysa avrupada yaygın olarak servisi var demek oluyor, ayrıca bajaj'da oldukça güdük bu markanın yanında kalmış oluyor

350cc olayını tamirci akrabası olan bir arkadaş yamaha crypton pistonu kullanarak yapmayı en son planlıyordu, bizde gelişmeleri bekliyoruz, olay daha çok yeni, her şey 5den 4e süratliyken vitesi çekmesiyle başlamış, yani debriyajın bazı parçaları o olayda resmen kırılmış, fotoları vardı, açmışken sonuna kadar gidelim demişler, bu arada bir matkap ucunun kare deliği yuvarlatma işiyle xv250 debriyajlarının bizim motora takılabildiği anlaşıldı.
    buteo bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu da Winner 200 gibi satılmayanlar kervanına katılacaktır. Bunun bir avantajı var, o da piyasada V Motorlu 250'lerin artık tükenmiş olmaları. Yeni gelecek olanlar oldukça pahalı çıkacaktır.

Motorun orası öyle olsun, şurayı böyle olsunu bir kenara bırakın. Mal bu, RKS şişirip şişirip pazarlıyor.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200cc den çıkara çıkara 12 beygir mi çıkarmışlar. 125cc ile 200cc'nin verileri karışmış olmasın?

bu link iyiymiş, https://www.keeway.com/country-selector , eğer doğruysa avrupada yaygın olarak servisi var demek oluyor, ayrıca bajaj'da oldukça güdük bu markanın yanında kalmış oluyor

350cc olayını tamirci akrabası olan bir arkadaş yamaha crypton pistonu kullanarak yapmayı en son planlıyordu, bizde gelişmeleri bekliyoruz, olay daha çok yeni, her şey 5den 4e süratliyken vitesi çekmesiyle başlamış, yani debriyajın bazı parçaları o olayda resmen kırılmış, fotoları vardı, açmışken sonuna kadar gidelim demişler, bu arada bir matkap ucunun kare deliği yuvarlatma işiyle xv250 debriyajlarının bizim motora takılabildiği anlaşıldı.
    Vay be :D umarım iyi bir şeyler çıkar zira bu motoru kullanan pek çok motosiklet var , bu k-light tutulmayacaktır muhtemelen

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)