Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

kymco venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    merhaba ;
    bizim motorlarda benim kanaatimce 5. vitesi motoru rahatlatmak ,devrin biraz daha düşmesi ve yakıt tasarrufu için koymuşlar. Makina son hızına 4. viteste ulaşıyor 5'e attığınızda aynı hızda devam ediyor, yolun eğimi ve rüzgarın etkisiyle düşüşe geçiyor, gazı açtığımızda toparlamıyor aynı hıza çıkmak için vites düşürmemiz gerekiyor.
    ben düz yolda 120 ile rahat seyrediyorum ve son hız olarak 145 gördüm, 3. viteste 30 derece eğimli bir yokuşta iki kişi 160 kg 100 km ile seyrediyor.
    sizin motosiklette biraz performans düşüşü var gibi. en basit yapacağınız bujileri değiştirin, hava filtresini değiştirin,buji kablolarını değiştirin diyecem ama çok pahalı bobinli olduğu için ikisi 115 dolara geliyor tl karşılığı 218 tl + kargo, pahalı ne zaman bozulursa o zaman alırsınız. total in yakıt sistem temizleyici benzin katkısı var onu kullandım motorun sesi bir nebze gürleşti belki işe yaraya bilir . bunları uyguladınız baktınız fark yok, yinede bunların faydası olur zaten km sine göre değişen parçalar, motor daha az yakar parasını amorti edersiniz. teknik olarak performans düşüklüğü subap ayarından olabilir ama bizim motorlar dohc yani üstten çift egzantrikli sistemdir kolay bozulmaz. bozulduysa bile işinin ehli bir ustaya yaptırmalısınız, daha kötü olabilir.motoru bence fazla kurcalattırmayın.
    ygzonair bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wolvie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tenere 660
    Yedek parça sıkıntısı gerçekten varmış venox larda. 3 hafta olacak bir yağ ve hava filtresi gönderecekler.

Motosikleti
    Honda Cbf 1000 Fa
    doğrudur üstad. ama sanırım bu işlerde servisinin olayın üstüne ne kadar gittiğide önemli. kymco servisi olmadığı halde servisten çok daha hızlı parça getiren bi ustam var mesela.

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı Wolvie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça sıkıntısı gerçekten varmış venox larda. 3 hafta olacak bir yağ ve hava filtresi gönderecekler.
    usta silkarın elinde varsa en erken 1 hafta
    elinde yoksa haftada bir yurt dışı siparişi veriyor 20 günde yurt dışından geliyo 20+7= en geç 27 gün tabi herkes işini hakkıyla yaparsa
    ben ocak ayında sipariş verdim 10 parça (daha öncede yazmıştım bunları) bi parça yanlış geliyor hep scooter parçası gönderiyorlar yani 7 ay olmuş sistem çöktü şu oldu bu oldu 2 gün önce gittim gene yanlış gelen parçayı göndermişler servis silkarı aradı benimle görüştürdü adam bu parça hiç sipariş verilmemiş dedi o yüzden kendi işimizi takip etmezsek arada gümbürtüye gidiyor
    hava filtresi yağ filtresi bunlar zaruri değişen elemanlar silkarın elinde %90 vardır 1 hafta içinde gelmesi lazım, biraz takip edin sipariş geçilmemiş olabilir

---------- Post added at 08:39 ---------- Previous post was at 08:23 ----------

ygzonair hocam siz bi ara amortisör keçesi değiştirmiştiniz bu amortisör yağları 2 senede bir değişmesi gerekiyormuş benim yağ daha fabrikasyon yağı
    siz keçeyle birlikte yağda değiştirmiş oldunuz, nasıl çok hissedilir bir konfor artışı oldu mu? misal çukura , tümseğe girdiğinizde seste bir toklaşma , yol tutuşu, manevra kabiliyetinde bir artış oldu mu? yağ değiştirmeyi tavsiye eder misin yoksa usta hiç kurcalatma ne zaman bozulursa o zaman değiştir mi dersin

---------- Post added at 09:01 ---------- Previous post was at 08:39 ----------

arkadaşlar uzun araştırmalar sonunda metzeler maraton me 880 aldım, ebat olarak uyumlu Türkiye de tek marka Ankara da 1050 tl İstanbul dan 900 tl ye aldım, kar ettim mi derseniz, yol parası
    bedavaya gelmiş oldu.
    lastikleri taktırdım lastik basıncı arka 36-38 psi ön 32-33 psi olması gerekiyormuş ben 28 psi da kullanıyordum lastik sert, basınçta yükselince konfor biraz düştü pek hoşuma gitmedi birde 28 psi fabrika değerlerinde kullanıp tecrübe edicem .
    artı yönleri yol tutuşu süper fren mesafesi %40 kısaldı, lastiğin yere basan kısmı yuvarlak olduğu için manevra kabiliyeti arttı daha az yüzey yere temas ettiğinden motor hafiflemiş oldu

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    38 psi basınç mı oılur ? Orada bir yanlışlık olmalı.

Motosikleti
    Honda Cbf 1000 Fa
    kardeşim açıkcası olduysa bile ben farketmedim. zaten çukura girdiğimde motorun ziyadesiyle hissettirdiğini düşünüyorum özelikle arka taraf "çukura girdiiiikkkkk" diye bağırıyormuş gibi geliyor bana
    yakın zamanda bende lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum. Ama ondan önce bel desteği olan bi koltuk yaptıracağım. Uzun yolda çok faydasını göreceğimi düşünüyorum.

---------- Post added at 11:09 ---------- Previous post was at 11:06 ----------

Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ;
    bizim motorlarda benim kanaatimce 5. vitesi motoru rahatlatmak ,devrin biraz daha düşmesi ve yakıt tasarrufu için koymuşlar. Makina son hızına 4. viteste ulaşıyor 5'e attığınızda aynı hızda devam ediyor, yolun eğimi ve rüzgarın etkisiyle düşüşe geçiyor, gazı açtığımızda toparlamıyor aynı hıza çıkmak için vites düşürmemiz gerekiyor.
    ben düz yolda 120 ile rahat seyrediyorum ve son hız olarak 145 gördüm, 3. viteste 30 derece eğimli bir yokuşta iki kişi 160 kg 100 km ile seyrediyor.
    sizin motosiklette biraz performans düşüşü var gibi. en basit yapacağınız bujileri değiştirin, hava filtresini değiştirin,buji kablolarını değiştirin diyecem ama çok pahalı bobinli olduğu için ikisi 115 dolara geliyor tl karşılığı 218 tl + kargo, pahalı ne zaman bozulursa o zaman alırsınız. total in yakıt sistem temizleyici benzin katkısı var onu kullandım motorun sesi bir nebze gürleşti belki işe yaraya bilir . bunları uyguladınız baktınız fark yok, yinede bunların faydası olur zaten km sine göre değişen parçalar, motor daha az yakar parasını amorti edersiniz. teknik olarak performans düşüklüğü subap ayarından olabilir ama bizim motorlar dohc yani üstten çift egzantrikli sistemdir kolay bozulmaz. bozulduysa bile işinin ehli bir ustaya yaptırmalısınız, daha kötü olabilir.motoru bence fazla kurcalattırmayın.
    buarada cvp vermeyi unutmuşum.
    tokat dönüşü söylediklerin doğrultusunda kullandım motoru ve tam anlamıyla yüzümü güldürdü. 135'e kadar rahat çıktım belki biraz daha zorlardım ama yol müsait değildi. Meğer hem kendime hem motora eziyet ediyormuşum ben

Motosikleti
    tenere 660
    Servisi biraz daha sıkıştıracağım, yağ ve hava çok basit parçalar 4 hafta oldu ben sipariş vereli merkezi de arayıp aslını astarını sorgularım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Lastik değiştirenler hangi markayı tercih ettiniz. Ana markalar dışında lastik kullanan var mı?

khakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef sattım
    merhaba arkadaşlar .kymco venox 250 almayı düşünüyorum. sayfa okumaktan gözlerim ağrıdı. sizden ricam uzun yolda konforu nasıl yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı ne kadar. kronik problemi var mı yedek parçaları ucuz mu bir de z gidon takılsa yakışır mı sizce. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    38 psi basınç mı oılur ? Orada bir yanlışlık olmalı.
    merhabalar fabrikasyon verilerine göre; tek kişi ön 28 arka 28 , iki kişi ön 28 arka 32 psi. İstanbul' da lastikçi ön 32, arka 36-38 olacak yoksa lastik çukura girince yarılabilir jantın eğilir dedi
    Ankara'ya geldim lastiği değiştireceğim usta arka 36 mı ,38 mi olsun deyince dedim herhalde doğrusu bu, önüde 33 psi yaptı. bu gün İstanbul'u aradım fabrika verileri 28 psi yı gösteriyor motorun konforu düştü takır tukur oldu dedim o zaman 28 e al biraz daha esnek olur dedi bende 28 e aldım şu an normal.

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

Servisi biraz daha sıkıştıracağım, yağ ve hava çok basit parçalar 4 hafta oldu ben sipariş vereli merkezi de arayıp aslını astarını sorgularım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Lastik değiştirenler hangi markayı tercih ettiniz. Ana markalar dışında lastik kullanan var mı?
    şu an türkiye de bire bir ebat uyumlu metzeler var. avon marka var ben alırken 800 tl fiyat vermişlerdi ama ebatları bir boy büyük , michelin commander var ön bir boy büyük arka bir boy küçük olur dediler oda metzelerle aynıydı 900 tl ama deseni metzelerden daha estetik geldi bana ama ebat birebir olmadığından almadım. bi ara hikuzume hocam almıştı bridgeston oda aynı bir boy büyük ,heralde 550 tl gibi bi fiyatı vardı.

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

Alıntı khakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar .kymco venox 250 almayı düşünüyorum. sayfa okumaktan gözlerim ağrıdı. sizden ricam uzun yolda konforu nasıl yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı ne kadar. kronik problemi var mı yedek parçaları ucuz mu bir de z gidon takılsa yakışır mı sizce. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
    usta 250 cc sınıfında kendi muadillerine göre kaslı heybetli bi makina 650 lik bi duruşu var,ekstra olarak su soğutması var 8 valf dohc 90 derece L- twin motor titreşim sıfır oturuş pozisyonu biraz öne eğik rahat bir oturuş, motor gücü 28,5 kw =39 hp vs vs... muadillerini test etmedim ama gv 250 mi dersen bence venox la kıyaslanamaz.yakıt tüketimine gelecek olursak şehir içi benim makina 25 krş uzun yol bilmiyorum bu sene nasip olmadı. yedek parça fiyatlarını kymco'nun sitesinde online katalog sekmesinde parça fiyatlarıdan takip edebilirsin . z gidonu görmedim bizim çocukluğumuzda mobilete m gidon takıyorduk ama zevklerle renkler tartışılmaz yakıştırıyorsan sıkıntı yok

Hikizume - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 N
    şu an türkiye de bire bir ebat uyumlu metzeler var. avon marka var ben alırken 800 tl fiyat vermişlerdi ama ebatları bir boy büyük , michelin commander var ön bir boy büyük arka bir boy küçük olur dediler oda metzelerle aynıydı 900 tl ama deseni metzelerden daha estetik geldi bana ama ebat birebir olmadığından almadım. bi ara hikuzume hocam almıştı bridgeston oda aynı bir boy büyük ,heralde 550 tl gibi bi fiyatı vardı.
    Aynen üstadım, Bridgestone Exedra almıştım bir büyük boy (120/90-17 ve 150/90-15). Motosiklet fuarı zamanıydı, güzel bir indirimle 550 TL'ye almıştım.

Aldığımda öne 29 psi, arkaya 36 psi hava basıldı. Arkayı biraz düşürsem mi diye düşünmüyor değilim...

Motosikleti
    malesef sattım
    39 hp fazla geldi ya emin misiniz. birde kmde 25krş fazla değil mi yanlış mıyım

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı khakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    39 hp fazla geldi ya emin misiniz. birde kmde 25krş fazla değil mi yanlış mıyım
    benim ruhsatta 28.5 kw yazıyor 1kw = 1,36hp karşılık geliyor. dolayısıyla 28,5x1,36= 38,76hp ben buna göre hesapladım . bilmiyorum belki krankta 39hp üretiyodur. arka tekerde düşüyordur. bazı motorlarda kranktaki beygir gücünü yazıyorar diye okumuştum . 25 krş fazla derken neye göre kıyasladığınıza bağlı.kimisi arabaya göre kıyaslıyor benim araba 20 krş yakıyor diyorlar halbuki arabası gaz yakıyor bizimkisi benzin.arabam 95 renault eropa 30krş gazda benzine geçince 70krş yakıyo. vs. vs ..bizim venoxlar karbüratörlü ordan biraz yakıt artıyor, 250cc ye 39 tane beygir koymuşsun nasıl doyacak bunlar cokur cokur benzini içecek napacak. bilmiyorum belki benim makinada bi ayarsızlık vardır, eksozlarda açık ondanda farkeder, bujilerden farkeder hava filtresinden fark eder hava alamıyorsa çok bezin az hava girişi olursa zengin karışım olur . bujilerim iridyum hava filtresi yeni burda sıkıntı yok. yani 25 krş şehir içinde bu motora göre pek anormal değil bana göre.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Venox 21 kw, 28 beygir güç üretir, ruhsatta bir hata olabilir, beygiri kw olarak yazmışlar sanırım.

http://en.wikipedia.org/wiki/Kymco_V...50#cite_note-5

Motosikleti
    malesef sattım
    benim ruhsatta 28.5 kw yazıyor 1kw = 1,36hp karşılık geliyor. dolayısıyla 28,5x1,36= 38,76hp ben buna göre hesapladım . bilmiyorum belki krankta 39hp üretiyodur. arka tekerde düşüyordur. bazı motorlarda kranktaki beygir gücünü yazıyorar diye okumuştum . 25 krş fazla derken neye göre kıyasladığınıza bağlı.kimisi arabaya göre kıyaslıyor benim araba 20 krş yakıyor diyorlar halbuki arabası gaz yakıyor bizimkisi benzin.arabam 95 renault eropa 30krş gazda benzine geçince 70krş yakıyo. vs. vs ..bizim venoxlar karbüratörlü ordan biraz yakıt artıyor, 250cc ye 39 tane beygir koymuşsun nasıl doyacak bunlar cokur cokur benzini içecek napacak. bilmiyorum belki benim makinada bi ayarsızlık vardır, eksozlarda açık ondanda farkeder, bujilerden farkeder hava filtresinden fark eder hava alamıyorsa çok bezin az hava girişi olursa zengin karışım olur . bujilerim iridyum hava filtresi yeni burda sıkıntı yok. yani 25 krş şehir içinde bu motora göre pek anormal değil bana göre.
    tabiki 250cc kategorisine gore kıyaslıyorum. bence çok fazla şehir içi 25 krş. top speed ne kadar bunlarda?

Motosikleti
    GV 250
    Dakka başı benzine zam gelirken niye kuruş üzerinden hesap yapmakta inat edersiniz ki? 100 km'de kaç litre yakar onu söyleyin seneye de söylediklerinizden insanlar faydalansın mesela.

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Venox 21 kw, 28 beygir güç üretir, ruhsatta bir hata olabilir, beygiri kw olarak yazmışlar sanırım.

http://en.wikipedia.org/wiki/Kymco_V...50#cite_note-5
    patron şimdi T.C. bu motoru 28,1 kw olarak tescil etmişse beni bunda bi suçum yok yurt dışında 4000$ olan makina burda 7000$ geliyo belki beygirlerede zam yapmışlardır yurt dışında makinanın seceresini araştırmışsınız 100km kaç litre yaktığınıda araştırsaydınız bizde aydınlanırdık. ben günde 3km yol yapıyorum şimdi 100km yolmu yapayım kaç litre yakmış diye. depoyu doldururum km ye bölerim basit hesap. bir önceki hesabımda 31krş çıktı bir ay önce benzin daha mı pahalıydı?burda tecrübelerimizi paylaşıyoruz

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

motorların cc lere göre yakıt tüketimi
    TABİİ ARKADAŞLAR KULLANANLAR DAHA İYİ BİLİRLER...
    125CC. ÜZERİ MODELLERİN YAKIT TÜKETİM LİSTESİ:
    1 - YAMAHA XV 250 : 3,00 L / 100 KM
    2 - HONDA NX 250 : 3,58 L / 100 KM
    3 - SUZUKİ TU 250 VOLTY : 3,89 L / 100 KM
    4 - YAMAHA TRİCKER 250 : 4,00 L / 100 KM
    5 - BMW F 650 CS SCARVER : 4,39 L / 100 KM
    6 - YAMAHA SR 500 : 4,42 L / 100 KM
    7 - BMW F 650 GS/DAKAR : 4,48 L / 100 KM
    8 - KYMCO 250 VENOX : 4,50 L / 100 KM
    9 - BMW F 800 ST : 4,60 L / 100 KM
    10 - BMW F 800 S : 4,70 L / 100 KM
    11 - SUZUKİ GS 500 F : 4,82 L / 100 KM
    12 - BUELL X1 WHİTE/LİGHTNİNG : 4,83 L / 100 KM
    13 - KAWASAKİ W 650 : 4,92 L / 100 KM
    14 - SUZUKİ DR 350 S/E : 4,94 L / 100 KM
    15 - KAWASAKİ 250 ESTRELLA : 5,00 L / 100 KM
    16 - HARLEY-DAVİDSON 883 SPORTSTER : 5,00 L / 100 KM
    17 - HARLEY-DAVİDSON FXDC 1584 DYNA SUPER GLİDE CUSTOM : 5,00 L / 100 KM
    18 - HONDA VT 750 C SHADOW : 5,00 L / 100 KM
    19 - SUZUKİ M 800 INTRUDER: 5,00 L / 100 KM

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

ben 200km de depoyu fullerim 2 gün önce 50tl ye doldu =25krş
    yukarda 100km/4,5lt demiş x4,84=21,78 100km de
    200 km 43,56tl
    yani nerde yanlışlık var 6,5tl yimi görüyorsunuz sabah motoru 1-2 dk yağlama yapsın diye çalıştırmıyor musunuz trafik ışıklarında dur kalk yapmıyor musunuz arada şunu bi sollayım diye gazı açmıyor musunuz, bu makina ticari bi makina değilki benzini koyup devam edeceksin yukarda shadow ,intruder falan var 100km de 5lt yakıyomuş bizim motor hacminin 3 katı. paranın üstüne 10000tl daha koyup onu alacaksın usta ne deyim 16 - HARLEY-DAVİDSON 883 SPORTSTER : 5,00 L / 100 KM
    17 - HARLEY-DAVİDSON FXDC 1584 DYNA SUPER GLİDE CUSTOM : 5,00 L / 100 KM bu değerler normal geliyor mu bunlara fazla takılmayın sorunsuz temiz beğendiğiniz motoru alın
    ygzonair ve Hikizume bunu beğendiler.

Motosikleti
    GV 250
    Kymco'nun sitesinden alıntı, GV 250'yle karşılaştırabilmek adına. Hatta kymco 27 beygir güç biçmiş. Muayenede ruhsata yazılan da sıkıntı çıkarmaz umarım çünkü net biçimde yanlış. Benzin tüketimi de 100 km'de ortalama 4 litre olarak kabul ediliyor ki gayet normal bir değer.

http://www.kymco.com.tr/html/urunler...250/250cc.html
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco'nun sitesinden alıntı, GV 250'yle karşılaştırabilmek adına. Hatta kymco 27 beygir güç biçmiş. Muayenede ruhsata yazılan da sıkıntı çıkarmaz umarım çünkü net biçimde yanlış. Benzin tüketimi de 100 km'de ortalama 4 litre olarak kabul ediliyor ki gayet normal bir değer.

http://www.kymco.com.tr/html/urunler...250/250cc.html

[/COLOR]kymco venox la, hyosung gv 250 yi bire bir incelediniz mi?

neden gv 250 de karar kıldınız ? ben venox la kıyaslanamaz bile demiştim bire bir incelediğim için. gv yi alırken venox sa göre ne artıları vardı bu makinanın paylaşırsanız sevinirim[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

kymco sitesinin gözünü seveyim venox a 27 hp güç biçmiş gv 250 ye 28 hp güç biçmiş centilmenliğe bak . Hyosung'un sitesine gir gv 250 ye 25,5 hp güç biçmiş.kendi gözündeki merteği görmez , bizim gözümüzdeki çöpü görüyorlar. daha da venox la gv yi kıyaslamaya çalışıyorlar. T.C. venox u görmüş ulan bu olsa olsa 28 kw tır demiş endamı görünce .hyosung ta venox u görünce ne 28 hp si abi senin yanında ben anca 25,5 hp ederim demiş pısmış. yani arkadaş almışsın motorunu gez dolaş ne işin var beygir hesabıyla. beyyygirrr gücüüüü , torrrk ,uçmalıyımmm Alllahım sana geliyorummm diyosan alacaksın race makina uçacaksın abi . kardeşimiz sormuş venox almayı düşünüyorum nedir ne değildir diye dilimizin döndüğünce yardımcı olmaya çalışmışız.

Motosikleti
    tenere 660
    arkadaşlar bilgisi olanlar varsa aydınlatırsa sevinirim, arka lastik 150-90-15 exedra fiyatı oldukça yüksek geldi (600 tl), bunun yerine 160-80-15 i önerdi (330 tl) brisa ama motoru görmediği için de kesin yorum yapmak istemedi haklı olarak, çamurluğa sürtebilir vs dedi bilen birilerine danışın mutlaka dedi.

adana'dayım doğru dürüst bir motosiklet lastiği bayisi zaten bulamadım bu arada. lastik dert oldu.

Motosikleti
    kymco venox
    arkadaşlar bilgisi olanlar varsa aydınlatırsa sevinirim, arka lastik 150-90-15 exedra fiyatı oldukça yüksek geldi (600 tl), bunun yerine 160-80-15 i önerdi (330 tl) brisa ama motoru görmediği için de kesin yorum yapmak istemedi haklı olarak, çamurluğa sürtebilir vs dedi bilen birilerine danışın mutlaka dedi.

adana'dayım doğru dürüst bir motosiklet lastiği bayisi zaten bulamadım bu arada. lastik dert oldu.
    merhaba ben 20 gün önce aldım metzeler maraton , Ankara da yoktu istanbul dan siparişle gelir dediler 1050 tl çiftine fiyat verdiler. istanbul'a kendim gittim ataşehir de oltay otomotiv den 900 tl ye aldım. daha öncede yazmıştım . Sadece ölçü olarak metzeler uyumlu. avon marka vardı bir boy büyük 800tl çifti , michelin var onuda 900 tl yaparım dedi ön bir boy büyük arka bir boy küçük olur dedi.şimdi bilmiyorum brisa marka hiç gözüme çarpmadı ne kadar kaliteli bilmiyorum. eğer çin malı adi bir lastikse 330 tl yi çöpe atmış olursun keşke 270 tl daha verip iyisini alsaydım demektense artık kredi kartına taksit, borç harç bulup iyisini almak daha güvenilir. sonuçta alınan lastik yeni tarihli olursa 4-5 yıl sağlıklı kullanılır.şöyle 6 ayda ,senede değişen bir şey olsa , alayım bunu deneyim , beğenmezsem seneye başka marka alırım diye bir durum yok.

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 182627282930 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler