Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

kymco venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı olsun sizin venox da bende İstanbul dayım. 2-3 ay oldu benimkide ama ön cam olsa fena olmaz sanki
    ebay de böyle birşey var ama büyük ihtimalle o da universal.
    http://www.ebay.com/itm/DEFLECTOR-WI...ht_2250wt_1270

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Tesekkurler sızınde hayırlı olsun.120km/h ten sonra ciddi bi rüzgarla boğuşuluyor ama ben yakıştıramıyorum kendi halini seviyorum

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Dostlar varmı venox satan ?

05325258341 den bana ulaşabilirsiniz.

Motosikleti
    Kymco-Venox
    Hocam bu motoru aldığın zaman insanın satası gelmiyor ki O yüzden bulman zor olabilir ;)

Herkese merhaba.Regal raptor spyder araştırırken venox u gördüm ve tasarımına hayran kaldım.Sahibinden 2007 modelden daha yeni bir modeli yok.Bu motorun servis ve yedek parça bulunabilirliği nedir ve 5 yaşında bir motor sonuçta bir arıza falan çıkartır mı?Alırken yetkile servise göstereyim değil mi?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    motor 120 km hızda stabil şekilde izleyebiliyor mu arkadaşlar ? yokuşlarda artçı ile sorun yaşayan var mı ? orta seviye yokuşlarda hız düşüyor mu çok ?

arkadaşa bakıcaz hayırlısıyla

Motosikleti
    MT09
    Alıntı G.USTA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.Regal raptor spyder araştırırken venox u gördüm ve tasarımına hayran kaldım.Sahibinden 2007 modelden daha yeni bir modeli yok.Bu motorun servis ve yedek parça bulunabilirliği nedir ve 5 yaşında bir motor sonuçta bir arıza falan çıkartır mı?Alırken yetkile servise göstereyim değil mi?
    ben yaklaşık 3 aydır kullanmaktayım. herhangi bir yedek parça ihtiyacım olmadı henüz.stokta olmasa bile kesin temin ediliyor diye biliyorum. araştırmalarıma göre kronik bir arızası yok ve ben bu 3 ayda ben yaklaşık 6000 km yol yaptım bakım dışında bi masrafım olmadı.

---------- Post added at 02:08 ---------- Previous post was at 01:34 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor 120 km hızda stabil şekilde izleyebiliyor mu arkadaşlar ? yokuşlarda artçı ile sorun yaşayan var mı ? orta seviye yokuşlarda hız düşüyor mu çok ?

arkadaşa bakıcaz hayırlısıyla
    120m km sabit hızla çok rahat seyir edebilirsin.yokuşlarda devirli kullanıldıgında 80 kg artçım ve ben 75 kg 100-110km/h ın altına düşmediğimi biliyorum. daha önceden cbr 125 im vardı benimde ve emin ol rüzgarda ve yokuşta çok fark var.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    teşekkürler
    cbr sahibi olarak bende bu dertten muzdaribim
    yokuşlarda motor bayılıyor yokuşuna göre 70lere kadar iniyor

vites aralıklarınız yazabilir misiniz?daha tam alışamadım motora.merak ediyorum.

Motosikleti
    MT09
    1.vites 55
    2.vites 90
    3.vites 120
    4.vites 135
    5.vites ... 5de rahatlıyo desek daha doğru olur düz yolda. bunlardan fazlasınıda yapabiliyor ama o derece sıkıstırmaya gerek yok.

e ben bayağı yanlış kullanıyorum o zaman.30da 2ye atıyorum direk.60ta 4e geçiyorum.ama sanki motor zorlanıyor gibi atmazsam.

Motosikleti
    MT09
    Alıntı erenminareci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e ben bayağı yanlış kullanıyorum o zaman.30da 2ye atıyorum direk.60ta 4e geçiyorum.ama sanki motor zorlanıyor gibi atmazsam.
    Yokyok yanlış değil sakin kullanıyorsunuz.Genelde bende öyle kullanıyorum.Ama motorun gücü emin olun yüksek devirlerde ortaya çıkıyor.Benim verdiğim değerler maksimuma yakın değerler.şunu da belirteyim venox 11000 devir/dk da max gücünü üretiyor.

Motosikleti
    4 teker
    yahu ben bu motoran aşık oldum resmen arkadaşlar...
    fiyat aralığında bulunan mudiallerine göre tasarım olarak çok harika bence.e araştırmalarımdan anladığım kadarıylada gayet saglam güvenilir makine,o zaman ''neden olmasın'' diye haykırıyor kalbim
    ama seri olarak devamı gelmemesi yüzünden oluşan durumlar :
    pek tanınmaması(ikinci el piyasasında satarken oluşan durgunluk)
    belirli şehirler haricinde parça sorunu(ben siirtte görevliyim istanbulda olsaydım gözüm kapalı alırdım-allahın siirtinde bi firma yok kaldı ki kymco)....

ama herşeye ragmen alınır-almak isterim-alırımda,sahibinden.com'da 5-6 tane anca var.....
    5-6000 tl arası en mantıklı model bence-ha gv'den bahsedecek olursak zevk meselesi dostlar tasarım olayı,işi mantıga vurdunuz mu gv-kalbe ruha vurdunuz mu venox diyorum ben...gv çok klasik kalıyor bana....dediğim gibi zevk meselesi dostlar
    ah kymco ah neden yaptın bunu bizee
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    MT09
    arkadaşlar motorumu tarz değiştireceğimden dolayı satıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1876191/detay/

herkese merhabalar
    forumu özellikle venox250 ve gv250 sayfalarını uzun zamandır okuyorum bilgilenmek maksadıyla ama bir kaç sorum olcaktı.

küçüklüğümden beri motorlara hayranlığım var özellikle bu tarz motorlara ama bi motor tecrübem yok ne yazıkki bu venox250 bir başlangıç motoru olabilir mi?
    sert virajlarda sorun yaşarmıyım (tecrübesiz olduğumdan muhakkak sorun olcaktır tabiki ehliyeti alsamda motoru alır almaz trafiğe çıkmam alıştırma yaparım belli bir süre demek istediğim virajlarda ekstra bir sorun yaratırmı)
    yol tutuşu bakımından ağırlığı avantaj mı dezavantajmı?
    bu sorulardaki deneyimlerinizi aktarırsanız çok sevinirim.

Hikizume - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 N
    Selamlar herkese. Kymco Venox 250 ile aranıza katıldım. Gerçi biraz geç oldu sanırım...

Bu başlığı (neredeyse) eksiksiz okudum. 18.000 km'de ikinci el olarak aldığım motosikletime yeni lastik takacağım da, üzerinde olan lastik ebatlarından bulmak neredeyse imkansız. Bulduğum 1-2 sayfa vardı ancak fiyatlar çok uçuk olduğundan yanaşmadım bile.

Özetle: Nispeten uygun fiyatlı lastik önerilerinizi almak isterdim (lastik ebatlarıyla birlikte)

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Herkese merhaba arkadaslar bir suredir venox ile ilgileniyorum buradaki 21 sayfayi okudum genelde yorumlar cok olumlu bu insani umutlandiriyor. Hali hazirda 2. El 5-5,5 bin liraya venox lar mevcut bu da hos ama ; gecen kuzenime bahsediyordum venox ile ilgili ve is arkadasinin 5 bin liraya bir venox aldigini ve neredeyse 3 bin lira masraf yaptigini motoru tamirciye goturmekten binemediginden bahsetti . Yamaha virago al daha iyi dedi. SanZimaninda sorun ciktigini soyledi. Japon bile olsa 97-98 bir yamahanin masraf cikartmasi cok olasi. Size soruyorum 2005-6-7 model venoxlarda oyle masraf cikartacak sorunlar olabilir mi ?

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Aslinda bu kadar iyi bir motorun bu kadar az talep gormesi cok uzucu

selam arkadaşlar biliyorum sezon başladı ama venox almak istiyorum satan satmayı düşünen var mıdır acep

Motosikleti
    Honda Cbf 1000 Fa
    sahibinden de pek çok ilan vardı şimdi 4-5 tane kaldı sanırım. ben bugün aldım venox'umu. Alır almaz servise götürdüm yağ ışığı rölantide yanıyordu. Gaza basınca sönüyordu ama içime sinmedi servis gerekirse filtreyi değiştiririz bi bakalım dedi. yarın alacağım inşallah. "zildjan" ben şuan yayında olan tüm ilanlarla görüştüm sayılır soracağın bşy olursa sorabilirsin. sezon başlıyorken venox kullanıcılarından bu konuya biraz hareket kazandırmalarını istiyoruz tabi. Soracağımız şeyler olacak tabi gelen giden olursa

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler