Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

kymco venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Buna katılıyorum. İkisi de düzenli bakımla insanı üzmez
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    ötv indirimide derken 2010 model sıfır gv250 sahibindende 6.800 TL idi
    250cc kaliteli bir motosiklete şuan için çok iyi bir fiyat
    gv nin galiba tek düşündüren yanı üzerindeki motordan dolayı torku yüksek devirde vermesi
    venox ise fiyatı ile ilk tepkiyi alıyor birde bu konuda ortaya çıkmıştı galiba bir japonun kopyası kendileri
    herşeye rağmen 2side iyi motosikletdir

enentel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selamlar.Uzun süredir bu sayfayı ziyaret etmiyordum bakıyorumda venox gv konusu herzamanki gibi devam ediyor ederde!venoxum hakkında şunu söyleyebilirim çok çok az yakıt tüketiyor ağırlığına rağmen!!!kokluyor derlerdi inanamazdımmotorumu birkaç ay önce aldım rütbeli bir pilottan dedimki havada uçak yerde bunu kullanıyorsa bende iyi tercih yapmışımdırşaka bir yana motorumu almadan önce bir çok markayı araştırdım çok fazla seçenekle başladım bir çok nedenden eleye eleye gv ile venox kaldı inanın evlenirken bile bu kadar düşünmemişimdirherşeylerini kıyasladım güç,tork,yakıt,ağırlık,malzeme kalitesi,tasarım,sıfır fiyatları ikinci el fiyatları en sonunda venox kararını verdim iyide yapmışım ha gv kullanmadım kıyaslamamda bir bu eksikti,venox ağırlığı 190 olan makina bu ağırlığa rağmen 250cc ye göre müthiş kalıplı duruyor sesi tamtakır egzoz açılırsa canavar ortaya çıkıyor emin olun.Tasarım olarak hondadan esinlenilmiş hatta esinlemeyi bırak yanlışlıkla hondanın aynısı olmuş ama benim için sorun değil motor kopya bir motor olabilir görünüm olarak ama zamanla kendi imzasını atıyor.Bu motor neden ağır malzemeden başka birşey değil arkadaşlar.Birde dünyada hangi motor markası motoruna fabrika çıkış sonrası 100bin km garanti verebilir?!veriyorlar sıfır fiyatı yüksek ikinci eller çok daha uygun,ikinci eller için kolay stılabilen bir motor değil.Hemen söyleyeyim neden bu motor? peki farklılık arkadaşlar görünümü performansı neden gv250 değil daha klasik görünümlü şekil olarak daha hantal zevkler tabii tercih sizinlerin ben tercihimi yaptım iyide oldu herkese saygılar...

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    iyi aksamlar arkadaslar,

kymco venox ya da gv 250 almayi dusunuyorum. motosikletini satacak olan varsa haber verebilir mi?

*istanbul'dayim.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi aksamlar arkadaslar,

kymco venox ya da gv 250 almayi dusunuyorum. motosikletini satacak olan varsa haber verebilir mi?

*istanbul'dayim.
    Bir ay içerisinde daha 2000 kmde ki st kanuni gv 250 satıcam. Fiyat net olarak 6500 tl. Bir lira altı değil. 2008 model. İlginizi çekerse özelden numaranızı gönderin.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    @acayup

6500tl cok, daha uygun bir seyler dusunuyorum. tesekkurler.

ilk görüşte aşığı oldum venoxun
    ankaradayım, başka şehirlerden motorunu getirebilecek olan varsa onlardanda alabilirim. bir bucuk ay içinde almayı düşünüyorum.

var mıdır satan burdan?

hakkaten on numara motur.
    Böle motur ların üretimı niye durdurulr anlamış değlm

chocokerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Venox 250

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    venox camiasına selamlar. venox için uygun fiyatlı lastik nereden buluruz..yardımlar için şimdiden teşekkürler..

comet-666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -----------
    Arkadaşlar 2008 model mitsubishi colt arabamı satıp ev kredimi kapatmak ve venox almak istiyorum.
    Araçsız yapamam ve temiz motor arayacak kadarda vaktim yok. Motorunu satıp araba almak isteyenlere duyurulur.
    ilgilenenler için ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2273276/detay/

comet-666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -----------
    Arkadaşlar İstanbulda satılık venox arıyorum.

Alıntı comet-666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2008 model mitsubishi colt arabamı satıp ev kredimi kapatmak ve venox almak istiyorum.
    Araçsız yapamam ve temiz motor arayacak kadarda vaktim yok. Motorunu satıp araba almak isteyenlere duyurulur.
    ilgilenenler için ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2273276/detay/

merhaba arkadaşlar çok güzel bir motor bu kesinlikle almak istiyorum. ama artık satılmıyor olması beni yedek parça sıkıntısı olabileceğine dair şüpheye düşürüyor. ben istanbuldayım çok sorun oluyor mu yedek parça bulmak.

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı meshvela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar çok güzel bir motor bu kesinlikle almak istiyorum. ama artık satılmıyor olması beni yedek parça sıkıntısı olabileceğine dair şüpheye düşürüyor. ben istanbuldayım çok sorun oluyor mu yedek parça bulmak.
    Yedek parça konusunda bi şüpheniz olmasın coğu parçası ellerinde var ben şimdiye kadar yaklaşık 10 parça(hava- yağ filtresi,yağ pompası,kam mili kepleri gibi) aldım sadece 1 i ellerinde yoktu o da 1-2 ay içinde geldi.

herkese selamlar. konuyu baştan sona okudum ve 2 haftadır venox takipçisiyim. almayı ciddi anlamda düşünüyorum. Yedek parça garantisi varmı varsa kaç sene? ve denizli yakınlarında satılık motorlar değerlendirilebilir. toresaracoglu@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Herkese selam. Venox almayı düşünüyorum bende 2. el 29-30.000Km'de 5bin Tl ye buluyorum. Motorun görüntüsü sağlamlığı etkiledi beni. Her ne kadar arkadaşlarım alma satmak istediğinde satamazsın deseler de istiyorum İstanbul'da yaşıyorum bu motorda aksesuar,
    yedek parça, servis sıkıntısı var mıdır yardımcı olabilir misiniz bana? İlk motorum olacak bu, burada da yeniyim Satmayı düşünenlerle de emresennn@gmail.com adresinden irtibata geçebilirler benimle. Teşekkürler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    geçenlerde galeride satılık vardı bir tur attım galeri arkadaşın sağolsun normalde vermez ama 15 yıllık dostluğumuz var birde beni tanır ben kolay kolay ondan motor istemem istemedimde daha önce hiç ne motorlar geldi galerisine harleyinden ducatisine.. ama bu venox nadir kupon bir motor bir dahada binmek fırsat olmaz hazır bulmuşken bir tur atıyım dedim zamanındada almayı düşündüğüm bir motordu aldım bir tur attım genel izlenimim güzel motor dengeli ama alırmıyım ben şahsen almazdım.. satanlarında neden sattığını sürdükden sonra anladım uzun süreli kullanıma gelicek bir motor değil ama cafe önünde sahilde falan vitrini çok güzel bir motor kendine baktırıyor..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    İnsan 15 yıllık arkadasinın tekerine tas koyarmış yaw nasıl saticak adam şimdi o venoxu :p

Ben kullandım (1 yıl ). Sınıfında metlaka tadına varılması gereken bir model hiçbirşeye benzetmek mumkun degil kendi şahsına munhasir bir güzellik ( çakması oldugu Honda magna hariç : )

2007 model 30.000 km de venox'a 5 lira normal fiyatmıdır ? birde ''alırsın satamazsın, son sahibi olursun, pek tutulmayan bir motor'' diyenler var
    etrafımda..Ben satmak için değil uzun süre gezmek için alacağım ama ilk motorum olacağından pek bilgi sahibi de değilim bu konuda.

Motosikleti
    Artık Yok...
    genel olarak kendine has bir karakteri var bu doğru güzel bir motor ama ben çok uzun yol yaparım zaten şehir içi istanbulda pek motor kullanma taraftarı değilim binmiyorumda elimden geldiğince.. o yüzden kendi penceremden bakınca bana uymuyor ama genç olsam hani piyasa yaparım hava atarım tur atarım sahilde bir iki mantığıyla haraket etsem güzel motor.

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler