Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

kymco venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vt 250 dediğin v twin değil mi? işi çok olur onun..
    Bu arada bu saatten sonra 750 cc altına binmem sanırım..Yarın sendeyim
    maşallah maşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco venox
    Ryuk, acayüp, arkadaşlar ilgilendiğiniz için teşekkürler. Muayenenin ertesi günü tekrar gitmiştim derdimi anlatmak için işte güneşte bakıldığında siyahın altında mavi gözüküyor filan dedim ama belirli bir bölgede mavilik olmadığı için kabul etmediler.Görevlini biri mavi sticker yapıştır sonra beğenmessen cıkarrırsın dedi bende öyle yaptım mavi bi sticker alıp deponun üstüne yapıştırdım,benim egzozlarda acıktı ondanda ağır kusurlu olarak gecmiştim. Sanayide bi egzozcuya acık olan delikleri kaynakla kapattırdım yani öyle şekilde vize mi alabildim tabi muayeneden sonra egzozları hemen actırdım ) stickerı da cıkarttım ama yapışkanı kaldı onuda bi boyacıda temizlettirip cila attırdım. Başımdan büyük bi dert kalmış gibi oldu . Adamların ellerine ne gecti? Hiç birşey sadece bize masraf ve zahmet. İnşallah sizin motorlardada aynı sorun başınıza gelmez.

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    selamlar
    iridyum buji kullanıp performans farkı yaşayan varmı

Arkadaşlar merhaba

Ankara da oturuyorum ve temiz bir venox arıyorum. Satmak isteyen arkadaşlar bana mesaj atabilirler.

Motosikleti
    kymco venox

[IMG]hresimupload.com/r7/thumb_972630470.jpg[/IMG]ttp://pic1.

venox egzoz custom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 ----------

herkese hayırlı sağlık ve esenlik içinde yıllar dilerim

Kymco xciting 500 krank koluna ihtiyacım var. Yardımcı olacak arkadaş var mı acaba? Çıkma da olur.

enentel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selamlar bir kaç aydır uzunca araştırmalarım ve burada yazılanlar ışığında venox uma kavuştum...Şimdilerde bu motorun montu kaskı kafamı yoruyor tekrardan yardımlarınızı bekliyorum gerçi bazen sorularıma cevap almakta zorlanıyorum ama bakalım bir cevap veren olur herhaldeherkese saygılar...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı enentel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar bir kaç aydır uzunca araştırmalarım ve burada yazılanlar ışığında venox uma kavuştum...Şimdilerde bu motorun montu kaskı kafamı yoruyor tekrardan yardımlarınızı bekliyorum gerçi bazen sorularıma cevap almakta zorlanıyorum ama bakalım bir cevap veren olur herhaldeherkese saygılar...
    sorunuz nedir?

Motosikleti
    kymco venox
    selamlar
    bu aralar forumu çok meşgul ediyorum kusura bakmayın yeni üye olmuş kardeşiniz olarak çok soru soruyorum galiba birde cevap alabilsem
    ya hu netten hangi siteden yedek parça siparişi veriyosunuz hava filitresi yağ filitresi vs..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:40 ----------

Allah göstermesin motor arıza verse yedek parçayı kore'den mi getirecez bırak ki hava filitresi gibi parçaları bile araştırmaktan bi hal oldum heralde ostim de bu parçaları imal ettirsem köşe olurum

sorunuz nedir?
    Selamlar hocam benim dağ gibi venoxum garajda yatıyor kask olarak bu motora ne uyar? montum nasıl olmalı? bilgilendirirseniz sevinirim saygılar...

Motosikleti
    Var
    Selamlar hocam benim dağ gibi venoxum garajda yatıyor kask olarak bu motora ne uyar? montum nasıl olmalı? bilgilendirirseniz sevinirim saygılar...
    Selam,

Lakin sorunuz yanlış..Kesinlikle motosikletin cc'sine, markasına veya modeline (cross motolar hariç) bakarak kask/koruma alınmamalıdır..

Gene mantık olarak paranızın yettiğince korumaların kalitelisinden almalısınız..

Eğer kask ve mont için bir bütçe söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım..

Selam,

Lakin sorunuz yanlış..Kesinlikle motosikletin cc'sine, markasına veya modeline (cross motolar hariç) bakarak kask/koruma alınmamalıdır..

Gene mantık olarak paranızın yettiğince korumaların kalitelisinden almalısınız..

Eğer kask ve mont için bir bütçe söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım..
    Hocam 500 lr civarı bir bütçe var...

Motosikleti
    Var
    Hocam 500 lr civarı bir bütçe var...
    Kask + mont için toplam fiyat 500 ise;

Kendi üstümdekilerin aynılarını önerebilirim:
    Altta linkleri var;

http://www.hudsonderi.com/?urun-670-...ZEUS-KASK.html

http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...OTOSIKLET.html

Toplam 600 civarı yapıyor ama biraz siteyi karıştırın uygun fiyatta montlar da var..
    NE olursa olsun montta deriden yana tercih yapın derim, sürtünmeye, ısıya ve soğuğa dayanıklılık anlamında aynı fiyattaki tekstil montlardan kesinlikle üstündür..

Kaskta ise Nolan, Schuberth, Caberg gibi markalara bakın..ECE 22.05, DOT, SNELL gibi sertifikaları olmayan kasklara bakmayın bile..
    Örnek verdiğim kaskımda ECE 22.05 ve DOT standartları birlikte var mesela..

Ama bunlarla bitmez, eldiven, dizlik ve ayakkabınızın olduğunu var sayıyorum..
    Hiç biri olmuyorsa eldiven mont kadar şarttır, eksik olmasın..

Yardım için teşekkür ederim hocam dediklerinize bakacağım saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:39 ----------

Hocam sizide bulmuşken eldiven ekstra korumalık ne alınabilir? ayakkabıya gerek varmı?Trafikte motorun sürücüler tarafından fark edilmesi önemli fazladan motora ne yapılabilir?

Motosikleti
    Var
    Yardım için teşekkür ederim hocam dediklerinize bakacağım saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:39 ----------

Hocam sizide bulmuşken eldiven ekstra korumalık ne alınabilir? ayakkabıya gerek varmı?Trafikte motorun sürücüler tarafından fark edilmesi önemli fazladan motora ne yapılabilir?
    Rica ederim.. Eldiven + motosiklet botu(veya ayakkabısı) + dizlik + göğüslük + sırtlık(veya bellik) veya komple tulum.. Koruma namına pek çok ürün var yani

Fark edilirlik adına en kesin çözüm relektörlü yelek giymek..Polislerin giydiği sarı/yeşil olanlardan..

Onun haricinde korumaların (montun vs.) arkasında reflktörlü şeritler olanından almak..

Güçlü bir havalı korna edinmek..

vb.

Motosikleti
    Kara Kuzu Venox
    Ahhh ah çok üzdün beni Venox çok :(
    Motorumu Kasımda düz yolda devirip, sol aynanın bağlandığı parçayı kırmamdan beri kullanamıyordum. Parçayı sipariş edeli 2 ay oldu hala gelecek. Acemi olduğumdan tek aynayla kullanmak istemiyordum.Ayrıca kazada dizimi koruma demirine vurduğum için 15 gü kadar zaten çok canım yandı. Dizlik takmamanın cezasını çektim
    Neyse, havalarda yağışlı falan derken 2.5 ay yatan motora ne olur? Ben söyliyeyim, çalışmaz tabi. Halbuki o arada kendim çok güzel br çakar sistemi yaptım, aküyede bağlayıp çalıştırmıştım.Sadece marş basmıyordu, zaten son zamanlarda zar zor basıyordu.Bende önemsemedim, bi ara şarj ederim dedim. Arkadaştan şarj chazını alıp aküyü şarj ettim, daha doğrusu edemedim. Çünkü akü marşın basmasını sağlamıyordu.Deyim yerindeyse, tık sesi bile gelmiyordu şarj sonrası. Bende akü ölü sanırım diye düşündüm. Aküyü servise yolladım. Şarj edilip 250 cclik başka iki motorda denemişler, marşları basmış. Bende eve sevinçle geldim, aküyü bağladım. Ama sonuç yine hüsran :(( Ne olduğunu anlamıyorum. Ayrıca marş basmaya çalışınca gaza fazla yüklendim sanırım, cikleyide açmıştım. Birde ne göreyim, motor bloğunun üzerinde benzin var yere bile damlamış :(( Birde bu çıktı başımıza

Sizce bu motorun derdi nedir? MArş motorunun çalışıp çalışmadığını nasıl anlarız? Yarın bir aktarma kablosu kullanıp, aküyü bağlamadan, direkt araba aküsünden motoru çalıştırmayı deniyicem. MArj basarsa sorun aküde, basmazsa ya marş motoru yada elektrik sisteminde sorun var diyicem:((

Offf off, zaten sakınan göze çöp batarmış.

Motosikleti
    kymco venox
    merhaba öncelikle geçmiş olsun. siz genede bi ustaya gösterin. Basit görünen arızalar daha büyük sorunlar doğurabilir.araba aküsüyle motor aküsü arasında çok büyük amper farkları var.Arabadan arabaya bile takviye yaparken takviye kabloları baya bi ısınıyor, arabadan motora takviye yapıldığında 60 ampere karşı 10 amper, marş dinamosu ve elektirik tesisatı zarar görebilir.bence

Motosikleti
    Yamaha MT-03

inanılmaz parça fiyatları

Bu yedek parça fiyatları gerçek olabilirmi ?

KDV dahil Dolar olark parça fiyatlarını gördüm inanamıyorum buyrun sizde bakın
    fiyatlar kymco türkiye web sitesinden alınmıştır
    8624A-KED9-900-T01 VENOX250 YAK.TANKI ETİKETİ SOL 67.71$
    8622A-KED9-900-T01 VENOX250 YAKIT TANK ETİKETİ SAG 76.37$
    51500-KED9-900-NJA VENOX250 ÖN SOL AMARTİSÖR 540.19$
    51400-KED9-900-NJA VENOX250 ÖN SAG AMARTİSÖR 540.19$
    31210-KED9-900 VENOX250 MARS MOTORU 337.20$

Motosikleti
    kymco venox
    ama takviye aküye olacağı için bi problem yok araba aküsü tamam yanlışı düzelttim.alıcılar çalışıyorsa korna far vs.. aküde problem yoktur. marş motorunun kömürleri bitmiş olabilir.düşmeden kaynaklanan kablo çıkmaları olabilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:54 ----------

Alıntı Tbilge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yedek parça fiyatları gerçek olabilirmi ?

KDV dahil Dolar olark parça fiyatlarını gördüm inanamıyorum buyrun sizde bakın
    fiyatlar kymco türkiye web sitesinden alınmıştır
    8624A-KED9-900-T01 VENOX250 YAK.TANKI ETİKETİ SOL 67.71$
    8622A-KED9-900-T01 VENOX250 YAKIT TANK ETİKETİ SAG 76.37$
    51500-KED9-900-NJA VENOX250 ÖN SOL AMARTİSÖR 540.19$
    51400-KED9-900-NJA VENOX250 ÖN SAG AMARTİSÖR 540.19$
    31210-KED9-900 VENOX250 MARS MOTORU 337.20$

usta gülü seven dikenine katlanır da önemli olan bu parçaları temin edebilecekmiyiz her bakımda değişecek yağ filtresini hava filitresini bile netten araya araya bi hal oldum.bide amortisörü marş motorunu nasıl bulacaksak

Osbourne hocam teşekkürederim yardım için bakalım venox'un sürüş keyfine varabilecekmiyim?saygılar...

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler