Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

kymco venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Çok yakışıklı alet ama vt 250 c magna işi gerçekten canımı sıktı yaw. Budamı gol değil diye haykırasım geldi
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    vt 250 dediğin v twin değil mi? işi çok olur onun..
    Bu arada bu saatten sonra 750 cc altına binmem sanırım..Yarın sendeyim

Motosikleti
    cawa
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canımı sıkan konu venoxun da kopya olduğunu farketmemle venoxa karşı tüm sempatimin bir anda yok olması. Venox u çok beğenirdim. Kendi şahsına münhasır sanardım. Kymco da yalancı çıktı :(

Buyrun honda nın resmi

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ama bu bir gerçek ve ikisi arasında bulunan en az x2 kat fiyat farkı da bunu doğruluyor..
    Maksat görüntüyse (ki bence cruiser lardan görüntüdür) kronik arızası olmayan ucuz bir venox hondaya gayet rahat tercih edilebilir..

Boşver sen orjinalliği, amaca hizmet etmesi önemli

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Eyüp abideki Marauder'in sesinin ne kadar tok ve doyurucu olduğunu başka bir Marauder'in çalışmasına şahit olduktan sonra anladım.
    Benim motoru almaya Eyüp abi Marauder ile götürmüştü beni sağolsun emeği çok bana.

Motosikleti
    cawa
    Hadi onuda geçtim. Önceden öğrenseydim en azından honda magna logosu getirtir onu yapıştırırdım millete kymco anlatmaktan dilimde telek ler çıkmaya başlamıştı. En çok ona üzülüyorum. Honda der geçerdim kimsede " o ne be çin malımı " demez bende nefesimi tüketmezdim. Sırf bu yüzden bir daha davosa gelmem

arkadaşlar bu motor bakımlarını aksatmadan kaç km dayanır 100.000-200.000?

Merhaba arkadaşlar,

Venoxun ne kadar yaktığını merak edenler olabilir. Paylaşmak istedim 40 TL lik 95 oktan kurşunsuz benzin alarak sadece şehir içi kullanımda 220 km yol katettim. Motor kullanmaya yeni başlayan biri olduğum için bu verilerde benim kullanımım da etkili olabilir.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    engin bence'de seni 650 cc nin altı kesmez artık
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi onuda geçtim. Önceden öğrenseydim en azından honda magna logosu getirtir onu yapıştırırdım millete kymco anlatmaktan dilimde telek ler çıkmaya başlamıştı. En çok ona üzülüyorum. Honda der geçerdim kimsede " o ne be çin malımı " demez bende nefesimi tüketmezdim. Sırf bu yüzden bir daha davosa gelmem
    Ben de Kymco Like 125 sahibiyim ve motosikletle alakası olmayan arkadaşlarımın, "kimko mu, o ne be? çin malı motora o kadar para verilir mi? honda monda alsaydın ya?" cümlelerinden gına geldi. amblemi söküp Vespa ya da piaggio yapıştrasım geliyor.
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Alıntı Ryuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Venoxun ne kadar yaktığını merak edenler olabilir. Paylaşmak istedim 40 TL lik 95 oktan kurşunsuz benzin alarak sadece şehir içi kullanımda 220 km yol katettim. Motor kullanmaya yeni başlayan biri olduğum için bu verilerde benim kullanımım da etkili olabilir.
    Bu rakama yedek depoyu da ekledin mi? Genelde 210 km civarında yakıt lambası yanar ara ara 270 km ye kadar devam eder.(BUradaki 270 km den kasıt ben bundan sonra fazla uzatmadan yakıt aldım belki daha da giderdi.)
    Buna göre hesap yaptığımda 150 civarı yakıyordu.

Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu rakama yedek depoyu da ekledin mi? Genelde 210 km civarında yakıt lambası yanar ara ara 270 km ye kadar devam eder.(BUradaki 270 km den kasıt ben bundan sonra fazla uzatmadan yakıt aldım belki daha da giderdi.)
    Buna göre hesap yaptığımda 150 civarı yakıyordu.
    Yakıt lambasının yandığını gördüğümde gidip depoyu fulledim ve KM sayacını sıfırladım. Depo 40tl ye doldu ve tekrar yakıt lambası yanana kadar 220 km yol yaptım. Bu yöntemin sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Ben biraz fazla yakmış olabilirim ama dediğim gibi acemi olduğum için kullanımda fark ediyordur.

Motosikleti
    kymco venox
    Merhaba arkadaşlar,
    Venox kullanacıları ruhsatınızda motor rengi ne olarak gecmektedir yazarmısınz ? Sormamdaki amac gecen yaz aldıgım venoxumu bu gün frenli muayeneye soktum, ruhsatta motor rengi mavi-siyah yazıyor adam motorun nerensinde mavi renk var diye sordu , motor siyah oldugu icin gösteremedim tabiki :( güneşte siyahın altında mavi simler gözüküyor ama kabul etmedi kusurlu olarak cevirdiler. şimdi şöforler cemiyetinde EK1 belgesi alıp ruhsat değişecek yada masraflı olacagı için(yaklaşık 130 tl ek1+ruhsat) motorun bi tarafını maviye boyuyacam sonra tekrar siyah yaparım

enentel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar bende venox aldım alacağımsizlerden de yardım bekliyorum motoru sizden duyup özendim açıkçası inşallah pişman olmam nelere dikkat etmeliyim alırken bakarken mesala 2006 model 5250 ye anlaştık 2000 kmde başkada bilgim yok birazda şans sanırım yardım ederseniz sevinirim saygılarr...

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    herkeze selamlar, geçen hafta aldığım venox'umla aranıza katılmak istiyorum.Ankara'da oturuyorum, ostimde freze operatörüyüm(makina imalat).Değerli bilgi ve tavsiyelerinize muhtacım. Venox'um, 2006 model, 9000km, 5250tl. tek kusuru egsoz açılmış orjinali bozulmuş, makina iyi gürlüyor ama orjinallik benim için önemli.ilerde yedek parça ihtiyacı duyarsam sipariş verebileceğim net adresi verirmisiniz.teşekkürler

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    @ufukk
    Parça listesi aşağıdaki linkte var.
    http://www.kymco.com.tr/html/venox250.html

Ön egsoz 341 $
    Arka egsoz 442 $

Alıntı pyhton adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Venox kullanacıları ruhsatınızda motor rengi ne olarak gecmektedir yazarmısınz ? Sormamdaki amac gecen yaz aldıgım venoxumu bu gün frenli muayeneye soktum, ruhsatta motor rengi mavi-siyah yazıyor adam motorun nerensinde mavi renk var diye sordu , motor siyah oldugu icin gösteremedim tabiki :( güneşte siyahın altında mavi simler gözüküyor ama kabul etmedi kusurlu olarak cevirdiler. şimdi şöforler cemiyetinde EK1 belgesi alıp ruhsat değişecek yada masraflı olacagı için(yaklaşık 130 tl ek1+ruhsat) motorun bi tarafını maviye boyuyacam sonra tekrar siyah yaparım
    Merhaba Phyton,

Benim motorun rengi de siyah ve ruhsatta mavi-siyah olarak geçiyor. Bu renkte saç boyaları da mevcut ve boyatan kızların saçı da oldukça koyu siyah gözüküyor. Ama tabii bunu karşı tarafa anlatmak zor bir durum.

Motosikleti
    cawa
    Bir tarafına mavi streç yapsanız kurtarmazmı acaba.

Motosikleti
    kymco venox
    link için teşekkürler madlive bu siteden parça siparişi verebiliyormuyuz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:03 ----------

benim ruhsatta siyah-koyu lacivert olarak geçiyor,2009'da muayeneden geçmiş, depo üzerine dikkatli bakınca lacivert püskürtmeler mevcut,kabul etmiyorlarsa motoru boyatmanın manası yok,bi reklamcıya gidip mavi çıkartma bastırıp yapıştıracaksınız.muayeneden geçtikten sonra çıkartmaları söküp,yapışkan izlerini pasta cila ile gidereceksiniz,motoru boyatmaktan iyidir bence Allah kolaylık versin.

Motosikleti
    kymco venox
    arkadaşlar,
    zincir yağı olarak hangi markayı , hangi fiyat aralığında öneriyosunuz

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler