Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

kymco venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    Alıntı alp_toker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resmin boyutu çok büyüktür,küçültmen lazım 640/480 e ayarla, irfanwiev,microsoft office picture tarzı programın varsa,hemen yaparsın,resmin boyutu ne kdr küçük olursa o kdr çabuk upload olur... ya da başka bir upload sitesi www.hizliresim.com buraya da girince en sonda çıkan direkt link i kullanıcaksın...
    irfanwievi yükledimde beceremedim resmi küçültmeyi ya baya beceriksiz hissediyorum kendimi şu an

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    Alıntı tutankhamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfanwievi yükledimde beceremedim resmi küçültmeyi ya baya beceriksiz hissediyorum kendimi şu an

hehehe resmi sağ tıklayıp birlikte aç de irfanwiev de aç ,daha sonra İmage menüsünden,Resize/Resample ya da Ctrl + R yap,orada hazır boyutlar çıkacak...800/600 de olur istediğin gibi boyutlandır ama mutlaka farklı kaydet yap...kaydetmeden kapatırsan olmaz,hadi bakalım bu sefer becerirsin

%80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Motosiklet harıka görüntüye sahip. Bende ilk karşılaştığım an resmen kovalayıp yakaladıktan sonra 10 dakika inceledim. Hatta arkadaşa satarsa mutlaka beni aramasını söyledim. Motosikletin sahibi olan kardeşim 2 ay içinde satacağını söyledi. Bu arada bende parça fiyatlarını araştırdıktan sonra vazgeçtim. Çünkü ana parçaların her biri ile ikinci el başka marka matosiklet alınabilir. Ben bu sebepten vazgeçtim.

Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    Alıntı alp_toker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hehehe resmi sağ tıklayıp birlikte aç de irfanwiev de aç ,daha sonra İmage menüsünden,Resize/Resample ya da Ctrl + R yap,orada hazır boyutlar çıkacak...800/600 de olur istediğin gibi boyutlandır ama mutlaka farklı kaydet yap...kaydetmeden kapatırsan olmaz,hadi bakalım bu sefer becerirsin

bence sorun image sitesinde olabilir mi yaptım herşeyi başka boyutu küçük resimlerde de denedim ama no files were uploaded dio

sonunda ekledim resmi yayında ve yapımda emeği geçen alp_toker e teşekkürler

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    bravoo artık istediğin kadar resim ekleyebilirsin,sende venox al yakışmış...
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    venox hakkında; bilgisi,tecrübesi olan varsa paylaşabilirmi?

Motosikleti
    Artık Yok...
    motoru bir kez ataköyde sürdüm bir arkadaşda vardı şöyle demek gerekirse vitrini güzel motor yani dışardan bakdınmı izlemesi çizgileri görünüşü duruşu çok güzel bakan bir daha bakıyor

ama üstüne binip iş sürmeye kalırsa benim altımda bile mobilet gibi kaldı motor yani sürücü üstündeyken güzel bir görüntüsü yok hele cüsseli isen altın bisiklet gibi duruyor 94kg luk arkadaş bindi adamın altında motoru göremedik ) ..

Motoru daha dün aldım. Uzun zamandır araştırma içerisindeydim çok motora baktım ama içlerinde gözüme en çok hitap eden bu oldu. Göze hitap etmesinin yanı sıra ihtiyaçlarıma da cevap veren bir motor. 94 kilo olduğum için rahat kullanmamı sağlayacak ağırlıkta bir motor olması gerekiyordu ki gerçekten öyle. Sesi ve görüntüsü çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. Oldukça karizma duruyor

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    feranimo. hayırlı olsun

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırım üstüne 250 cc crusier yok.
    güzel bakan , güzel görür.

hilost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Venox-Saphira
    ben de dün aldım yeni yeni... sesi duruşu her şeyi ile müthiş bir motosiklet. motosiklet kullanan bir arkadas kullandı (malesef vitesli hiç kullanmadım) ben de arkasına oturdum.. iyi secim yapmışım..

Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    hayırlı olsun gerçekten güzel seçim bende ilerde bu modeli düşünüyorum vitesli alırsam

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni alanlara hayırlı olsun....

uzun süredir almakla-almamak arasında kaldım....
    6-7.000 liraya 600cc'lik makinalar mevcut... kawasaki,yamaha,vs...

venox 250 alacağıma 600'lük makina alabilirim diye düşünüyorum,ancak aklım yine de... VENOX'ta...

bakalım zaman ne gösterecek... ama venox'un görüntüsüne bayılıyorum,daha sesini duyamadım... kısmet artık...

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    sesi çok aman aman değil ancak sattıktan sonra arasıra özlüyor gibiyim.Bence alınabilecek bir makine 6-7000liradan daha ucuzada bulunuyor.
    Ben xt660tan sonra venox almıştım tamam başta çok garip geliyordu güçsüz vs... gibi ancak alışınca 2 kişi uzun yola çıktığımda bile hiç yormadan gayet sorunsuz götürüp getiriyordu.600lük japon bulunur tabii kide ancak servisi ona göre tuzludur ve eski modeldir ne kadar temiz bakılsada 6-700ne alacağınız 600lük japonda ufak tefekte olsa değişmesi gereken çıkar.
    Venoxtada çıkabilir ancak parça fiyatları yakıt vs..den ve bence en önemlisi tip olarak eski bir 600lük japondan daha güzel ve avantajlı tabii japoncular şimdi yok efendim venox şöyle kymco böyle ama honda...der.
    Bence kendi klasmanında alınabilecek yegane motor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    250 cc de ben o kadar açılma taraftarı değilim sonuçda 250 cc bende super shadow ile roadstar arasındayım v motor sonuçda benim için şekilden çok motor önemli v motorlar içinde de en ucuz ve işlevseli sorunsuzu performanslısı ve ucuzu bu iki model ..

venox iyi ama dediğim gibi 250 cc için çok pahalı..

bende de silverwing vardı 600cc lik makinelerin ikinci eli değil ama şehir içi yakışı fazla ve yedek parça bakımı çok pahalı en basitidinden gv 650 nin bir kayışı 1.5 milyar bir beyni bozulsa 3 milyar bir debriyaj takımı 250 tl bunalr işçilik olmadan fiyatlar... birde bu fiyatlara işçilik eklerseniz rakamlar fırlıyor..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    "bende de silverwing vardı 600cc lik makinelerin ikinci eli değil ama şehir içi yakışı fazla ve yedek parça bakımı çok pahalı en basitidinden gv 650 nin bir kayışı 1.5 milyar bir beyni bozulsa 3 milyar bir debriyaj takımı 250 tl bunalr işçilik olmadan fiyatlar... birde bu fiyatlara işçilik eklerseniz rakamlar fırlıyor.."

logaritma kardeşim bence uçmuşsun.gv 650 nin beyin takımı 800 tl civarında,kayışı da 1000 tlnin altında diye biliyorum.düzeltmekte fayda var.venox 250 lik cruiser tipi motorlar içinde gv250 ile başbaş niteliklere sahip tip olarak farklı ve çekici bir motordur.alınınca baş ağrıtmaz.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "bende de silverwing vardı 600cc lik makinelerin ikinci eli değil ama şehir içi yakışı fazla ve yedek parça bakımı çok pahalı en basitidinden gv 650 nin bir kayışı 1.5 milyar bir beyni bozulsa 3 milyar bir debriyaj takımı 250 tl bunalr işçilik olmadan fiyatlar... birde bu fiyatlara işçilik eklerseniz rakamlar fırlıyor.."

logaritma kardeşim bence uçmuşsun.gv 650 nin beyin takımı 800 tl civarında,kayışı da 1000 tlnin altında diye biliyorum.düzeltmekte fayda var.venox 250 lik cruiser tipi motorlar içinde gv250 ile başbaş niteliklere sahip tip olarak farklı ve çekici bir motordur.alınınca baş ağrıtmaz.

sevgili arkadaşım bu iş bence ile sence ile olmuyor eyer varsa resmi bilgin koy ortaya yoksa böyle argo uçmuşsun gibi konuşmalarla bir yere varılmaz..

ara bakalım kanuni yi yada global motoru söyle gv 650 im var de beyni yandı yeni beyin lazım de fiyat ne kadar de

sana diyiceklerinide söyliyim elimizde yok fabrikadan getirtiriz fiyatıda 1600$ falan diyicekler buda üç aşağı beş yukarı 3 milyara tekabül eder

buyur gt 250 nin beyninin fiyatı

http://www.sahibinden.com/s_t_250_na...%20250%20beyin

allahın 250 cc lik motoru nun beyin fiyatı 850 tl iken gv 650 nin fiyatı 800 öylemi yani daha ucuz o zaman hiç beklemeyelim 600 lük 1000 lik motorlara geçelim biz...

bir şeyleri var sayımla konuşmamak lazım bilgi sahibi olmadan kayış fiyatında da yanılıyorsun..

forumda eko75 nickli arkadaşın yazısı var gv650 si var kayışı kopdu ve servisin o zamanın parası bundan 2 ay öncesi sırf istediği fiyat işçiliksiz kdv siz 900 tl işçilikle kdv ile sen hesap et.. kuralkanın istediği fiyat 1200 tl
    şu anda bu rakamlar 1500 tl civarında..

buyur bu da konusu

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...isi-koptu.html

benim kankamda gv 650 var debriyaj takımını 350 tl ye yeni değiştirdik dışarda ustaya servis bizden 500 tl istedi ayrıca beyin kayış sohbetlerinide ettik servisle ordan çok iyi biliyorum

600 lük alete geçersen masraf allahın emri 3 misli artar bende silverwing vardı bir servise gir çık bir şeyde yapmıyorlardı 300-400 param gidiyordu benim motorum gibi motorlarda ustaya gitmiycek motorlardı hassas motorlardı illa resmi servis isteyen motorlardı

o yüzden diyorum türkiye koşullarında en ideal bence 250 lik güzel bir motor ama fiyatları makul olmak kaydıyla venox un fiyatı bence gereksiz bir pahalılıkda tıpkı gv 250 gibi oda öyle bunların yarı fiyatına 2-3 milyara keeway in v motorlu super shadow ve bisanın roadstar gibi güzel sorunsuz sıkıntısız v motorlu kendini ispatlamış modelleri var..

saygılar

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    merhaba arkadaşlar forumda doalnırken yazdıklarınızı okudum ve çok aydınlandım gv 650 almayı düşünen biri olarak baya bi vazgeçtim diyebilirm şekil ve güç bakımından fazlasıyla tatminkar bi makine ama yedek parçasylada kendime her çin modelinden bi tane motor almak mümkün tekrar teşekkürler bu güsel bilgiler için...
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

tek kelımeyle venox derım hıc bı sorunu yok sesıde cok guzel

bu motor benimde ilgimi cekmeye basladı fakat kimse son hızı ile bir bilgi vermemiş acaba zorlanmadan 2 kişi 100 km/h ın üzerinde bir süratle gidebiliyormu?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler