Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

kymco venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    chocokerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Venox 250
    arkadaşlar benim motorun benzin deposunda kediler bikaç tırnak izi bırakmışlar malesef :( şu çizik giderici bir kalamden bahsediyolar; işe yarıyormu almama değermi acaba yada başka bir yöntem önerebilicek birileri var mı??????????
    teşekkür ederim ::))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Merhabalar.., yeni aldığım venox umun sanırım depodaki benzini boşaltmak amacıyla çeşitli hortumlarını kesmişler. Ankara da doğru düzgün servis ve ilgili bulamadım. Kesilen hortumların resmini göndersem yardımcı olabilir misiniz? Kendi servisi (Ankara daki) ulus da bir hortumcuya gönderdi kendin takarsın dedi. Sonuç denilen hortumcuya gidildi ama kesinlikle aynısı olmayan farklı hortumlar bulundu ama bunları son çare olarak düşünüyorum. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    arkadaşlar merhebalar, acaba resimde görülen Kymco Venox' un yan çanta demirlerinden nereden temin edebilirim ? fiyatı nedir ? bilgisi olan arkadaşlar cevaplarlarsa yada özelden mesaj atarlarsa çok sevinirim. İnternette araştırdım ancak herhangi bir şey bulamadım.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    bence kymconun bayisine sorarsanız daha sağlıklı bilgi almış olursunuz
    getirtebileceklerini söylerler fakat fiyat almış olursunuz en azından

Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kymconun bayisine sorarsanız daha sağlıklı bilgi almış olursunuz
    getirtebileceklerini söylerler fakat fiyat almış olursunuz en azından
    slm . mesajımı tam okumadın galiba. " Kendi servisi (Ankara daki) ulus da bir hortumcuya gönderdi kendin takarsın dedi." yazmıştım. Yani anlıycan bayisi oralı bile olmadı. Fiayat bu.., şu kadar ayda gelir veya şuradan sorabilirsin gibi bişey söylemediler. Adamların tuzu kuru paraya ihtiyaçları yokk.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm . mesajımı tam okumadın galiba. " Kendi servisi (Ankara daki) ulus da bir hortumcuya gönderdi kendin takarsın dedi." yazmıştım. Yani anlıycan bayisi oralı bile olmadı. Fiayat bu.., şu kadar ayda gelir veya şuradan sorabilirsin gibi bişey söylemediler. Adamların tuzu kuru paraya ihtiyaçları yokk.
    alıntı yapmadıgım için bir karışıklık olmuş
    çanta demiri için yazmıştım bir önceki mesajımı

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Herkese slm. Ben de artık venox kullanıcısıyım.Sizlere birkaç sorum olacak. Koruma demiri ve Sissbar Ankara da yaptıracağım bir yer var mı? Alarm takılabiliyor mu? Bu motorla ilgili nelere dikkat etmeliyim(Yağını şukadar km de şu yağla değiştir gibi... ) Yardımlarınızı bekliyorum.
    Selam..Alarm her motora olduğu gibi venox'a da takılabiliyor elbette..Ama elektrik aksamına ellemektense sistemden bağımsız olarak alarmlı disk kilit takılması daha mantıklı bence..
    koruma demiri ve sissy barı ise genel distribütör olan SİLKAR firması getirmiyor Türkiye'ye..
    Kendi çabalarımızla ancak yaptırabileceğiz..

Alıntı RisingStar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar
    Venox'umu alalı1 ay kadar oldu, ehliyet olmadığı için şimdilik kısa aralıklarla mahalle aralıklarında deniyorum.
    Sisibar ve koruma demiri nereden buluruz, fiyatları ne kadardır?Yurtdışında Spaan marka olanlarını beğendim ama burada bunları bulamayız sanırım. İzmir'de olupta bunları yaptıran oldu mu?
    Sis farı nasıl taktırırız bu motora? Daha önce hiç motor tecrbem olmadığı gibi, nereden ne alınır yada yaptırılır onuda bilmiyorum malesef. Örneğin koruma demirini kromajcıda mı demircide mi tornacıda mı yaptırırız?
    Selam,
    sissybar ve koruma demirini yukarıda yazdığım gibi Türkiye'de bulmamız imkansız..
    Yurtdışından bir site buldum orada satılıyor ama fiyatı aşırı pahalı..
    http://www.tucmoto.com/category-s/25.htm
    Bence en iyisi yaptırmak..

Aşağıya iki fotoğraf koyuyorum ben koruma demirini egsozcuya yaptırtmıştım..Beğeniye göre değişir tabi ama bence şık durdu..

Alıntı chocokerem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorun benzin deposunda kediler bikaç tırnak izi bırakmışlar malesef :( şu çizik giderici bir kalamden bahsediyolar; işe yarıyormu almama değermi acaba yada başka bir yöntem önerebilicek birileri var mı??????????
    teşekkür ederim ::))
    Eğer çizikler çok derinse yani alttan beyazlıklar görünüyorsa çizik giderici kalem işe yaramaz..daha hafif çiziklerde işe yarıyor ama onun yerine pasta cila da yapılabilir..

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhebalar, acaba resimde görülen Kymco Venox' un yan çanta demirlerinden nereden temin edebilirim ? fiyatı nedir ? bilgisi olan arkadaşlar cevaplarlarsa yada özelden mesaj atarlarsa çok sevinirim. İnternette araştırdım ancak herhangi bir şey bulamadım.
    http://www.tucmoto.com/category-s/25.htm
    Bu sitede var..60 $ a satıyorlar..Bunun yerine bir yere yaptırılabilir diye düşünüyorum..

Motosikleti
    Var
    Benzin ışığını kaç km de yanıyor aradaşlar? Ve yandıktan sonra tüm benzin bitene kadar kaç km daha gidebildiniz?

Bir de full depo kaç km gittiniz?

Motosikleti
    Var
    Ulen ne cansız topicmiş bu venox topici..Pişman oldum hee

Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen ne cansız topicmiş bu venox topici..Pişman oldum hee
    slm. Evet gerçekten bu venox kullanıcıları ya öldü yada...?

Motosikleti
    Var
    slm. Evet gerçekten bu venox kullanıcıları ya öldü yada...?
    Aha! Birini bulmuşken sorayım hemen
    Benzin ışığı için ne diyorsun?
    kaç km sonra yanıyor..Bir de 100 km deki tüketimi nedir?

Motosikleti
    KYMCO Venox 250
    kardeşim ben geçen ay 40 tl'ye fulledim depoyu bodruma gittim geldim 385 km yol gittim 40 tl benzin ile artık gerisini sen hesapla...(bu arada biraz gaza da bastım tabiki o nedenle devirli kullanırsan 10 krş yakıyo diyebiliriz)

Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha! Birini bulmuşken sorayım hemen
    Benzin ışığı için ne diyorsun?
    kaç km sonra yanıyor..Bir de 100 km deki tüketimi nedir?
    slm. kusura bakma biraz geç oldu ama ben daha doğru düzgün binemediğim için yakıt konusunda bir fikrim yok.(Motoru temmuzda aldım. depoyu fulledim. gece hırsızlar deppoyu boşaltmışlar ve de hortumlarını kesmişler. Daha yeni tamir ettim ama uzun soluklu binemedim)

Motosikleti
    Var
    Alıntı chocokerem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben geçen ay 40 tl'ye fulledim depoyu bodruma gittim geldim 385 km yol gittim 40 tl benzin ile artık gerisini sen hesapla...(bu arada biraz gaza da bastım tabiki o nedenle devirli kullanırsan 10 krş yakıyo diyebiliriz)
    Hmm..Peki şeker kardeşim benzin ışığın kaç km sonra yanıyor..Şamandıra problemim mi var anlamak istediğim için soruyorum?

slm. kusura bakma biraz geç oldu ama ben daha doğru düzgün binemediğim için yakıt konusunda bir fikrim yok.(Motoru temmuzda aldım. depoyu fulledim. gece hırsızlar deppoyu boşaltmışlar ve de hortumlarını kesmişler. Daha yeni tamir ettim ama uzun soluklu binemedim)
    Geçmiş olsun..
    Şu vakte kadar yeterli km yapmışsındır herhalde..Ne diyorsun?

Motosikleti
    KYMCO Venox 250
    [QUOTE=Osbourne;2147385]Hmm..Peki şeker kardeşim benzin ışığın kaç km sonra yanıyor..Şamandıra problemim mi var anlamak istediğim için soruyorum?

385 km sonra ışık kesintisiz yanmaya başladı diyebilirim... ama evet şamandırada ufak bir problem yok deil ama abartılcak bişeyde deil bence osbourncum.......

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    Arkadaşlar bir sorum olucak... bir venox almak istiyorum ama hyo gv250 ye göre 40 kg fazla olması beni endişelendiriyor.. yani kabaca düşünürsek 190 kg motor 10 kilo benzin 70 kiloda sürücü dersek, motor 270 kg agırlıgı tasımak zorunda kalıcak.. birde buna yolcu eklersek yaklasık 330 kilo civarında olucak.. bu şartlarda venoxun perfonmansında rahatsız edici bir düşüş yaşanır mı? bu yüksek agırlık kaliteden, saglamlıktan geldigini düşünüyorum ama diger taraftanda endişe duyuyorum..

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    Alıntı DaBEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum olucak... bir venox almak istiyorum ama hyo gv250 ye göre 40 kg fazla olması beni endişelendiriyor.. yani kabaca düşünürsek 190 kg motor 10 kilo benzin 70 kiloda sürücü dersek, motor 270 kg agırlıgı tasımak zorunda kalıcak.. birde buna yolcu eklersek yaklasık 330 kilo civarında olucak.. bu şartlarda venoxun perfonmansında rahatsız edici bir düşüş yaşanır mı? bu yüksek agırlık kaliteden, saglamlıktan geldigini düşünüyorum ama diger taraftanda endişe duyuyorum..
    venox a hiç bulaşma bence , artık Türkiye ye getirilmiyor. kymco nun sitesinde fiyat bile yazmıyor, alırsan yedek parçada çok sıkıntı çekersin, zaten SİLKAR bu konuda rezalet 3 aydır debriyaj bekliyorum venox un aynasını bulamassın
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

Motosikleti
    Yaza Venox 250 :)
    alp ilk defa böyle bir problemi senden duyuyorum, adamlar 0 motor stoğunu bitirmediği için yeni parti mal sipariş etmiyorlar doğal olarak, üstelik sanayide venoxu sorduğumda şakayla karışık "Alma o motoru, arıza yapmıyor, bize ekmek çıkmıyor" diye dalga geçtiler. O kadar sağlam motor yani. Bir de venox kullanıcılarından ricam bana sisybarlı, yan çantalı, sosis çantalı bir venox fotoğrafı bulun lütfen, gv250 alıp da zırt pırt sanayiyle iletişim halinde olmak istemiyorum. Fotoğrafları heyecanla bekliyorum.
    [B][COLOR="Red"]Kilo Problemine SON![/COLOR][/B] [B]Volkan Gümüş[/B]

Motosikleti
    Artık Yok...
    venox güzel makine ama türkiyede tutmıycak hiç bir zaman nedenide fiyatı ne olursa olsun 250cc lik bir aletten sen gidip 10 bin tl isteyemessin.. bu fiyatı japon markaları avrupa markaları 250 liklerine isteyemiyor sen hangi cesaret sıfır venoxa bu fiyatı istiyorsun.. daha yeni sordum 10.250 tl dediler 2010 sıfırına..

2010 vtr 250 sordum adamlar 9 bin tl dediler ki o motor en iyi şu anda dünyadaki motor teknolojisi itibariyle en yüksek 250cc liklerinden biri ducati tarzı tasarımı ve öndeki honda amblemide cabası kısaca ona bile 9 bin tl fazla diyorduk 7 bin olsa harika olucak diyorduk bu motor 10 bin tl..

sen bu rakamda motor satarsan üç beş kişi dışında kimse almaz böyle venoxcuların konusunda da 2-3 kişi devamlı yazışır durur..

akıl var mantık var 250cc motor satıyorsun 10 bin tl ye insaf 10 bin tl ye neler alınır neler say say bitmez.. o fiyata kimse gidipde 250cc lik makina almaz alsa venox almaz..

işde venox bundan dolayı piyasada hiç bir zaman tutunamıycak ve satmıycak ne yazık ki yoksa motor şahane güzel ona bir laf eden yok..

Motosikleti
    Yaza Venox 250 :)
    Logaritma, kymconun tüm yetkilileri, Pazar görevlileri ve CEO'su aslında sana danismaliydi, hata etmişler kusura bakma. Ya bu ürünün kalitesi ve hatasizligi konusunda kıyaslama yapabileceğimiz bir muadili yokken adam istediği fiyatı çeker, hakkıdır da. Adam sana kalite satıyor, kymconun servislerinde venox göremiyorsun neredeyse, adamlardan bakim harici uğrayan yok. Kısacası adamlar sana zevk ve kaliteyi pazarlarken istediği fiyatı çekmekte öZgür. Pazarlama politikası hakkında yorum yapmak yerine, su sorunu bu sorunu var halledemeikleri için gibi mantıklı sebepler sunarsan daha okunabilir bir forum olacak. Ayrıca roadstar ile chopper kıyaslaman da ayrı bir ilginclik.
    [B][COLOR="Red"]Kilo Problemine SON![/COLOR][/B] [B]Volkan Gümüş[/B]

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler