Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XENTER 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CHNXENTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Alıntı islam0326 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denge topuzununa hiç bulaşma bende rizoma elcık rızoma denge topuzu takılı normalde xenterde denge topuzunu takacak bir yer bulunmuyor gidon ucları kapalı uzunca agırlıklar var ıcerısıne kaynakla tutturulmus servıs bunları ince uclu matkapla kaynak yerınden ayırdı içeri iterek denge topuzuna yer actı anca takabıldık cok ugrasmak gerek

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:45 ----------

ayrıca taktırdıgın camurlugun resimlerini buraya atabılırsen sevınırım
    http://www.motosiklet.net/forum/members/101848-albums2330-picture10207.jpg ARKADASLAR BU DA ÇAMURLUGUN RESMI
    HIZLI YAŞA, GENÇ ÖL. CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    islam0326 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xenter
    Hayırlı olsun çok güzel olmuş

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Cihan çamurluk çok güzel olmuş. Xenter için özel üretilmiş bir çamurlukmu. Yıksa kesme biçmeyle falanmı ayarlandı. Birde kaç paraya getirttin. Parasını sana havale etsem benim içinde bir tane getirtebilirmisin. Benim xenterde en çok muzdarip olduğum konu arka iç çamurluğun olmaması. Malum temizlik ve titizlik bizde meslek hastalığı.

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan çamurluk çok güzel olmuş. Xenter için özel üretilmiş bir çamurlukmu. Yıksa kesme biçmeyle falanmı ayarlandı. Birde kaç paraya getirttin. Parasını sana havale etsem benim içinde bir tane getirtebilirmisin. Benim xenterde en çok muzdarip olduğum konu arka iç çamurluğun olmaması. Malum temizlik ve titizlik bizde meslek hastalığı.
    abi çamurluk xenter için yapılmış amortisör vidasından solda hava filtresinin üstünde boş olan vida yerine ve yine hava filtresinin motora doğru alt vidasına takılıyor içten. Fiyatı 80 euro biraz pahalı kargosuyla 239 tl ye geldi. Ama gülü seven misali Ben bu tip konularda pek dayanamıyorum. Arabama bile 12000 tl ye jant getirttirdim bayiye Almanyadan ki jantın burada 2000 tl ye replikası varken

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Mustafa abi bi konuda yardımına ihtiyacım var. Sen Bolu da yasadıgın için Düzce de bakım yaptırdım yazmıstın. Bildiğim kadarıyla Düzcedeki servis işinin ehli profesyonel çalışıyorlar. Bizim burada imkan kısıtlı çünkü servis ve bayii yeni acıldı. Benim senden ricam servise bir sorabilirmisin motoruma xenon taktırmak istiyorum işinin ehli ustam da var fakat motor yeni oldugu için ve bizim farlar uzunda ayrı kısada ayrı yandıgı için ikisi biranda mı yanar diye tereddüt ettik. Bizim farlar arasında devre kesici gibi bişey var mı xenonu takınca aynen çalışmaya devam eder mi? Çünkü halojende kısa yanarken uzuna geçtiğimizde kısa sönüyor ama xenonda aynı olur mu ikisi beraber yanarsa sıkıntı olur diye düşünüyorum. Sorabilirsen sevinirim. Çünkü normal motosiklet xenonları tekli ama bize çiftli lazım

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Cihan kardeşim, bizim motorlarda H7 far olduğu için uzun kısa farlar ayrı ayrı yanıyor. H7 fara sahip otomobillerde aynı sisteme sahip. Sen xenon farı sadece kısalara takarsan uzunların da aynı anda yanma ihtimali yok. H7 far olan otomobillerde eğer uzun kısa ikisinede xenon far takmak isterse 2 tane xenon takmak zorundalar. sende sadece kısalara xenon takarsın olur biter.

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    xenterciler foruma uğramaz oldu. Herhalde bunun sebebi sorunsuzluk. Şu arızam var bu arızam var şurdan ses geliyor v.s gibi sebepler olmayınca formlara yazacak birşede bulunmuyor herhalde?
    tanjuzafer bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha xenter
    benimki 6000 km de hiç bir sorun cıkmadı bazen biraz kalkışta titriyor o kadar acaba yan çanta takılabilirmi araştıran varmı paylaşırsa memnun olurum

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xenterciler foruma uğramaz oldu. Herhalde bunun sebebi sorunsuzluk. Şu arızam var bu arızam var şurdan ses geliyor v.s gibi sebepler olmayınca formlara yazacak birşede bulunmuyor herhalde?
    MUSTAFA ABİ HAKLISIN SORUN YOK. AMA BUNUN SEBEBI MAKINELERIN YENI OLMASI DA OLABILIR DIYE DUSUNUYORUM. MOTORA XENON U TAKTIRDIM BU ARADA GAYET GUZEL OLDU.MOTORUM 1200 KM YE GELDI. ALDIGIMDAN BU YANA 25 GUN ICINDE BIR FETHIYE-MARMARIS TURU YAPTIK ARKADASLARLA BIR DE GECTIGIMIZ HAFTASONU ARTIK SU RODAJI TAMAMLAYAYIM DIYE BI ANTALYA YA GITTIM GELDIM TEK BASIMA ÇOK ŞÜKÜR MOTORDA HICBIR SIKINTI YOK DUN YAĞ DEĞİŞİMİNİ YAPTIRDIM.MOTORUMUZUN TEK SIKINTISI HAFIF OLMASI DIYE DUSUNUYORUM. CUNKU ANTALYAYA GIDERKEN HAVA COK IYIYDI SIKINTISIZ RAHAT GITTIM. AMA GELIRKEN BIR FIRTINA VARDI ANLATAMAM. YAPRAK GIBI SALLLANA SALLANA GELDIM YOL ZULÜM OLDU RESMEN GELDIGIMDE BIR IKI SAAT KADAR DAHA OTURDUGUM YERDE SANKI HALA SALLANIYORDUM. MOTORU ZAPTETMEKTEN BASIM BOYNUM KOLLARIM BITTI RESMEN. 60 KM YI GECEMIYORSUN BIRAZ GECINCE RUZGAR PAT PAT PAT VURMAYA BASLIYO KENDINI KASIYOSUN RUZGAR SOLDAN ITIYOR DIYE AMA BI ANDA TERS RUZGAR GELIYO SAGDAN VE NE YAPACAGINI SASIRIYORSUN GERCEKTEN SIKINTI OLDU HANI BI 10 KM DAHA YOL OLSA MOTORU ORDA BIRAKACAKTIM. AMA BUNUN DISINDA MOTORLARIMIZ DIKKAT CEKICI VE GUZEL KIRMIZI ISIKTA HER DURDUGUM YERDE YANDAKI ARACLARDAN BIRILERININ BAKIYOR OLMASI INSANIN HOSUNA GITMIYOR DEĞİL)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Alıntı voyagers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki 6000 km de hiç bir sorun cıkmadı bazen biraz kalkışta titriyor o kadar acaba yan çanta takılabilirmi araştıran varmı paylaşırsa memnun olurum
    YAN CANTA BENIM DE HEP AKLIMDA OLAN BISEY AMA AGIRLIKTA SEHIRICINDE KULLANDIGIM ICIN GEREK VAR MI DIYE SORARIM KENDIME. SIZIN YAZINIZI GORDUKTEN SONRA GOOGLE DA SCOOTER YAN CANTALAR DIYE ARATTIM. BIR INTERNET SITESI CIKIYOR BELKI GORMUSSUNUZDUR. FEYIZOGLU DIYE VE ELLERINDE TABI STOKLARINDA VAR MIDIR BILEMEM AMA FARKLI YAN CANTA CESITLERI VAR HEM DE 100 KUSUR TL DEN BASLIYOR AMA TABI BU CANTALAR HEYBE CANTA SEKLINDE SIZIN ICIN KULLANISLI OLUR MU BILMIYORUM SAYGILAR SIZ SANIRIM SABIT OLANLARDAN SORUYORSUNUZ KALICI OLSUN DIYE AMA BIZIMKILER ICIN YOKTUR SANIRIM

erem_bk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    Alıntı KYMCO14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Bayi motoru 7.000 saydı çanta ve ön camda 700 toplamda 7.700 oldu. Lastikler bana fena gibi gelmedi. Motoru zaten limitlerinde kullanan biri değilim. Bun dan önceki motorlarımıda hep orjinal naylon ağırlıklı lastikleri ile kullandım en son süper 8 imdede maxis lastikleri ile 15 000 km yaptım herhangi bir durumda kalmadım. O lastiklerle de motorumu sattım.
    merhaba motor tecrüben var ama çin mallarındaydı şimdi haydarpaşa treni kapancağı için motor alıcam buhafta ps150i ve xenter arasında kalmıştım forumları hatim ettikten sonra xentere karar kıldım habgi bayiden bu fiyata aldınız ben kadıköydekiyle görüştüm motordan 100 lira kazanıyoruz dedi indirim yapmıyolar yaz sezonuda açıldığındanmıdır acaba buarada adım ercan herkese iyi forumlar.

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Alıntı erem_bk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba motor tecrüben var ama çin mallarındaydı şimdi haydarpaşa treni kapancağı için motor alıcam buhafta ps150i ve xenter arasında kalmıştım forumları hatim ettikten sonra xentere karar kıldım habgi bayiden bu fiyata aldınız ben kadıköydekiyle görüştüm motordan 100 lira kazanıyoruz dedi indirim yapmıyolar yaz sezonuda açıldığındanmıdır acaba buarada adım ercan herkese iyi forumlar.
    usta eskı bır mesajdan alıntı yapmışsın ben de motorumu 7 mayıs ta aldım ve su an kımse o fıyatı vermıyor. su an tum bayılerde sadece motor 7550 tl cunku ben bayağı bı araştırdıktan sonra aldım senın gıbı motorumu. su an son derece memnunum gecen de bı arkadaşım kullandı kendısının ps i var cok tatlı usta yaa dedı o kadar yanı motorum su an yenı olmasına karsın sehırlerarası 0.123 kr yakıyor sehırıcı bızım burda dur kalk cok 145 150 kr yakıyo malum kucuk yer fethıye

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Nihayet dün akşam motorun km.saati tarafından gelen cızırtı olayını kendimiz hallederek bitirdik. Merak eden varsa 1. n camı sök (varsa) 2. Göstergenin ön tarafındaki siyah parçayı sök. Onunda altta 2 klipsi birde üstte 2 saç vidası sökülerek çıkıyor. 3. Çift taraflı bantı 3 kat yap byaz boyalı kısımla siyah gösterge kapağı arasına yapıştır. Daha sonra parçaları topla. Enufak bir zırıltı ve ses kalmıyor. Hayırlı sürüşler.

chopinnrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 155 (MAT GRİ)
    Arkadaşlar merhaba,foruma yeni üye oldum.Eskiden Honda Dylan ve Yamaha R6 kullanmıştım(Sahibi olarak).Uzun süre ara verdikten sonra tekrar motor sevdam tepreşti.Bir süredir scooter'ları inceliyorum,ilgimi PS150 cekiyordu,ama yamaha xenter'ı yeni duydum ve inceledikten sonra oldukça beğenimi kazandı.Gidip canlı olarakta motora baktım ve cok begendim.Benim forumlarda okuyup katılmadıgım en başlıca şey,Xenter 'ın pahalı oldugunun söylenmesi.Bu kadar ekstra özelligi olupta PS 150 ile aynı fiyatta ya da daha düşük olmasını beklemek cok iyimser olur bana göre(sadece dijital göstergeler bu fark icin yeterli bence).Bu arada söylemeden gecemicem,ben Xenter ı PS 150 den daha cok begenmeme ragmen Antalya da her tarafta PS 150 yi görebilirsiniz.Ama Xenter a rastlamak pek mümkün degil...Honda'ya eski modellerinden olan gelenekle, daha cok ilgi mutlaka var,bu yadsınamaz tabi.Ama sanırım motosiklet alırken düz mantıkla ve cok araştırmadan alınması da etkili olabilir.Ben Xenter'ın zamanla daha cok tutulacagını düşünüyorum.En yakın zamanda da bir Yamaha Xenter almak istiyorum.Bu arada Antalya'nın en büyük motosiklet bayisi Yamaha satıyor,bu da beni Yamaha'ya yönlendirdi tabi.Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.Saygılar

Metin
    Adem Balkan bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopinnrose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,foruma yeni üye oldum.Eskiden Honda Dylan ve Yamaha R6 kullanmıştım(Sahibi olarak).Uzun süre ara verdikten sonra tekrar motor sevdam tepreşti.Bir süredir scooter'ları inceliyorum,ilgimi PS150 cekiyordu,ama yamaha xenter'ı yeni duydum ve inceledikten sonra oldukça beğenimi kazandı.Gidip canlı olarakta motora baktım ve cok begendim.Benim forumlarda okuyup katılmadıgım en başlıca şey,Xenter 'ın pahalı oldugunun söylenmesi.Bu kadar ekstra özelligi olupta PS 150 ile aynı fiyatta ya da daha düşük olmasını beklemek cok iyimser olur bana göre(sadece dijital göstergeler bu fark icin yeterli bence).Bu arada söylemeden gecemicem,ben Xenter ı PS 150 den daha cok begenmeme ragmen Antalya da her tarafta PS 150 yi görebilirsiniz.Ama Xenter a rastlamak pek mümkün degil...Honda'ya eski modellerinden olan gelenekle, daha cok ilgi mutlaka var,bu yadsınamaz tabi.Ama sanırım motosiklet alırken düz mantıkla ve cok araştırmadan alınması da etkili olabilir.Ben Xenter'ın zamanla daha cok tutulacagını düşünüyorum.En yakın zamanda da bir Yamaha Xenter almak istiyorum.Bu arada Antalya'nın en büyük motosiklet bayisi Yamaha satıyor,bu da beni Yamaha'ya yönlendirdi tabi.Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.Saygılar

Metin
    Forumlarda xenter'a bazen biraz pahalı yorumları yapılması PS150i ile kıyasta değil Aprillia scarebeo ile kıyasta kastedildi. Malum aprillia biraz daha güçlü ve üzerinde artık michelen city grip lastikler standart. Ve bi ara fiyatı 6.900 falan dı euro kurundan.

Birde şu var benim istanbulda xenter için görüştüğüm bayi de 100 tl indirimi çok kasıntı bir uslupla yapıyor peişinde ama Honda da 300 tl indirim zaten nakitte liste fiyatı üzrinden yapıyorlar. Tabi ticaret bu Yamaha 250 cc altı için Hondanın 10'a 1'i anca satış yaptığından elindeki motordan ediceği karı kaybetmeye yanaşmıyor.

Birde yurt dışında Xenter 150 modeli pazarda yerini alsın diye öncam ve arka çanta için para istenilmeden kampanyalı verildi. Bizde 800 tl ekstra ve takmassan olmuyor

Xenterin bir şanssızlığıda X-city 250... ekstra 2000 tl ye daha fazla tork ve imaj çoğu kişiye cazip geliyor.

Neyse bu güzel scooter ülkemize gelmeyebilirdi buna şükür Standart lastikleri dışında harika...

Motosikleti
    Scarebeo bircok kişi 1000-2000 km de satışa koymuş,sanırım yedek parça fiyatlarının yüksek olması bunda etkili olabilir ya da servis ağı.Ama tabi bu Aprillia ile yaptıgın kıyaslamaya bakarsak Xenter biraz pahalı duruyor,ya da Aprillia nın fiyatı biraz makul Xenter ın işciligi gercekten cok iyi,özelligi koltuk genişligi benim dikkatimi cekti,motorun kuyruk kısmı cok hoş.Ben Türkiyede Dylan ı ilk alan kişilerdenim,o zaman istanbul da yaşarken Mototal dan ilk cıktıgında almıştım.İlk zamanlar degil de Dylan daha sonradan tutulmaya başladı.Xenter icin de boyle bişey olabilir.

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Alıntı chopinnrose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scarebeo bircok kişi 1000-2000 km de satışa koymuş,sanırım yedek parça fiyatlarının yüksek olması bunda etkili olabilir ya da servis ağı.Ama tabi bu Aprillia ile yaptıgın kıyaslamaya bakarsak Xenter biraz pahalı duruyor,ya da Aprillia nın fiyatı biraz makul Xenter ın işciligi gercekten cok iyi,özelligi koltuk genişligi benim dikkatimi cekti,motorun kuyruk kısmı cok hoş.Ben Türkiyede Dylan ı ilk alan kişilerdenim,o zaman istanbul da yaşarken Mototal dan ilk cıktıgında almıştım.İlk zamanlar degil de Dylan daha sonradan tutulmaya başladı.Xenter icin de boyle bişey olabilir.
    Bende sizin gibi düşünüyorum. Bu motor bir başka ki sanırım zamanla anlaşılacak değeri. Fethiyede yasıyorum cumartesi günü sahil yolundan bilenler bilir. Kalkan-Kaş-Demre-Finike üzerinden Antalyanın bir ilçesi olan Korkuteliye kadar gittim.yani aynı gün saat aksam üzeri saat 5 ten gece 12 ye kadar toplam 460 km yol yaptım. Arada durduğum 1,5 saattir toplamda. İnanılmaz keyifliydi ve hiç yorulmadım diyebilirim.xenter ps gibi ne bir kez fan acıyor ne de bir bayılma hissi yaratıyor. Nerden biliyorsun derseniz arkadaslarımda hep ps var. Ve gecen bir seyahatimizde 40 dk sonra durdugumuzda iki ps in de fanı çalışmaya basladı. Bizim motorda ise hiçbir sıkıntı yoktu. Ve cok uzatmadan biley daha anlatıyım. Motoruma malossinin kendi sitesinden varyatör ve kevlar kayıs getirtmiştim. Yolda bir ara Fethiyeye dönerken güç kaybı yasar gibi oldum. Ses gelmeye basladı turbo sesi gibi birine danıstım cok km yaptıgın için cok ısınmış olabilir. Devam et dedi korkuteliden fethiyeye tam 1 saat 30 dk geldim. Bir ara motor 100 ü geçerken duraksar hissi bile yarattı ama o şekilde geldim. Bugün sabah servise gittim usta söktü bir de ne görelim bizim kevlar kayıs dişleri sıyrılmış ve ters dönmüş ve ben o halde 1.30 dk da buraya gelmişim usta bile inanamadı ki yolu bilen varsa millet arabayla 2 saat gibi gidiyor hepimiz sok olduk normalde krank kırar motor bu haldeyken dedi ha bu arada kayısın ters dönmesine neden yine malossinin orjinal debriyajlı motorlar için olan kırmızı racing yayı normal yaydan uzun olması sebebiyle son süratte meğer kayısı iyice içeri çekip kenardaki perçinlere yedirmiş o yüzden kayıs bir taraftaki dişleri gidince ters dönmüş

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Alıntı CHNXENTER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sizin gibi düşünüyorum. Bu motor bir başka ki sanırım zamanla anlaşılacak değeri. Fethiyede yasıyorum cumartesi günü sahil yolundan bilenler bilir. Kalkan-Kaş-Demre-Finike üzerinden Antalyanın bir ilçesi olan Korkuteliye kadar gittim.yani aynı gün saat aksam üzeri saat 5 ten gece 12 ye kadar toplam 460 km yol yaptım. Arada durduğum 1,5 saattir toplamda. İnanılmaz keyifliydi ve hiç yorulmadım diyebilirim.xenter ps gibi ne bir kez fan acıyor ne de bir bayılma hissi yaratıyor. Nerden biliyorsun derseniz arkadaslarımda hep ps var. Ve gecen bir seyahatimizde 40 dk sonra durdugumuzda iki ps in de fanı çalışmaya basladı. Bizim motorda ise hiçbir sıkıntı yoktu. Ve cok uzatmadan biley daha anlatıyım. Motoruma malossinin kendi sitesinden varyatör ve kevlar kayıs getirtmiştim. Yolda bir ara Fethiyeye dönerken güç kaybı yasar gibi oldum. Ses gelmeye basladı turbo sesi gibi birine danıstım cok km yaptıgın için cok ısınmış olabilir. Devam et dedi korkuteliden fethiyeye tam 1 saat 30 dk geldim. Bir ara motor 100 ü geçerken duraksar hissi bile yarattı ama o şekilde geldim. Bugün sabah servise gittim usta söktü bir de ne görelim bizim kevlar kayıs dişleri sıyrılmış ve ters dönmüş ve ben o halde 1.30 dk da buraya gelmişim usta bile inanamadı ki yolu bilen varsa millet arabayla 2 saat gibi gidiyor hepimiz sok olduk normalde krank kırar motor bu haldeyken dedi ha bu arada kayısın ters dönmesine neden yine malossinin orjinal debriyajlı motorlar için olan kırmızı racing yayı normal yaydan uzun olması sebebiyle son süratte meğer kayısı iyice içeri çekip kenardaki perçinlere yedirmiş o yüzden kayıs bir taraftaki dişleri gidince ters dönmüş

Cihan kardeşim işte bunun için orjinallikten şaşmayacaksın. Benim önceki motorum Kymco süper 8 ede malossi kayış ve malossi debriyaj balatası ve varyatör takmıştım 9000 km de kayışmloptu yolda kalmıştım halbuki orjinal balata ve kayış ile süper 8 ler 20.000 km nin üzerinde yol yapıyor. İnşallah xenterimde bu tür değişiklikler yapmamayı düşünüyorum. Firmalar Age çalışmaları için milyon eurolar döküyor. Daha iyi olsa;Fiyat olarakta neredeyse orjinallerinden daha ucuz olan malossi vs. Markaların kayış ve balatalarını neden kullanmasınlar.

Motosikleti
    Katılıyorum size evet,dikkatimi cekti zaten sürekli orjinal parcalar begenmeme ve degiştirme cabası var,lastikler icin de boyle konusuluyor.Koca Yamaha en iyi malzemeyi kullanacaktır bence.Hani yüksek perfomans bekleyenler olur ve degişim isteyenler varsa onlara bişey demiyorum.Bu arada aklıma bişey takıldı,acaba 2014 Xenter olucak mı olmayacak mı,2014 Yamaha listesi görmüştüm biyerde orda Xenter yazmıyordu.Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

Motosikleti
    Arkadaşlar bu Xenter'ın koltukaltındaki hortum nedir bilen var mı acaba?

Motosikleti
    Sanırım Xenter bölümüne pek takılan yok ben yakın süre icinde bir scooter alıcam.Ve bir numaralı favorim Xenter,cok ciddi araştırma yapıyorum.3 secenege düşürdüm ama.Elenenler arasında ilk PS 150 oldu,neden, cünkü üretimi durmuş bir motor,ayrıca bana göre dylandan görünüş olarak cok da bir farkı yok.Kymcolar Antalya da her tarafta var ve güzel görünüyolar(özellikle agility city 125) ama nihayetinde bir japon ya da italyadan degil.125 lik Fly a baktım güzel motor saglam motor ama kücük tekerli ve satış sonrası hizmetler acısından pek de aklıma yatmadı.3 secenek demiştim bunlarda ikincisi Aprillia Scarabeo 200, bu motor hakkında cok bir fikrim yok bayiye gittim bakmak icin ama ellerinde yokmuş yolda geliyor dediler fiyatı 8000 civarıydı sanırım.Ücüncü favorilerimden biri de 125 lik Honda Pcx;her acıdan begendigim bir scooter ama benim icin tek eksi yönü yere yakın durması,hani PS 150 ve Xenter gibi yüksek motorları seviyorum.Ayrıca aklıma gelmişken söyleyeyim Xenter italya da en cok satılan motorlar arasında,belki Ps 150 ye ragbet azalında türkiyede de deger anlaşılır sanırım.Cünkü Yamaha lar zaten her zaman Honda dan bir tık fiyatı yüksek oluyor...Bi de arkadaşlar böyle bişey cok şık durmuş http://www.youtube.com/watch?v=qfGfp3AG9sw Benim kısa anlamda görüşlerim boyle,umarım forumda ufak bir hareket olur ve fikirlerinizi paylaşma geregi duyarsınız...Saygılar...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)