Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XENTER 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece orjinal Yamaha çantaları takılabiliyor. Ama isterseniz tabla monte edip bütün çantalarıda kullanabilirsiniz.
    eyvallah mustafa.
    Scarabeo'nun fiyatlarının kurdan dolayı uçması sebebiyle Xenter ve Sym HD200i'ye (yeni kasa) yöneldim.
    sen bir xenter binicisi olarak tereddütsüz tavsiye eder misin bu makineyi? bir de ben ve müstakbel eşim uzun boyluyuz. sıkıntı çıkarır mı bize bu konuda? (1.93 - 1.76)
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah mustafa.
    Scarabeo'nun fiyatlarının kurdan dolayı uçması sebebiyle Xenter ve Sym HD200i'ye (yeni kasa) yöneldim.
    sen bir xenter binicisi olarak tereddütsüz tavsiye eder misin bu makineyi? bir de ben ve müstakbel eşim uzun boyluyuz. sıkıntı çıkarır mı bize bu konuda? (1.93 - 1.76)

Murat Bey motordan yana herhangi bir terddütünüz olmasın. motoru yaklaşık 6 aydır (4100) KM dir kullanıyorum. Şehir içi ve şehir dışı hiçbir problem ve sıkıntı yaşamadım. Burada sizin yapacağınız en yakın yamaha bayisine gidip motorun üzerine oturup bir denemeniz lazım. Sizin anotominize uygunmu diye. Performans olarak ben 250 cclik scooterde de kullandım (Grand Dink 250) çok fazla bir fark göremedim. Düz yolda 120 yle çok rahat seyredebiliyorsunuz. Büyük cant ve arka süspansiyon la motor çok konforlu. En önemlisi scooterlerin büyük çoğunluğunda kronik olan debriyaj problem ve sesleri bu motorda yok en azından 4100 km ye kadar. Bundan sonra olurmu bilmem. İyi günler.

Motosikleti
    ducati multistrada 1200
    Arkadaşlar merhaba siteye bugün üye oldum bilmeden bi hata yaparsam affola.Çok scooter kullandım .En son xenter 150 kullanıyorum.4500 km bitirdim.Verdiğim para anamın ak sütü gibi helal olsun .690 ktm 2012 de kullanıyorum.Çoook kıvrak bir motor Yamaha xenter .53 yaşında mekanikerim.klavyem zayıf .harfleri buluncaya kadar anam ağlıyo anlarsınız işte..sormak isteyen hani olurya 05422939291..SAYGILARIMLA..

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    dün servisi aradım almak için, tr'ye gelmeyecekmiş artık xcenter 150. aslı var mı?

CHNXENTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün servisi aradım almak için, tr'ye gelmeyecekmiş artık xcenter 150. aslı var mı?
    Arkadasım merhabalar
    Bayiiye sordum ne demek gelmemesi adet bile verdik motorlar nisanda burada kaç tane bekleyenim var der.Bu arada şehir olarak Fethiye/Muğla da bayi Oran Motor

yeni x enter aldım hangi marka ve hangi ölçülerde lastik tavsiye edersiniz?

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Orjinal ebatta michelin city grip tavsiye ederim bende onunla değiştirdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Alıntı cesmigiryan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni x enter aldım hangi marka ve hangi ölçülerde lastik tavsiye edersiniz?
    Orjinal ebatla oynama bence performansını etkiler muhakkak ben henüz 500 km de orjinalleri çıkarıp michelin city grip e geçtim. Yol tutuşu mükemmel oldu.

Ben geçen hafta (ocak-2014) motoru aldım. ilk izlenimim fena değil.
    tekerlekleri büyük. gücü fena değil.
    yol tutuşundan endişeleniyorum...

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Alıntı cesmigiryan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen hafta (ocak-2014) motoru aldım. ilk izlenimim fena değil.
    tekerlekleri büyük. gücü fena değil.
    yol tutuşundan endişeleniyorum...
    Aynı nedenledir ki ben henüz 500 km de orjinal lastiklerini michelin city grip le değiştirdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

Duro marka lastikler pek iç açıcı değil
    Ya da bana öyle geldi bende sizin gibi forumlardan bakarak öğrendim birkaç kişi değiştirmiş bende aynı markayı aldım ve memnun kaldım.Ha farklı markalar yok mu var tabi pirellisi metzelleri ama baktım ki kullananlar memnun bende aynı markayı seçtim.sonrasında yol tutuşla alakalı kaygılarınız geçicektir emin olun

150 CC OLMASI YAKIT AÇISINDAN EKONOMİK YAPIYOR.SÜRATLENMESİ İYİ...

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Motorunuz Hayırlı Olsun . Ben Pirelli Diablo tercih ettim. Islak performansı gayet güven veriyor , Kuru havalarda ise gerçekten konforlu ve güvenli bşr sürüş sağlıyor. Xenter da monocross süspansiyonu sayesinde yol tutuşu olsun ve yoldaki bozuklukları çok iyi absorbe eder. Motorum 14 bin km ye yaklaştı .Gerçekten 150 cc çoğunlukla şehiriçi kullananlar için fazlasıyla yeterli . Haftasonu artçılı 200 km e kadar sorunsuz ve keyifli seyahat edebiliyoruz.

Motosikleti
    son hız deneyimi yapan oldu mu acaba. amacım kesinlikle sürat değil. sadece performansını merak ediyorum, otobanda hızlanmada, kamyon sollamaya yeterli mi gibi.

Motosikleti
    bu sayfa çok zayıf sanırım. hakkında daha çok bilgi alınamıyor. şu kullanıcı arkadaşlar daha çok bilgi paylaşımında bulunsa süper olur. bu arada satmak isteyen varsa ciddi ilgiliyim.

105 YAPTIM SADECE
    http://www.youtube.com/watch?v=I-DyuVlTTSQ

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    125 km kadar suratlere ulasabilirsiniz fakat sehir surati olarak tek kisi 115 km ustundeki suratler hence uzun yolculuklarda motorunuzu sikistiracaktir. Yamaha Xenter 150 cc bir scooter olmasina karsin torku ve beygiri gayet gucludur. Yani kirmizi isikta kalktiginizda diger arac suruculerinden uzaklasmis oluyorsunuz .

ANTALYA MERKEZDE X ENTER LASTİĞİ VE YEDEK PARÇA ALABİLECEĞİM GÜVENİLİR BİR YER VAR MI?

Motosikleti
    xenter'ını satmak isteyen varsa özelden yazarsa sevinirim. tşk.

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Tabi aldınız sorunsuz motorları siteye falan uğramazsınız.sorun yok, şurası arızalandı şurdan ses geliyor vs.vs. olmayınca kullanıcı köşesinede herhangi bir yorum yapmak yok. Şaka bir yana 5 aylık kullanımda 5.000 km yi devirdim.(5 ay diyorum bizim BOLU da motosiklet sezonu 5 ay ) Motorda tık yok. Bu yaşıma kadar kullandığım en rahat motor. Sağolasın yamaha

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Tabi aldınız sorunsuz motorları siteye falan uğramazsınız.sorun yok, şurası arızalandı şurdan ses geliyor vs.vs. olmayınca kullanıcı köşesinede herhangi bir yorum yapmak yok. Şaka bir yana 5 aylık kullanımda 5.000 km yi devirdim.(5 ay diyorum bizim BOLU da motosiklet sezonu 5 ay ) Motorda tık yok. Bu yaşıma kadar kullandığım en rahat motor. Sağolasın yamaha
    mustafa abi hayırlı olsun...

Motosikleti
    yakıt değerlerini net olarak ölçtünüz mü acaba

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)