Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Asya Major 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150

GENEL BAKIŞ

Konforlu,güvenilir ve çekici bir görünüme sahip aerodinamiği ile Major 250 X6,caddelerin yeni asi çocuğu olmaya aday, belki de hayatınızdaki ilk Asya’nız, belki de ilk motosikletiniz olacak Özgürlükçü ruhunuzu dışarıya yansıtacak,yeni bir gurur ve tatmin dünyasına giden yolda sizin en büyük yardımcınız rolünü üstlenecek.

250 cc de 17 Hp’lik güç üreten motoru balansörü sayesinde titreşimsiz bir yolculuk yapmanıza yardımcı olacak ve 5 vitesli şanzımanı ile durdurulmanız zor olacak. Bu kadar güçlü ve seri bir motosikleti frenlemek te bir okadar kolay çünkü bunun için de yardımcılarınız ön ve arka tekerleklerdeki disk frenleriniz olacak. Aerodinamiğindeki detaylar rüzgara karşı koymanızı kolaylaştıracak.

Motor Tipi : Hava soğutmalı, 4 zamanlı, tek silindirli

Motor Hacmi : 223 cc

Maksimum Güç : 17 hp

Beyler şimdilik sadece bu bilgiler girilmiş sitesine fiyat hakkında da bir bilgi yok.

Şahsen motoru çok beğendim bu yaz mr destro 250 almayı planlıyordum eger bu motorun fiyatı uygun ve sağlam birşey cıkarsa bundan alıcam büyük ihtimalle

http://www.asyamotor.com.tr/?page=ur...nik-ozellikler
    Turabi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jetrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6453 tl siteye koymuş fiyatı yeni gördüm bende takip ediyodum valla pahalı diyemem ama biraz daha makûl olabilirdi sanki

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.asyamotor.com.tr/admin/me...2012035904.jpg

GENEL BAKIŞ

Konforlu,güvenilir ve çekici bir görünüme sahip aerodinamiği ile Major 250 X6,caddelerin yeni asi çocuğu olmaya aday, belki de hayatınızdaki ilk Asya’nız, belki de ilk motosikletiniz olacak Özgürlükçü ruhunuzu dışarıya yansıtacak,yeni bir gurur ve tatmin dünyasına giden yolda sizin en büyük yardımcınız rolünü üstlenecek.

250 cc de 17 Hp’lik güç üreten motoru balansörü sayesinde titreşimsiz bir yolculuk yapmanıza yardımcı olacak ve 5 vitesli şanzımanı ile durdurulmanız zor olacak. Bu kadar güçlü ve seri bir motosikleti frenlemek te bir okadar kolay çünkü bunun için de yardımcılarınız ön ve arka tekerleklerdeki disk frenleriniz olacak. Aerodinamiğindeki detaylar rüzgara karşı koymanızı kolaylaştıracak.

Motor Tipi : Hava soğutmalı, 4 zamanlı, tek silindirli

Motor Hacmi : 223 cc

Maksimum Güç : 17 hp

Beyler şimdilik sadece bu bilgiler girilmiş sitesine fiyat hakkında da bir bilgi yok.

Şahsen motoru çok beğendim bu yaz mr destro 250 almayı planlıyordum eger bu motorun fiyatı uygun ve sağlam birşey cıkarsa bundan alıcam büyük ihtimalle

http://www.asyamotor.com.tr/?page=ur...nik-ozellikler
    mr destro 250cc bundan beygir tork olarak daha güçlü + çift silindirli bi alet diye biliyorum +bu karbüratörlü destro enjeksiyonlu+ bunda ön tek disk mondialde çift + mondial daha yaygın ve bu alet sadece tip görüşündeyim 17bg 150cc leri geçebilir ancak kendi sınıfında silik kalır bu arada destrom yok sadece objektif baktım olaya destro su soğutmalı bu hava soğutmalıymış mondial teknik özellik bakımından bakınca cok daha mantıklı fiyatıda 400tl civarı daha ucuz :D
    makseli bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mr destro 250cc bundan beygir tork olarak daha güçlü + çift silindirli bi alet diye biliyorum +bu karbüratörlü destro enjeksiyonlu+ bunda ön tek disk mondialde çift + mondial daha yaygın ve bu alet sadece tip görüşündeyim 17bg 150cc leri geçebilir ancak kendi sınıfında silik kalır bu arada destrom yok sadece objektif baktım olaya destro su soğutmalı bu hava soğutmalıymış mondial teknik özellik bakımından bakınca cok daha mantıklı fiyatıda 400tl civarı daha ucuz :D
    alper haklı mondial almak daha mantıklı sadece az görüntü var bunda başka hiç birşey yok mondi her açıdan önde haa fiyatı 4-4,500 tl oşlursa alınabilir
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Hayvansal birşeye benziyor. yakından görmek üzerine binmek gerek ve mümkünse biraz gaz açmak gerek. Yalnız teknik veriler bölümünden gücü biraz silik kalmış...
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    ne alacagında kararsız :))
    tip güzel ama sağlam mı acaba??????????

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Bu motoru bende az önce gördüm. bende MONDİAL Destro Düşünüyordum bunu görene kadar.. ama özelliklerini okuyunca pek tatmin olmadım.. 17 beygir.. :(
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Hot-Paradise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben motoru alıyorum nisan başında elimde olucak aldığım zaman resimleri yükliycem merak eden arkadaşlar motoru romet division 249 diye aratabilirler. İnş mrk edenlere biraz yardımcı olabilirim

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    ne imzası beaaa

Alıntı Hot-Paradise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben motoru alıyorum nisan başında elimde olucak aldığım zaman resimleri yükliycem merak eden arkadaşlar motoru romet division 249 diye aratabilirler. İnş mrk edenlere biraz yardımcı olabilirim
    şimdiden hayırlı olsun...bol paylaşım bekliyoruz...yakıt-konfor-titreşim vs vs.....
    sağlıcakla kal....

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

romet r250 nin bizde karşılığı varmı

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Zamanla ne oldukları daha iyi anlaşılacak. Beklemek gerekli.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Keşke motorun çevresini komple grenajla kapasalardı da o ilkel motoru dışardan göremeselerdi, bu tipe o kurye motoru olmamış.

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Arkadaşlar cidden bu motor benim çok hoşuma gitti. Alınabilir bir motor mudur acaba ?

Kalite bakımından biraz bakınca eski asya motor kalitesine benzemiyor, daha kaliteli duruyor bence
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    en azından çinli değil polonez galiba
    ne imzası beaaa

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Evet bende bayiyi aramıştım sabah, bana çin malı olmadığını bildirmişti. Kalite olarak eski asyanın geride kaldığını, yeni dönemin başladığını söyledi. 15-20 gün içinde asya major 250 nin geliceğini ve test şürücü yapabileceğimi söyledi. Zaman olur da gidersem, resim olarak bilgilendiricem sizi arkadaşlar
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

LP76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250
    Bende fuarda görmüştüm çok güzel bir kasası var tabi ama motor performansı nasıl onu bilemem duyduğuma göre polonya'da üretiliyormuş kullanan arkadaşların görüşlerini merakla bekliyoruz arkadaşlar

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Arkadaşlar Stoklarda var, sipariş versem 2-3 güne gelir fakat kullanan hiç yok mu ? bu motorun aynısı tepeede var acaba kullanan var mı ?

merakla kullanıcı yorumlarını bekliyoruz . görünüşe aldanıyor insan

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Motorun tipi gerçekden güzel ama Kim alırki bunu 17 hp gücünde nasıl 250cc bir motor bu :S hemde 6.5 milyara ellerinde patlar
    Sado

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    2 Ay oldu, motoru alan yok, yoksa bu motorda haziranda mı gelecek

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)