Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı tamertezel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker bey mail geldi teşekkürler.fakat benim aradığım kullanım kitapçığı değil motorla ilgili teknik detayların olduğu service manuals.aradığım kitapçık ile motoru söküp toplayabilirsiniz.civataların tork değerine kadar her türlü bilgi var.
    o türde servis kitapçığı XL 200 için var elimde innova yok ne yazık ki. Eğer bulabilirsem sizlerle paylaşırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Alıntı ilkeronat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanim kilavuzunu arastirdim bulamadim demeyin arkadaslar bu konunun gecmis sayfalarini okumus olsaniz var oldugunu gorurdunuz ;)
    İlginize teşekkürler;
    Benim kast ettiğim servis kitapçığıydı.. Kullanım kılavuzu bende de var.. Servis kitapçığı teknik detayları içeren servislere verilen zor bulunan bir kitapçıktır üreticiler genelde 3 ncü şahısların eline geçmesini istemezler (biraz da haklı olarak) o sebepten zor bulunan şeylerdir. Ah bi elime geçirsem neler yapacağım innovaya yeter ki kablaj diyagramını elime alayım
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

Motosikleti
    Honda innova i125
    arkadaşlar kayseride yaşıyorum honda innova i 125 motosikletim var bakım zamanı geldi vede hangi numara yağı ve hangi marka yağı koysam diye düşünüyorum eğer marka ve kaç numara yağ koymam konusunda bana bilgi veren olursa sevinirim

Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı quadro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginize teşekkürler;
    Benim kast ettiğim servis kitapçığıydı.. Kullanım kılavuzu bende de var.. Servis kitapçığı teknik detayları içeren servislere verilen zor bulunan bir kitapçıktır üreticiler genelde 3 ncü şahısların eline geçmesini istemezler (biraz da haklı olarak) o sebepten zor bulunan şeylerdir. Ah bi elime geçirsem neler yapacağım innovaya yeter ki kablaj diyagramını elime alayım
    Thai dilinde var isteyen olursa İngilizce ya da Türkçe henüz bulamadım

ilker bey Thai dilinde olanı mail atabilirmisiniz bana.şekil şemaller biraz fikir verir en azından.

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    Thai dilinde var isteyen olursa İngilizce ya da Türkçe henüz bulamadım
    İlker bey gönderirseniz sevinirim, selamlar
    buralpdi@gmail.com
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tayca olani tercume edip isteyen herkese gonderecegim, yalniz bu haftasonundan once gonderemem, tasinacagim ve netim olmayacak, cafeden seyrek giriyorum son gunlerde

Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tayca olani tercume edip isteyen herkese gonderecegim, yalniz bu haftasonundan once gonderemem, tasinacagim ve netim olmayacak, cafeden seyrek giriyorum son gunlerde
    Hay Allah razi olsun. ben de aksama gondermeye calisirim.

Motosikleti
    BMW F800GS
    http://www.motorcycle.in.th/filemgmt/index.php?id=74
    linkten indirebilirsiniz Thai dilinde olani. indiremeyen arkadasim varsa mail atarim ;)

bu manual de enjeksiyon sistemi var sadece ağarlıklı olarak malesef :(

Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    http://www.motorcycle.in.th/filemgmt/index.php?id=74
    linkten indirebilirsiniz Thai dilinde olani. indiremeyen arkadasim varsa mail atarim ;)
    Çok teşekkürler...
    Teknik detay tam istediğim gibi MÜKEMMEL... Şimdi bunun ingilizce yada almanca olanını bulmak lazım...
    Bu arada dosyayı nasıl indirdiniz ben indirme linkini bulamadım.. mailim inanc32@hotmail nokta com gönderirseniz makbul olur..
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

ERGUN GÖZET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 250
    Tubeless cantını nerden aldınız acaba? Benim İnnovadaki tek sorunum lastik patlaması. Uzun yol yapıyorum ve lastik patlağıyla uğraşmak beni korkutuyor. Uygun cant bulabilirsem lastikleri tubelesse çevirmek istiyorum.Yoksa İnnovayı satıp PCX'e döneceğim.Yardımcı olursanız sevinirim...

Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı quadro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler...
    Teknik detay tam istediğim gibi MÜKEMMEL... Şimdi bunun ingilizce yada almanca olanını bulmak lazım...
    Bu arada dosyayı nasıl indirdiniz ben indirme linkini bulamadım.. mailim inanc32@hotmail nokta com gönderirseniz makbul olur..
    yolladim. ;)

Alıntı ERGUN GÖZET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tubeless cantını nerden aldınız acaba? Benim İnnovadaki tek sorunum lastik patlaması. Uzun yol yapıyorum ve lastik patlağıyla uğraşmak beni korkutuyor. Uygun cant bulabilirsem lastikleri tubelesse çevirmek istiyorum.Yoksa İnnovayı satıp PCX'e döneceğim.Yardımcı olursanız sevinirim...
    ben jant ları thailand tan getirttim.bire bir innovaya hiç bir işlem yapmadan cuk diye oturan bir jant tır.yani innova için üretilmiştir.ben motoru satıyorum sanırım orjinal jantları ile satıcam.o zaman isteyene satabilirim.özelden irtibatınızı atın.inş size kısmet olur.

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    yolladim. ;)
    Çok teşekkürler. Pek makbul oldu. Google çevirisi bile yeterli oluyor. Sagolasin.

Arkadaslar merhabalar,
    yaklasik 6 aylik innova kullanicisi olarakforma yeni uye oldum. fakat innovami almadan once tum formu okuyup degerli innova kullanicilarinin goruslerinden faydalandim. kisa ca kendimden bahsetmek istiyorum, tam 10 senedir aktif olarak motor kullanmaktayim. 125 cc den 1000 cc ye kadar farkli tip ve cc de motorsikletlerim oldu. ictenlikle ve samimiyetle size sunu soylemek istiyorum ki ; bu gune kadar sahip oldugum en iyi motor... bunu neye istinaden soyluyorm..kaliteli, seri,ekonomik...sehir icinde kullanilacak en iyi motor bence..hee..hic mi olumsuz tarafi yok..formda arkadaslarinda belirttigi gibi; depo ufak ve sele sert..fakat cok da dert degil..diger olumlu taraflari bu aciklari kapatiyor..
    YAalniz benim kucuk bir sikintim var..malum bir cukur neticesinde arka jant cemberim gozle gorulmeyecek kadar hafif bir sekilde yamuldu.60-70 le giderken on taraf asagi yukari salliyor.. servise giderek malzeme siparisi verdim fahat neredeyse 1,5 ay gecmesine rahmen parca hala gelmedl. saniyorum Honda TR nin stogunda olmadigi icin yurt disindan bekleniyor. bir kac hafta sonra esimle guneye gitmeyi planliyoruz. hep buyuk motorlara aliskin olan esimi bu yolculuk icin zor ikna ettim. dolayisi ile bu problemden dolayi " bu mu senin anlata anlata bitiremedigin motor" demesini istemiyorum.. dostalar arkadaslar..bana bir yol gosterin, kisa surede arka jant cemberini veya jantini nereden bulabilirim. tun innovaci arkadasları "forever innova" diyerek saygiyla selamliyorum.iyi ki varsin innova
    mozdogan1 bunu beğendi.

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    mutlaka bulunur yav,bir innovanın cantı bile bulunamıyorsa
    honda kapatsın gitsin bence.
    değişik şehirlerde ki honda bayilerini bir arayıp sor derim.
    veyahut diğer 125 lik cup ların cantlarına bak uydur gitsin.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Alıntı frvinno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhabalar,
    yaklasik 6 aylik innova kullanicisi olarakforma yeni uye oldum. fakat innovami almadan once tum formu okuyup degerli innova kullanicilarinin goruslerinden faydalandim. kisa ca kendimden bahsetmek istiyorum, tam 10 senedir aktif olarak motor kullanmaktayim. 125 cc den 1000 cc ye kadar farkli tip ve cc de motorsikletlerim oldu. ictenlikle ve samimiyetle size sunu soylemek istiyorum ki ; bu gune kadar sahip oldugum en iyi motor... bunu neye istinaden soyluyorm..kaliteli, seri,ekonomik...sehir icinde kullanilacak en iyi motor bence..hee..hic mi olumsuz tarafi yok..formda arkadaslarinda belirttigi gibi; depo ufak ve sele sert..fakat cok da dert degil..diger olumlu taraflari bu aciklari kapatiyor..
    YAalniz benim kucuk bir sikintim var..malum bir cukur neticesinde arka jant cemberim gozle gorulmeyecek kadar hafif bir sekilde yamuldu.60-70 le giderken on taraf asagi yukari salliyor.. servise giderek malzeme siparisi verdim fahat neredeyse 1,5 ay gecmesine rahmen parca hala gelmedl. saniyorum Honda TR nin stogunda olmadigi icin yurt disindan bekleniyor. bir kac hafta sonra esimle guneye gitmeyi planliyoruz. hep buyuk motorlara aliskin olan esimi bu yolculuk icin zor ikna ettim. dolayisi ile bu problemden dolayi " bu mu senin anlata anlata bitiremedigin motor" demesini istemiyorum.. dostalar arkadaslar..bana bir yol gosterin, kisa surede arka jant cemberini veya jantini nereden bulabilirim. tun innovaci arkadasları "forever innova" diyerek saygiyla selamliyorum.iyi ki varsin innova
    servis ne fiyat verdi acaba?

servis jant cemberi icin 70 TL fiyat verdi. + 70 TL de iscilik.
    fiyat fena degil bence..ama ortada malzeme yok... bugun tekrar konustum, haftaya gelebilir diyorlar..
    Mecburen bekleyecegiz.. fakat dediginiz gibi istanbul disi servisleri de arastiracagim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

tamertezel arkadasim tubeless jantlardan bahsetmis.. satinalmak isterim..forumda yeni oldugum icin kendisi ile nasil irtibat kuracagimi bilemiyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler