Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı olsun. Sahibinden'de 600 km'de 2006 model var bugün verilmiş 3,100 kayme.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...oooooook/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı adnan_simsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar arastırmalarım sonunda bende ınnovacı oldum cok sukur aldıktan sonra 500 km kullandım ve gercekten kullanması zevklı motor tesekkurler
    adnan kardeş hayırlı uğurlu olsun, tekrar kusura bakma

innovaya bindikçe beni daha iyi anlayacaksın

en yakın sürede fotolarını bekliyoruz (adettir)

arkadaşlar kısmetse innova ile bir yurt dışı planım var (türkiye- suriye- israil kudüs- suriye- türkiye) olursa bu son bahar yada bir ilk baharda, yaz yada kış düşünmüyorum yavaş yavaş hazırlanmanaya başladım bile

allah bana inş nasip eder oralaı görmeyi ve burada fotolarımı yayınlamayı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

arkadaslar arastırmalarım sonunda bende ınnovacı oldum cok sukur aldıktan sonra 500 km kullandım ve gercekten kullanması zevklı motor tesekkurler
    baya hevesli gördüm seni

Motosikleti
    honda anf 125 innova
    fotoyu en kısa zamanda yıkadıktan sonra cekıcem sımdı yagmur yagıyo :( arkadaslar foto nasıl eklıcem ??

motorun hayırlı olsun,zamanla ne kadar dogru bi karar verdigini anlıyacaksın

fotoyu en kısa zamanda yıkadıktan sonra cekıcem sımdı yagmur yagıyo :( arkadaslar foto nasıl eklıcem ??
    Elin deymişken benim motoruda yıkarsan çok makbule geçer baya pislendi resimleri merakla bekliyorum. Motor ne renk? ilk izlenimlerin neler motor hakkında?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...u-innova/detay

Şu ilana bi bakarsanız motoru ben gördüm motor süper ilgilenen arkadaşlara tavsiye edirim. Her kurusuna degecek bir motor.

Motosikleti
    honda anf 125 innova
    Alıntı furkalenko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elin deymişken benim motoruda yıkarsan çok makbule geçer baya pislendi resimleri merakla bekliyorum. Motor ne renk? ilk izlenimlerin neler motor hakkında?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...u-innova/detay

Şu ilana bi bakarsanız motoru ben gördüm motor süper ilgilenen arkadaşlara tavsiye edirim. Her kurusuna degecek bir motor.
    motor gri renk ilk izlenımlerım vıtes konusunda bıraz acemılık cektırıyo debrıyaj elınde degıl ayagında olması ınsanı zorluyo ama surus esnasında zevklı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:52 ----------

senın motoru yıkarım ayıpsın senın ınnova ne renk bıldıgım kadarıyla sende yenı aldın resım koyarmısın sende burada adetmıs

Motosikleti
    belli bir mesaj sayısına ulaşmadan foruma foto eklenemiyor ama linklerini koya bilirsin önce bu siteye upload et sonra orada verilen linkleri buraya yapıştır

www.imageshack.us
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Sahibinden'de 600 km'de 2006 model var bugün verilmiş 3,100 kayme.

Servis'e istediğin kaliteli bir yağı götürdükten sonra bir sorun çıkmaz sanırım onu koyarlar.
    Ulan totoş innovan olmadı ama burda fink atıyon...

benim innovam yoksa (ki vardı zamanında) bu topaca girmem aga...ha bizde ucundan biliriz tanırız makinayı ama şimdi yok...

sato seni hep yanlış anlıyorlar aga be... ammavelakin sabırlı adamsın...ben olsam şimdiye tükerim innovasını deyip başka konulara yelken açardım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Yalakalıkta inerim aga, külahları değiştik.

Motosikleti
    honda innova anf 125
    Alıntı Fistd16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    site sakinleri innovacı arkadaşlar lütfen yardım edin naparsam yapayım bu motorun sorununu çözemedim hala motor vitese takınca gaz yemiyo hava filtresinden kaba bi ses geliyo ama sorun orda mı değil mi bilmiyorum motor ısınma yapmaya başladı lütfen yardım edin...
    bulamadın mı motordan anlayan brini dostum
    hayalinin peşinden ne kadar çok koşarsan alacağın zevkte sabırın kadar yüksektir :):queen:

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    evet arkadaşlar yağı değiştirdim, ama istediğim yağı koymadılar... garanti kapsamında , honda sadece castrol koyuyor , başka marka koyamam dedi... istersen dışardan al ister bizden, ama castrol dışında bir markayı honda olarak önermiyoruz, koymuyoruz da dedi...
    iyi dedim zaten 2 ay binicem, sonra askere gidiyorum, uğraşmayayım dedim, 10-40 castrol pawer1 mi ne öyle bir şey koydu... ellerindeki en pahalı yağ oymuş, 17,5 lira verdim, değiştirmeye para almadılar...

şuan 2050 km, 4000km de gel hem yağı değiştiririz hem de genel bakımı yaparız dedi usta... ama ben 3000km de yine değiştiririm yağı, sizin öneriniz öyleydi sanırım...

ha bir de motorun 100km hızı geçmediğini söyledim , normal dedi, 100ü geçmez bu motorlar dedi...

Motosikleti
    honda innova anf 125
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar yağı değiştirdim, ama istediğim yağı koymadılar... garanti kapsamında , honda sadece castrol koyuyor , başka marka koyamam dedi... istersen dışardan al ister bizden, ama castrol dışında bir markayı honda olarak önermiyoruz, koymuyoruz da dedi...
    iyi dedim zaten 2 ay binicem, sonra askere gidiyorum, uğraşmayayım dedim, 10-40 castrol pawer1 mi ne öyle bir şey koydu... ellerindeki en pahalı yağ oymuş, 17,5 lira verdim, değiştirmeye para almadılar...

şuan 2050 km, 4000km de gel hem yağı değiştiririz hem de genel bakımı yaparız dedi usta... ama ben 3000km de yine değiştiririm yağı, sizin öneriniz öyleydi sanırım...

ha bir de motorun 100km hızı geçmediğini söyledim , normal dedi, 100ü geçmez bu motorlar dedi...
    ver sen bana o motoru düzde 115-120 yokuş aşağı 130 yaptırayım (:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:51 ----------

hahayytt
    hayalinin peşinden ne kadar çok koşarsan alacağın zevkte sabırın kadar yüksektir :):queen:

motor gri renk ilk izlenımlerım vıtes konusunda bıraz acemılık cektırıyo debrıyaj elınde degıl ayagında olması ınsanı zorluyo ama surus esnasında zevklı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:52 ----------

senın motoru yıkarım ayıpsın senın ınnova ne renk bıldıgım kadarıyla sende yenı aldın resım koyarmısın sende burada adetmıs

Benim motorda siyah renk tam bi canavar düz yol rampa bayır asagı hiç fark etmez ucar (ama geçmez olaydı o kamyon) Sende şimdi güzel bi fotograf makineside vardır benim motoru yıkadıktan sonra çekeriz de ekleyi veririz buraya.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan totoş innovan olmadı ama burda fink atıyon...

sato seni hep yanlış anlıyorlar aga be... ammavelakin sabırlı adamsın...ben olsam şimdiye tükerim innovasını deyip başka konulara yelken açardım...
    tabi herkesde (bende dahil) sendenki adaletin yarısı olsa yeter aslında. abi insanlar bu forum ortamında nedense (hepimiz için geçerli) saçma bir yarış zamansız bir gerginlik içinde oluyorlar, bazen kendimizi tutuyoruz bazen tutamıyoruz ama burada ne innova için nede başka şeyler için tartışmaya değmez..

haa şahsıma karşı kasıtlı bilerek eşcinsel hareketler yapıldığını anladığım anda ozamanda benim şalter atıyor işte

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çook yazık olmuş dediklerim yine bir bir çıkmış, servis katakullesi bunlar ve sırf 17.5 tl için hatay gibi sıcak bir ilde 10w40 yağı koyarlar innovaya ki koydukları yağ castrol power 1, inşallah scooter yağıda değildir kardeşim hondanın öyle bir antlaşması yok!! istanbulda büyük servislerden birisi olan D&B motor salakmı enayimi de yıllardır rafında sadece MOBİL1 15w-50 tam sentetik yağı bulunduruyor ve koyuyor. (22tl serviste piyasada 25tl)

yağ markası ile garantinin bi alakası yoktur ki servisten hiç para vermeden çıkman onların işine gelmez senin gözünü korkuturlar

birde şöyle saçma tezleri vardır bazı saçma tamircilerin dilinden bizzat duydum

"ya racingler bile 10w40 yağ koyuyor"

yağ motorun en önemli parçasıdır

neyse zaten fazla binmeyecekmişsin ama sana tavsiyem honda merkezi ara bir konuş anlat durumu

Motosikleti
    honda anf 125 innova
    Alıntı furkalenko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda siyah renk tam bi canavar düz yol rampa bayır asagı hiç fark etmez ucar (ama geçmez olaydı o kamyon) Sende şimdi güzel bi fotograf makineside vardır benim motoru yıkadıktan sonra çekeriz de ekleyi veririz buraya.
    tamam peki olur bende makına var guzel cekıyo hava persembeye acacakmıs sanırım artık acsada gezmeye baslasak

tamam peki olur bende makına var guzel cekıyo hava persembeye acacakmıs sanırım artık acsada gezmeye baslasak

Hakkaten ya acsada gezmeye baslasak ben simdi motorumun yanındaydım biraz ısıttım malüm bizim grajda motor bogluyo motor hissetmesin kapalı yerde kalddıgını

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Innova 125i nin yakıt tüketimini tam olarak ölçen var mı arkadaşlar? Bir de şehir içi 40, 50 km/s hızda mı yoksa şehir dışı 80, 90 km/s hızda mı daha az yakar? Motorun kullanım kitabında yakıt tüketimi ile ilgili bir bilgi var mı? Gerçi çoğu zaman kullanım kitabında verilen yakıt tüketimi değerleri gerçeği yansıtmıyor onu da biliyorum.

Motosikleti
    İnnova 2007
    Alıntı hondastar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulamadın mı motordan anlayan brini dostum
    yok dostum boş vaktm olsa hemen götürücem usta:S
    [COLOR="Black"][B][I]Hep O Kıyamadıklarımız [/I][/B][/COLOR]
    [I][B][COLOR="Red"]Kıyar Bize..! [/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    honda anf 125 innova
    Alıntı karavelioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Innova 125i nin yakıt tüketimini tam olarak ölçen var mı arkadaşlar? Bir de şehir içi 40, 50 km/s hızda mı yoksa şehir dışı 80, 90 km/s hızda mı daha az yakar? Motorun kullanım kitabında yakıt tüketimi ile ilgili bir bilgi var mı? Gerçi çoğu zaman kullanım kitabında verilen yakıt tüketimi değerleri gerçeği yansıtmıyor onu da biliyorum.
    yakıt tuketımı guzel degerler verıyor 05.06.2010 tarıhınde denedım lıtre fıyatı 3.670 olarak aldım ve uzun yolda kullandım 1.denememde depoyu fulledım ve yolun geregı 4.vıtes 50-70 arası kullandım 100 km gıttıkten sonra hemen benzıncıye gıttım aynı sekıl bıdaha fullettım ve 6.5 lıra aldı yanı kmde 0.65 kurus yaktı ertesı gun 2.denememdede otobana gırmeden fulledım elımı hıc gazdan cekmedım hep dıp gaz geldım 140 km yolu 14 lıraya yanı buda 10 kurus yıpıyor benım ulastıgım max ve mınımum degerler bunlar motorumda 2007 model ve tek kısı sonucunda ulastıgım degerler. dıer soruna cvp veremıyorum cunku alalı daha 500 km oldu anca bukadar deneyebıldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler