Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    ya aykan senin yağ su gibi oluyodur köpürmesin sonra 20 40 kullan kışın kullanırsın 10 40.

hava filtresini söktüm karbüratörü söktüm ön paneli söktüm kısaca genel bi revizyondan geçirdim ancak lastik havalarımı kontrol etmedim ya sonuç diyeceksiniz ilerleyen zamanlarda göreceğiz yakıt tüketimini..!
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    arkdaşlar bugun bir innova125i gördüm..adam yeni almış plakası yok daha...koştum durdurdum abi kaça aldın diye sordum 4000 dedi.
    ama mukemmel çalışıyor ya ...
    adam, ingiltere de uretilmiş dedi ..yakıt pahalı oldugu için falan.ne kadar doğrudur bilemem ama binmeye değer...
    4000 veririm yani...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yeni makinanın enjeksiyon dışında bi farkını göremedim ama en azından lastikleri dubless yapsalarmış tadından yenmezmiş...

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    iyi akşamlar arkadaşlar beım bır sorum olacak lastık patlaması sorunu yaşıyorum ve dublex lastık takmak istıyorum. bu konuda bılgısı olan varmı?

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar beım bır sorum olacak lastık patlaması sorunu yaşıyorum ve dublex lastık takmak istıyorum. bu konuda bılgısı olan varmı?
    malesef yapabileceğin tek şey jantları değiştirmek bazı arkadaşlar kymco actıv 110 jantlarının uyabileceğini söylüyor...

Motosikleti
    Alıntı ilhan007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar bugun bir innova125i gördüm..adam yeni almış plakası yok daha...koştum durdurdum abi kaça aldın diye sordum 4000 dedi.
    ama mukemmel çalışıyor ya ...
    adam, ingiltere de uretilmiş dedi ..yakıt pahalı oldugu için falan.ne kadar doğrudur bilemem ama binmeye değer...
    4000 veririm yani...
    inanmıyorum vaybe test motoru daha gelmedimi ki yaw

neyse İNNOVA'mıza yapılan bakımlar
    1 Yağ değişimi( Diş atılmıştı. kartelin olduğu yere ancak gene'de sızdırmakta)
    2 Hava filtresi temizlenmesi. (Acayip toz çıktı ha şaşırdım bi an
    3 karbüratörü dağıttım gene. (Güzel oldu çekişi
    4 Zincir boşluğunu ayarladım. (yağladımda.)
    5 Lastikler'in havaları kontrol edildi.(ön biraz salmış.)
    6 Ön granaj HONDA yazısı ile farın olduğu kısımlar. (Siyah renk'e boyandı.)
    7 Buji değiştirildi.(Fark etti.)

Katılan yağ 15w40 20w40 20w50 hepsinden artınca tam 700 gram çıktı bende kattım umarım bi zararı olmaz

gene sıkı bi ölçüm yapacağım inşallah az yakar yaa 99.5 kruş n demek yaa şu topiğin en az yakan motoru bnmkiydi..!

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanmıyorum vaybe test motoru daha gelmedimi ki yaw

neyse İNNOVA'mıza yapılan bakımlar
    1 Yağ değişimi( Diş atılmıştı. kartelin olduğu yere ancak gene'de sızdırmakta)
    2 Hava filtresi temizlenmesi. (Acayip toz çıktı ha şaşırdım bi an
    3 karbüratörü dağıttım gene. (Güzel oldu çekişi
    4 Zincir boşluğunu ayarladım. (yağladımda.)
    5 Lastikler'in havaları kontrol edildi.(ön biraz salmış.)
    6 Ön granaj HONDA yazısı ile farın olduğu kısımlar. (Siyah renk'e boyandı.)
    7 Buji değiştirildi.(Fark etti.)

Katılan yağ 15w40 20w40 20w50 hepsinden artınca tam 700 gram çıktı bende kattım umarım bi zararı olmaz

gene sıkı bi ölçüm yapacağım inşallah az yakar yaa 99.5 kruş n demek yaa şu topiğin en az yakan motoru bnmkiydi..!
    ,,

cevran iyi bi elden gecirmişsin,bende bi 15-20gün önce bakım yaptırdım kar. ayarı sibob ayarı yakıt düzeldi ama kafamda takılı kalan bi parca var o da zincir en son 40.000 de degişmişti galiba su an 57,000de gerci son bakımda gerdirdik ayar yaptılar ama degişirse o da düsürür gibi geliyor,57,000 deyim ve tııık yok yola devam...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Arkadaşlar İnnova'nın yeni fiyatını gördünüzmü..?

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Honda coşmuş maşallah 4.270,00 TL olmuş biraz abarttılar mı ne anlayamadım.
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    o fiyata araba alınır malesef motosiklet tr de bukadar lüks sayılıyor...

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    çok haklısın aykan
    Millet yaz tatiline mi ? gitti kimseden ses çıkmıyor innovalar geziyor galiba....
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    öyle, yaz geldi sıktı topic muhabetleri

4270 tl mi????

bu ne yaw,üzerine biraz daha ekler hysung gt250 r alırım yada 250lik bi honda cbf...ucmus bunlar bu fiyat kışa dogru düserr

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4270 tl mi????

bu ne yaw,üzerine biraz daha ekler hysung gt250 r alırım yada 250lik bi honda cbf...ucmus bunlar bu fiyat kışa dogru düserr
    ben düşeceğini sanmam 5000 olmalı bence nede olsa grenajları altın gümüşten imal ediliyor ön kafa komple 100 tl insaf ya.....

Motosikleti
    malesef yağ tapasından kartel'den gne yağ kaçırdı teflon sardım birde somun koydum bakalım sonuç n çıkacak..!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    senin makina inecek cevran tapa ve karter dişlileri bitmiş.....

audiophile34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar ben Şerif. Bende 2. El bi innova aldım 14.000 de motor gayet temiz ufak tefek parça larını getirttim kız gibi oldu şimdi motor ilk aldım gün 125 gördüm tek kişi rahat bakıma götürdüm işte lastikleri sıfırladım duro aldım yanlız ön lastik gerçekten büyük bi sıkıntı hiç bi yerde uygun ebat yok arka lastik ebadındandan önede taktırdım sonuç : satıcı 5 km farkeder hızda dedi ama 10 etti 115 e düştü hız ama daha güvenli şimdi fren konusunda tabi 115 olunca biraz sinirim bozuldu yolda cbf ybr vs. onları görünce kovalıyordum şimdi lastikten dolayı hiç girmiyorum bile biraz modifiye gerekçek sanırım innovasına modifiye yapan arkadaşlar warsa istanbulda tanışmak isterim sahibindende bi ara yoshimura eksozlu mavi bi innova wardı onun sesini çok merak ediyom farklı eksoz, chip, hava filtresi, dişli büyüten, buji vs modifiye yapan arkadaşlar kesinlikle tanışmak isterim hepinize iyi forumlar en kısa zamanda innova club kurma dileğiyle ....

Alıntı audiophile34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar ben Şerif. Bende 2. El bi innova aldım 14.000 de motor gayet temiz ufak tefek parça larını getirttim kız gibi oldu şimdi motor ilk aldım gün 125 gördüm tek kişi rahat bakıma götürdüm işte lastikleri sıfırladım duro aldım yanlız ön lastik gerçekten büyük bi sıkıntı hiç bi yerde uygun ebat yok arka lastik ebadındandan önede taktırdım sonuç : satıcı 5 km farkeder hızda dedi ama 10 etti 115 e düştü hız ama daha güvenli şimdi fren konusunda tabi 115 olunca biraz sinirim bozuldu yolda cbf ybr vs. onları görünce kovalıyordum şimdi lastikten dolayı hiç girmiyorum bile biraz modifiye gerekçek sanırım innovasına modifiye yapan arkadaşlar warsa istanbulda tanışmak isterim sahibindende bi ara yoshimura eksozlu mavi bi innova wardı onun sesini çok merak ediyom farklı eksoz, chip, hava filtresi, dişli büyüten, buji vs modifiye yapan arkadaşlar kesinlikle tanışmak isterim hepinize iyi forumlar en kısa zamanda innova club kurma dileğiyle ....
    motorum hayırlı olsun,modifiyeden ziyade orjinal lastigini taksan daha iyi olmazmı sence hem o kadar harcamada yapmamış olursun?

Biri orjinal lastikmi dedi? benim aramadığım yer kalmadı sonunda bi Yamaha bayi'inde arka lastiği buldum, ön lastik sırasını bekliyor, yolda kalınca Honda' bayileri servis yapar artık patlayacak olan lastiğe

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    emre arkadaşımın dediği yeri henüz arayamadım ama benim kafamı en çok meşgul eden sorun lastik bence orjinal lastikleri honda kesinlikle getirtmeli ben 2,50 öne 2,75 arkaya taktım memnun değilim ön düştü biraz kesinlikle orjinal lastik gelmeli, hondaya bu konuda hepimiz mail atalım kesin bi cevap gelir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler