Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    gösterge arka lastikteğe bağlı ön dişli üzerinde sensör var zannediyorum ama hatasız olduğu kesin ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    1.arkadaşlar innovanın ön kafa grenajdan fena zırıltı geliyor siz ler bu soruna ne gibi somut çözümler buldunuz
    2.başka zırıldayan yeri varmı sizce keşfettiğiniz kafa grenajı hariç
    3. cantlarımı aliminyum alaşım cantla değiştirmek istiyorum modifiye için değil tamamiyle tubeless ve akord problemi için bildiğiniz innovaya uyan bicant modeli yada satan bi yer varmı istanbulda
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Silikon çekiyorlar fara ses kesiliyor...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    okadarda önemli bi sorun değil ses sorunu sonuçta kafada kask varken fazla duymuyorsun ama ön kafaya silikon ve çift taraflı bant uygulamasıyla sorun düzelir ben yaptırmadım daha 1450 km deyim hiç bir sorun yok çok memnunum ...

Motosikleti
    arkdaşın biri başka bi sitede innovaya xenon taktığı söylemiş kafam karıştı bi araştırıyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    aslında böle bir motor için xenon uygulaması biraz saçma ancak yapılırsada akü düşmanı olacagı kesin 1500 km ye yaklaştım motorun tüketimi git gide düşüyor...ama tam açılmadı en fazla 100 düzde...

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki kardeş uzun kısa sellektör yaparken uzuna çok kısa bi sürede geçiyormu yoksa 1sn sonra geç mi geçiyor
    cg titana da h4 taktım onda da 1 saniye sonra uzunları yakıyor
    araba değil ki bu, akünün amperi düşük. zaten 12v ampul bu

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Guunncell

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    hey millet dh'yede açıkladım buradada açıklıyorum kullandığınız yağları yazarsanız sevinirim birde kaç km'de olduğunu ben 20w50 km'side 17650..hadi bakalım..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    cevran07
    Mobil 20/50 kullanıyorum motorum 11.500km'de.

arkadaslar ya bunların 0 ını izmirde bulanılırmıyız sıyah olucak ama bılen varmı kaca alabılırız bu aletı???

ıyı bı pazarlık felan yaparsak 3000 altında sıfırını bulabılırmıyız ya??? acıl cvp yazarsanız sevınırım

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    devran31
    0 hiç kalmadı sanırsam olsaydı ben alacaktım,ayrıca 3100YTL'den aşağı inmiyorlar,ginede sen araştır belki bulursun.

Motosikleti
    tmm da kullanacağımız yağ 10w40 20w50 kalın geliyo hayret bişey yaa kalktık 20w50 kullandık yağ'da kalın gelmeye başladı..

Motosikleti
    değiştirdim performans yükseldi rampalara savaş depo ya barış ilan ettik..

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN UH 200
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar kişi bişey bilmiyor heralde. bi sen böyle demişin. ayrıca motorları üreten mühendisler bile kullanma klavuzlarına rodajı yazmış
    rodaj vardır tabiki, ama arkadaşın demek istediği bence rodaj yapmasan bile o motorla 100 bin km değilde 75 bin km sorunsuz binersin gibi birşey anladım.ama rodaj yapılmalı ki daha uzun süre sağlıklı binelim değilmi.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Motosikleti
    Honda pcx125
    kullandığım yağ, mobil 15/50.. dün servise bakıma gittim, ön fardan gelen sesi kestiler, artık hiç zırıltı yok. konşuk motorda yaptılar..
    8000 de olmasına rağmen buji değiştirdiler.. cpr6ea taktılar ama eski bujimi özledim şimdiden.. orjinal bujisi denso..

bu arada gökhan konşuk usta bana şöyle dedi, çin malı cub motorların beyninden bul, bağlantı uçları innovaya uyarsa o zaman motorun hızı artar dedi.. ??

bu arada k&n hava filtresi türkiyede yok, genel dağıtıcıyı aradık, yok.. gelmeyecekmiş

Motosikleti
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullandığım yağ, mobil 15/50.. dün servise bakıma gittim, ön fardan gelen sesi kestiler, artık hiç zırıltı yok. konşuk motorda yaptılar..
    8000 de olmasına rağmen buji değiştirdiler.. cpr6ea taktılar ama eski bujimi özledim şimdiden.. orjinal bujisi denso..

bu arada gökhan konşuk usta bana şöyle dedi, çin malı cub motorların beyninden bul, bağlantı uçları innovaya uyarsa o zaman motorun hızı artar dedi.. ??

bu arada k&n hava filtresi türkiyede yok, genel dağıtıcıyı aradık, yok.. gelmeyecekmiş
    benim motorun bakımınada gökhan usta yaptı 9000 de benimde buji yi değiştirdi honda marka buji taktı ngk nın

Motosikleti
    Honda pcx125
    arkadaşlar, arka jantı değişip tubeless yaptırıyorum fiyat 90 ytl + artı lastik
    daha önce yaptıranlar varsa tavsiyeleri neler? göbek bilyasını kısa zamanda dağıttığı doğrumu? nitekim çin malı jant takacaz..

ayrıca mondialin beynini taktiracaktim, dandik çin malı servisleri daha innova nın grenajlarını sökemedi bile, daha önce bi kaç yerini kırmışlardı onun için yaptırmadım.. beyni 8 ytl ye alıp honda servisinde taktıraccam bakalım neler oluyor

arkadaslar bu ınnovalrın beyın nerden gelıyo fıyat nedır??? getırtebılırmıyız.bıde bu beyını takınca 140 duz yolda goruyomus ??? hatta hafıf egımlı yolda ıkı kısı 155 km yapan varmıs.sımdı bunların gosterge elektronık acaba 140 gecınce yınede gosterge patlarmı???

Mikuni
    daha yenı gordum ya ben suan ınnovalrı arstrıyorum acaba nıye çin beynı kullanmayı dunudun??? yanı kendı beynı daha ıyı calısmazmı???

bu mondıallerın beynı nsl bısey foto koyabılırmısn(8 ytl demısın cok ucuz merak etıım ) cok soru sordum ama mazur gor artık...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    devran31
    Patlamaz merak etme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler