Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

benim bilgisayardamı bişi var anlamdım arda bir gösteriyor yorumları şimdikadar sorduklarımın bir tanesinni cvp bını aldım ondan yazıyorum bide şimdi son yazdınızı gördüm rahatsız ettiysem özür dilerim aykan abi sen hiçmi cocuk olmadın ben 19 yaşındayım ve 2010 model innova 125 anf i var siyah model bölw bişi yazmışsın çoluk çocuğa danışmanlık hizmeti vermiyoruzdur şimdi kıllandım yazmışssın bu yazdığın bence yanlış tekrar özür diiliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı innowa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bilgisayardamı bişi var anlamdım arda bir gösteriyor yorumları şimdikadar sorduklarımın bir tanesinni cvp bını aldım ondan yazıyorum bide şimdi son yazdınızı gördüm rahatsız ettiysem özür dilerim aykan abi sen hiçmi cocuk olmadın ben 19 yaşındayım ve 2010 model innova 125 anf i var siyah model bölw bişi yazmışsın çoluk çocuğa danışmanlık hizmeti vermiyoruzdur şimdi kıllandım yazmışssın bu yazdığın bence yanlış tekrar özür diiliyorum
    abisi 19 yaş pekde çocuk sayılmaz ama sen konuştuğun gibi yazma, imla kurallarına dikkat et!

konuştuğumuz gibi yazarsak ve imla olmazsa ne dediğimizi insanlar anlamazlar. inanki senin sorularını 2-3 kere okuduktan sonra anca anlıyorum

aslında aykan abin doğru yazmış , geçmiş sayfaları okusan orada çok faydalı bilgiler var..

ayrıca motorunla bir kaç fotoğrafını koyda boyunu posunu görelim değilmi
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

nasıl koyuluyor bende kablo filan yok ??

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Değerli innovacı arkadaşlar...bir innova alınsa ve tel jant şambriyelden kurtulmak adına ne yapmamız gerekiyor maliyeti ne olur...

mesela mondıal ukh 100 jantı olurmu...lastikde tubles olacak...bir innova alınacaksa ilk yapılması gereken işlem bu olsa gerek...ben iç lastikli motorla gezemem şahsen...bu riski taşıyarak rahat gezemem...o bağlamda maliyet sormak istiyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    hayırıdır kabloyu napıcan birader?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli innovacı arkadaşlar...bir innova alınsa ve tel jant şambriyelden kurtulmak adına ne yapmamız gerekiyor maliyeti ne olur...

mesela mondıal ukh 100 jantı olurmu...lastikde tubles olacak...bir innova alınacaksa ilk yapılması gereken işlem bu olsa gerek...ben iç lastikli motorla gezemem şahsen...bu riski taşıyarak rahat gezemem...o bağlamda maliyet sormak istiyorum...
    abi daha önce çinli jantı takan arkadaşlar oldu ama motor çok çirkin oluyor hele hele yeni innovada düşünemiyorum

yurt dışında çok özel jantlar var ama bunlar ülkemizde ha deyince bulunmuyor temin etmek zor..

ben 11bin km yani 1 yıldır şabrel üstündeyim tık demedi maşallah

eğerki patlarsa yapacak bişey yok çaresine daha önce baktım şimdide bakarım

ama senin bu şambrelden çok çektiğini biliyorum

abi şambreli düşünme patladığı zaman hepsi yolda bırakıyor
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Kardeşim teknik bi hata varsa ayrı mevzu, hiçbir şekilde kırmak istemem rahatsız filan etmessin sorularınla, bilakis bizi mutlu edersin bizi yanlış anlaşılacak bir mevzu yok.. biz burdayız istediğini her zaman sorabilirsin sıkıntı olmaz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:33 ----------

Hayırdır kablo mablo anladıysam zenci olayım kardeşlik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:35 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Meto sonunda innova almaya karar verdin ha tebrik ederim seni janta takmışsın bikere ne desek boş.. eğer o jantlardan istersen burda yunan adasına gidecen ganga.. kos adasına ben bi gittiğimde sorayım .....mondial jantımı? çinlinin bu motorda ayaklığını bile istemem... innova bu jantlarla güvenli, o dediğin alaşım bozması neüdüğü belirsiz malzemelerden üretilen jantlar her an kırılabilir, patladı gitti olur sonra seyyar tayyar hesabı

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Topiği saatlerce okusam sıkılmam.Yağ değişim ve bakımlarından girildi.Kablo dan çıkış yapıldı. vaybeee,motor hocası vardı.Bi,zamanlar ne uğraşırdık.Şimdilerde ise yerini Yağ ve Kablo ya bırakmış görünmekte.Araya Kymco bile karışmış haha
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    yamaha ybr 125 ''2011''
    usta sen motorunun fotolarını bilgisayara kaydet sonra bu adresehttp://www.ressim.net/ gir fotoğrafları bu sayfaya yukle.sonra en altta =Forum Code = yazısının altındaki linki buraya kopyala.

topik susmuş xD

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:50 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:59 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:06 ----------

URL=http://www.ressim.net][/URL]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:09 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:11 ----------

Ben innova 125 i anf nin bir şeyindne şikayetciyim oda koltuğun altındaki bagajı bir çift eldiven anca sığar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:19 ----------

Kaç para harcanmış dersiniz ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 ----------

TOPİK SUSMUŞ YAV

Motosikleti
    yamaha ybr 125 ''2011''
    bende sanmıştım kendi motorunun fotoğraflarını koyacaksın.

kendimizinkinide koyarız sezgin kardeş meraklanma

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    arkadaşlar uzun uğraştan sonra Honda Türkiye temsilcisini ikna ettim sağolsunlar Honda innova ANF 125i modelinin kullanma ve bakım kitapçığını *pdf formatında bana yolladılar. isteyenler bana mesaj atabilir ya da ilker.onat@emo.org.tr adresine mail atabilirler ben de onlara yollarım.

Motosikleti
    kendimizinkinide koyarız sezgin kardeş meraklanma
    alınca koyarsın

fake kardeş

??

Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı ilkeronat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun uğraştan sonra Honda Türkiye temsilcisini ikna ettim sağolsunlar Honda innova ANF 125i modelinin kullanma ve bakım kitapçığını *pdf formatında bana yolladılar. isteyenler bana mesaj atabilir ya da ilker.onat@emo.org.tr adresine mail atabilirler ben de onlara yollarım.
    http://rapidshare.com/files/45671456...5_07_OM_TR.pdf

isteyen yukarıdaki bağlantıdan indirebilir

Motosikleti
    Alıntı ilkeronat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://rapidshare.com/files/45671456...5_07_OM_TR.pdf

isteyen yukarıdaki bağlantıdan indirebilir
    kardeşim sağolasın

lazım olacak birşey

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınca koyarsın

fake kardeş
    Motor hocasının,fakesi olabilir diye düşünüyorum ama!
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor hocasının,fakesi olabilir diye düşünüyorum ama!
    tamam motor hocası yada bir başka birisi ama sanmıyorum gökhan böyle bişey yapsın, sonuçta kendi isteği ile bu siteden ayrılmış birisi.. benim anlamadığım!!

neden biz?

neden ben?

neden bizler?

neden innova topiği?

koskoca sitede başka topic konu motormu kalmadı anlayamıyorum
    ************************************************** ************************************************** *******

arkadaşlar bu işe ne diyorsunuz? ben okadar internet sitelerini dolaşıp fellik fellik innova yağı vizkositesi nedir diye ararken meğer yeni innova 125i lerin kitapçığında bu bilgi varmış yeni innovası olan arkadaşlar bunu hiçmi okumadınız

evet honda nın tavsiye ettiği yağ buyrun dediğim gibi

[/COLOR]

Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam motor hocası yada bir başka birisi ama sanmıyorum gökhan böyle bişey yapsın, sonuçta kendi isteği ile bu siteden ayrılmış birisi.. benim anlamadığım!!

neden biz?

neden ben?

neden bizler?

neden innova topiği?

koskoca sitede başka topic konu motormu kalmadı anlayamıyorum
    ************************************************** ************************************************** *******

arkadaşlar bu işe ne diyorsunuz? ben okadar internet sitelerini dolaşıp fellik fellik innova yağı vizkositesi nedir diye ararken meğer yeni innova 125i lerin kitapçığında bu bilgi varmış yeni innovası olan arkadaşlar bunu hiçmi okumadınız

evet honda nın tavsiye ettiği yağ buyrun dediğim gibi

[/COLOR]
    ben bu topigi basindan beri okudum ve henuz sonuna gelemedim.daha tanisali 2 hafta kadar oldu. 80. sayfaya kadar bahsi gecen konularin basinda yag konusu geliyor ve ben kendi kendime hersey burada zaten yaziyor neyi arastiriyor bu arkadaslar neden bu kadar arayis icindeler diye dusunup duruyordum satoyama konuya aciklik getirmis . sen de sagol arkadasim.

Motosikleti
    BMW F800GS
    http://www.filestube.com/1585f97d2d4...-MOTO-15r.html
    arkadaslar linkteki 9 dosyayi indiriyorsunuz. (1gb'a yakin). daha sonra winrar turu yazilimlarla aciyorsunuz. daha sonra \EPC_MOTO_15r\MOTO_EPC_15.00\database klasoru icindeki honda.ini dosyasini acip icndeki 2009 ya da 2010 tarihlerini 2050 yapiyorsunuz. kendi bilgisayarinizin tarihini de 2008 filan yapip restart yaptiktan sonra setup***** dosyasini calistiriyorsunuz. daha sonra seri no yu yine klasor icinden kopyalayip yaziyorsunuz. veeeee iste size 1977-2011 arasi tum Honda Motosikletlerinin servis kitapcigi Honda EPC 15.00. parca numaralarina kadar resimli anlatimlar hersey mevcut. ben kurdum cok hos tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler