Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Phantom 180 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanbayrak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    Alıntı amato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün motorum rüzgardan devrildi ve doposu bayağı bir eğildi aldığım yeri aradım 350 tl dedi cok pahali degilmi sizce baska nerden fiyat alabilirim
    http://satis.kanuni.com.tr/ypproduct.aspx

bu linkten phantomu seçip sase kısmından yakıt deposunu bul oradan tüm parçaları ne kadar öğren neresi yamulduysa ona göre fiyatı bil bayi ye söyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yenimsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Merhaba arkadaşlar en kısa zamanda bnde bir phantom alıyorum .
    Aklıma takılan bir soru var. ön tekerlek çamur sıçratıyormuş bilgisi olan var mı ?

evet çamurluklarda bir sıçratma var. özellikle ön çamurluğun arka ucundan yukarı doğru sıçrayan çamurlar yukarı çıkıp tam deponun üzerine konuyor, şaşırtıyor gerçekten

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Çözümü yokmudur bunun sadece yazınmı gezebilcez .s

bilen birine uydurulabilecek daha uygun çamurluk varmıdır sormak lazım

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    phantom almaktan vazgeçtim ya :\ buraya neden yazıyorum diye soran olacaksa sorumluluk hissettim biraz

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    phantom almaktan vazgeçtim ya :\ buraya neden yazıyorum diye soran olacaksa sorumluluk hissettim biraz
    Hayırdır neden vazgeçtin?

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı yenimsin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır neden vazgeçtin?
    sıfır almayı planlıyordum baya da araştırmıştım sıfırı 4800 motor 500 plaka 5300 patlıyor.
    Arkadaşlarımda yok yolda kalır birşey olur felan diye hep söyleniyorlardı.
    Phantom kullanan biri ile konuşmuş arkadaşım vites aralığı uzunmuş memnun değilmiş gibisinden bir muhabbet oldu aramızda,
    bende honda cbr 125r geçmeyi karar verdim ama biraz daha para biriktirmem gerekecek.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    sıfır almayı planlıyordum baya da araştırmıştım sıfırı 4800 motor 500 plaka 5300 patlıyor.
    Phantom kullanan biri ile konuşmuş arkadaşım vites aralığı uzunmuş memnun değilmiş gibisinden bir muhabbet oldu aramızda,
    bende honda cbr 125r geçmeyi karar verdim ama biraz daha para biriktirmem gerekecek.
    4800 rakamı üzerinden pazarlık yapabilirsin 4500'e filan iniyor adamlar yeterki nakit para görsünler. plakaylada 5000'i bulur.

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Bende burada(Tekirdağ'da) fiyatını sormuştum 2012 model Nakit 4500 + 300 plaka toplam 4800 tl anahtar teslim demişlerdi

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    motoru kredi kartı ile almayı düşünüyordum ben plaka ile göre değişir fiyatı 300 tl gerçekten iyimiş

Motosikleti
    Hyosung GV650
    arkadaşlar cahilliğimi bağışlayın ama kullanma kılavuzunda bu motorda alt sehpa olduğu yazıyor fakat resimlerde ben bunu göremedim. acaba bu motorda alt sehpa yokmu ?

yarından itibaren bende phantom kullanıcısıyım.mardin yakınlarında kullanıcı veya motor gurubu varsa yardımlarını bekliyorum.

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Hayırlı ugurlu olsun.. Kazasız belasız inşallah..

barış03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRICITY 125
    Herkese iyi akşamlar.. 18 Mart 2013 günü 2012 model 890 km. de Kanuni Phantom almış bulunmaktayım. 1000 km bakımına 30.03.2013 cumartesi günü götüreceğim motorumun resimlerini aynı gün paylaşıp yorumlarımı anlatırım. Benim ilk izlenimim motorda aşırı titreşim oluşu, onun dışında her şeyden memnunum şuana kadar...

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı barış03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar.. 18 Mart 2013 günü 2012 model 890 km. de Kanuni Phantom almış bulunmaktayım. 1000 km bakımına 30.03.2013 cumartesi günü götüreceğim motorumun resimlerini aynı gün paylaşıp yorumlarımı anlatırım. Benim ilk izlenimim motorda aşırı titreşim oluşu, onun dışında her şeyden memnunum şuana kadar...
    hocam galiba forumu pek takip eden yok. yakında bende A2 ehliyet alıyorum ve kısmetse ilk motorum phantom olacak. fakat daha öncede yazmıştım ama cahilliğime bu motorda orta sehpa denen şey varmı? resimlerde göremedim fakat kullanım kılavuzunda yan sehpanın(yan ayak) yanı sıra orta sehpadan(orta ayak) bahsediliyor

wersoulza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Phantom
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam galiba forumu pek takip eden yok. yakında bende A2 ehliyet alıyorum ve kısmetse ilk motorum phantom olacak. fakat daha öncede yazmıştım ama cahilliğime bu motorda orta sehpa denen şey varmı? resimlerde göremedim fakat kullanım kılavuzunda yan sehpanın(yan ayak) yanı sıra orta sehpadan(orta ayak) bahsediliyor
    Bu motorda orta sehpa yok bu tarz motorlarda olmazda zaten örneğin ayak marşı bile bu tarza ters bir sistem dışardan bakıldıgında.
    Çanakkale'li

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    arkadaşlar benim merak ettiğim konu son hızı nekadar bu motrun beygiri çok düşük geldi 180lik makineye göre cc ne göre özelikle 135 lik mondial mh drift le aynı beygir ama cc bayaga fazlaona oranla vitesler arası uzun demişsiniz 1. 2. 3. 4. ve 5. vitesde 7 bine gelinceye kadar kac yapıyor (yanı 1. vites 7 bin devirde duz yolda kac yapıyor v.b) yakıt nasıl? 100km de nekadar hiç ölçeniniz var mi devirli veya 6 binlerde.. bide cc ve dişli değiştiren arkadaşlar güç farkını tam terif edebilirmi mesale 100 yapıyordu şuan 120 yapıyo gibi böğle bir motorun 120 130 u görmesi gerekiyor kilosu cc sine bakılınca ama işte bu beygiri bukadar az oluşu büyük sıkıntı..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı wersoulza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorda orta sehpa yok bu tarz motorlarda olmazda zaten örneğin ayak marşı bile bu tarza ters bir sistem dışardan bakıldıgında.
    hocam bilgilendirmen için çok teşekkür ederim. beni bu soruyu sormaya kullanım kılavuzunu incelerken yan sehpanın kısa süreli parklarda kullanılması gerektiği yazısı itti. hatta kaynakta göstereyim http://www.kanuni.com.tr/upload/idosyalar/101_Phantom_Kullanm_Klavuzu.pdf 10. sayfadaki ilk satırda yazmakta.

arkadaşlar bagaj sorununu görüntüyü bozmadan nasıl halledebilirim?fikri olan var mı ya da siz ne kullanıyorsunuz?

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)