Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Kuba XR125 - XR125 Plus Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05

Bu model hakkında ayrıntılı bilgi için www.kubamotor.com websitesini ziyaret ediniz.

Yetkili Satıcılar ve Fiyat Bilgisi için Tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Gerçekten güzel motorlardan bi tanesi

Eren80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar xr125 plus almayi düşünüyorum nasıl sizce tavsiye edermisiniz?

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Başka xr 125 kullanan yokmu bu forumda.

Alınabilecek en iyi motorlardan bir tanesi. Arkadaşım aldı çok memnun. Bende arada sırada kullanıyorum.

bende xr 125 baktım biraz araştırdım japon kalitesi dediler motorunu ybr motoru diyorlar titreşimi yok diyorlar bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Konuyu ben açtım, epey zaman geçmesine rağmen bunca zamanda sadece bir tane xr125 görebildim yolda, onu da durdurup soramadık. Bayisinde de bu modellerden yok. İkinci el sitelerinde satan da 1-2 tane var. Demek ki bulunmaz hint kumaşı ya da bayiler ancak özel siparişle getiriyor...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu ben açtım, epey zaman geçmesine rağmen bunca zamanda sadece bir tane xr125 görebildim yolda, onu da durdurup soramadık. Bayisinde de bu modellerden yok. İkinci el sitelerinde satan da 1-2 tane var. Demek ki bulunmaz hint kumaşı ya da bayiler ancak özel siparişle getiriyor...
    demek oluyorki tutmadı.. bide arora nın birebir kopyası var..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ybr nin aynısı gibi gözüküyor, motor aksamı da öyle gözüküyor fakat kalitesi nasıldır, gerçekten Ybr ile birebir aynı konfor ve titreşimsizliğe sahip mi ? Kullanıcılardan yorum bekliyoruz.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr nin aynısı gibi gözüküyor, motor aksamı da öyle gözüküyor fakat kalitesi nasıldır, gerçekten Ybr ile birebir aynı konfor ve titreşimsizliğe sahip mi ? Kullanıcılardan yorum bekliyoruz.
    Ben o motor ile 5000km yi devirdim şuan yürüründe hiç bir sıkıntı yok. motor gayet güzel. titreşim hiç yok en sevdiğim özelliğide o zaten. hiç yormuyor 100lerde 110larda bile titreşim yok, ayrıca o hızlarda yok hakimiyetide çok güzel.
    kısacası herkeze tavsiye edebilirim 125lik bir motor olarak beklenenleri karşılıyor. fakat ben servis konusunda biraz muzdaripim. diğer herşeyi ile güzel bir motor..

arkadaşlar ybr nin aynısı çok sağlam motor ben kullanıyorum titreşim hiç yok 100 110 larda bile tiitreşim yok sürüşü çok rahat insanı yormuyor

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Arkadaşlar daha detaylı tecrübeleriniz vardır muhakkak.. Benim daha sonra gördüklerimde boya biraz soluk duruyodu mesela.. Ama bunda ybr de olmayan vites göstergesi var, hem ybr hem de bunu kullanan bir arkadaş bişeyler yazsa buraya da iyi olurdu.. Hazır bazı bayiler 2.600 lara düşürmüşken dalalım..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı apranax77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka xr 125 kullanan yokmu bu forumda.
    Emre anlatsana motorunu kardeşim Ben Emre'nin motosikletini kısa mesafede olsa kullanmıştım. Titreşim sıfır,sele çok rahat,amörtisörler görevini mükemmel yerine getiriyor. Devir saati,vites göstergesi var. Kullanımı çok kolay. Uzun yolda durumu hakkında Emre daha iyi bilgiler verecektir. Fakat fiyatına göre çok konforlu,güzel bi motosiklet. Hele ki fiyat 2600'e kadar düşmüşse iyi bir alternatif bence.
    halilom bunu beğendi.

arkadaşlar ben daha önce ybr kullanıyordum, kaza yaptıktan sonra model degiştirmeye karar verdim şuan xr125 kullanıyorum sanki motorumu hiç degiştirmemiş gibiyim, rahatlık ve konfor konusunda daha iyi alt motor kalitesi de aynı alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim.
    ilkerabi, RedDewiL ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Hadi bee... Nerdesin arkadaşım sen bunca zamandır? Uyandırsana milleti boşu boşuna fazladan para vermesinler... 3 tanesi arasında tamamen kararsız kaldım. Bir bankanın kartını iptal ettirdiğim ve grisi olmadığı için yamahadan, alışta opsiyon yapmadıkları, servisi uzak ve beyazı yok diye hondadan vazgeçtim. KUBA bayii başka bir model için daha iyi daha ucuz dedi ise de şimdi gene xr 125 alıp ruhsatı çıkarmadan boyatsam istediğim renge diye düşüncelere daldım.
    Bu arada yakıt durumu ve gaza yüklenince sesi nasıl motorun?

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Arkadaş nereye elimizi atsak kuruyor yav.!

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Bu motor gerçekten ybr gibiyse seneye almayı düşünüyorum şimdilik başlangıc olarak 2.el eski birşey alacağım kullanıcıları daha cok yorum yaparsa yaşadıkları sıkıntıları anlatırsa sevinirim
    halilom bunu beğendi.

selam arkadaşlar xr 125 kullanıyorum bir kaç defa arkadaşımın motorunu kullandım ve almaya karar verdim.iş amaclı aldım.Sürüşü cok güzel ve rahat kuvvetli bi motor hem yedek parcası hem fiyatı olsun cok cazip kolay bulunuyor servis de yakıt abartı yakmıyor bütcemi fazla etkilemiyor..

mrb arkadaşlar bende xr125 kullanıyorum rahat ve seri bir motor ilk çıktıgında arkadaşla beraber aldık ve hiç bir şikayetim yok güzel bir model bence alacak olan arkadaşların incelemesini tavsiye ederim.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Ne güzel.. Bir kullanıcı daha mesaj atarsa yaz geçmiş olacak..

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)