Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
68. sayfa BirinciBirinci ... 1858666768

Kuba XR125 - XR125 Plus Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen şuan çocuk yok ufaktan birikim yapıyoruz da hepsi ev bark almak için. Küçük bir yer var koyduğum ama, apartmanın içine sokuyorum, koridorlardan geçiyorum dönemeç vs var, Drift ancak dönüyor, kapılardan sığıyordu. Ağır ve geniş motor mümkünatı yok, hem sığmaz, hem her koyup çıkarma zulüm olur, ki Drifti koymak bile bazen bezdiriyordu Pratik değil. Sen o konuda şanslısın.

Aynen çok güzel motorların oldu maşallah nazar değmesin, gerçi birine değdi inşallah zamanı gelince ben de alıp sürebilirim, kısmet
    Demek istediğini anlıyorum yine de, form olarak güçlü olmasa da kalıp ve ağırlık olarak Hyonun 600 lüklerden farkı yoktu, pratik değildi. Ama motora biniyorum diyordum.

Neyse, zamanı gelirse bakacağız motor piyasasına tekrar.

İlkerabi'nin muhabbeti güzeldi, o da olsa iyi olurdu, görüyorsa davet ediyoruz muhabbete

Sen de sağlıcakla kal Halil, dikkat et kendine. Mutlaka haftada birkaç kez kontrol ediyorum burayı, takip edeceğim resimleri.
    halilom bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Burdayım yeni gördüm yazıcam..
    Dün sigortayı yeniledim XR kapının önünde...
    Blackeagletr ve halilom bunu beğendiler.

Hani neredesin ilkerabi, yazıcam dedin gözümüz yollarda kaldı
    Ben motorsuzluk sürecinde kendime bir araba çektim.
    1994 Favorit LX, tüp yok. Komple ben almadan önce boyandı.
    Bu sıcakta hiç binilmiyor klimasız olduğu için, inanılmaz sıcak oluyor araba. En azından işimi görüyor ama, sefasını kışın çekecez inşallah.

Bu arada ilkerabi senin profil resminde skoda forumunda bir üyelik görmüştüm, yorumlardaki üslubu falan da sana benziyordu. Senin midir?
    halilom bunu beğendi.

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani neredesin ilkerabi, yazıcam dedin gözümüz yollarda kaldı
    Ben motorsuzluk sürecinde kendime bir araba çektim.
    1994 Favorit LX, tüp yok. Komple ben almadan önce boyandı.
    Bu sıcakta hiç binilmiyor klimasız olduğu için, inanılmaz sıcak oluyor araba. En azından işimi görüyor ama, sefasını kışın çekecez inşallah.

https://scontent.fesb4-1.fna.fbcdn.n...ec&oe=5F6BB7E6

Bu arada ilkerabi senin profil resminde skoda forumunda bir üyelik görmüştüm, yorumlardaki üslubu falan da sana benziyordu. Senin midir?
    Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan inşallah önemli olan da amacını yerine getirmesi değil mi zaten ?

@İlker abinin favorit kullandığını ne zaman unuttun acaba ??

Bende bu boş zamanda ufak bi tur daha yaptık arkadaşla onları paylaşacağım yakın zamanda.
    2008 Kanuni seyhan 125, 2013 Kuba xr 125, 2006 Kawasaki ER-6F, 2013 Honda Cbr 600 RR, 2014 YAMAHA XT660ZA

Alıntı halilom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan inşallah önemli olan da amacını yerine getirmesi değil mi zaten ?

@İlker abinin favorit kullandığını ne zaman unuttun acaba ??

Bende bu boş zamanda ufak bi tur daha yaptık arkadaşla onları paylaşacağım yakın zamanda.
    Saolasın Halil Aynen işimi görüyor yeter. Uzun yol ıvır zıvır için zaten Fiesta var yetiyor o da. Ancak motorsuzuz.
    Valla bilmiyordum, ya da hatırlayamadım. Demek ki doğru teşhis
    Tur fotolarını bekliyorum
    halilom bunu beğendi.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

1 tam yıl olmuş neredeyse. Buralarda kimse yok artık

Nasılsınız, Halil, İlker abi,

Burada bazen kendimi günlük tutuyor gibi hissediyorum, herkese selam olsun.

Hala motorsuz devam ediyorum, zaten yakın zamanda motosiklet alma planım da yok.
    Çok fazla küçük cc kullandım, 600 den aşağı almadıkça almam artık, sarmıyor... Onu da ne koyacak yer var, ne de sürecek zaman var.

Hoş, onu alma imkanım olsa da artık çocuk var, heves edemiyorum motora, gözüm korkuyor. Anca muhabbeti için forumda takılıyorum, saçma sapan tatsız piyasayı takip ediyorum.

2010-2018 arası motosiklet hayatım için çok güzeldi, sonrası ise keyif için olmaktan çıktı zaten.
    Eski motosikletlerimle anılarımı yad ediyorum sık sık geriye dönüp. Forumda en çok da bu başlığa bir hevesle bakıyorum, belki biriniz dönmüştür diye

Herkese selam olsun, seneye kısmetse tekrar bir not düşerim

Motosikleti
    Yavaş gel ne senesi bende arada girip sadece bu başlığa bakıyorum. Senin yazdığını görünce daldım hemen. Arada afaki motorcuya da bakıyorum sen merak etme Tuna bizim makineler duruyor hala, benimki 39 bin km olacak babamınki 41 bin. Rutin bakımlar haricinde hala masrafımız yok piyasa taklaya geldi gerçekten. Geçen sene şubatta sattığım Tenere iki katından fazla fiyat oldu. Motor ilanlarına bile bakmıyorum bir senedir. Motorum var taş gibi Bu ay Trabzon - Afyon yapacaktım süvarilerin izinden organizasyonuna kamp atacaktık ama nasip olmadı. Önceki gezilerimin fotolarını yükleyecektim foruma ama hala üşengeçlikten onu da yapmadım. Bu arada biri 4 yaşında diğeri 5 aylık iki tane oğlum var ellerinizden öper. Tuna senin de gözün aydın kardeşim. Hayırlı günlerini görmek nasip olur inşallah çocuklarımızın. İlker abi hepten boşladı buraları en son geçen sene girmiş ayıp
    Blackeagletr bunu beğendi.
    2008 Kanuni seyhan 125, 2013 Kuba xr 125, 2006 Kawasaki ER-6F, 2013 Honda Cbr 600 RR, 2014 YAMAHA XT660ZA

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Arkadaşlar Merhaba,
    uzun bir süre giremedim foruma..
    Yazın ağustosta benim kırmızı şeytanın muayenesini yaptırıp satışa hazır hale getirdim..
    Fakat vardiyalı çalıştığım için ilan veremeden epey zaman daha geçti ve işyerinde garaj olarak kullandığım
    yerde de sıkıntı olacağı belli olunca bu ayın 15inde motorumu satmış bulunuyorum.
    Muayeneden sorunsuz geçen led far ve önce taktığım aksesuarlarla gitti 7780 km de..
    Yaza benzin 20 lira olunca maymun gibi arıycaz biliyorum ama hiç olmazsa kullanılacak- yatmayacak..
    Blackeagle, favorit candır keşke daha önce görseydim aldığını, epey yedek parçası vardı bende. Hepsini atmak zorunda kaldım yan taraftaki inşaatın verdiği zararlardan dolayı.. :(
    Hepinize selamlar..

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Üzdün İlkerabi hayırlısı olsun diyelim. Son kalelerden biriydin sende sattın Güncel motosiklet fiyatlarından ve ülkemizin ekonomik şartlarından dolayı 2. motosiklet olayı bende rafa kalkmış vaziyete. Artık mevcut planlarıma XR ile devam..
    siz satın biz süreriz

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Benzin ne çabuk 23 lira oldu yav..Yaza çalışacak işyeri kalırsa gene bi skuter bakıcaz..
    Blackeagletr ve halilom bunu beğendiler.

Ben de üzüldüm ilkerabi XR'ı satmana, neyse ki buraya yazdığını görmek güzel. Bende motor işleri rafta yine. Sadece forum takip ediyorum alma niyetim kalmadı.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Benim motora sis lambası 4 lü ikaz tuşu ve USB şarj aparatları taktırdım. Yola bir yere gidersek lazım olur Direksiyon bilyesi ( furş takımı ) de değişti ilk defa. Kronik sıkıntılardan biri de janttaki kilometre okuyucunun merkezi. Babamın motorda yıllar önce bi scooter in merkezini takmıştık. Bende de yeni arıza verdi cbf 150 nin merkezini taktılar. İşe git gel de bile kullanmıyorum artık otobüsle gidiyorum :D

Ben de anlık bir karar ile bu minişi aldım. Hemen 72cc yaptırdım. 3-5 km'lik mesafede kullanıyorum. Epey yavaş geldi ama çok keyif veriyor meret. Kayış baga değişimi yaptıktan sonra kendine gelecektir

halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    bunlarda iyi paralar oldu, hayırlı olsun diyelim. Sigorta meselesini çözdün mü yoksa öyle devam mı Tuna

bunlarda iyi paralar oldu, hayırlı olsun diyelim. Sigorta meselesini çözdün mü yoksa öyle devam mı Tuna
    Yok sigorta olmuyor Halil, ben de bisiklet niyetine kullanıyorum. Eski işyerim Kızılayda idi, 12-15 km arası feci trafikte sürüyordum. Şimdiki işyerim 3 kilometre tenha yollardan gidiliyor. Çok dert etmedim haliyle. Evet felaket paralar veriyoruz artık bunlara. Halbuki XR'ı ne komik paralara almışız.
    halilom bunu beğendi.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    Arkadaşlar selam, motosiklet konusunda uzun bir aradan sonra yeni yol arkadaşımı sizinle paylaşmak isterim. Malum dernek işleri işin içine girince grup sürüşlerinde eşli ve eşsiz kubam baya yetersiz kalıyordu ve sistem beni gereksiz yere bu yola soktu Tarlalarda eskisi kadar kabak vermiyor ve kapıda iki motor maliyet olacağı için XR ımı istemeye istemeye satma kararı aldım sayılır.

Bu sene XR ile işimle birlikte Trabzon'dan Çorum motosiklet festivaline (gidiş yaklaşık 500 km ) çadırlı sandalyeli vs. yüklü bir şekilde gittik. Dönüşte Amasya üzerinden toplamda 1100 km yol yaptık. Sorunsuzluk ve dayanıklılık abidesi Motorumuzu bize sattıran sisteme tüküreyim diyerek konuyu kapatıyorum. Kalın sağlıcakla

DickName, mertowski ve Blackeagletr bunu beğendiler.

Arkadaşlar selam, motosiklet konusunda uzun bir aradan sonra yeni yol arkadaşımı sizinle paylaşmak isterim. Malum dernek işleri işin içine girince grup sürüşlerinde eşli ve eşsiz kubam baya yetersiz kalıyordu ve sistem beni gereksiz yere bu yola soktu Tarlalarda eskisi kadar kabak vermiyor ve kapıda iki motor maliyet olacağı için XR ımı istemeye istemeye satma kararı aldım sayılır.

Bu sene XR ile işimle birlikte Trabzon'dan Çorum motosiklet festivaline (gidiş yaklaşık 500 km ) çadırlı sandalyeli vs. yüklü bir şekilde gittik. Dönüşte Amasya üzerinden toplamda 1100 km yol yaptık. Sorunsuzluk ve dayanıklılık abidesi Motorumuzu bize sattıran sisteme tüküreyim diyerek konuyu kapatıyorum. Kalın sağlıcakla

https://scontent.ftzx1-1.fna.fbcdn.n...kQ&oe=6501E3E1
    Vay, Halil selam. Her şey yolundadır umarım, mesajını görmek güzel.

XR'ı sattığın için çok üzüldüm, desene son kale de yıkıldı, bizden kimse kalmadı... XR hoş motordu gerçekten ama satılık bile tek tük kaldı.

Profilinden gördüğüm kadarı ile Xpulse almışsın. Güzel makine. Ben de biraz niyetlendim ona ancak karşılayacak bütçe yoktu, taksitle alma imkanım vardı. Kaliteli bir şey olsun dedim dün seninkinin kardeşi Hero Dash 125 aldım, yani aynı markada buluştuk uzun zaman sonra Dikkat et kendine.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Aynı markada buluştuğumuza tekrar sevindim bende, sen de çok güzel tercih yapmışsın. Sana da hayırlı olsun güle güle kullan.

XR ı tabi ki de SATMADIMM 15 gün falan ilanda kaldı sonra ilanı kaldırdım. 2024 e bakalım zaman neler gösterir.

Hero ile ilk gezimi eşim ile Trabzon - Kemaliye karanlık kanyonlarına yaptım. Toplamda 700 km. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim.

motosikletimi Adventure İstanbul ekibi Trabzon ziyaretinde kameramanları Yunus Emreye vermiştim. Ufak bir kare videosunu çekmiş paylaşıyorum.

https://www.instagram.com/reel/CzHSy..._web_copy_link

Aynı markada buluştuğumuza tekrar sevindim bende, sen de çok güzel tercih yapmışsın. Sana da hayırlı olsun güle güle kullan.

XR ı tabi ki de SATMADIMM 15 gün falan ilanda kaldı sonra ilanı kaldırdım. 2024 e bakalım zaman neler gösterir.

Hero ile ilk gezimi eşim ile Trabzon - Kemaliye karanlık kanyonlarına yaptım. Toplamda 700 km. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim.

motosikletimi Adventure İstanbul ekibi Trabzon ziyaretinde kameramanları Yunus Emreye vermiştim. Ufak bir kare videosunu çekmiş paylaşıyorum.

https://www.instagram.com/reel/CzHSy..._web_copy_link
    Teşekkür ederim Halil.

Güzel haber, desene son kale hala ayakta

Hero güzel marka ve sağlam kaliteli denebilecek motorlar üretiyor ancak Türkiye'de doğru düzgün reklamını yapamıyor. 5 yıl/50 bin km garanti iyi hoş da, keşke Bajaj gibi internetten yedek parça siparişini açsa. Servis aracılığı ile yapılması güven vermiyor. Honda'nın 5 yıl önceki modelini herkes alır da, Hero'nun alır mı, soru işareti... Eski Thriller, Hunk ya da eski Dash'lerin yüzüne kimse bakmıyor artık, parçası da servis talebi dışında ne kadar bulunur tartışılır. Bu yüzden biraz çekinceli aldım, hatta sonra düşündüm, bir tık daha kasıp Dio falan mı alsaydım diye. Neyse aldık artık

Marka'nın pazardaki yerini saymazsak Xpulse güzel makine, sendeki yol lastikli olan model anladığım kadarıyla. Keyifle kazasız belasız binersin umarım.
    Ben henüz sürmeye başlamadım. Plaka ve ruhsatı dün çıkartabildim.Kask, mont Ankara'dan gelecek bu hafta sonu. İzmir'e taşındım, bir şeylerin rayına girmesi gerekiyor Motosiklet depoda kitli yatıyor...
    mertowski ve halilom bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
68. sayfa BirinciBirinci ... 1858666768

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)