Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
64. sayfa BirinciBirinci ... 14546263646566 ... SonuncuSonuncu

Kuba XR125 - XR125 Plus Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stiker, serviste bulabileceğinizi sanmıyorum.. CDI bile yoktu ellerinde.

Zaten bu motorlar yaramazmış..
    Satın gidin y***ha alın.. Y***ha da klima var, airbag var, abs var...
    Ben de satıp mercedes almayı düşünüyorum..

http://<a href="http://hizliresim.co...O7.jpg</a></a>
    Sen paylaştın şimdi bunu millet inanacak kötü diyecek herkes ucuzdan elden çıkaracak Sticker servislerde olmaz fakat reklamcılarda bastıra bilirsin yalnız konuşurken araç folyosun da basılmasını iste

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Yutub'a nacizane titreşim testi yapıp koymuştum.
    Ybrcilerden biri görüp hemen çakmış, maalesef ybrye de binmiş biri olarak diyorum ki o eski JAPON JAPON dedikleri modellerde daha fazla kıpraşım var.
    Kötülemesine de gerek yok, artık satışta olan bir model değil zaten.
    Kaldı ki 80 binde ybr bulamazsınız, hep 15-20binde takılıp kalmışlar, 2004 modeller bile...

Yutub'a nacizane titreşim testi yapıp koymuştum.
    Ybrcilerden biri görüp hemen çakmış, maalesef ybrye de binmiş biri olarak diyorum ki o eski JAPON JAPON dedikleri modellerde daha fazla kıpraşım var.
    Kötülemesine de gerek yok, artık satışta olan bir model değil zaten.
    Kaldı ki 80 binde ybr bulamazsınız, hep 15-20binde takılıp kalmışlar, 2004 modeller bile...
    Ybr kullanmıyan motosikletçi yoktur diyebiliriz zamanında çok iyiydi ama titreşimi şuan fazla geliyor hepimize Nerede o eski motorcular

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    @ilker abi bana yakında bi tane xr var 13 bin km de 2013 2000 lira istiyor ufak tefek çizikleri var sence ederi nedir ben 1500 ü gözden çıktım alma niyetim var yani. Babam emekli olunca bize xr uzak kaldı baya

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Masrafsız ise 1700 e kadar yolu var.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Masrafsız ise 1700 e kadar yolu var.
    1800 Olur Masrafı yok ise değer

Motosikleti
    Doktor bizim makinenin krank bilyesi ses yapmaya başladı sol taraftaki. Ustam ybr lerde kronik dedi 20-25 bin km de bozar dedi. sadece 200 lira işçiliği tutarmış malzeme 50 lira civarı.

Alıntı halilom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doktor bizim makinenin krank bilyesi ses yapmaya başladı sol taraftaki. Ustam ybr lerde kronik dedi 20-25 bin km de bozar dedi. sadece 200 lira işçiliği tutarmış malzeme 50 lira civarı.
    20 25 km'de bir bozulduğu doğrudur :( işçilik değişir götürdüğün ustaya göre malzeme ile birlikte 150 vereceğin yerlrde bulabilirsin.

Motosikleti
    İlkerabi yazmıyorsun daha topiği kapattık herhalde ara ara girip bakıyorum kimsecikler yok. Bu arada bende 2. XR ı aldım kendime 1800 TL ye. lastikti ıvır zıvır derken 500 lirada öyle masraf ettim dışına keyfi. şimdi günlük onu kullanıyorum. Babamınkinin krank bilyesini değiştik sesi eski haline geldi. benimkinin deposunda pislik gördüm biraz haliyle karbüratör de de vardır arada tekleme yapıyor giderken bi ara temizletecez bakalım ne zaman.
    Blackeagletr bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla XR'ı olanlar paylaşımları yapsın, ben ara ara bakıyorum ses yok

Bu arada ben bahsettiğim geziyi tamamladım Hyo ile.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...r-1240-km.html
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Tuna bi trapez yazdın 1 saate yakın video izlettin bana öyle üşeniyorum ki tekrardan başlamaya

İlkerabi yazmıyorsun daha topiği kapattık herhalde ara ara girip bakıyorum kimsecikler yok. Bu arada bende 2. XR ı aldım kendime 1800 TL ye. lastikti ıvır zıvır derken 500 lirada öyle masraf ettim dışına keyfi. şimdi günlük onu kullanıyorum. Babamınkinin krank bilyesini değiştik sesi eski haline geldi. benimkinin deposunda pislik gördüm biraz haliyle karbüratör de de vardır arada tekleme yapıyor giderken bi ara temizletecez bakalım ne zaman.
    Hayırlı olsun. Tekerine taş değmesin fotoğraf falan paylaşabilir misin ?

Motosikleti
    Bu yeni aldığım xr ın karbüratör cort çıktı değişmesi gerek iyi para de ybr karbüratörleri napalım ?

Motosikleti
    @İlkerabi kayıplardasın ne var ne yok

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Bu yeni aldığım xr ın karbüratör cort çıktı değişmesi gerek iyi para de ybr karbüratörleri napalım ?
    Ybr karbüratörleri tabi ki daha iyidir ama fiyatı da iyidir motorunu seviyorsan taktıracaksın hacı

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Eski motoruma (bu senin motora olur) denen görünümü aynı karburatörden alıp takmıştım, motor eşek oldu, hiç kaçmıyo neden filan derken yeni karburatör tamire girdi, diyafram şudur budur derken b..b.k oldu. Halbuki servisinde orjinali 20 lira daha pahalıydı. Sıpıtıp attım, orjinalini taktım, mis..
    Mikuni olmasa da iyi markalar vardır..

Dün TÜV aldım, mayısta yapılacaktı.. Gecikme cezalı 117 TL.. Bi kerede geçti ama zenon farı sökmüştüm, fabrika farına da 80 tane kusur yazmışlar.
    Doğru düzgün zaten bi şase numarasına bir de fara bakıyolar. Üstüne fırça da yedik, niye kapattın farı abi diyo, ne biliyim far ölçüm aletini bıraktı kapıya gitti herif ben de ölçümü bitirdi sandıydım..
    Topcase sabit de olsa tak çıkarlı da olsa ONAYSIZ deyip kusur yazıyorlar.
    Bilginize.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Bizde bi ayar bişeyler yaptık takas tukas gidiyor orj. karburatöre 126 yan sanayisine 60 lira dedi kuba servisi bende ikisini de takmadım
    İlker abi bende soktum 2 sini de muayneye dediğin gibi üstün körü bakıyorlar motorlara bizde tek seferde geçtik. Benim motorun muaynesini yaptıktan sonra satışını aldım. Sigortası en uygun 950 tl çıktı üzerime kayıtlı 2. motor olduğu için RR ın hasarsızlığından yararlanamıyormuşum. bende kızdım gittim trafikten çektim motoru 2 gün sonra çevirmede plakasız ruhsatsız yakalandım şaseden sorgulayınca bizim malı vurdular çekicinin sırtına bende arkasından 844 tl ceza ile birlikte ertesi gün çıkardım motoru bi kaç gün sonra da 633 lira indirimli ödedim cezayı. Hala çekme belgeli sürüyorum Geçen hafta pazar sözlümle beraber 415 km yol yaptık Rizedeki kaçkar dağlarına çıktık. belli bi mesafeyi sürekli 1. vites çıkınca haliyle çekmemeler vs yaşadık bi kaç yerde birazda yordu bizi ama güzeldi. cezayla birlikte motora yaklaşık 3 bin tl masraf ettim incik boncuk dahil. hala motor soğukken 1500 -3000 devir arası öksürmeli ama idare ediyoruz. Yeni XR ı aldıktan sonra RR toplamda 100 km kullanmadım xr la da 2500 bin km ye yakın yol yaptım. Seviyorum keratayı
    ilkerabi ve Blackeagletr bunu beğendiler.

Merhaba arkadaşlar. Konu dışı bir şey soracam. Kuba Motor markasının 2017'de yeni çıkaracağı bir model var mı bilgisi olanlar yardımcı olsun bi zahmet. Tekerinize taş değmesin.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Yeni model lansmanları ocak-şubatta bitmiş oluyor, fuara da mart ayında çıkıyor.
    Konu açılış tarihine bakarsanız bu bölüme ocak ayı 2. hafta açmışım..
    Fabrika (daha doğrusu ithalatçı firma) sızdırma yapmazsa bilemeyiz, rekabet ortamında sızma yapacaklarını da sanmam...
    Her yıl 2-3 model çıkıyor ya da yenileniyor..

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni model lansmanları ocak-şubatta bitmiş oluyor, fuara da mart ayında çıkıyor.
    Konu açılış tarihine bakarsanız bu bölüme ocak ayı 2. hafta açmışım..
    Fabrika (daha doğrusu ithalatçı firma) sızdırma yapmazsa bilemeyiz, rekabet ortamında sızma yapacaklarını da sanmam...
    Her yıl 2-3 model çıkıyor ya da yenileniyor..
    ocak şubat ortasına kadar tüm markalar için beklemede kalacaz.

REKLAM ALANI
64. sayfa BirinciBirinci ... 14546263646566 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)