Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
58. sayfa BirinciBirinci ... 8485657585960 ... SonuncuSonuncu

Kuba XR125 - XR125 Plus Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    leokaplann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tuna sorma bende sattım motorumu ama aklım onda : ( daha yeni yeni alışıyorum :( sahibi hayrını görsün allah kaza bela vermesin
    Blackeagletr ve ilkerabi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba, bir haftalık motorsuzluğun ardından 2012 model 13,500kmde bir gt250r için anlaştım. Nasipse hafta içi alıyorum ufak tefek çizikler var ama genel olarak temiz motor.
    ilkerabi, leokaplann ve halilom bunu beğendiler.

hayırlı olsun tuna kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın bende bu aralar bişiler alacam ama ne alsam diye çok kararsızım.. sizinde fikrinizi alsam iyi olacak.. bütçem 4500 kışı geçirmek için ucuz bir arabamı alsam ( ronault 21 manager, skoda favorit, 81 model dizel golf mk1 ) mi motor olarakta http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9285665/detay/ bunu mu alsam..
    motorsiklet olarakta çok kararsızım en azından 250cc 110 120 ile gidebileciğim bir makine arıyorum scooter yada vitesli motor farketmez benim için
    Blackeagletr bunu beğendi.

Leo çok saol 4500 e alacağın araba hayli masraflı olacaktır. Motor konusunda da sym lerle hiç yıldızım barışmadı. 4500 e 250 zor gibi, 5000 6000 civarı benimkinin nakedini bulursun.

Hyosung hakkında ilk izlenimlerim,

+lar
    Görüntü ve kaslı yapısı cidden muazzam. Trafikte resmen bakışlar değişti.
    V2 nin homurdanması güzel, ama egzoz istiyor
    Gidiş, xr dan sonra ne denir ki Hızlanma ve tork olarak mükemmel. Yokuş, kalkış hiç affetmiyor.
    Belki inandırıcı gelmiyor ama amortisorler xrdan rahat. Çukurlarda sekmiyor.
    188 kg ama hissettirmiyor.
    Aea nın billur geçtiği frenler bana mükemmel geldi. Hissiyatı çok iyi, nerde duracağı belli oluyor.

-ler

Öncelikle çok rahatsız bir oturuş şekli var. Hem bileklerim hem de totom pert oldu.
    Motor dönmüyor, Aralara girmek eziyet.
    Motor tam ısınana kadar gaz verince takılı kalmalar oluyor. Isınınca geçiyor
    Xr dan sonra motorun sıcaklığını daha çok hissettim.
    Çok zincir sesi geliyor.
    Ve tabiki yakıt sarfiyatı ve bakım maliyeti xr a göre hayli fazla olacaktır
    leokaplann ve halilom bunu beğendiler.

tekrar hayırlı olsun tuna : ) 4.500 illaki sorunsuz bir araba yada 250 cc gerçekten zor ama borca girmek istemiyorum.. kredi kartı borçlarımı kapattıktan sonra sanki kısmetim açıldı tekrar kart borcu yapasım yok : )) bende büyük bir ihtimalle pazartesi 92 model reno 21 menager alacam araba iyi gözüküyor az bir masrafı var ama okadar paraya okadar köfte okulunda zaten son yılı okul bitince güzel bir motosiklet alırım inşallah : ) bu arada hyosungları bende çok beğeniyorum özellikle naket olanlarını 4500 e de malasef alamıyorum :( 2008 öncesi modellerine de devir kesicisi olmadığı için bulaşmak istemiyoeum
    Blackeagletr ve halilom bunu beğendiler.

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Bi xr cıyı daha Racing e kurban verdik Hayırlı olsun Tuna. Benim de bi zamanlar hayallerimin motoruydu bunlar, nasip olmadı Kazasız belasız kullan gerçekten temiz duruyor. Racing heyecandır, şekildir, güçtür, havadır

Blackeagletr ve leokaplann bunu beğendiler.

Saol Halil, havası cidden farklı. Grenajlarda bir kaç düşme çiziği var ama fotolarda belli olmamış. Hafta sonu baştan aşağıya bakıma çekeceğim. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi değişecek, bujiler kontrol edecek, zincir yaglanacak. Ön amortisör keçesi değişecek. Arka lastikte çivi var, onla da ilgilenmek lazım. 4 gündür inmedi hiç
    halilom ve leokaplann bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bu gün şehidimiz vardı

ilkerabi, Blackeagletr ve leokaplann bunu beğendiler.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    [IMG][/IMG]

Arabanın aküsü bitince çıkardık eşşeği..
    Ön lastik inik, akü bitik.. Bağırta bağırta gittik işe.. Başka türlü lamba yanmıyor
    İşyerinde de evde de aküyü saatlerce şarj ettim ama zaten 2012 imalatı.. Gitmiş.. Zaruri izinliyiz.. Alarm akü sağlamken 1 defa kurma hatırlatma yapıp duruyordu.. Şimdi geberik aküyle 5 dakikada bir vıyk vıyk vıy edip duruyor.. Sanırım aküyü bitiren de bu olmuş. Bir ucunu sökmeyişimiz ayrı zarar..

İnik lastiklerle azami 90 yapabiliyoruz...

Debriyaj manetinin orjinalinin resmini koyuyorum, motorcularda 8-10 liraya satılan (ORJİNAL Y-B-R ) manet..
    Debriyaj telinin girdiği yerin ters ''BEŞ'' şekline dikkat..
    Altta yan sanayi, bunlara tel yüksüğü geçmiyor, topuzu da..
    Gerçi XR'ı olan kimse kalmamış ama belki sonradan sonradan giren-bakan olursa faydamız olsun..
    Racingçilere de selamlar..
    Blackeagletr, leokaplann ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gerçi XR'ı olan kimse kalmamış ama belki sonradan sonradan giren-bakan olursa faydamız olsun..
    Racingçilere de selamlar..

Abi bu çok manidar dı Bizde hala duruyor unutma. Elden avuçtan çıkana kadar bizlendir. Her gün işe gidip geliyorum bi sıkıntımız yok çok şükür 1 haftaya 15 bin bakımını da yaptıracağım.

ilkerabi ve leokaplann bunu beğendiler.
    2008 Kanuni seyhan 125, 2013 Kuba xr 125, 2006 Kawasaki ER-6F, 2013 Honda Cbr 600 RR, 2014 YAMAHA XT660ZA

Benimki de dursaydı keşke, hatta karşınızda eski motorumun yeni hali, eleman tecavüz etmiş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37395747/detay
    Görünce hüzünlendim, hatta zoruma gitti. Neyse, hyo ile takılıyoruz. Bunun da fren manetini kopardım, yatıyor manet gelene kadar
    leokaplann bunu beğendi.

tuna adam senin motora kaçak kat çıkmış... zevkler tartışılmaz ama ne desem bilemedim
    ilkerabi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görünce benim bile zoruma gitti. Ağzına etmiş motorun harbiden.Ama güzel şeyler yazdım adama.
    2008 Kanuni seyhan 125, 2013 Kuba xr 125, 2006 Kawasaki ER-6F, 2013 Honda Cbr 600 RR, 2014 YAMAHA XT660ZA

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Bir karış soba borusu ve SAkal(!) 700 lira yapıyor mu ya?

Aküm bitik değilmiş, fazla bir ömrü kalmamış ama maalesef yenisini alıp geldiğimde sökmek için gündüz gözüyle farkettim ki koca şase pauBcunu takmamışım geçen gece karanlıkta..

2 kişi bindik, işyerinden mühendis 100kg ben 60.. İstiap haddi tamam. 85 filan yapıyor.. Sağlam giyin demiştim ama mühendis motora tövbe etti...

Yağmur bu sabah itibari ile trakyadan giriş yaptı, yarın öbürgün sizin oralara varır.. Şemsiyelerinizi hazırlayın..
    Arabanın muayenesi var bugün, 181+9 ceza.. Sızdırmazlık raporunu dün çıkarttım. Motor çok iyi geldi birkaçgün..
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir karış soba borusu ve SAkal(!) 700 lira yapıyor mu ya?
    Abi tesisatı görmedin herhalde adamın aklını alır akıllara zarar.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Valla ne diyim o ikisi hariç bişi göremedim...
    Klima mı takmış ne ki?

Topcase'in üstünde sanki bişiler var gibi hee bi de farın üstünde şişirme bişeyler var gibi bak onu görmemişim..

Valla çok garip bir şekle sokmuşlar motoru, 1500 liraya verse almam şu haliyle, düzeltmek için uğraşmaya değmez.
    Fiyat hayli şişirme.

Beni Hyosung'a egzoz arıyorum. Tiger'lar bütçemi aşıyor, en ucuzu 430 TL, elde avuçta kalmadı Sanırım şu egzozdan alacağım, sökülüp takılır susturucusu da var. Kaynak-kesme-biçme olmadan civatalar sökülüp bu takılabiliyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...25272212/detay

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Yeniyken hepsi güzel duruyor, motora nasıl tutturulacak bu? Kelepçeyle değildir umarım.

Motosikleti
    Abi topcase de 2 hoparlor kafaya da teyp koymuş eleman. Tuna ya katılıyorum şu haliyle para etmez motor.

Egzoz işine gelirsek şekil olarak aynısı egzozdan 2011 hyo su olan bi elemanda var burda. Fena ses çıkarmıyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte ennihayetince. 2. el piyasasına da bakarsan güzel bişeyler bulabilirsin. Geçen hafta kawasaki z750r ı olan bi zekasız arkadaşım yoshimura egzozu 400 liraya verdi. Neymiş efendim kendisi para vermemiş aldığında zaten motorda varmış egzoz.
    ilkerabi bunu beğendi.

ilkerabi, kelepçeyle artçı peginin altına tutturuluyor

Halil ulaşamazsın öyle bir motora hiç boşuna uğraşma, paran da yetmez bak
    halilom ve ilkerabi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
58. sayfa BirinciBirinci ... 8485657585960 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)