Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba XR125 - XR125 Plus Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen, özellikle ara sıra araziye giren Dura'dan başkasına bakmasın. Ben asfaltcıyım

Cbr 250 de gider mi bilmiyorum be Halil, aldım mı en az 5 yıl değiştirme şansım olmayacak. O yüzden daha üst cc güzel olur sanki, en gariban 250cc olan Cbr bayabilir.

R25 güzel motor, fakat 250cc için fiyatı hallice kalın , 15 bine çıkarırsam bütçeyi hayatta 250'ye binmem yazık günah. O fiyata çok rahat temiz Cbf 500-600, Gsx 600-750 F gibi cicişler alırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    5 sene cbr 250 sürülmez. dediğin fiyatlara çift silindir yüksek cc bakacaksan er6 ları da listene ekle derim. Biliyorsun eski kullanıcısıyım. RR a kafa tutuyor arada
    Blackeagletr bunu beğendi.

ER6'ları da çok beğeniyorum Halil, özellikle N olanını. 2008 öncesinde bir yağ yakma muhabbeti var anladığım kadarı ile, ama Cbf 150'deki gibi o da sanırım normal olarak kabullenilmiş Youtube'dan videolarına baktım, hızlanışı falan on numara, zaten benim için önemli olan o, yokuşta sollamaya çıktığımda kıçıma araba yapışmasını istemiyorum. Bastım mı uzasın. Fakat Kawasaki'nin parça fiyatları korkutuyor, geçen Ninja 300 le kazaya karışan bir arkadaşa servisin çıkardığı fatura gözümü çok korkuttu.

İlgili konu;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sorunsali.html

Yine de az grenajlı oluşu ve ve 10 senedir piyasada olan bir motor olması nedeniyle yurtdışı yedek parçası ve çıkma bulabilmek nispeten uygun ve kolaydır diye düşünüyorum. ER6 N/F'ler de listemde
    halilom bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Yahu o motorun yan grenajları neredeyse bizim motor parası kadar ediyor..

Eski kaWa çıplak GPZ 400-500 ler de beni cezbediyor, hatta önceki yıl komşu ilçede yanında yedek kelle motoruyla vardı satılık.. Şimdiki motorumu koyduğum yere onu alıp koymam mümkün değildi.. Keşke alsaymışım, işyerinde bir köşe ayarlarmışız.... Arabayı yükseltme planları da vardı, almadık... Sonra, istanbula satılmış, bir yıl sonra tekrar ilanını gördüm yazık olmuş motora..

Sizlere de İYİ BAYRAMLAR arkadaşlar...
    Blackeagletr ve leokaplann bunu beğendiler.

İyi bayramlar herkese

Öyle bir motoru yedek kelle motorla bulmak büyük şans ya, olsun vardır bir hayır ilkerabi, Allah daha iyisini nasip etsin. Ama koyacak yer de sıkıntı. Bazen düşünüyorum öyle on binlik motorum olsa gittiğim yerlerde içim rahat bırakabilir miyim diye. Evin bahçesinde de üstü kapalı yer yok. Yağmurda karda ne olur garibin hali. Yeni motor almadan yerini hazır etmek lazım. Çadır alma planım var 200 tl civarı motorun girebileceği genişlikte Xr ı balkonun altına koyacağım, ama iki basamak indirmem gerekiyor ve geri çıkarırken egzoz sürtüyor. Rampa ayarlamak lazım.
    ilkerabi ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bu GPZ 400 ara sıra hortlar İlker abide. Biliyorum alcak bi tane müzeye kaldıracak
    Yedek parça konusuna girmiyorum. Ben kullandığım sürece temel bakım malzemeleri gayet uygun fiyatlara aldım taktırdım. Grenaj vs bilmiyorum. Yağ yakması konusu da şöyle devirli kullanımda 1000 km de 1 litre tüketiyordu nerdeyse. Ama motor saat gibi. O motorların yağ yakması motorun eli kulağın dadır anlamına gelmez 53 bin km de şu an eski motorum. ve taş gibi bi ara mt 07 ile kaldıracaktık da olmadı bi türlü

Bunlarda grubumuza yeni dahil olan 07 ve 600 FA. 250 likleri sattırdım hep 1 tane kaldı r25 oda gidici kuracaz racing grubunu az kaldı avcı gibi pusuda arkadaşlar

Halil ne yaptın kardeşim, adam R25'i sattırma peşinde Cbr 600 fa çok mükemmel bir motor bence, fakat fiyattan dolayı değinmedim bile Belki eski kasası olabilir. Onun da temizi 16 binin üzerinde
    halilom ve leokaplann bunu beğendiler.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Siz öyle deyince tekrar baktım TR de kalmamış gerçekten, müzesi de yok ama yaza almanya-hollanda turum var.. Oralarda bolcana mevcut, 1000 euro filan yeni TÜV yapılmışları.. 40k-50k..
    Acep gümrükçü amcaları kandırabilir miyiz? Evraklarını yapana kadar antrepoda sağlam tarafını bırakırlar mı kafamda acayip sorular..

Beybiii...
    61 plaka çıkartıp geleyim mii?
    [IMG][/IMG]
    Blackeagletr, halilom ve leokaplann bunu beğendiler.

İlkerabi, mamakta bir tane var gpz 400 baktın mı
    ilkerabi bunu beğendi.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Hee biliyorum,
    Mondial boru egsoz takmışlar..
    Depo grenajını da söktük müydü doooru MADMAX çilerin yıllık partisine.. Zaten koyacak yer bulamadığımızdan anca senede bir çıkarabiliriz dışarı..
    Parçaları nisbeten ucuz ve bulunabiliyor sanırım avrupada (PİSTON=43 sterlin) Bir diğer sevdiğim model olan CBX750 için amerikalılar bile pahalı, bulması accayip zor diyorlardı.. Ankarada birinde gpz 1100 var o da sanırım tektir garajdan çıkarmıyor, ama 16 bin euro yazmış.. 400-500 ccden büyüğü de ben kendime riskli görüyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

Düzeltiyorum 11 bin euro'ymuş..

Tam olarak budur grenajsız 30 yıllık modeli..

[IMG][/IMG]

Güzel motor valla, harika cafe racer çıkar bundan.
    Bugün arkadaşla gezi yaptık. arkadaşın gsf 650 bandit'ini sürdüm, 78 beygir. Yok böyle bir akselerasyon, 0-100 3,5 sn, doğa üstü bir olay gibi geldi. Ses zaten akıllara zarar. Gezi sırasında ara ara koptu gitti patinaj attırdı, aklım beynim durdu. Heralde bu saatten sonra hayatta 250cc ye bakmam
    halilom ve ilkerabi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kuba XR125 Mercedes W123
    ilkerabi trabzonlumusun ??
    ilkerabi bunu beğendi.

Motosikleti
    İlkerabi yazdıkça benim kafada da caferacer projeleri oluşuyor Yurt dışından herhangi bir motorlu taşıt getirmek imkansıza yakın bişey olduğunu hepimiz biliyoruz sanırım

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün arkadaşla gezi yaptık. arkadaşın gsf 650 bandit'ini sürdüm, 78 beygir. Yok böyle bir akselerasyon, 0-100 3,5 sn, doğa üstü bir olay gibi geldi. Ses zaten akıllara zarar. Gezi sırasında ara ara koptu gitti patinaj attırdı, aklım beynim durdu. Heralde bu saatten sonra hayatta 250cc ye bakmam
    Bi arkadaşım da vardı bandit 600 akrapovic li sattı vfr 800 aldı benzin yetiştiremiyor
    Blackeagletr, ilkerabi ve leokaplann bunu beğendiler.
    2008 Kanuni seyhan 125, 2013 Kuba xr 125, 2006 Kawasaki ER-6F, 2013 Honda Cbr 600 RR, 2014 YAMAHA XT660ZA

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı halilom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlkerabi yazdıkça benim kafada da caferacer projeleri oluşuyor Yurt dışından herhangi bir motorlu taşıt getirmek imkansıza yakın bişey olduğunu hepimiz biliyoruz sanırım
    Ya bunların fabrika çıkışı nerdeyse caferacer, fazla bişi istemiyor..

Alıntı rckyserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkerabi trabzonlumusun ??
    Yok Edirneliyim, Halillerin çeteye katılıcam, onun için yazdıydım..
    halilom, leokaplann ve Blackeagletr bunu beğendiler.

leokaplann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilker abi bak gpz 750 gördüm sana olmaz mı acaba ? sevenler kavuşsun : ) http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14106383/detay
    ilkerabi bunu beğendi.

Arkadaşlar, üzülerek söylüyorum ki yarın motoru satıyorum. Kurye bir arkadaşa gidiyor. Biraz önce merceği ve topcase i söktüm. Umarım layığıyla kullanılır, teyip boru egzoz ve sayısız ayna takılmaz. Ben de biraz sonra cbf 600 abs bakmaya gideceğim.
    ilkerabi ve leokaplann bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, üzülerek söylüyorum ki yarın motoru satıyorum. Kurye bir arkadaşa gidiyor. Biraz önce merceği ve topcase i söktüm. Umarım layığıyla kullanılır, teyip boru egzoz ve sayısız ayna takılmaz. Ben de biraz sonra cbf 600 abs bakmaya gideceğim.
    Vay bee üzüldüm şimdi...
    2008 Kanuni seyhan 125, 2013 Kuba xr 125, 2006 Kawasaki ER-6F, 2013 Honda Cbr 600 RR, 2014 YAMAHA XT660ZA

leokaplann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar durumları biraz toparladım motosiklet bakınıyorum oldum olası cross makineleride severim sizce ilandaki motor nasıl nekadar eder ?http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9202746/detay/

Motosikleti
    Alıntı leokaplann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar durumları biraz toparladım motosiklet bakınıyorum oldum olası cross makineleride severim sizce ilandaki motor nasıl nekadar eder ?http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9202746/detay/
    makine hışır geldi bana, para etmez ;)
    leokaplann bunu beğendi.

Valla bende çok üzüldüm Halil, bir yanım kopmuş gibi. Yapacak birşey yok artık
    Cbf 600 şehir içi sürülmeyecek kadar ağır, hantal ve yatık pozisyonda geldi. Evet yatık O yüzden üzülerek vazgeçtim.
    Şuanda GT650 peşindeyim, Ankara'da çok temiz bir tane var, sahibi satıp satmama konusunda karasız. Onu kovalıyorum. Motorsuz geçmiyor günler, yağmurdan binemesem bile evimde duracak

Leo hocam pek bulaşma derim, benim gözüm tutmadı.
    leokaplann ve halilom bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)