Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kuba motor 150 cc racing

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bütün firmalar bu racing türünde anlaşmış gibi görünüyor.
    hepsi cbr 125 kopyası 150 cc lik motorlar. kuba motor da aynısını getirmiş.
    samsunda dün baya yakından inceledim motoru, 2 saaat kadar kurcaladım.

ufak sayılır ama 174 boyunda olduğum için bana küçük gelmedi. işçiliği kaliteli gerçekten, kırmızı renklisi baya albenili olmuş. ince tekerlekli olması ve zealsuna göre daha cılız olması kötü tabi motor açısından ama ufakta olsa kanuni racingten daha iyi bence. tok bir sesi var enazından pancar motoru gibi ses çıkarmıyor(bkz kanuni)
    gelelim dananın kuyruğunun koptuğu noktaya :
    en çok ilgimi çeken bu tarafı oldu, adamın biri ile görüştüm bu motorun bayisi ve kullanıcısı bana sürat konusunda şunu söyledi:" motoru ilk kullandığımda 110 a anca vuruyordu açıldıkça 190 km hıza çıktım(ohaaa dedim burda ve halada inanmıyorum)" . evet 220 ibresi var ama 150 cclik bir motor mümkün değil o sürata çıkamaz bana biraz salladı gibi geliyor bunu kendisine de söyledim, ama ya doğruysa dediği
    zealsunun gelmesi veya gelmemesi konusundaki bazı net olmayan durumlar bu motoru da düşünmeme yol açıyor.
    bugün zealsun zs 200gs görsem hemen alırım ama yok 1,5 ay daha beklemek istemiyorum. bekleyipte yine alamamak, gelmemesi beni deli edecektir eminim.
    bugün gidip bu motoru alabilirim. 190 imkansız ama enaz 140-150 kmh yapacağımdan eminim. gözüm karardığı içinde zealsun sevdamdan vazgeçebilirim.
    birkaç yorum da ustalardan alalım
    bugün birkaç resim çeker buraya koyarım belki
    edit1: üzerinde skyjet yazıyor motorun sanırım skygo nun üretimi bir motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Tigermbz. O dediğin motoru dediğin yerde geçenlerde bende incelemiştim. Kaynaklı bağlantılar konusunda gayet başarılıydı ama geri kalan kısımlarında bazı kötü detaylar barındırıyordu. Mesela su soğutmalı motosikletlerde radyatörün bulunduğu göğüs kısmına görüntü olsun diye siyah plastik bir ızgara koymuşlar. Plastik parçalarda kalitesiz plastik enjeksiyon kalıplarından ötürü çapaklar vardı.Jantlar her an kırılacak gibiydi...
    Daha önce incelemiş olduğum zealsun kalite ve kalıp olarak bu motordan iki gömlek üstündü. Bence bir miktar sabretmen senin faydana olur.Ben keewayin v2 motosikletleri için sabredemedim regal-raptor satınaldım. Şu an gayet memnunum ama ileride bir tanesi kırmızı ışıkta yanımda durursa acaba bunu mu alsaydım diye hayıflanır dururum
    Şu anda motor alsan bile nisan ayının başlarına kadar havalar nedeniyle pek zevk alamazsın(Ha bire yağmura yakalanmaktan bıktım)
    Hız meselesine gelince bu motor bırak 190 ı 140 bile yapamaz. Başka bir satıcıda kırmızı (sende mutlaka görmüşsündür) hyosung 250 için 280 yaptım demişti .Bu hız meselesini en iyi, kullanan kişiden öğrenebilirsin. Eğer zealsun u il dışından getirme imkanın varsa şirketimiz bazı kargo firmalarıyla anlaşmalı,Yani sana kargo indirimi sağlayabilirim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    190 değil 140-150 km yapması bile imkansız !
    Yapsa bile motora güvenebilirmisin canını tehlikeye atıyorsun ! !

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Tigermbz İyi niyetli bir satıcıya denk gelmişssin sanırım 190 km hız yapıyormus 150 cc lik bir makinaymış buda. Sacma sapan yorumlarla malı nasıl satacagını bilmeyen bir satıcıdan baskası değiller bu adamlar bence....
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    bi resim alsaydik bari
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    Abi kuba motor ne zaman çıkardı racingi allasen daha yepyeni bi motor kim kullandı çoğu kimse üzerine bile oturmamıştır. Biraz ucuz diye gidip bilinmeyen denenmeyen motoru almak mantıksız ayrıca Akira haklı o motor 150cc olsa bile piyasaya senelerini veren çoğu markanın 125cc den çok ta hızlı gitmez. Motor alacaksanız iyice araştırıp 1-2 sene aynı motoru kullanan arkadaşlara danışın. Ben tanıdıklarıma danıştım. 125cc de en sağlam ve en hızlı giden en sorunsuz motor Honda cbr 125R

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yavaş çık amca deseydin

Aslında şey diyecektin adam öyle dediğinde; "evet abi zaten Çin mallarında sürekli sorun çıkıyor demek ki sizin malların da km göstergeleri sorunlu". Adam nasıl da tutuşurdu
    Çift silindir, 250cc Hyosung bile o kadar yapmıyor
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    çift silindirli 250 cc Hyosung bile 165 km/s hız yapıyor..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Çevre illerdeki bayilerde zealsun var mı ? Çarşamba, Ondokuzmayıs ilçeleriyle görüştün mü? Gerçi sen araştırmışsındır .
    Sana bu motordan(kuba) uzak dur derim.40 gün sonra zealsunlar gelince üzülürsün.

kuralsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merak eettim acaba bu motorun fotosu veya sitesi yokmu arkadaşlar

kimse yokmu yaww burada

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    linki bulamadım bununla idare et

bu siteyi bilen yok mu arkadaşlar

saol arkadaşım

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı just life adlı üyeden alıntı
    Tigermbz İyi niyetli bir satıcıya denk gelmişssin sanırım 190 km hız yapıyormus 150 cc lik bir makinaymış buda. Sacma sapan yorumlarla malı nasıl satacagını bilmeyen bir satıcıdan baskası değiller bu adamlar bence....
    satıcı söylemedi bunu bana antepten biriyle görüştürdü o söyledi. hatta bizim satıcı bana bu tür özellikleri merak ediyorsan bu laflara itibar etme ben etmem sen bekle bitane satayım ben sana kaç yaptığını öğrenir söylerim diyecek kadar dürüst bir insan.

ama kesinlikle 140-150 yi görecek bir motor belli. cantları plastikmiş gibi görünüyor ama dökme plastik kaplı
    motor ufak tefek ama sesi gerçekten mükemmel, gücünü hissettiriyor. neredeyse alyordum son anda pürüz çıktı yarına kadar iyice düşünüp kısmetse alabilirim.

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    dostum bekle derim pişman olabilirsin o dediğin motora burda bende baktım emin ol 2ay sonra sıkılacaksın motor çok ince ve cılız duruyor ben bekle derim sonra böle vurursun kafanı duvarlara
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Kimse malım kötü dermi demez ayrı bu motorun diğer cıkan çin malı racing tarzı motorlardan bir farkı yok.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    Ducati 797
    motorun performans olarak zealsundan aşağı kalır yanı yok emin olun buna artık kesin eminim bunu deneme sürüşü yaptığımız motor ustası söyledi ve bende de inceleme sırasında bu kanı zaten oluştu.
    fark zealsunun heybetli görüntüsü kalın tekerleri ve benim kafamın bir köşesinde takılıp kalmış hala zealsun al diyen ses.
    ama 1.5 ay daha beklemek işime gelmiyor dengem bozulacak sağa sola saldıracam bu gidişle, hele birde ozaman motor gelmez veya daha farklı olursa delireceğim kesindir

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    motorun performans olarak zealsundan aşağı kalır yanı yok emin olun buna artık kesin eminim bunu deneme sürüşü yaptığımız motor ustası söyledi ve bende de inceleme sırasında bu kanı zaten oluştu.
    fark zealsunun heybetli görüntüsü kalın tekerleri ve benim kafamın bir köşesinde takılıp kalmış hala zealsun al diyen ses.
    ama 1.5 ay daha beklemek işime gelmiyor dengem bozulacak sağa sola saldıracam bu gidişle, hele birde ozaman motor gelmez veya daha farklı olursa delireceğim kesindir
    dostum beni msnye eklesene konuşalım melih15@hotmail.com bekliyorum
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Sen bilirsin ama . orjinali bile çok eleştiri toplayan (lastikler ve performans konusunda) motorun taklidinden iş çıkmaz. onu alacağına biraz daha ekle temiz bir cbr al daha iyi.

Bari ramzey al an azından yedek parça diye derdin olmaz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler