Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

kuba motor 150 cc racing

Motovento
    REKLAM ALANI
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Arkadaşlar Ben Konuyu Yeni Gördüm. Şu andan sonra okuyacak arkadaşlar için söylüyorum. ben 6 ay önce aynı motoru aldım aldığım ilk zamanlarda çok pişman oldum titreşim nedeni ile vidaları dökülüyor, seyehat sonrası motordan inince ayakların uyuşuyor. Şu anda benim motorum 3000 km de motot ile gezintinin tadı şimdi çıkmaya başladı üzerindeki dişliyi değiştirdim ve motor açıldı. titreşim yok derecede azaldı. sürat konusuna gelince ben hiç test etmedim ama trafiğe çıkınca önümdeki herkesi arkamda bırakıyorum. Buna kanuni racer lerde dahil. benden bu motor hakkında tafsiye isterseniz almayın derim. Eğer motorsiklet düşünüyosanız bu kanuni zealsun skyjet Vs markalar orjinalinin kopyası. Kimse Kopya kullanmak istemez. Elinizde Paranız Varsa Biraz Daha Biriktirin ve Gidip Orjinal Bir Motor Alın Suzuki, Kawasaki, Honda Vs markalara yönelin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu motoru yaklaşık bir ay önce 2. el olarak aldım. Ben 800 km yapmışım, motor şimdi 4000 km'de.

Başta sürekli tatsızlıklar yaşadım, satayım ben bunu bile dedim. Ama aldığımda bakım yaptırmamıştım o ayrı... Şimdi memnunum, kronik bozulmalar olmuyor. Bu motordan beklentim yüksek değildi (çok uygun fiyata buldum) ve beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor. Acemiliği atarım bu motorla diye düşünmüştüm. Boyum 1.60 ve bacaklarım boyuma göre kısa, dolayısıyla ayak parmaklarım anca yere değiyor. Ama motor hafif olduğundan paniklemiyorum. Düşürdüğümde tek başıma kaldırabiliyorum. Bence en güzel yeri frenleri, gayet sağlam frenleri var. Lastikleri benden önceki sahibi değiştirmiş. Siz de mutlaka değiştirin derim çünkü naylon lastiklerle kaymanız işten değil... Ben bu motorla şehir içinde 60 km, maks 80 km ile gidiyorum. Zaten acemi olduğum için daha yüksek hızlara çıkmak gibi bir kaygım yok akan yoğun istanbul trafiğinde. Arkadaşım kendi kullandığında 120 km'ye çıktığını söyledi. Ben daha 80 üstüne çıkmadım, ama uzun vadede motorun 120 km'yi kaldıracağına inanmıyorum. 80 km'de vibrasyon yaşamadım, üstünü bilmiyorum...

Motorumun şeklini, hafifliğini ve frenlerini seviyorum... Temiz bir 2. el olarak ucuza düşürebilirseniz acemiliğinizi atmak için alın derim... 1. el olarak düşünmeyin her şey bir yana kısa süre sonra sizi tatmin etmeyecektir.

Bu arada benzin tüketimi bol dur-kalklı trafikte yaklaşık 85 ykr.

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Haa Bu arada Söylemeyi unutmuşum Ön ve arka abs fren buda bir artı.

şaka gibisiniz ben cbr 125 kullanıcısıyım bahsettiniz motor benimkinin cakması 145 gordum motorumla 6. viteste siz gelin yarışalım bn 4. vitesi gecmicem

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    yahu kardeş nerdende buldun bu topiği yahu. Hortlatılmış bir topic. iki sene olmuş millet cevap yazalı mübarek bir baksana yazma tarihlerine
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Resimlere aldanmayalım.bende 3 yıl kadar önce çin malı bir motor aldım.Mondial 125 KT.Kanımca en sağlam çinlilerden olmasına rağmen çinli sonuçta.Sıkıntı.belli bir yere kadar güzel olur da.sonrası yok.Yamaha gibi Honda gibi Suzuki gibi ... gibi olamazzzz.Tanınmış markaları seçin bu oyunlara gelmeyin.Nacizane fikrimdir.Çin malı çok motor kullandım.Vibrasyon kaçınılmaz bu motorlarda.Bilinen markalardan şaşmayın.CBR nin taklidi bu motor ama CBR değil...

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    ya niye hortlatıosunuz ki onu anlamadım
    Orgazma Dudak Büktürür

cok gzl tek teker yapılıyo

arkadaşlar ben 10.000 km de bu motorun yeşilinden alcamda motor 100 km de ne kadar yakıt tüketiyor son hızı kaç bilen varmı?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler